Nejlepší herní sluchátka roku 2024

Pokud jste hráč, budete vědět, že jedním z nejlepších způsobů, jak ze své hry vytěžit maximum, jsou kvalitní sluchátka. Se spoustou možností, ze kterých si můžete vybrat, si můžete vychutnat bezdrátové (nebo kabelové) hraní bez ohledu na váš rozpočet. Ať už hledáte prémiový zvuk bez zpoždění, ANC, vestavěné mikrofony pro hlasový chat, konektivitu pro více zařízení, nebo prostě chcete něco, s čím si můžete hrát na dojíždění, je tu perfektní pár herních sluchátek pro každého.

Logitech

The Logitech FITS Earbuds jsou hodnotná prémiová sada bezdrátových sluchátek pro hráče. Jsou vynikající volbou pro více platforem, kompatibilní s PS5, PS4, PC, Mac, Mobile a Switch. Poskytují bezdrátové připojení Lightspeed a Bluetooth a jejich 10milimetrové měniče poskytují plnohodnotný zvuk se spoustou basů.

Tato sluchátka se mohou pochlubit nejlepším pasivním potlačením hluku ve své třídě díky přizpůsobení, které nabízejí gelové koncovky. Díky technologii Lightform se koncovky sluchátek během prvních 60 sekund samy vytvarují tak, aby perfektně seděly uvnitř vašich uší a blokovaly většinu hluku na pozadí. A díky vestavěným mikrofonům s duálním tvarováním paprsku jsou vhodné i pro hlasový chat.

Díky výdrži baterie vydržíte dlouhé herní seance, sedm hodin poskytují samotná sluchátka a dalších osm hodin s nabíjecím pouzdrem. Přepínání mezi Lightspeed a Bluetooth je příjemné a jednoduché, díky čemuž je hraní na různých platformách hračkou. A EQ a další nastavení zvuku lze upravit pomocí aplikace Logitech.

Logitech FITS True Wireless Gaming Earbuds

Celkově nejlepší

180 $ 230 $ Ušetřete 50 $

Sluchátka Logitech FITS True Wireless Gaming Earbuds kombinují prémiový bezdrátový zvuk s přizpůsobeným tvarováním pro pohlcující zvukový zážitek.

Klady

 • Bezdrátové připojení rychlostí světla
 • Nabízí pasivní potlačení hluku
 • Tak pohodlné do uší, jak jen mohou být sluchátka
 • Multiplatformní

Nevýhody

 • Kvalita mikrofonu může být trochu nekonzistentní

Turtle Beach

Dvojice bezdrátových herních sluchátek, která nic nezkazí, jsou Turtle Beach Scout Air True Wireless Earbuds. Tato Bluetooth sluchátka, navržená s herním režimem, který poskytuje 60 milisekundovou zpětnou vazbu s nízkou latencí, lze použít pro PC, Mac, mobilní telefony a přepínače.

Není zde žádný ANC, což není překvapivé vzhledem k jejich relativně nízké ceně. Jsou však vybaveny duálními mikrofony pro hlasový chat ve hře a prostřednictvím aplikace Audio Hub je k dispozici výběr možností přizpůsobení zvuku. Mají hodnocení IPX4 pro odolnost proti potu a vodě a poskytují 20 hodin zvuku (5 ze sluchátek a dalších 15 z nabíjecího pouzdra).

  Vlastní ikony aplikací Zpomalte svůj iPhone

Kvalita zvuku je za požadovanou cenu slušná, i když ne ve stejné lize jako prémiovější možnosti. Dotykové ovládací prvky na uchu se snadno ovládají, jsou lehké a pohodlné na nošení. Tady je velmi málo na co si stěžovat, vzhledem k ceně.

Bezdrátová sluchátka Turtle Beach Scout Air True

Nejlepší rozpočet

Sluchátka Turtle Beach Scout Air True Wireless Earbuds vám umožní vychutnat si svobodu bezdrátového hraní, aniž by vás to stálo jmění.

