10 AI Notes nástroj pro shrnutí schůzek během několika sekund

Je působivé, jak se umělá inteligence vyvíjela s časem a proměňovala každou oblast života.

To, co bylo v minulosti časově náročným a obtížným úkolem, bylo nyní pomocí technologie AI zjednodušeno.

Jedním z takových příkladů je psaní poznámek během schůzek. Může být únavné soustředit se na to, co mluvčí říká, a zároveň si dělat poznámky. Už ne, s pomocí nástrojů AI na psaní poznámek.

Pokud to zní zajímavě, pojďme se podívat na některé z nejlepších nástrojů, které vám pomohou změnit způsob, jakým vy a členové vašeho týmu pořádáte schůzky.

Co jsou nástroje AI pro psaní poznámek?

Abychom to vyjádřili co nejjednodušším způsobem, nástroje AI na psaní poznámek si během schůzky dělají poznámky přesně za vás, takže se můžete plně soustředit na to, co řečník říká.

Technologie AI v těchto nástrojích dokáže automaticky zaznamenávat a přepisovat schůzky slovo od slova. Je to tak jednoduché, že jej zapnete a necháte AI dělat svou práci, zatímco vy sedíte.

Většina nástrojů je založena na převodu řeči na text, například převádí mluvená slova na texty, ke kterým se můžete kdykoli vrátit.

Čtěte také: Práce z domova? Zde jsou aplikace, které vám usnadní práci

Výhody nástrojů AI pro psaní poznámek

Nástroje AI na psaní poznámek mají spoustu výhod, protože mění způsob, jakým pracujete a trávíte čas. Zde jsou jen některé z nich.

#1. Šetří váš čas ⏱️

Přiznejme si to, každý lidský úkol nahrazený nejmodernější technologií nám má ušetřit čas a nejinak je tomu i zde. Používáním těchto aplikací na psaní poznámek s umělou inteligencí se zbavíte práce tím, že necháte úkol převzít umělou inteligenci.

#2. Poskytuje přesnost ✔️

Nástroje umělé inteligence jsou přesné a poskytují výsledky, které jsou lepší, než jaké by mohl udělat člověk. Jako lidé jsme náchylní k chybám, ale aplikace AI na psaní poznámek nemají téměř žádný prostor pro chyby a využívají nejnovější technologie, aby nevynechaly ani slovo.

  10 nejdůležitějších základů osobní kybernetické bezpečnosti, které musíte znát

#3. Zvyšuje produktivitu 👨‍💻

Když ušetříte čas používáním těchto nástrojů, můžete tento čas věnovat něčemu produktivnějšímu. Může to být věnování plné pozornosti schůzce nebo dokončení vašich nevyřízených záležitostí. Je to win-win situace.

Nyní se podívejme na seznam nástrojů.

Světlušky

Když jste na schůzkách, nechte Fireflies automaticky nahrávat, přepisovat, vyhledávat a analyzovat hlasové konverzace. Používá jej více než 60 000 organizací, včetně Netflixu a Uberu.

Zde jsou některé z hlavních předností tohoto nástroje:

 • Podpora audio a video schůzek
 • Různé možnosti integrace, jako je Google Meet a Zoom
 • Prohlížejte si dlouhé schůzky pomocí vyhledávání s umělou inteligencí
 • Přidejte do nástroje další členy pro efektivní spolupráci

Existuje také mnoho možností, které vám umožní automatizovat váš pracovní postup s touto aplikací. Například můžete nechat Fireflies vyplnit vaše CRM, vytvářet úkoly pomocí hlasových příkazů a dokonce sdílet shrnutí schůzek se svým týmem prostřednictvím aplikací třetích stran, jako je Slack a Google Docs.

Vydra

Při používání Vydry získáte pocit, že máte osobního asistenta, který nahrává zvuk, píše poznámky a automaticky zachycuje snímky. Všechnu těžkou práci udělá za vás a nezabere to více než několik okamžiků.

Pomůže vám dělat si poznámky a sumarizovat schůzky 30x rychleji než dříve. Věřím, že je to obrovské zlepšení a hodně to vypovídá o účinnosti nástroje.

Vše je s tímto nástrojem automatizováno, ať už jde o psaní poznámek, vytváření souhrnů nebo snímání snímků.

Uživatelé, kteří tento nástroj použili, mohou říci jen dobré věci. Pro začátek jej můžete začít používat zdarma a postupně se rozhodnout, že za něj zaplatíte, kdykoli budete mít pocit, že potřebujete upgrade.

Sembly

Dejte své profesionální schůzky na steroidy se Sembly, působivým nástrojem, který vaše schůzky automaticky přepisuje a vytváří z nich poznámky.

Zde jsou některé z mnoha funkcí tohoto nástroje:

 • Přesné poznámky pro každou schůzku
 • Hluboké informace o každém setkání
 • Schopnost vyhledávat data z minulých schůzek
 • Automatizované shrnutí schůzek
 • Automaticky kontaktovat členy týmu ohledně schůzky

Jednou z mých oblíbených funkcí Sembly je, že se účastní schůzek vaším jménem, ​​když nejste k dispozici. To je velmi užitečné, když máte stísněný čas, ale přesto chcete získat důležité informace o schůzkách.

