etechblog

Jak trvale smazat svůj účet Crunchyroll

Crunchyroll je v současnosti jednou z předních světových platforem pro streamování anime. Má nepřeberné množství anime televizních pořadů a filmů, od klasiky až po nejnovější verze, jako je Chainsaw Man. Pokud jste se však rozhodli odhlásit se z používání Crunchyroll, máme pro vás řešení. V této příručce vás naučíme, jak deaktivovat a trvale smazat váš účet Crunchyroll. Pokud potřebujete pomoc s uzavřením účtu Crunchyroll, přečtěte si tohoto podrobného průvodce.

Smazání účtu Crunchyroll (prosinec 2022)

Pokud si nejste jisti, kde začít, vysvětlíme vám, jak můžete deaktivovat/smazat svůj účet Crunchyroll v tomto tutoriálu. Přidali jsme také sekci pro uživatele, kteří si přejí smazat účet někoho jiného v případě jejich odchodu. To znamená, že se podívejme na kroky:

Jak zrušit své členství v Crunchyroll

Než budete moci deaktivovat (čti smazat, vysvětleno níže) svůj účet Crunchyroll, streamovací platforma vám připomene, že musíte zrušit své aktivní předplatné. Když navštívíte stránku deaktivace účtu pro Crunchyroll, zobrazí se výzva s žádostí o zrušení jakéhokoli opakovaného členství.

Podívejte se tedy do našeho průvodce, jak zrušit předplatné Crunchyroll a ukončit své členství bez jakýchkoli potíží. Pokud byste platformu před chvílí přestali používat, tímto procesem byste již prošli. Ihned po zrušení předplatného můžete pokračovat v krocích ke smazání účtu.

  Jak zabránit lidem, aby vám posílali přímé zprávy na Twitteru

Smažte svůj účet Crunchyroll ve 3 snadných krocích

Než podrobně popíšeme proces smazání vašeho účtu, rádi bychom vám vysvětlili jednu matoucí věc o tomto procesu. Crunchyroll ve skutečnosti nemá vyhrazenou možnost „Smazat účet“ v nastavení ani kdekoli na svých webových stránkách. Streamovací společnost však nabízí stránku „Deaktivace účtu“, která váš účet nedeaktivuje. Místo toho ve skutečnosti navždy smaže váš účet. Nemůžete znovu aktivovat svůj účet, pokud budete postupovat podle níže uvedených kroků a deaktivujete svůj účet Crunchyroll. Váš účet bude navždy pryč, takže čtěte dál, pouze pokud jste se rozhodli.

Pokud to není v cestě, postupujte podle následujících kroků a smažte svůj účet Crunchyroll na stolním počítači nebo notebooku se systémem Windows, macOS nebo Linux:

1. Nejprve přejděte na web Crunchyroll a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů. Poté přejděte do Crunchyroll’s stránka deaktivace účtu přes odkaz zde. Na tuto stránku se nikde v nastavení nedostanete, takže se musíte spolehnout na odkaz, který jsme připojili.

2. Můžete si vybrat kterýkoli z uvedených důvodů pro deaktivaci vašeho účtu a do pole níže zadejte jakékoli další důvody. Dále zadejte své heslo pro potvrzení před kliknutím na tlačítko „Deaktivovat nyní“.

3. Po kliknutí na tlačítko deaktivovat se zobrazí vyskakovací okno s žádostí o konečné potvrzení smazání účtu. Zpráva ve vyskakovacím okně vám připomíná, že „toto nelze ZPĚT!“ akce. Jakmile kliknete na OK, váš účet Crunchyroll bude smazán.

  Jak používat hodnoty buněk pro štítky grafu Excel

4. Jakmile bude váš proces dokončen, uvidíte v horní části domovské stránky oznámení „Váš účet byl smazán“. Ano, účet byl smazán a nebyl deaktivován, jak si možná myslíte na stránce podpory.

Smažte účet Crunchyroll pro někoho, kdo zemřel

I když proces uzavření účtu Crunchyroll není snadný, není ani nejobtížnější. Pokud tedy máte na starosti něčí digitální odkaz po jeho smrti, postupujte podle výše uvedených kroků a smažte jeho účet Crunchyroll, pokud máte jeho přihlašovací údaje.

Na druhou stranu, pokud nemáte přihlašovací údaje zesnulé osoby, musíte kontaktovat tým podpory Crunchyroll pomocí tohoto Odkaz „Kontaktní stránka“. a vysvětlit jim svou situaci.

Jako problém vyberte „Členství“, zadejte svou e-mailovou adresu a do předmětu uveďte „Žádost o smazání účtu“ nebo „Žádost o smazání účtu“. Poté zadejte svou žádost a nezapomeňte uvést e-mailovou adresu zesnulého uživatele. Tým podpory Crunchyroll vám okamžitě pomůže a trvale smaže účet a všechna data s ním spojená.

Abychom tuto část uzavřeli, rádi bychom vám připomněli, že je důležité smazat online účty zesnulé osoby, abyste zabránili krádeži identity a ochránili jejich účty před hackery.

Často kladené otázky

Lze Crunchyroll snadno zrušit?

Ano! Své členství můžete snadno zrušit v několika krocích. Má několik různých metod v závislosti na způsobu platby, který používáte k získání členství. Můžete se podívat na našeho průvodce, jak zrušit předplatné Crunchyroll, abyste se ho zbavili bez jakýchkoli potíží.

  7 nejlepších aplikací pro rozdělení účtů pro sledování sdílených výdajů

Je Crunchyroll bezpečný?

Je to naprosto bezpečná a legální platforma pro streamování anime, protože vlastní všechny potřebné licence pro veškerý obsah ve své knihovně.

Je legální sledovat anime na Crunchyroll?

Ano, je zcela legální sledovat anime na Crunchyroll, protože je to oficiální platforma se všemi potřebnými licencemi pro streamování anime jako Chainsaw Man a One Piece. Při používání Crunchyroll se tedy nemusíte obávat žádných právních problémů.

Jak obnovíte smazaný účet Crunchyroll?

Smazaný účet nelze obnovit. Zatímco Crunchyroll umožňuje uživatelům aktivovat jejich účty prostřednictvím stránky „Deaktivace účtu“, platforma účet nedeaktivuje. Na požádání trvale smaže váš účet a poté jej nelze obnovit. Pro sledování anime si budete muset vytvořit nový účet Crunchyroll a získat nové předplatné.

Zrušte svůj účet Crunchyroll trvale

To je vše pro našeho průvodce, jak smazat svůj účet Crunchyroll. Doufáme, že jsme vám byli schopni poskytnout řešení s jasnými pokyny krok za krokem. Zůstaňte naladěni na Beebom pro další články související s webovými stránkami pro streamování anime, jako je Crunchyroll, zpravodajství o populárních anime, jako je One Piece, Jujutsu Kaisen a další. Než svůj účet smažete, nezapomeňte se podívat na některé z populárních anime. V komentářích níže nám také dejte vědět důvod, proč jste se rozhodli smazat svůj účet.

x