Jak získat přístup k blokovaným webům v systému Android – 2023

Každý den při surfování na internetu narážíme na různé webové stránky, které jsou v našich zemích blokovány nebo nemáme přístup k jejich otevření, protože náš ISP tyto stránky zablokoval. Podívejte se na následující fotografii a budete vědět, o jakém typu webů mluvím.

Nyní existují různé způsoby, jak je odblokovat a navštívit tyto webové stránky. Postupujte podle tohoto článku a narazíte na různé techniky, jak odblokovat / zpřístupnit blokované webové stránky na Androidu.

Jak získat přístup k blokovaným webům v systému Android

1. Změna IP adresy

Vaše IP adresa je jedinečné číslo, které o vás prozradí webům a komukoli, kdo ji má. IP adresa se používá ke zjištění vaší fyzické polohy. Takhle policie chytá zloděje ve špionážních filmech. Ale s pokrokem v technologii může uživatel velmi snadno změnit svou IP adresu a tím i svou polohu.

Změnou vaší IP adresy má uživatel přístup k blokovaným webům v systému Android. Chcete-li změnit IP adresu, možná si budete muset do telefonu Android stáhnout aplikaci VPN. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších aplikací VPN pro váš telefon Android:

  Jak změnit ikonu aplikace Instagram na iPhone a Android

Bezplatný VPN klient TouchVPN

TouchVPN je bezplatný klient VPN dostupný v Obchodě Google Play. Snadno se používá, jedním kliknutím se připojíte k VPN. TouchVPN pomáhá chránit vaše soukromí tím, že brání aplikacím 3. části v přístupu k vašim datům. Tato VPN šifruje všechna data, která surfujete.

TouchVPN neomezuje vaši šířku pásma, a proto můžete přistupovat k internetu rychlostí, kterou získáte od svého ISP. Pomocí TouchVPN mohou uživatelé také přistupovat k geograficky omezeným webům.

Stažení

SurfEasy Secure Android VPN

SurfEasy VPN nabízí bezpečné procházení. Šifruje veškerý internetový provoz. Jedna působivá věc na SurfEasy VPN je, že má možnost Live Customer Support, která pomáhá svým uživatelům, pokud se setkají s nějakými problémy. Můžete si vybrat kteroukoli z geografických lokalit z více než tuctu zemí. SurfEasy VPN pomáhá uživatelům obejít brány firewall a procházet bez omezení. Pomocí SurEasy VPN mohou uživatelé snadno přistupovat ke svým oblíbeným webům a aplikacím. Stáhněte si aplikaci kliknutím na tlačítko Stáhnout níže.

Stažení

Hola Free VPN Proxy

Otevřete web a procházejte jej bezpečně pomocí Hola-free VPN. Hola VPN vám dává svobodu prohlížet aplikace a webové stránky z celého světa. Umožňuje uživatelům procházet web soukromě a anonymně, čímž si zachovává své soukromí.

Pomocí Hola-free VPN mohou uživatelé snadno přepínat země. Poskytuje vysokou rychlost připojení a urychluje prohlížení. Používání bezplatných stránek s přístupem k VPN Hola ve vaší zemi prostřednictvím inovativní sítě peer-to-peer. Stáhněte si aplikaci kliknutím na tlačítko Stáhnout níže.

  Přidejte informace o ztrátách a nálezech na zamykací obrazovku telefonu [Android]

Stažení

Betternet Free VPN Proxy

Služba Betternet VPN je ochrana soukromí, která je snadno použitelnou VPN. Použijte bezplatný proxy VPN k obejití vládní cenzury. Facebook, YouTube atd. můžete odblokovat pomocí bezplatného VPN proxy serveru betternet. Betternet Free VPN vám poskytuje soukromý prohlížeč.

Je to jednoduchá VPN připojení jedním klepnutím, která chrání vaše soukromí. Betternet zabezpečuje připojení vašeho zařízení Android, když jste připojeni k veřejným WiFi hotspotům nebo celulárním datovým sítím. Stáhněte si aplikaci kliknutím na tlačítko Stáhnout níže.

Stažení

Turbo Vpn

Pomocí Turbo VPN mohou uživatelé procházet jakoukoli webovou stránku, jako by byli v jiné zemi. Umožňuje uživatelům obejít omezení polohy super rychlou rychlostí VPN. Umožňuje uživatelům chránit jejich síťový provoz pod Wi-Fi hotspoty a anonymně a bezpečně procházet, aniž by byli sledováni. Turbo VPN funguje s Wi-Fi, LTE, 3G a všemi mobilními datovými nosiči. Neexistuje žádné omezení šířky pásma a použití je zcela zdarma. Stáhněte si aplikaci kliknutím na tlačítko Stáhnout níže.

Stažení

2. Změna proxy

Hackeři mohou ukrást vaše důležité informace, jako jsou uživatelská jména a hesla na sociálních sítích, údaje o kreditních kartách a mnoho dalšího. Vaše data se stanou zranitelnějšími, pokud přistupujete k internetu přes veřejné hotspoty. Musíte také změnit proxy, pokud nechcete, aby někdo věděl, co si prohlížíte a prohlížíte na mocném internetu. Někdy se zobrazí chybová zpráva, která říká, že nemáte přístup k tomuto webu jako vaše vláda. nebo ISP zablokoval tento web. Na blokované weby můžete přistupovat změnou nastavení proxy na smartphonu Android.

  Jak stahovat placené hry/aplikace zdarma na Android – [2023 Edition]

Jak změnit proxy na Androidu?

Níže jsou uvedeny kroky, které musí uživatel provést, aby změnil proxy na svém smartphonu Android.

 • Otevřete Nastavení smartphonu.
 • Wi-Fi najdete v horní části seznamu. Otevři to.
 • Nyní musíte klepnout a podržet požadovaný Wi-Fi hotspot.
 • Klepněte na jeho název a podržte jej, dokud se nezobrazí kontextová nabídka.
 • Klepněte na Upravit síť.
 • Nyní se musíte posunout dolů, abyste viděli možnost Zobrazit pokročilé možnosti.
 • Zaškrtněte toto políčko a zobrazí se další seznam možností.
 • Nyní pod nadpisem Nastavení proxy.
 • Klepnutím na Žádné zobrazíte další možnosti.
 • Nyní klepněte na Ručně.
 • Nyní uvidíte 3 sekce, které musíte odpovídajícím způsobem vyplnit, a to Název hostitele proxy, Port proxy a Obejít proxy.
 • Než vyplníte všechny sekce, uvidíte, že tlačítko Uložit je zašedlé.
 • Pro uložení nastavení vyplňte všechny 3 části.
 • Nyní klepněte na Uložit.
 • Výrok.

  Výše uvedené metody s největší pravděpodobností poskytují přístup k jakýmkoli blokovaným nebo omezeným webovým stránkám. Tyto metody jsme otestovali, než vám je představíme. A doufáme, že se vám článek líbil. Podělte se s námi o své zkušenosti. Také o tom nezapomeňte říct svým přátelům. Brzy se vrátíme s dalším článkem. Do té doby je z naší strany GoodBye.