Jak zabránit Gmailu ve vytváření nechtěných událostí Kalendáře Google

Marketingový zástupce vás zve na webový seminář o softwaru, který jste před dávnými časy vyzkoušeli. Zaprvé jste ten e-mail nechtěli – stejně ho automaticky odeslali. Za druhé, nyní se zobrazí jako událost ve vašem Kalendáři Google. Jak otravné.

Je čas to zastavit. Naštěstí můžete Gmailu zabránit ve vytváření událostí kalendáře za vás.

Jak zabránit Gmailu v aktualizaci vašeho Kalendáře Google

I když může být integrace mezi Gmailem, Kalendářem a Meet neuvěřitelně užitečná, může také vést k automatickému vytváření nechtěných událostí v kalendáři. Naštěstí to můžete zakázat v nastavení Kalendáře Google. Zde je postup:

 • Klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu obrazovky.
 • Vyberte Nastavení.
 • Vyberte Události z Gmailu na postranním panelu v části Obecné nebo přejděte, dokud je nenajdete.
 • Zrušte zaškrtnutí políčka Zobrazit události automaticky vytvořené Gmailem v mém kalendáři.
 •   Redecor Redeem Codes for Gold

  Google za vás uloží vaše změny a události Gmailu již nebudete dostávat do svého kalendáře.

  Pokud si tuto funkci chcete ponechat, ale nechcete, aby ostatní viděli tyto události ve vašem kalendáři, můžete pomocí rozbalovací nabídky pod stejným záhlavím vyměnit Soukromí e-mailových událostí na Pouze já.

  Většina lidí tuto funkci deaktivuje hlavně proto, aby zastavila spamové pozvánky v Kalendáři Google. Můžete však využít této funkce, ale omezit ji na známé odesílatele nebo události, na které odpovídáte. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení události a nastavte nabídku s názvem Přidat pozvánky do mého kalendáře na Pouze v případě, že je znám odesílatel nebo Když odpovím na pozvánku v e-mailu.

    Anonymizujte provoz Linuxu pomocí ProxyChains a Tor

  Tímto způsobem, pokud jste si v Kalendáři Google zablokovali své studijní sezení – nebo práci, projekty a cokoli jiného, ​​co vás zaměstnává – neskončíte s hromadou rušivého nepořádku. Spamové události navíc nenaruší vaše bloky schůzek v Kalendáři Google.

  Převezměte zpět kontrolu nad svým Kalendářem Google

  Nechtěné události vyskakující ve vašem Kalendáři Google jsou prostě otravné. Navíc, pokud si vaši kolegové potřebují zarezervovat čas u vás, tyto spamové události jim mohou celý proces ztížit.

  Můžete tomu předejít tím, že zabráníte Gmailu v automatickém přidávání událostí. Než se rozhodnete ji úplně zakázat, nezapomeňte zkontrolovat nastavení události, abyste si funkci přizpůsobili.

    8 nejlepších řešení prevence ztráty dat, která vám mohou ušetřit miliony