Nejlepší 3D světelné panely pro vaše herní nastavení v roce 2024

3D světelné panely jsou skvělým způsobem, jak si přizpůsobit herní nastavení. Snadno se instalují, obvykle jsou vybaveny celou řadou dynamických funkcí a nastavení, které vám umožňují nastavit scény, seznamy skladeb, plány a časovače. Většina z nich pracuje s Alexou a Google Assistant a má hudební režimy, které reagují na zvuk, aby poskytovaly úplný audiovizuální zážitek.

Josh Hendrickson / MakeUseOf

The Nanoleaf Rhythm Edition je skvělý doplněk do každé herny nebo herního prostředí. Tato devítidílná sada trojúhelníkového světelného panelu spolupracuje s Alexou a přináší fascinující světelné efekty, které se dokonale synchronizují s vaší hudbou. K jednomu ovladači lze připojit až 30 světelných panelů a lze je uspořádat v libovolné konfiguraci. Díky montážní pásce je jejich instalace také absolutní hračka.

Pomocí desktopové aplikace Nanoleaf můžete použít pohlcující funkci Screen Mirror a nastavit svou aktivitu na obrazovce tak, aby se odrážela na vašich světelných panelech, což vám poskytne vícesmyslový zážitek. Pomocí aplikace můžete vytvářet scény a seznamy skladeb, nastavovat plány a plně přizpůsobovat svá nastavení. Můžete dokonce sdílet své přizpůsobené scény nebo stahovat scény jiných lidí.

Tyto světelné panely Nanoleaf snímají zvuk a převádějí tento zvuk na barvu v reálném čase. A díky 16 milionům barev, se kterými je možné hrát, dodají barevné animace každému hernímu nastavení skutečný nářez. Ačkoli tato sada přichází s docela tučnou cenou, možnosti přizpůsobení jsou téměř nekonečné.

Chytřejší sada Nanoleaf Rhythm Edition

Celkově nejlepší

170 $ 300 $ Ušetřete 130 $

Nanoleaf Rhythm Edition Smarter Kit spolupracuje s Alexou a lze ji použít k plnému přizpůsobení vašeho herního nastavení pomocí fascinujících barevných displejů, které se dokonale synchronizují s vaší hrou.

Klady

 • Spousta možností přizpůsobení
 • Skvělou funkcí je ponorné zrcadlo obrazovky
 • Asistent rozvržení vám umožní vyzkoušet nové konfigurace před jejich sestavením

Cololight

S Cololight Hexagon Gaming Lights získáte 12 šestiúhelníkových světelných panelů, všechny lze ovládat pomocí Alexa a Google Assistant. Vestavěné snímací moduly reagují na zvuk v místnosti a promítají světelné vzory přes dlaždice v synchronizaci se zvukem.

  Jak implementovat SSL v Apache Tomcat?

Aplikace Cololight poskytuje přístup k 16 milionům přizpůsobitelných světel a více než 71 dynamickým efektům, plus různá nastavení jasu a rychlosti. Každý světelný korálek lze individuálně přizpůsobit prostřednictvím aplikace, což vám umožní implementovat dynamičtější světelné efekty (na panelu je 19 světelných korálků). Nastavte scény a časovače nebo vytvořte plány, abyste zajistili větší hloubku přizpůsobení.

Herní světla Cololight Hexagon

Nejlepší hodnota

Cololight Hexagon Gaming Lights obsahuje 12 šestiúhelníkových světelných panelů a více než 71 dynamických světelných efektů, které lze použít k transformaci vašeho herního prostoru.

Klady

 • Přizpůsobte si každý jednotlivý světelný korálek
 • Dobré množství přizpůsobení, včetně 71 dynamických efektů
 • Šestihranný tvar znamená, že se svými návrhy můžete být kreativní

Nevýhody

 • Méně funkcí než některé modely s podobnou cenou

Hannah Stryker / MakeUseOf

Ať už jste streamer nebo jen máte rádi všestranné herní nastavení, nic se nevyrovná hex-založenému osvětlení, které to doplní. S větším výkonem než předchozí iterace, Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra poskytuje vynikající osvětlení spolu s opravdu skvělými 3D efekty.

Prostřednictvím aplikace Govee si můžete zahrát více než 80 scénických režimů, nebo můžete Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra ovládat pomocí Alexa nebo Google Assistant. Instalace je také poměrně přímočará, spolu se spoustou DIY režimů pro vytvoření vlastního nastavení osvětlení. Pokud jste rádi, že se pro tato světla rozložíte, nebudete zklamáni, ale počáteční náklady jsou poněkud drahé.

Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra

Nejlepší Premium

S více než 80 scénickými režimy, se kterými si můžete hrát, jsou Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra ideální pro přizpůsobení vašeho herního nastavení a lze je bez problémů integrovat také s Alexa a Google Home.

Klady

 • Upgrade oproti panelům H6061
 • Kompatibilní s Govee DreamView, Razer Chrome a Govee desktop
 • Podporuje Amazon Alexa a Google

Megan Glosson / MakeUseOf

Další šestiúhelníková nabídka od Govee, světelné panely Glide Hexa Pro Light Panels, nabízí 10 balení světelných panelů s řadou funkcí, které můžete zvážit. K dispozici je 16,8 milionu barev, se kterými si můžete pohrát, plus šest různých hudebních režimů a 38 scénických režimů. Ty jsou přístupné prostřednictvím aplikace Govee Home na vašem smartphonu.

