Nejlepší místa pro nákup názvu domény

Pokud nemáte připojení k ICANN, organizaci odpovědné za správu vytváření doménových jmen, budete si kupovat doménové jméno od „Domain Name Registrar“, společnosti akreditované ICANN pro prodej doménových jmen.

Svou doménu si můžete koupit od kteréhokoli z těchto registrátorů a bude to fungovat stejně. Jediná věc, která odděluje tyto společnosti od sebe, je snadné použití jejich služby a další funkce, které s doménou zahrnují, jako je e-mailová služba, Kdo je ochranu, stejně jako kvalitu jejich jmenných serverů.

Google Domains: Jednoduché domény, snadná integrace

Google Domains je jednoduchý registrátor bez potíží. Okouzluje elegantní design Google v kombinaci se skvělými nástroji DNS a špičkovým zabezpečením. Většina lidí, kteří hledají doménu, chce, aby k ní šel také e-mail, a Google Domains se dobře integruje s vaším stávajícím předplatným G Suite. Upozorňujeme, že to vyžaduje, abyste zaplatili za prémiovou e-mailovou službu Google; nebude fungovat se standardním účtem Gmail.

  Co je Denuvo a proč ho hráči nenávidí?

Jejich vyhledávací funkce je docela základní, ale nepřekáží vám v cestě. Pokud víte, co hledáte, může to být pro vás to pravé.

Jejich ceny jsou docela průměrné, ale pokud chcete své webové stránky zprovoznit rychle bez nepořádku, Google je pravděpodobně vaše nejlepší sázka.

Umístěte ukazatel myši: Skvělé vyhledávací nástroje a návrhy

Vznášet se je jednoduchý registrátor, který nabízí průměrné ceny a dobré služby. Kde Hover září, jsou jejich návrhy, zobrazující podobné domény s různými styly a synonymy, které vám pomohou zúžit doménu, kterou chcete. Jejich vyhledávací stránka má užitečný postranní panel s různými kategoriemi a filtry pro různá rozšíření.

Zde jsme hledali doménu „cookiesbygrandma.com“, která byla obsazena. Umístění kurzoru automaticky navrhlo seznam domén, které jsou dostatečně podobné našemu hledanému výrazu, že bychom s nimi mohli být v pořádku. Pokud si nejste jisti, jakou doménu přesně chcete, měli byste zkusit hledat na Hover.

  Jak změnit hostitele schůzky v Zoomu

Jejich domény .com začínají na 12,99 USD ročně a nabízejí přeposílání e-mailů za 5 USD ročně a navíc bezplatné soukromí WhoIs.

GoDaddy: Domény a hosting, vyšší ceny

Do toho tati je skvělá volba, pokud chcete webhosting spolu s vaší doménou nebo chcete, aby bylo vše spravováno pod jednou deštníkem. Obecně je ideální ponechat svou doménu oddělenou od poskytovatele hostingu pro případ, že byste někdy chtěli přejít k jinému poskytovateli. GoDaddy je však nejprve registrátorem domény a poté webhostingovou společností, takže doménu můžete vždy převést k jinému registrátorovi nebo změnit DNS tak, aby ukazoval na nového hostitele.

GoDaddy nabízí skvělé hostingové služby, vlastní tvůrce webových stránek a spravovaný hosting WordPress spolu s mnoha šablonami, které vám pomohou začít. Jsou trochu drahé a jejich webhosting může být trochu neohrabaný pro cokoli složitého, ale pokud vytváříte jednoduchý web, bude to dělat svou práci.

  Jak spustit displej Retina v jeho nativním rozlišení

Ceny GoDaddy se zpočátku zdají nízké, ale po prvním roce jdou nahoru. Za plnou cenu jsou jejich domény .com 15 USD za rok, ale je to cena, kterou platíte za to, že jste u největšího registrátora domén.

NameLevné: Levné ceny, slušné služby

JménoLevné je tak levný, jak název napovídá. Nabízejí skvělé nabídky začínající na pouhých 8,88 dolaru pro většinu domén .com, přičemž některá obskurnější rozšíření jsou dokonce pod dolar. Jejich DNS také není špatné, nabízí bezplatnou ochranu WhoIs a robustního poskytovatele DNS, který lze snadno spravovat a přenášet.

Mají možnost „hromadného vyhledávání“, která vám umožní prohledávat až 50 doménových jmen najednou, takže pokud máte celý seznam nápadů, můžete je všechny zadat, zjistit, které z nich by mohly být přijaty, a zkontrolovat ceny pro různé TLD.

Nabízejí spravovaný hosting WordPress prostřednictvím EasyWP, i když je pravděpodobně nejlepší jít s lepším poskytovatelem WordPress a přeposlat doménu na tento web.

Poděkování za obrázky: Maxx-Studio/Shutterstock