etechblog

Nejlepší nabíjecí stanice Apple 3 v 1

Pokud investujete do ekosystému Apple, je pravděpodobné, že vlastníte iPhone, Apple Watch a AirPods. Namísto použití samostatných kabelů a adaptérů můžete investovat do nabíjecí stanice 3 v 1, která nabije všechna vaše zařízení Apple najednou a uklidí nepořádek na vašem stole nebo nočním stolku.

Zde jsou nejlepší nabíjecí stanice Apple 3 v 1, které si dnes můžete koupit.

Náš nejlepší výběr nabíjecích stanic Apple 3 v 1

Bezdrátová nabíječka Belkin 3 v 1 s MagSafe (2. generace)

Celkově nejlepší

Prémiový design a výkon

128 $ 150 $ Ušetříte
22 dolarů

Když vašemu smartphonu dojde šťáva, zapojte jej. Když váš iPhone, AirPods a Apple Watch potřebují posílit baterii, použijte bezdrátovou nabíječku Belkin 3 v 1 s MagSafe (2. generace).

Klady

 • Rychlé nabíjení pro iPhone a Apple Watch
 • Prémiová kvalita sestavení
 • Bezproblémové nabíjení s MagSafe
 • Včetně adaptéru s nabíjecím kabelem

Nevýhody

 • Nelze použít režim nočního stolku pro Apple Watch

Bezdrátová nabíječka Belkin 3 v 1 s MagSafe nabízí uživatelům Apple maximální pohodlí, umožňuje jim nabíjet jejich iPhone, Apple Watch a AirPods najednou, čímž uvolní cenné zásuvky a odstraní nepořádek. Na rozdíl od jiných nabíjecích stanic, které nabízejí pouze 7,5 wattu nabíjecího výkonu, nabíječka Belkin 3-v-1 poskytuje plnou 15wattovou rychlost nabíjení MagSafe, což z ní dělá nejrychlejší a nejefektivnější dostupnou možnost.

Nyní ve své druhé generaci nejnovější model nyní podporuje rychlé nabíjení pro Apple Watch Series 7 a novější a Apple Watch Ultra a Ultra 2. Dokáže nabít vaše Apple Watch o 33 % rychleji než standardní nabíječky, takže vaše hodinky budou zpět 100% během chvilky. Nabíjecí podložka AirPods navíc bude mít vaše sluchátka připravena na další poslech.

Bezdrátová nabíječka Belkin 3 v 1 s MagSafe také vyniká svým prémiovým a stylovým designem. Plovoucí design puku MagSafe nejen zajišťuje, že telefon snadno zapadne na místo, ale také vám umožňuje přepínat mezi režimem na šířku a na výšku, což usnadňuje FaceTime, kontrolu oznámení nebo sledování filmu, zatímco se telefon nabíjí.

Twelve South HiRise 3 Deluxe

Prémiový výběr

Nejlepší nabíječka 3 v 1 pro režim StandBy

Twelve South HiRise 3 Deluxe nabízí spoustu nastavitelnosti a vůle pro váš iPhone, což je perfektní, pokud chcete vyzkoušet nový režim StandBy. Má také menší rozměry než Belkin a dokáže nabíjet váš iPhone a Apple Watch rekordní rychlostí.

Klady

 • Malá stopa
 • Rychlé nabíjení pro iPhone a Apple Watch
 • Luxusní kožená úprava
 • Ideální pro pohotovostní režim iOS 17 a nabíjení z nočního stolku pro Apple Watch
 • Napájecí zdroj a kabel součástí

Stejně jako Belkin má Twelve South HiRise 3 Deluxe certifikaci Apple a podporuje 15wattové nabíjení pro iPhony a také rychlé nabíjení pro nejnovější modely Apple Watch, včetně Series 9 a Ultra 2. Ale i když oba stojí stejně, HiRise 3 Deluxe nabízí několik dalších funkcí, které mu pomáhají překonat Belkin a další nabíjecí stanice 3 v 1.

HiRise 3 Deluxe zabírá na nočním stolku méně místa a díky koženému provedení působí prémiověji a luxusněji. Po vložení do doku můžete svůj iPhone naklonit o 35 stupňů, abyste našli perfektní pozorovací úhel, nebo jej otočit na šířku a spustit nový režim StandBy v systému iOS 17. Základna je vyvážená, takže se při připojování nebo odpojte telefon.

