etechblog

Jaké jsou vaše nejlepší možnosti?

Trh s weby pro kontrolu pozadí je poměrně přeplněný. Rychlé vyhledávání Google objeví desítky různých webů, z nichž každý tvrdí, že je nejlepší v oboru. Na první pohled mohou všichni vypadat dost podobně, jen velmi málo z nich se objeví jako rozpoznatelné nebo známé. Můžete být dokonce v pokušení kliknout na první odkaz, který se objeví, a doufat v to nejlepší. Dejte si však pozor, protože standard služeb se může na různých webových stránkách značně lišit.

Jak si tedy vybrat renomovanou společnost, která prověřuje spolehlivost?

V tomto článku vám poskytneme náhled na to, co byste měli hledat u renomovaného poskytovatele. Dozvíte se, co tyto společnosti jsou a co dělají, proč jsou bezplatné stránky rizikové a jak si vybrat nejlepší službu pro kontrolu pozadí pro vaše potřeby. Číst dál!

Co je společnost provádějící kontrolu pozadí?

Společnost prověřující spolehlivost poskytuje svým uživatelům službu výzkumu vyladěnou tak, aby poskytovala komplexní prověření spolehlivosti prakticky jakéhokoli jednotlivce žijícího v USA. Tyto služby se ponoří hluboko do online přítomnosti subjektu a jeho veřejných záznamů, aby sestavil jasný a působivý profil v rámci podrobné závěrečné zprávy.

Samozřejmě, že množství informací ve veřejné doméně je skutečně obrovské a jejich ruční analýza by vyžadovala obrovské úsilí. Naštěstí webové stránky provádějící kontrolu pozadí vyvinuly výkonnou vyhledávací technologii a sofistikované metody, pomocí kterých je práce rychlá, přesná a levná. Pouze s nejmenším množstvím počátečních informací mohou takové společnosti vrátit vašemu tématu překvapivé množství hloubky a jasnosti, často během pouhých okamžiků.

Rizika výběru špatné společnosti provádějící kontrolu pozadí

Moderní online prověrky jsou produktem technologie online výzkumu, která se každým rokem výrazně zlepšuje, pokud jde o výkon a cenu. S klesajícími náklady proniká na trh stále více společností, které často přinášejí nová a inovativní řešení, která zvyšují celkový průmyslový standard. Pro spotřebitele to může znít skvěle a obecně to tak je. Zatopené tržiště je však dvousečná zbraň.

Prohledejte více než 1 miliardu veřejných záznamů

Proveďte komplexní kontrolu pozadí na…

Uprostřed zdravé konkurence se skrývá mnoho šarlatánů, často na očích. Někteří budou jen ztrácet čas a bombardovat vás reklamami, zatímco jiní mohou zajít ve svých bezohledných jednáních ještě o dost dále. To může sahat od shromažďování vašich osobních údajů za účelem prodeje tomu, kdo nabídne nejvyšší nabídku, až po implantaci malwaru do vašeho zařízení pro ještě hanebnější způsoby. Obecná internetová moudrost platí pro weby s prověřením pozadí: „pokud je produkt nebo služba zdarma, jste produktem vy.“ Přečtěte si o bližším pohledu na rizika používání bezplatných služeb:

Nekvalitní kontrola pozadí

Někteří svou nabídku jen zveličují a jakmile zaplatíte, poskytnou nestandardní službu. Společnosti, jako je tato, se objevily již dříve (a nepochybně se objeví znovu), ale informace se šíří rychle a tyto stránky mají tendenci mizet tak rychle, jak se objeví. Uživatelé, kteří se stanou obětí, pravděpodobně dostanou za své peníze jen málo. Mohl bych být dokonce tak primitivní jako základní vyhledávání Google!

Sběr dat

Některé hanebné společnosti budou chápat kontrolu na pozadí jako příležitost ke sběru uživatelských dat. Nastavením falešné služby se pokusí nalákat uživatele, aby na web zadali své vlastní osobní údaje a také údaje svého subjektu. Tato data pak budou buď prodávána nebo dokonce využívána samotnými majiteli stránek.

  Jak změnit styl pro všechny tabulky v aplikaci Microsoft Word

Malware

Snad nejnebezpečnější nepoctivé weby jsou ty, které se pokusí zasadit malware do vašeho zařízení. Toho lze dosáhnout instalací softwaru pro stolní počítače nebo mobilního zařízení a jakmile bude úspěšný, lze jej použít téměř k čemukoli, od shromažďování vašich osobních údajů po nezákonnou těžbu bitcoinů nebo dokonce připojení vašeho zařízení k botnetu.

