Jak zjistit, zda vás někdo omezil na příběhu Instagramu

Instagram má mezi všemi generacemi docela šílenství. Můžete snadno najít mladé až starší lidi, kteří si zkoušejí nové funkce Instagramu, jako jsou filtry fotoaparátu, kotouče, posílání DM atd. Pokud vás tyto funkce zajímají a chcete se o Instagramu dozvědět více, jste na správném místě. Jsme tu, abychom vám osvětlili, jak zjistit, zda vás někdo omezil v příběhu Instagramu, a jak zjistit, zda vás někdo omezil na Instagramu DM.

Jak zjistit, zda vás někdo omezil na příběhu Instagramu

Omezování na jakékoli platformě sociálních médií není legrace, ale než začnete jednat, musíte tento případ nejprve potvrdit. Můžete jej snadno spustit tak, že jej zkontrolujete ze svého vlastního účtu Instagram pomocí kroků uvedených dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli více!

  Jak otevřít historii mé schránky?

Co se stane, když vás někdo omezí na Instagramu?

Existuje několik bodů, které můžete zkontrolovat, jak zjistit, zda vás někdo omezuje v příběhu Instagramu nebo DM:

  • Jejich aktivní stav již neuvidíte v přímých zprávách. Ať už jsou online nebo ne, tyto znalosti vám chybí.
  • Vaše přímé zprávy pro ně budou buď ležet nepřečtené, nebo v jejich žádosti o zprávu, tedy čekající na vyřízení.
  • Vaše komentáře k jejich příspěvkům budou viditelné pouze jim a vám.

Když mě někdo omezí na Instagramu, můžu vidět jejich příběh?

Ano, i když vás někdo omezil na Instagramu, stále můžete vidět jeho příběh. Omezení vám nebrání v zobrazení profilu, příběhu nebo videí dané osoby.

Pokud vás někdo omezuje na Instagramu, můžete vidět, jak se mu líbí?

Ano, omezení nebrání omezenému uživateli Instagramu v prohlížení profilů, hodnocení Líbí se mi a komentářů. Můžete vidět lajky u něčího příspěvku, i když váš účet omezil.

Pokud mě někdo omezil na Instagramu, mohu mu přesto poslat zprávu?

Ano, pokud vás někdo omezuje na Instagramu, stále mu můžete poslat zprávu. Uživatelé s omezeným přístupem mohou vidět profil ostatních, stejně jako jakýkoli jiný uživatel Instagramu. Mohou také odesílat přímé zprávy osobě, která je omezila. Jediný háček je v tom, že vaše zpráva půjde přímo do sekce požadavků v přímých zprávách, jinak nebudete vědět, zda si vaše zprávy přečetli nebo ne.

  Jak najít skupiny v telegramu

Jak zjistit, zda vás někdo omezil na Instagramu?

Zkontrolovat, zda vás někdo na Instagramu neomezil, je velmi snadné. Existuje několik způsobů, jak to můžete zkontrolovat.

  • Můžete použít účet společného přítele, abyste zjistili, zda vás druhý uživatel omezil nebo ne. Pokud je to omezeno, společný uživatel neuvidí váš komentář k příspěvku uživatele, který vás omezil.
  • Můžete to také zkontrolovat zasláním přímé zprávy uživateli, protože vaše zpráva bude ležet v sekci žádosti o zprávu uživatele, a proto od něj žádná odpověď.

Co když vás nenásledují zpět?

Samotný Instagram vás neupozorňuje na nesledující aktivity od sledujících, ale ke kontrole můžete vždy použít aplikaci třetí strany. Můžete také získat odpověď na to, jak zjistit, zda vás někdo omezil v příběhu Instagramu, když nejprve zkontrolujete, zda vás sleduje nebo ne.

1. Otevřete aplikaci Instagram.

2. Klepněte na ikonu Profil v pravém dolním rohu.

3. Nyní klepněte na Sledovatelé.

4. Do pole Hledat zadejte název požadovaného profilu.

  Jak odstranit kanál v telegramu

5. Pokud vás nebudou sledovat zpět, zobrazí se výsledek nenalezen žádných uživatelů.

Co když nemají profilový obrázek?

Pokud uživatel Instagramu nemá profilový obrázek, znamená to:

  • Žádný nenahráli.
  • Z osobních/ochranných důvodů se rozhodli zůstat v anonymitě od ostatních uživatelů.

Jak zjistit, zda vás někdo omezil na Instagram Story nebo DM?

Pokud vás někdo omezil v příběhu Instagramu, nebudete o tom informováni. Jak zjistit, zda vás někdo omezil v příběhu Instagramu, je snadné. Vše, co potřebujete, je pomoc společnému příteli na Instagramu. Pokud mohou vidět příběh druhé osoby, zatímco vy ne, pak je jisté, že vám tato osoba zamezila ve sledování jejího příběhu. Pokud hledáte, jak zjistit, zda vás někdo omezil na Instagram DM, můžete to zkontrolovat:

  • Přímé zasílání zpráv uživateli.

  • Pokud na vaši zprávu neodpověděli a jsou současně aktivní na svém zdroji, je možné, že vás omezili.

Další informace o omezených a neomezených účtech na Instagramu najdete na stránce nápovědy Instagramu.

***

Doufáme, že jste se naučili, jak zjistit, zda vás někdo omezil v příběhu Instagramu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x