  10 AI Notes nástroj pro shrnutí schůzek během několika sekund

Stáhněte si Razer Synapse 3 a aplikaci Govee Desktop do počítače, abyste prohloubili zážitek a získejte přístup k reaktivnímu osvětlení, které se posouvá a pohybuje synchronizovaně s tím, co hrajete. Dynamické světelné efekty a působivé 3D jsou zde samozřejmostí a vše lze doladit k vaší spokojenosti.

Přizpůsobte si scény a nastavení, nastavte časovače, plány a tak dále, což vše lze ovládat pomocí Alexa nebo Google Assistant. A pokud plánujete rozšířit svůj displej, stojí za to vědět, že na jednom adaptéru můžete provozovat až 25 světelných panelů Hexa Pro.

Světelné panely Govee Glide Hexa Pro

Nejlepší 3D světelný panel pro jeden adaptér

Vyberte si z 38 různých scénických režimů a připojte až 25 světelných panelů k jednomu adaptéru s Govee Glide Hexa Pro Light Panels a synchronizujte je se svou hrou.

Klady

 • Nejprve si můžete prohlédnout návrhy prostřednictvím aplikace
 • Extra panely znamenají další možnosti
 • Může být nastaven tak, aby reagoval na vaše hry v reálném čase

Nevýhody

 • Trpí občasnými problémy s přilnavostí
 • Maximální jas může být příliš jasný

Nanolist

Nanoleaf Canvas Wi-Fi Smart Gaming Lights mají čtvercové dlaždice a tato startovací sada vám nabízí 10, které si můžete upravit podle svých představ. Z hlediska funkčnosti a plného předvedení 16 milionů dostupných barev je zde co rozbalit.

Za prvé, Nanoleaf Canvas nabízí dotykový zážitek. Dotyk světelných panelů dlaní způsobí, že budou dynamicky reagovat na váš dotek, což vám umožní hrát dotykové hry. Aplikace Nanoleaf vám také umožňuje vytvářet scény, seznamy skladeb a plány a sdílet scény s komunitou. Hlasové ovládání poskytuje Alexa nebo Google Assistant a pomocí funkce AR si můžete v aplikaci Nanoleaf prohlédnout různá rozložení panelů.

Vestavěný režim Rhythm Mode reaguje v reálném čase na vaši oblíbenou hudbu a režim Immersive Screen Mirror odráží aktivitu na obrazovce na světelné panely, když sledujete nebo hrajete.

  Jak získat přístup k historii Google a smazat veškerou aktivitu

Chytrá herní světla Nanoleaf Canvas WiFi

Nejlepší čtvercový 3D světelný panel

113 $ 180 $ Ušetřete 67 $

Je skvělé být hranatý s Nanoleaf Canvas Wi-Fi Smart Gaming Lights. Tyto dynamické čtvercové panely nabízejí dotykové funkce, integraci Alexa a Google Assistant a režim Rhythm, který se synchronizuje s vaší oblíbenou hudbou.

Klady

 • Příjemným bonusem jsou dotykové funkce
 • Pokročilý režim náhledu pro testování nových návrhů
 • Spousta možností přizpůsobení

Nevýhody

 • Velmi občasné problémy s připojením

FAQ

Otázka: Co je 3D světelný panel?

3D světelné panely používají hráči k přizpůsobení svého herního prostoru. Většina nabízí dynamické a přizpůsobitelné displeje s chytrými funkcemi, jako je kompatibilita s hlasovým asistentem a světelné displeje, které se synchronizují s akcí na obrazovce v reálném čase.

Hráči a streameři milují 3D panelová světla, protože dodávají vašemu hernímu nastavení osobitost a poskytují při hraní pohlcující zážitek.

Otázka: Jaká je výhoda 3D světelného panelu oproti světelnému LED pásku?

Hlavní výhodou 3D světelných panelů oproti LED světelným páskům je množství přizpůsobení, které nabízejí. Většina z nich obsahuje sadu přizpůsobitelných a dynamických funkcí, které lze vyladit tak, aby vyhovovaly jakékoli místnosti a jakémukoli druhu média.

Většina 3D světelných panelů má chytré funkce, které jsou mnohem podrobnější než světelné pásy LED, včetně ovládání hlasového asistenta, audio-vizuální synchronizace v reálném čase a přizpůsobitelných dynamických efektů.

Otázka: Jak nainstaluji světelné panely?

Většina 3D světelných panelů se instaluje poměrně snadno. Obvykle mají opakovaně použitelnou lepicí podložku, která umožňuje jejich umístění na hladké povrchy nebo stěny v jakékoli konfiguraci, kterou chcete.

Obvykle jsou napájeny přes USB, takže instalace je hezká a jednoduchá, s doprovodnou aplikací, kterou lze použít k přizpůsobení jejich vzhledu nebo ke spárování s vaším chytrým asistentem.

Otázka: Fungují 3D světelné panely s Alexou a Google Assistant?

Ano. Existuje spousta 3D světelných panelů, které spolupracují s Alexou nebo Google Assistant, což umožňuje pohodlné hlasové ovládání vašich herních světel.