Položte hodinky Apple Watch a AirPods na základnu a nabíjejte všechna zařízení Apple najednou. Apple Watch můžete nabíjet naplocho nebo v režimu nočního stolku a ano, pojme velké modely Ultra a odolná pouzdra hodinek. Třešničkou navrchu je, že na místě AirPods můžete nabíjet další smartphone, takže i vaši kamarádi Android mohou mít kousek koláče.

Sada bezdrátového nabíjení hodinek ESR HaloLock 3 v 1

Nejlepší hodnota

Cenově dostupné nabíjení pro tři zařízení

$ 70 $ 77 Ušetřete
7 $

Hledáte nabíječku 3 v 1 pro svá zařízení Apple, ale nechcete vydělat peníze? Bezdrátová nabíjecí sada hodinek HaloLock 3 v 1 od ESR je gadget pro tuto práci, za předpokladu, že nehledáte špičkové rychlosti nabíjení.

Klady

 • Cenově dostupné
 • Tenký a prostorný
 • Odnímatelná nabíječka Apple Watch
 • Včetně USB-C adaptéru a kabelu

Nevýhody

 • Nenabíjí rychle Apple Watch nebo iPhone

Bezdrátový nabíjecí set ESR HaloLock 3-v-1 Watch, dostupný za poloviční cenu oproti našim nejlepším možnostem, je jednou z cenově dostupnějších nabíjecích stanic 3-v-1 pro vaše zařízení Apple. I když nemusí nabíjet vaše zařízení tak rychle jako alternativy Belkin a Twelve South, není to žádná výhoda, pokud svá zařízení primárně nabíjíte přes noc.

Nabíjecí stanice udrží váš iPhone zvednutý a viditelný, takže se během nabíjení snadno používá. Je také ideální pro pohotovostní režim, se silnými magnety, které zajistí, aby váš telefon nesklouzl z nabíječky. Nabíječku Apple Watch můžete vyjmout, abyste ji mohli používat na cestách, a poté ji zasunout zpět, když jste doma, abyste mohli nabíjet všechna svá zařízení Apple z jediné zásuvky. Základna je zatížena pro větší stabilitu a obsahuje indikátor nabíjení pro AirPods, což eliminuje jakékoli dohady.

Cestovní nabíječka mophie 3 v 1 s MagSafe

Nejlepší na cestování

Jako Apple MagSafe Duo, ale lepší

Cestovní nabíječka Mophie 3 v 1 s MagSafe se otevírá naplocho, aby odhalila vyhrazená nabíjecí místa pro iPhone, Apple Watch a AirPods, a dá se složit docela malá, aby zabrala méně místa v tašce nebo kapse. Dodává se s veškerým příslušenstvím, včetně přepravního pouzdra, takže je ideální na cesty.

Klady

 • Kompaktní třísložkový design
 • Lehká váha
 • Rychlé 15W nabíjení iPhonu s animací MagSafe
 • Pěkná textilní úprava
 • Součástí je pouzdro a napájecí adaptér USB-C

Nevýhody

 • Nepodporuje rychlé nabíjení Apple Watch

Pokud hodně cestujete, cestovní nabíječka Mophie 3 v 1 s MagSafe může snížit počet kabelů a adaptérů, které si musíte vzít s sebou, a k nabíjení zařízení Apple najednou vyžaduje pouze jeden kabel a adaptér. Ale to, co jej opravdu dělá perfektním na cesty, je jeho trojitý design. Dá se úhledně složit do kapesní velikosti, takže je dokonale kompaktní a přenosný.

Je to příslušenství s certifikací Apple, takže dokáže nabíjet váš iPhone nejrychlejší 15wattovou rychlostí a dokonce zobrazuje skvělou animaci nabíjení MagSafe. Jedinou nevýhodou je, že neumí rychle nabíjet nejnovější modely Apple Watch, a i když je jeho lehký design vynikající pro přenosnost, k odpojení iPhonu budete potřebovat obě ruce.

V krabici najdete USB-C adaptér a kabel, které můžete použít také k napájení MacBooku nebo iPadu, a také pouzdro, abyste měli vše přehledně uspořádané.

Kostka Anker 3 v 1 s MagSafe

Nejkompaktnější

Optimus Prime z nabíjecích stanic 3 v 1

Anker 3-v-1 Cube s MagSafe je další kompaktní a na cesty vhodná 3-v-1 nabíjecí stanice Apple. Na rozdíl od cestovní nabíječky Mophie 3 v 1 s MagSafe podporuje rychlé nabíjení pro iPhone i Apple Watch, je však těžší.

