Je ExpressVPN rychlejší než NordVPN?

S neustále se rozšiřujícím světem poskytovatelů VPN jsou dva z jeho vůdců na trhu stále schopni zůstat na vrcholu žebříčku díky některým chytrým funkcím a rychlejším připojením než kdy dříve. ExpressVPN a NordVPN jsou již dlouho poskytovateli VPN, kteří porazili a posunuli svůj vysoký podstavec. To je těžké udělat díky široké škále dalších funkcí, které oba nabízejí kromě rychlého připojení.

Ale je ExpressVPN rychlejší než NordVPN? Celkově je považována za rychlejší VPN. V tomto článku se podíváme na to, proč tomu tak je a také proč je rychlost ve službě VPN tak důležitá.

Proč používat VPN

VPN je důležitou součástí technologie, kterou bychom měli všichni používat pokaždé, když se připojíme k internetu. Maskuje IP adresu uživatele a šifruje data, která uživatel přenáší. Pokud tak učiníte, významně napomůžete bezpečnosti uživatele internetu, protože to znamená, že jakékoli informace přenášené tímto uživatelem nelze přečíst a nelze je zpětně sledovat. To je klíčem k tomu, aby hackeři zabránili tomu, aby se zmocnili jakýchkoli citlivých dat, která osoba odešle přes internetové připojení. Internetové podvody jsou obrovským problémem, kterému tak mnoho z nás může pomoci předejít pomocí VPN.

  Jak se automaticky připojit k VPN pro konkrétní aplikace ve Windows 10

Proč jsou rychlosti připojení VPN důležité

Jednou z největších frustrací z používání internetového připojení je pomalá rychlost. Být vystaven ukládání do vyrovnávací paměti nebo nemožnost přístupu k celému webu kvůli pomalému připojení je neuvěřitelně frustrující – a bohužel někdy VPN mohou situaci zhoršit. U některých poskytovatelů VPN je známo, že zavedený software ovlivňuje online zkušenost uživatele.

NordVPN a ExpressVPN jsou známé tím, že mají rychlou dobu připojení. To je důležité, protože to znamená, že jeho předplatitelé budou technologii skutečně používat! Používání VPN je životně důležité, jak již bylo zmíněno, pro udržení online bezpečnosti. Pokud však software zpomalí internetové připojení natolik, že být online s jedním jednoduše není praktické, uživatel bude často zastávat názor, že obejít se bez VPN se někdy musí obejít – nebo se bez ní vždy obejít.

  Je ExpressVPN lepší než NordVPN?

Mnoho z nás nyní používá své počítače, tablety nebo chytré telefony ke streamování video obsahu nebo k provádění jiných online aktivit. Pomalá rychlost připojení VPN vás může ochránit při sledování vašeho oblíbeného televizního pořadu, ale také způsobí, že uživatel bude vystaven ukládání do vyrovnávací paměti nebo prostě nebude moci pořad vůbec sledovat bez pixelace. Hráči mohou zjistit, že jejich hry jsou silně přerušovány pauzami, čímž se čas online stává nulovým. Pokud používáte připojení VPN, abyste byli v bezpečí při účasti na takových aktivitách, je proto životně důležité, abyste používali VPN s rychlostmi, které odpovídají vašim potřebám přenosu dat.

Je ExpressVPN rychlejší než NordVPN?

ExpressVPN i NordVPN nabízejí poměrně renomované rychlosti připojení. Většina uživatelů zjistí, že oba jsou schopni jim poskytnout připojení, které vyhovuje jejich potřebám. Nároční uživatelé a odborníci však mohou zjistit, že vyžadují bleskově rychlé připojení ExpressVPN. Oba umožní uživatelům rychle stahovat obsah a streamovat videa bez ukládání do vyrovnávací paměti, ale ExpressVPN nabízí rychlosti připojení, které jsou rychlé bez ohledu na to, kde se nachází používaný server VPN. To je klíč k uživatelům, kteří chtějí odblokovat obsah z webových stránek ve všech koutech světa – bez ohledu na to, k čemu přistupují nebo kolik dat to vyžaduje.

  Jsou NordVPN neomezená data?

Závěr

Před přihlášením k jakémukoli předplatnému u poskytovatele VPN je klíčové prozkoumat rychlosti VPN. Pokud si vyberete poskytovatele s nevýraznou rychlostí připojení, zjistíte, že jste náchylní tuto technologii vůbec nepoužívat – i když za ni platíte! Zatímco disruptory přicházejí na trh neustále ve sféře VPN, ExpressVPN a NordVPN jsou dva poskytovatelé, kteří jsou již dlouho úspěšní díky svým rychlým rychlostem připojení. ExpressVPN připojuje NordVPN k příspěvku, pokud jde o nabízené rychlosti, ale pro běžného uživatele by měl být kterýkoli poskytovatel více než uspokojivý.

x