Nadnormální

Nechte Supernormal, aby za vás vytvořil poznámky ze schůze, zatímco budete sedět a odpočívat. Vytváří poznámky slovo od slova pro všechny vaše schůzky a ukládá je na jediné, snadno dostupné místo.

  Vintage Atari je úžasný meteorologický terminál v roce 2020

Bezproblémově se integruje s nástroji jako Hubspot, Salesforce a Pipedrive, což vám umožňuje posílat poznámky do vašeho CRM a ATS.

V případě potřeby lze poznámky vytvořit ve více jazycích. Supernormal můžete propojit se svým kalendářem a zajistit, že nezmeškáte další schůzky.

Můžete se připojit k více než 50 000 uživatelům, kteří již tento nástroj milují. Začít je zdarma.

Sáh

Fathom můžete bezplatně používat k přepisu vašich schůzek a pořizování poznámek k důležitým informacím.

Lze jej nastavit během několika minut, ale to, co přijde potom, netrvá ani minutu. Ve skutečnosti se přepis a zvýraznění provede během pouhých sekund.

Zde jsou hlavní rysy Fathom:

 • Podpora 7 různých jazyků
 • Okamžitý přístup ke schůzkám, které byly zaznamenány AI
 • Automatizované shrnutí celého jednání
 • Různé integrace s aplikacemi třetích stran, jako je Notion a Dokumenty Google

Je bohatý na to, co můžete dělat, a pokud jej používáte pro osobní potřebu, je pro vás zdarma. Pro cokoli víc než to, můžete upgradovat a využívat více výhod.

Instaminutes

Instaminutes vám usnadní strávit důležité body schůzky pomocí shrnutí. Poskytuje užitečné poznatky a klíčové poznatky ze schůzky, takže spotřebováváte pouze informace, na kterých záleží.

Jedinečná věc na tomto nástroji je, že eliminuje veškeré chmýří a nabízí vám malé kousky dat ze schůzky o velikosti bajtů.

Funguje v reálném čase, a i když mluvčí mluví, funguje na palubní desce, aby vám pomohl porozumět tomu, co se říká. Tím zajistíte, že nepřijdete o žádné důležité faktory.

Metaview

Ušetřete čas, námahu a energii pomocí Metaview, inteligentního nástroje, který posouvá psaní poznámek na zcela novou úroveň. Zvyšuje vaši produktivitu a pomáhá vám soustředit se na lepší věci, jako je dávat pozor.

Funguje s většinou nástrojů, které pravděpodobně již používáte, jako je Google Meet, Calendly a další.

Má technologii AI, která se neustále učí. To znamená pokaždé, když použijete tento nástroj; poučíte se ze svých zkušeností a při příštím použití se zlepšíte.

Metaview je většinou vhodný pro recruitery a tazatele.

Avoma

S Avoma proměňte nudné schůzky na velmi bystré. Je to nástroj, který vám poskytuje užitečné body během schůzek. Ve skutečnosti je tento nástroj účinný před schůzkami, během nich i po nich.

Před schůzkami můžete využít funkce, jako jsou šablony plánování a spolupráce na agendě. Během schůzek můžete zapnout společné psaní poznámek a živé záložky. Nakonec vám po schůzkách umožňuje využívat poznámky generované umělou inteligencí, prohlížet úryvky a mnoho dalšího.

  Jak používat a instalovat FlatPak na Linuxu

Je to výkonný nástroj, díky kterému jsou vaše schůzky mnohem zábavnější a jednodušší. S Avomou můžete začít zdarma.

MeetGeek

MeetGeek pomáhá maximalizovat hodnotu, která plyne z vašich schůzek.

S pomocí technologie integrované AI může:

 • Automaticky nahrát video schůzky
 • Přepisujte v reálném čase
 • Shrňte pro snadnou spotřebu
 • Poskytněte klíčové poznatky o schůzkách
 • Účastněte se schůzek vaším jménem

Všechna data, která generuje, jsou uložena na jediném místě, které lze kdykoli snadno najít. Nemluvě o tom, že je zabezpečený a důvěryhodný více než 2 000 týmy po celém světě.

Existuje spousta možností integrace, které můžete použít, včetně Zapier, který otevírá více než 2 000 aplikací připravených k použití.

MeetGeek je vysoce hodnocen na Product Hunt a G2 Crowd.

Colibri

Stejně jako ostatní nástroje v tomto seznamu má Colibri velmi čisté rozhraní, které si oblíbilo mnoho uživatelů. Je však známá spíše svými možnostmi.

Například kromě automatického přepisování a vytváření poznámek může zvýšit produktivitu tím, že poskytuje všechna potřebná data ze schůzek na jednom místě. Poté je můžete zkontrolovat a sdílet se členy svého týmu prostřednictvím integrací aplikací třetích stran.

Funguje bez problémů v reálném čase a dělá to docela dobře. Můžete očekávat, že nástroj na schůzce nevynechá jediné slovo. Docela v pohodě, když se mě ptáš.

Závěrečná slova

I když jsou schůzky důležité pro zlepšení společnosti, je také docela stresující, pokud děláte manuální věci, jako je psaní poznámek. Naštěstí z toho technologie udělala hračku a výše uvedené nástroje to odrážejí.

Dá se s jistotou říci, že nyní budete na schůzky chodit jako nikdy předtím.

Dále se podívejte, jak odstranit šum a ozvěnu během online schůzek.

x