Klady

 • Rychle nabije iPhone a Apple Watch
 • Malé skládací na cesty
 • Ideální pro pohotovostní režim iOS 17
 • Obsahuje 30W USB-C adaptér a kabel

Pokud chcete něco dokonalého pro použití doma i na cestách, Anker’s Cube 3-v-1 s MagSafe zaškrtne všechna správná políčka. Na rozdíl od mnoha nabíječek 3 v 1, které jsou buď příliš objemné na to, aby byly přenosné, nebo postrádají podporu pro rychlé nabíjení, první oficiální nabíječka MagSafe společnosti Anker vyniká v obou aspektech, a to vše při zachování stylového a prémiového vzhledu.

Cube je vybaven skutečnou 15wattovou podložkou MagSafe v horní části, kterou můžete otočit a odhalit vyhrazené místo pro nabíjení pro vaše AirPods. Na rozdíl od cestovní nabíječky Mophie 3-v-1 s MagSafe drží váš iPhone pod úhlem, takže je snadné vidět oznámení nebo dokonce používat režim StandBy. Navíc dokáže rychle nabít nejnovější modely Apple Watch na svém skrytém vysunovacím modulu hodinek.

Když se nepoužívá, vše se složí do kompaktní 2,5palcové kostky, takže ve vaší cestovní tašce nebo kapse zabere velmi málo místa. I když k tomuto nedostanete pouzdro, Anker obsahuje USB-C napájecí adaptér a kabel – vše, co potřebujete k okamžitému nabití vašich zařízení.

Stojan mophie 3 v 1 pro nabíječku MagSafe

Nejdostupnější

Rozpočtová cena, nabitý energií

$ 60 $ 90 Ušetřete
30 dolarů

Pokud máte oficiální nabíječku Apple MagSafe, stojan Mophie 3-v-1 pro nabíječku MagSafe je vynikající volbou pro nabíjení vašeho Apple iPhone a příslušenství. Nejen, že poskytuje stejnou rychlost nabíjení 15 W jako Belkin BoostCharge PRO, ale je to také zlomek ceny.

Klady

 • 15W rychlé bezdrátové nabíjení
 • Vysoce kvalitní a stylový design
 • Snadné a přesné magnetické vyrovnání

Nevýhody

 • Vyžaduje Apple MagSafe Charger

Ti, kteří hledají nabíjecí stanici Apple pro více zařízení s MagSafe, ale nechtějí se příliš plácat, by měli zvážit Mophie 3-in-1 Stand for MagSafe Charger. Dodává se s vyhrazenými nabíjecími body pro vaše AirPods a Apple Watch a slotem pro instalaci Apple MagSafe Charger pro nabíjení všech vašich Apple zařízení najednou.

S MagSafe získáte 15W rychlé bezdrátové nabíjení, stejně jako bezdrátová nabíječka Belkin BoostCharge PRO 3 v 1, ale za mnohem levnější cenu. Díky MagSafe nemusíte svůj iPhone zarovnávat pokaždé, když jej chcete nabíjet. Vestavěná nabíječka Apple Watch přepne hodinky do režimu nočního stolku, aby fungovaly jako budík, ideální na noční stolek.

Jedinou nevýhodou této nabíjecí stanice je, že k nabíjení iPhonu musíte mít oficiální nabíječku Apple MagSafe Charger. Jinak jde o promyšlenou nabíječku, která by měla potěšit většinu Apple nadšenců. Má čistý, matný bílý povrch, který se dobře hodí do moderní kanceláře nebo nočního stolku.

Bezdrátová nabíječka Belkin BoostCharge 3 v 1 pro zařízení Apple

Nejlepší pro starší iPhony

Žádný MagSafe, žádný problém

80 $ 120 $ Ušetříte
40 dolarů

Bezdrátová nabíječka Belkin BoostCharge 3 v 1 pro zařízení Apple je skvělou volbou, pokud váš iPhone nepodporuje MagSafe. Je navržen tak, aby fungoval se staršími iPhony od řady iPhone 8 a dále a obsahuje vyhrazené nabíjecí body pro Apple Watch i AirPods.

Klady

 • Funguje se všemi iPhony, které podporují bezdrátové nabíjení
 • Podporuje režim nočního stolku pro Apple Watch
 • Udržuje váš telefon a Apple Watch na očích

Nevýhody

 • Není kompatibilní s Apple Watch Ultra

Bezdrátová nabíječka Belkin BoostCharge 3 v 1 pro zařízení Apple byla jednou z úplně prvních možností, které se dostaly na trh, a stále je to skvělá volba pro nabíjení 3 v 1, zvláště pokud máte starší iPhone, který nepodporuje MagSafe. Do iPhonu dodává až 7,5 W, což je o něco pomaleji než 15 W podporovaných MagSafe, ale stále dokáže plně nabít váš telefon přes noc.