Jak si vybrat renomovanou společnost provádějící kontrolu spolehlivosti

Nejlepší způsob, jak se vyhnout pádu do jedné z těchto pastí, je provést průzkum. Chcete se ujistit, že společnost provádějící kontrolu serióznosti, kterou používáte, je skutečná a bude poskytovat služby, které si nárokuje, bez jakýchkoli nežádoucích rizik. Když hledáte renomovanou společnost, existuje několik různých věcí, na které si můžete dát pozor:

Soulad s právními předpisy

Prověřování spolehlivosti je přísně regulované odvětví a všechny oficiální společnosti musí být v souladu se zákony USA. Příslušným právním předpisem je zákon o spravedlivém úvěru a výkaznictví (FCRA). Tento zákon omezuje použití prověrek pro zaměstnavatele, kteří hledají potenciální zaměstnance, pronajímatele zkoumající potenciální nájemníky a kohokoli, kdo se chce dozvědět o možných domácích zaměstnancích, jako jsou chůvy.

Všechny renomované společnosti prověřující spolehlivost se budou snažit tento zákon dodržovat a uvedou to někde na svých webových stránkách.

Pozitivní zpětná vazba od zákazníků

Dalším způsobem, jak zjistit, zda je společnost seriózní, je zjistit, co o ní řekli ostatní uživatelé. Jakákoli společnost může na své webové stránky umístit zářivá svědectví, ale nechybí ani nezávislé webové stránky, na kterých mohou uživatelé zveřejňovat své zkušenosti. Normy na vrcholu trhu prověřování pozadí jsou extrémně vysoké, takže pokud má služba na těchto stránkách nízkou zpětnou vazbu od zákazníků, je pravděpodobně lepší se jim vyhnout.

Realistické nabídky služeb

Nečestné weby, které se vás snaží přimět k registraci, pravděpodobně uplatňují výstřední požadavky na služby, aby se pokusily získat váš souhlas. Dejte si na to pozor. Pokud služba zní příliš dobře, aby to byla pravda, pravděpodobně to tak je. Většina renomovaných společností prověřujících spolehlivost bude mít jasno v tom, co mohou a co ne.

Mnozí zdůrazní, že nejde o soukromé detektivy a nemohou zaručit, že každá prověrka přinese pozitivní výsledky. Často také předem upozorní na to, že nemohou nabídnout 100% záruky, a přestože se snaží věci uvést na pravou míru, občas se stanou chyby.

Vyhněte se bezplatným kontrolám serióznosti

Ceny mohou být dalším ukazatelem toho, jak renomovaná společnost je. Nejlepší stránky pro kontrolu pozadí jsou pozoruhodně dostupné vzhledem k high-tech řešením a rychlým výsledkům, které nabízejí. Vždy se ale najdou stránky, které budou tvrdit, že nabízejí stejnou službu zdarma. S těmito místy zacházejte s maximální opatrností.

Koneckonců, metody a technologie používané weby pro kontrolu pozadí vyžadují zdroje. S přístupem k veřejným záznamům jsou také často spojeny náklady, zatímco nejlepší služby mají také lidské náklady a různé další režijní náklady. Tyto výdaje je třeba někde uhradit a skutečné stránky si za tímto účelem účtují poplatek.

Pokud web tvrdí, že to dělá zdarma, musí to mít nějaký háček. Buď budou prodávat vaše data, nebo mají nekalé úmysly. V každém případě je mnohem lepší, když zaplatíte malý poplatek za renomovaného poskytovatele.

Výběr nejlepšího webu pro kontrolu pozadí

Dodržování výše uvedených tipů vám pomůže vybrat renomované stránky pro kontrolu pozadí, ale jak si můžete být jisti, že vyberete to nejlepší? I když jste vyloučili různé nepoctivé stránky, stále existuje mnoho poskytovatelů, kteří jsou renomovaní, ale nemusí nutně nabízet ty nejlepší služby pro vaše potřeby.

