Nahradí Counter-Strike 2 CSGO při vydání? Odpovězeno

Tolik očekávaný Counter-Strike 2 je hned za rohem a mnoho hráčů si klade otázku, zda si po vydání Counter-Strike 2 ještě budou moci zahrát starší hru Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Bude CS:GO smazáno po uvedení CS2? Zde jsou všechny podrobnosti o tom, zda Counter Strike 2 nahradí CSGO při vydání.

Budoucnost CS:GO po spuštění Counter-Strike 2

Máme důvody se domnívat, že Counter-Strike 2 „nahradí starší hru“ známou jako CS:GO. V současné době jsou v CS2 Beta soubory hry umístěny v instalační složce CS:GO. Navíc, SteamDB uvádí Counter-Strike 2 s ID aplikace – 2279720, ale existuje v rámci nadřazené aplikace s ID 730, což je pro CS:GO.

Takže během beta verze existoval v CS:GO Limited Test Counter-Strike 2. Když jsem získal přístup k beta verzi CS2, aplikace Steam se mě pokaždé zeptala, zda chci spustit Counter-Strike 2 nebo starší hru, což potvrdilo existenci obou her ve stejné složce. Dále Valve již potvrdilo některé funkce Counter-Strike 2, které směřují k tomu, že CS2 nahradí CS:GO při spuštění nové hry.

Když byl oznámen CS2 Limited Test, Valve řeklo, že si „přinesete celý svůj inventář CS:GO s sebou do Counter-Strike 2“. Dále vývojáři uvedli, že každá položka CS:GO, kterou hráč shromáždil a používal v průběhu let, bude „těžit z osvětlení a materiálů Source 2“.

  Jak zrychlit pracovní plochu Cinnamon

Vývojáři navíc potvrdili, že sériové modely zbraní z CS:GO budou upgradovány o zbraně s vysokým rozlišením. Vzhledem k tomu, že mám CS2 beta, najdete moji stránku inventáře v příloze níže. Jak můžete vidět zde, v inventáři Counter-Strike 2 je mnoho mých předchozích položek inventáře, včetně služební medaile z roku 2015 (vydané před sedmi lety).

Counter-Strike 2 navíc využívá mnoho stejných prostředků ze starší hry. Ano, nová hra má nové a vylepšené mapy. Existují však také mapy, které jednoduše dostaly vylepšení osvětlení a grafiky Source 2 a textury stále vypadají stejně jako Global Offensive. Tyto mapy vypadají podobně jako starší hra, akorát v enginu Source 2. To vše ukazuje na Counter-Strike 2, který nahradí CS:GO.

Můžete hrát CSGO poté, co vyjde Counter-Strike 2?

Bude nějaký způsob, jak hrát Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) po uvedení CS2? No, odpověď je NE. CS:GO už ze Steamu stáhnout nemůžete. Po spuštění Counter-Strike 2, to je oficiální Sestava Counter-Strike vypadá to, jako když to hledáte v obchodě Steam. Na obrázku níže můžete vidět, že CS2 nahrazuje CSGO v řadě CS. Navíc odkaz na obchod CS:GO nyní přesměrovává na výpis Counter-Strike 2, čímž potvrzuje, že hra byla nahrazena.

  Jak odstranit Shortcut Virus z USB Pendrive & PC – 2023

Lidé používali neoficiální verze enginu Source 1 Dota 2 (staženo podle uvážení uživatele). Dota 2 také získala Source 2 aktualizace enginu jako Counter Strike 2 právě udělal. A mnozí použili tuto neoficiální Dota 2 (starší verze, Source 1) k přehrání starších ukázek opravdu starých turnajů „The International“, které se konaly v éře hry Source 1. Chcete-li tedy vidět ukázky GOTV v Counter Strike 2 pro starší turnaje, bylo by možné provést podobné řešení. Mějte na paměti, že se zdá, že Valve již oficiálně nedistribuuje soubory CSGO.

Po více než 2000 hodinách hraní CSGO a více než 500 soutěžních výhrách mi bude hra také chybět!

Valve oficiálně přešlo na Counter-Strike 2. V nové hře budou použity starší aktiva (včetně položek inventáře) ze starší hry. Na internetu může být k dispozici neoficiální verze CS:GO. Nebudete však moci hrát online, pokud nebudou existovat servery Valve nebo třetích stran. A i když ano, nedoporučujeme to kvůli malwaru a dalším bezpečnostním problémům.

  Jak opravit Logitech K750 nefunguje

Existují předchozí hry Counter-Strike, včetně Counter strike 1.6, Counter Strike Source, a více. Ale protože Valve mělo v CS:GO tak masivní ekonomiku, nejlepším rozhodnutím bylo přejít na novou hru.

Pokud Valve vydá starší verzi CS:GO v jiném seznamu Steam Store, aktualizujeme tuto sekci. Jedním potvrzeným způsobem, jak hrát CS:GO, je hrát na starších konzolích. Ano, tato hra skutečně vyšla na PS3 a Xbox 360. Tato verze nebyla dlouho aktualizována. Pokud vlastníte tyto herní konzole a máte na nich nainstalované CS:GO, technicky vám Valve nemůže zabránit v hraní CSGO. Možná existuje způsob, jak použít původní DVD pro CS:GO (verze pro PC) ke hraní starší hry.

Se vším, co bylo řečeno, hráči určitě budou chybět ikonické éře Counter-Strike: Global Offensive. Jaký je váš názor na CS2? Přejete si, aby Valve umožnilo hráčům získat přístup k CS:GO? Dejte nám vědět v komentářích níže.