Stojánek nabíjí váš telefon a Apple Watch v ideální vzpřímené poloze pro kontrolu oznámení nebo aktivaci režimu nočního stolku pro vaše hodinky. Funguje se všemi modely Apple Watch kromě větších Ultra a Ultra 2. Položte svá AirPods nebo AirPods Pro do vyhrazeného doku, abyste nabíjeli a předváděli všechna svá zařízení Apple stylově.

Nabíjecí stanice pro více zařízení Satechi Dock5

Maximální nabíjecí výkon

Výrazné zvýšení výdrže baterie

Co je lepší než nabíjet tři zařízení najednou? Co takhle nabíjet pět zařízení najednou; nabíjecí stanice pro více zařízení Satechi Dock5 je dokonalým řešením nabíjení pro všechna vaše zařízení Apple.

Klady

 • Nabíjí až pět zařízení současně
 • Elegantní hliníková povrchová úprava
 • Vestavěná napájecí jednotka

Nevýhody

 • Nabíjecí kabely nejsou součástí balení

Nabíjecí stanice pro více zařízení Satechi Dock5 se dobře hodí pro rodinu nebo pracovní prostor, protože dokáže nabíjet až pět zařízení současně. Má dva porty USB-C PD (každý až 20W), dva porty USB-A (každý až 12W) a bezdrátovou nabíjecí podložku Qi (až 10W), která umožňuje nabíjet více iPhonů, iPadů a AirPodů. . Pro Apple Watch neexistuje žádná speciální magnetická nabíječka, ale můžete zapojit jejich sériovou nabíječku do jednoho z USB portů.

Díky vesmírně šedé hliníkové povrchové úpravě Dock5 dokonale zapadne do vašeho stávajícího ekosystému Apple. Silikonové přepážky pomáhají nejen chránit vaše zařízení, ale také je úhledně organizovat při nabíjení. Jeho atraktivní cena dělá Dock5 neodolatelným, zvláště pokud máte v domácnosti více zařízení. Budete si však muset poskytnout vlastní nabíjecí kabely, protože jednotka je dodávána pouze s napájecím kabelem.

Nákup nejlepší nabíjecí stanice Apple 3 v 1

Každý by mohl využít delší výdrž baterie. S bezdrátovým nabíjecím stojánkem můžete ze svých zařízení Apple získat více tak snadno, jako je umístit na nabíjecí puk. Existuje však několik klíčových funkcí, na které byste si měli dávat pozor při nákupu nabíjecího stojanu pro více zařízení. Nejprve se informujte o účinnosti nabíjení.

Oficiální nabíječky MagSafe mohou nabíjet váš iPhone při 15 W, ale nabíjecí stojany s certifikací Qi vám koupí pouze 7,5 W. Nabíjecí stojany Qi se obvykle dodávají s nižší cenou než jejich alternativy MagSafe, takže byste se měli rozhodnout, zda hledáte nejúčinnější nabíječku, nebo takovou, která svou práci zvládne za dostupnou cenu.

Myslete také na design nabíječky. Udrží pohodlně váš iPhone, AirPods a Apple Watch? Pokud máte obzvlášť velký iPhone, jako je iPhone 15 Pro Max, možná budete potřebovat konkrétní nabíječku, která odpovídá velikosti vašeho telefonu. Téměř každého však potěší bezdrátová nabíječka Belkin 3-v-1 se stojanem MagSafe (2nd Gen). Nejen, že nabízí maximální 15W rychlost nabíjení, ale také se může pochlubit stylovým designem, který nebude trčet jako palec na vašem stole nebo pracovní desce.

Bezdrátová nabíječka Belkin 3 v 1 s MagSafe (2. generace)

Celkově nejlepší

Prémiový design a výkon

128 $ 150 $ Ušetříte
22 dolarů

Když vašemu smartphonu dojde šťáva, zapojte jej. Když váš iPhone, AirPods a Apple Watch potřebují posílit baterii, použijte bezdrátovou nabíječku Belkin 3 v 1 s MagSafe (2. generace).

Klady

 • Rychlé nabíjení pro iPhone a Apple Watch
 • Prémiová kvalita sestavení
 • Bezproblémové nabíjení s MagSafe
 • Včetně adaptéru s nabíjecím kabelem

Nevýhody

 • Nelze použít režim nočního stolku pro Apple Watch
  Jak používat knihovnu aplikací na iPhone
x