  Jak začít s Procreate pro iPad Pro

Při pročesávání trhu jsme vyvinuli seznam kritérií, která považujeme za klíčová pro většinu případů použití. Uplatněním těchto kritérií se nám podařilo zúžit obrovský trh prověřování pozadí na několik stránek, které mohou zaškrtnout všechna políčka. Naše doporučené stránky jsou uvedeny níže, ale v zájmu transparentnosti jsme pro jejich výběr použili tato kritéria:

Komplexní výzkum – Pokud potřebujete prověření pozadí, budete pravděpodobně potřebovat spravedlivý průřez datovými body, abyste uspokojili svou zvědavost. Nejlepší weby za účelem sestavení vaší zprávy o vyhledávání pronikají hluboko do mnoha zdrojů – online i mimo ně.
Přesné a srozumitelné zprávy – Vaše závěrečná zpráva shromažďuje všechny nejrelevantnější informace zjištěné prověrkou. Měl by být jasně formulován a srozumitelný, bez kompromisů v detailech.
Rychlé výsledky – Pokud jste si dali tu práci s přihlášením na stránku pro kontrolu pozadí, pravděpodobně máte nějaký naléhavý problém, kterému se musíte věnovat. Dobrá společnost vás nenechá čekat a připraví předběžné zprávy o vyhledávání během několika minut.
Přizpůsobení vyhledávání – Špičkové služby pro kontrolu pozadí jsou dostatečně sofistikované, aby produkovaly podrobné výsledky, i když není k dispozici mnoho počátečních informací.
Použitelný řídicí panel – Na vašem online řídicím panelu budete spravovat vyhledávání, sestavy a další data. Design těchto přístrojových desek a jejich použitelnost se ale také může výrazně lišit. Nejlepší weby nabídnou řídicí panel, který je intuitivní a velmi dobře navržený.
Mobilní aplikace – K internetu se z mobilních zařízení připojuje více lidí než kdykoli předtím. Dobrá společnost nabídne specializované aplikace odrážející funkce jejich řídicího panelu pro Android nebo iOS (někdy obojí!)
Dobrá zákaznická podpora – Pokud při vyhledávání narazíte na nějaké problémy nebo máte dotazy ohledně výsledků, budete potřebovat spolehlivou a užitečnou službu zákaznické podpory. Nejlepší z nich jsou dostupné různými způsoby a nabízejí dlouhou otevírací dobu.

Na základě těchto kritérií jsme identifikovali čtyři společnosti prověřující spolehlivost, které nabízejí vysoce kvalitní a renomované služby, na které se uživatelé mohou spolehnout:

1. Ověřeno

Dokonce i mezi nejlepšími stránkami pro kontrolu pozadí je BeenVerified možná nejdůvěryhodnějším jménem ve hře. Je to proto, že od samého začátku je zřejmé, že této společnosti záleží na uživatelské zkušenosti. Jejich webové stránky jsou čisté a vhodné pro začátečníky, platby jsou bezproblémové a bezpečné, výzkum je vyčerpávající a závěrečné zprávy obsahují působivé detaily, aniž by byla obětována srozumitelnost. Není divu, že reference klientů BeenVerified září chválou.

Existují dvě úrovně služeb, které určují, jaké zdroje dat vaše vyhledávání zahrnuje. V základní sazbě můžete očekávat, že najdete trestní rejstříky, finanční záznamy, zprávy o majetku, profily na sociálních sítích a předchozí adresy. Za příplatek budete prohledávat ještě více zdrojů dat, částečně díky možnosti poslat běžce na kontrolu fyzických archivů.

Závěrečné zprávy společnosti BeenVerified patří k tomu nejlepšímu, s čím jsme se setkali, se spoustou podrobností v dobře navrženém dokumentu, který je extrémně snadno čitelný. Jejich online řídicí panel je velmi intuitivní a snadno se používá, stejně jako jejich specializované aplikace, které jsou k dispozici na zařízeních iOS i Android. Služba zákaznické podpory je také jednou z nejlepších v okolí a je dostupná prostřednictvím e-mailu nebo telefonu po dlouhé hodiny, sedm dní v týdnu.

EXKLUZIVNÍ SLEVA: Chcete-li získat špičkové prověření serióznosti, vyzkoušejte ještě dnes BeenVerified s naší speciální nabídkou.

2. Okamžitý CheckMate

Instant CheckMate zůstává věrný svému jmenovci a poskytuje podrobné zprávy o prověření pozadí během několika krátkých minut. S tisíci nových kontrol dokončených každý den je statistika domovské stránky CheckMates (čítající hodně přes miliardu) důkazem popularity jejich služeb. Jejich nabídka je ve skutečnosti rozdělena do dvou úrovní: základní a prémiová. Každá zpráva obsahuje údaje ze zdrojů, jako jsou trestní rejstříky, záznamy o manželství a rozvodu, podrobnosti o příbuzných, historii adres a jakékoli veřejné profily na sociálních sítích. Jejich prémiový poplatek nabízí hlubší ponor do archivů, odkrývání finanční historie, řidičských průkazů, registrace voličů a další.