Klady

 • Cenově dostupné
 • IPX4 voděodolný
 • Některé možnosti přizpůsobení
 • Rychlé nabíjení

Ocelové řady

Pokud máte rádi mobilní hraní, mobilní herní sluchátka SteelSeries Tusq In-Ear Mobile Gaming Headset poskytují funkce herních sluchátek v přenosnějším provedení. Lehký design zavěšení přes ucho poskytuje trvalé pohodlí a funkci duálního mikrofonu, s vestavěným mikrofonem na kabelu a odnímatelným raménkovým mikrofonem, takže je velmi snadné mluvit se svým týmem, když hrajete na cestách.

Tato kabelová náhlavní souprava nabízí pohodlné multiplatformní použití díky 3,5 mm konektoru pro sluchátka. Dynamické kompozitní zvukové ovladače navíc znamenají, že si můžete vychutnat vynikající herní zvuk na cestách, bez ohledu na vaše okolí. Se třemi sadami silikonových náušníků a měkkým látkovým pouzdrem pro doplnění této sady poskytuje Tusq Headset vynikající hodnotu za peníze.

Mobilní herní sluchátka do uší SteelSeries Tusq

Nejlepší drátové

Mobilní herní sluchátka SteelSeries Tusq In-Ear Mobile Gaming Headset s vestavěným mikrofonem a odnímatelným mikrofonem jsou nejlepším způsobem, jak mluvit se svým týmem, když jste na cestách.

Klady

 • Cenově dostupné
 • Multiplatformní pohodlí
 • Lehké a pohodlné
 • Poskytuje kvalitní herní zvuk
 • Funkce duálního mikrofonu

Zvuk EPOS

S bezdrátovou konektivitou s nízkou latencí a Bluetooth, EPOS GTW 270 Hybrid True Wireless Gaming Earbuds obsahují USB-C aptX dongle pro multiplatformní hraní a nabízejí zvuk bez zpoždění s nízkou latencí. Uzavřený akustický design filtruje nežádoucí hluk na pozadí a umožňuje vám soustředit se na akci.

  Jak zdarma odeslat fax z počítače

Duální mikrofony zajišťují, že kvalita zvuku je pěkná a čistá pro hlasový chat, s velmi malým únikem zvuku. Side Tone se automaticky spustí vždy, když je mikrofon zapnutý, takže se slyšíte, ale jinak je redukce zvuku docela dobrá, vezmeme-li v úvahu, že zde není ANC. S těmito sluchátky můžete hrát až pět hodin a získat dalších 20 hodin s nabíjecím pouzdrem. Vodotěsnost IPX5 znamená, že tato sluchátka budou chráněna před potem a budou se nosit pohodlně.

EPOS GTW 270 Hybrid True Wireless Bluetooth uzavřená akustická herní sluchátka

Nejlepší multiplatformní

135 $ 169 $ Ušetřete 34 $

Díky svému USB-C aptX dongle s nízkou latencí nabízejí EPOS GTW 270 Hybrid True Wireless Gaming Earbuds prémiový zvuk na jakékoli platformě.

Klady

 • Multiplatformní kompatibilita
 • Uzavřený akustický design pro snížení hluku
 • Nízká latence
 • IPX5 voděodolný

ASUS

Bezdrátová herní sluchátka ASUS ROG Cetra True Wireless Gaming Earbuds, která je cenově dostupnější volbou pro hráče, kteří hledají pár bezdrátových sluchátek, nabízejí spoustu hodnoty za peníze. Jsou vybaveny hybridním ANC a poskytují bezdrátové připojení s nízkou latencí pro větší synchronizaci zvuku. Tato sluchátka lze použít s PS5, PC, Mac, Switch a mobilními zařízeními a používají 10milimetrové měniče pro zajištění čistého zvuku se slušnými basy.

