Kolik lidí může sledovat Netflix najednou?

Ve světě, kde v současnosti chybí živá zábava, byl přístup k Netflixu záchranou pro mnoho lidí, kteří byli kvůli pandemii omezeni ve svých domovech. S tím, jak uvnitř trávíme stále větší množství času, poptávka po této službě vzrostla a široce se sdílí obrovské množství nových předplatitelů a účtů. To vyvolává otázku – prostě kolik lidí může sledovat Netflixa kdy bude vaše štědrost omezena? Jednoduchá odpověď: vše závisí na nuanci vašeho předplatného.

Netflix je víceúrovňová služba, což znamená, že si můžete užívat různé výhody a výhody v závislosti na úrovni vašeho předplatného – jinými slovy na částce, kterou za službu každý měsíc platíte. Tato úroveň také určí počet lidí, kteří budou moci sledovat Netflix najednou pomocí vašeho účtu.

Existují tři úrovně: Basic, Standard a Premium, a ty jsou k dispozici za 8,99 $, 13,99 $ a 17,99 $ měsíčně. Základní sazba vám umožňuje využívat službu na 1 obrazovce a stahovat aplikaci na 1 telefon nebo tablet najednou. Standard to zvyšuje na 2 sledující najednou a stahování na 2 zařízení, zatímco nejvyšší úroveň vám nabízí možnost sledovat 4 lidi najednou a aplikaci Netflix staženou až na 4 zařízení.

Pro kterou úroveň bych se měl rozhodnout?

Výběr, která úroveň Netflix je nejlepší, je nakonec osobní volbou, ale hodně bude záviset na vaší domácnosti, vztazích, životním stylu a preferencích. Pokud jste součástí velké rodiny nebo domácnosti – například jako součást rodinného podílu – může být prémiový účet perfektním způsobem, jak si užít velké množství výhod, a můžete být schopni rozdělit náklady mezi několik domácností. členů, kteří vám pomohou ušetřit na ceně a získat úžasnou nabídku. Pokud však žijete sami nebo nechcete sdílet svůj účet, balíček Basic by byl perfektní volbou, která vám umožní přístup k vašim oblíbeným pořadům za výhodnou cenu. Jen si uvědomte, že tato možnost vám neumožňuje přístup k obsahu HD.

Jak mohu získat maximum ze svého účtu Netflix?

Bez ohledu na to, pro jaké předplatné se rozhodnete, je důležité, abyste věděli, jak ze svého účtu vytěžit maximum; to může skutečně zlepšit váš zážitek a umožní vám užít si maximální ránu za vaše peníze.

Nastavte profily

To je zvláště důležité, pokud poskytujete přístup více uživatelům. Není nic otravnějšího než se přihlásit, abyste mohli pokračovat ve filmovém maratonu, jen abyste se ocitli v polovině Bridgetonu! Naštěstí vám Netflix umožňuje tento problém zmírnit tím, že nabízí možnost nastavit profil pro každého uživatele. Každému můžete přidělit jeho vlastní jméno a profilový obrázek a Netflix automaticky upraví svá doporučení pro každého diváka v závislosti na vašich minulých zvycích, což znamená, že už nikdy nezůstanete při rolování, abyste si našli něco, na co se dívat.

Použijte Extra nastavení

Pořady Netflix přicházejí s řadou titulků, titulků a zvukových popisů pro jejich knihovny pořadů a filmů, což znamená, že se už nikdy nebudete muset divit, co bylo řečeno! Jednoduše přejděte do Nastavení a podívejte se na řadu možností pomoci – můžete si dokonce vybrat stopy titulků nebo titulky v jiném jazyce, které vám pomohou zlepšit vaše dovednosti při sledování vašeho oblíbeného pořadu!

Udržujte své seznamy aktuální

Netflix je skvělý v předvídání vašich potřeb, ale ve vašem seznamu Pokračovat ve sledování může být trochu přeplněný. Ujistěte se, že pravidelně procházíte a mažete vše, v čem nemáte v plánu pokračovat. To uvolňuje místo pro lepší možnosti a pomáhá udržovat věci přístupné a snadno k nalezení.