  Povolit vstup T9 na vytáčení iPhone 5s [Jailbreak]

Závěrečné zprávy CheckMate jsou úhledné a snadno sledovatelné a jejich online řídicí panel je také dobře navržen a snadno použitelný. Jednou nevýhodou CheckMate je, že má momentálně k dispozici pouze aplikaci pro Android. Naštěstí pro uživatele iOS funguje online dashboard dobře na mobilních prohlížečích. Užitečná zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, každý den v týdnu, takže pokud budete mít někdy otázku, můžete se obrátit o pomoc na skutečnou lidskou bytost.

SPECIÁLNÍ SLEVA: Hledáte rychlé a přesné prověrky? Vyzkoušejte Instant CheckMate s naší exkluzivní nabídkou čtenářů.

3. TruthFinder

TruthFinder je vysoce hodnocený web pro kontrolu pozadí, který si náležitě získal svou pověst. Ve skutečnosti tato společnost stojí na vrcholu hromady, pokud jde o vyhledávání související s internetem. Stále získáte standardní tarify v tomto odvětví, jako jsou trestní a soudní záznamy, záznamy o řízení, kontaktní údaje, možné fotografie a informace o jakékoli známé rodině. Za příplatek můžete rozšířit okruh vyhledávání tak, aby zahrnoval zdroje, jako je historie vzdělání, záznamy o registraci voličů, zbraně a další držené licence.

Třešničkou na dortu je jejich unikátní hloubkové vyhledávání na webu, které prochází webové stránky, které nejsou indexovány tradičními vyhledávači. Toho lze použít k odhalení skrytých informací o vašem předmětu hledání a také ke skenování temného webu, zda neobsahuje náznaky krádeže identity.

Designový étos TruthFinderu je zřejmý v jeho online řídicím panelu a aplikaci pro Android, které oba obsahují efektivní a rozumná uživatelská rozhraní. Tato jednoduchost se vztahuje (možná nejdůležitější) na jejich závěrečné zprávy, které poskytují velké množství podrobností stručnou formou. Díky zákaznickému servisu 24 hodin denně 7 dní v týdnu na bezplatném čísle už nikdy nebudete mít problém.

NABÍDKA ČTENÁŘŮ: Prohledávejte hluboký web pomocí pokročilé služby kontroly pozadí TruthFinder. Zaregistrujte se ještě dnes se speciální slevou.

4. Intelius

S více než 50 miliony úspěšně provedených kontrol na pozadí se Intelius může pochlubit působivými výsledky a získal si důvěru svých uživatelů. Aktuální kontaktní údaje, trestní rejstřík, finanční historie, záznamy o majetku, vzdělání, historie adres, podrobnosti o rejstříku sexuálních delikventů a mnohé další tvoří konstelaci datových bodů nastiňujících profil vašeho hledaného předmětu.

Intelius nabízí elegantní a intuitivní online řídicí panel, kde můžete spravovat svá vyhledávání a prohlížet své zprávy. Podobně tyto zprávy vytvářejí správnou rovnováhu mezi čitelností a hloubkou obsahu. Do mixu se přidávají dvě specializované aplikace pro Android a iOS. Zákaznická podpora nemusí být 24/7, ale přesto jsme zjistili, že jejich online nástroj pro odstraňování problémů je obrovskou pomocí.

Závěr

Identifikace renomované společnosti prověřující spolehlivost se může zdát obtížná, zvláště pokud nejste obeznámeni s tímto odvětvím. Existuje však několik klíčových bodů, které můžete použít k odlišení vysoce kvalitního webu od méně renomovaného. Je také důležité rozpoznat rozdíl, protože existuje několik extrémně riskantních stránek, které se maskují jako skutečné služby prověřování pozadí.

V tomto článku jsme vám nejen řekli, jak rozpoznat renomovanou společnost provádějící kontrolu pozadí, ale také vám pomohli vybrat některé z nejlepších. Na základě testování a zpětné vazby od uživatelů jsme si jisti, že každé z našich doporučení nabídne velkou šanci najít data, která hledáte.

Použili jste někdy stránku pro kontrolu pozadí? Měli jste tu smůlu, že jste narazili na nepoctivý web, který vás stál peníze nebo nesplnil své sliby? Možná jste použili některou ze stránek, které jsme zde doporučili, a můžete dosvědčit vysoce kvalitní služby, které nabízejí? Vždy uvítáme zkušenosti a komentáře všech našich čtenářů, tak proč se o ně s námi nepodělit pomocí pole pro komentáře níže.

x