Nabízejí maximálně 27 hodin výdrže baterie (5 hodin bez ANC, s 21,5 hodinami navíc z nabíjecího pouzdra) a podporují rychlé nabíjení. Pokud jste v nouzi, můžete si zajistit 90 minut hraní z 15minutového nabíjení. Lze je také bezdrátově nabíjet, což za pohodlí získává bonusové body. Odolnost proti vodě IPX4 znamená, že žádná obzvláště napjatá kampaň by neměla způsobit poškození potem.

Na pouzdře je RGB osvětlení, které je pěkné, i když v žádném případě není zásadní. Bohužel to nelze přizpůsobit, i když EQ a zvukové profily mohou být prostřednictvím aplikace Armory Crate. Samotné pouzdro se otevírá trochu nešikovně, ale vypadá cool. A přestože mají tato sluchátka nízkou latenci, pravděpodobně nejsou vhodná pro konkurenční hry.

Bezdrátová herní sluchátka ASUS ROG Cetra True

Nejlepší rychlé nabíjení

90 $ 100 $ Ušetřete 10 $

Díky nabízené výdrži baterie 27 hodin vás bezdrátová herní sluchátka ASUS ROG Cetra True ponoří do akce déle.

  10 nejúžasnějších velikonočních vajíček v elektromobilech Tesla

Klady

 • Má ANC
 • Dobrá výdrž baterie
 • Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením

Nevýhody

 • Otevření nabíjecího pouzdra může být trochu složitější

FAQ

Otázka: Jaké jsou rozdíly mezi normálními a herními sluchátky?

Jak herní sluchátka, tak běžná sluchátka mohou být dobrou volbou pro hraní na cestách nebo pro bezdrátové hraní bez hlavy plnohodnotného herního headsetu.

Herní špunty do uší mají tendenci být ergonomičtěji navrženy než běžná špunty a poskytují dlouhodobější pohodlí. Mohou také obsahovat vyhrazený herní režim pro zvuk s nízkou latencí, který se lépe synchronizuje s vaší hrou, a většina funkcí Active Noise Cancelation (ANC), které poskytují pohlcující zvukový zážitek pro hraní her.

Otázka: Proč někteří profesionální hráči používají sluchátka místo sluchátek?

Volba mezi sluchátky nebo sluchátky do značné míry závisí na osobních preferencích a neexistuje žádná definitivní odpověď, proč by profesionální hráč preferoval jedno před druhým. Nicméně, protože špunty vytvářejí přímější cestu k uším hráče, existuje argument, že to vytváří menší šanci na únik zvuku a méně rušivého bílého šumu. To může být rozhodujícím faktorem pro profesionální hráče, kteří spoléhají na úplné ponoření do hry.

Otázka: Co je aktivní potlačení hluku (ANC)?

Aktivní potlačení hluku je funkce, která se stala běžnou v mnoha moderních náhlavních soupravách a sluchátkách. Využívá mikrofony k poslechu zvuků z reproduktorů sluchátek, ale i externích zvuků z okolního prostředí.

Funkce ANC slouží k invertování zvukových vln zevnitř a vně sluchátek a ruší vnější hluk neutralizací jeho zvukových vln.

Otázka: Mohu používat AirPods pro hraní her?

Krátká odpověď je ano, AirPods můžete používat pro hraní her. Delší odpověď je, že k tomu (v závislosti na vaší zvolené platformě) si možná budete muset nejprve zakoupit samostatný adaptér Bluetooth, protože současná generace herních konzolí nemá nativní podporu pro Bluetooth.

Dobrou zprávou je, že je na výběr spousta slušných adaptérů Bluetooth a jejich nákup je relativně levný. S adaptérem zapojeným do vaší konzole by mělo být snadné spárovat vaše AirPods s konzolí, než budete připraveni na rock and roll.

Pro hraní počítačových her byste měli být schopni jednoduše spárovat vaše AirPods s připojením Bluetooth vašeho počítače.