etechblog

Nejlepší nabíječky Apple Watch roku 2023

Apple není jedinou společností, která vyrábí vysoce kvalitní nabíječky Apple Watch. Zatímco oficiální nabíjecí kabel Apple Watch zůstává naší preferovanou volbou, jsou k dispozici další vynikající alternativy, zejména pokud máte omezený rozpočet nebo hledáte další funkce, jako je režim nočního stolku nebo nabíjení pro více zařízení.

The Magnetická rychlá nabíječka Apple Watch s kabelem USB-C nenabízí nic přepychového, ale obvykle je spolehlivější než většina nabídek třetích stran. Vzhledem k tomu, že jde o příslušenství první strany, je zaručeno, že bude fungovat s vaším nositelným zařízením a všemi předchozími modely.

Apple upgradoval nabíjecí puk tak, aby podporoval rychlé nabíjení u nejnovějších modelů, Apple Watch Series 9 a Ultra 2, takže dokáže vaše hodinky během okamžiku plně nabít. Kabel má ideální délku pro použití na stole nebo nočním stolku a v tašce zabere sotva místo, takže je vynikající volbou pro cestování.

Kabel Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C

Celkově nejlepší

$ 25 $ 29 Ušetřete
4 $

Magnetická rychlá nabíječka Apple Watch s kabelem USB-C je stejná nabíječka, která je součástí balení nových Apple Watch. Snadno se používá, je kompaktní a u nejnovějších modelů podporuje rychlé nabíjení.

Klady

 • Rychlé nabíjení
 • Snadné použití
 • Bezpečné a kvalitní
 • Přátelský k cestování

Belkin

Přenosná rychlá nabíječka Belkin pro Apple Watch za pár babek dražší než magnetická rychlonabíječka Apple Watch dokáže nejen rychle nabít vaše Apple Watch, ale také nabízí možnost použít režim nočního stolku, díky čemuž je solidní volbou pro váš stůl nebo noční stolek. .

I když přichází za vyšší cenu, může se pochlubit mnohem lepší kvalitou sestavení a váženou základnou, která zabraňuje sklouznutí nabíječky z povrchů. K dispozici je také nastavitelný ciferník, který pojme různé velikosti Apple Watch. Ať už máte standardní Apple Watch nebo větší modely Ultra, tento nabíjecí stojánek dokáže vaše hodinky rychle doplnit a zároveň je krásně předvést.

  Odeslání můžete vrátit zpět v aplikaci Outlook, stejně jako v Gmailu

Přenosná rychlá nabíječka Belkin pro Apple Watch

Nejlepší nabíjecí stojan

Přenosná rychlá nabíječka Belkin pro Apple Watch je vynikající alternativou k oficiální nabíječce Apple Watch, pokud chcete s Apple Watch používat noční stolek. Promění vaše hodinky v budík, který je ideální pro nabíjení u postele.

Klady

 • Rychlé nabíjení pro Apple Watch
 • Kompatibilní s režimem nočního stolku
 • Kompaktní a elegantní design
 • Přátelský k cestování

Nevýhody

 • Neobsahuje napájecí adaptér

Case Logic

Nabíječka Case Logic Apple Watch Charger je cenově dostupná varianta, která skvěle funguje se všemi generacemi Apple Watch. Má stejný design jako oficiální nabíječka Apple, ale místo USB-C má port USB-A. Stále se snadno používá a dobře se skladuje.

Jedinou nevýhodou je, že se nabíjejí trochu pomalu, ale nebude to žádný problém, pokud budete svá zařízení nabíjet přes noc, protože na nabití hodinek na 100 procent kapacity baterie máte dostatek času.

Nabíječka pro Apple Watch Case Logic

Nejlepší rozpočet

$ 8 $ 11 Ušetřete
3 $

Case Logic Apple Watch Charger je jednou z nejdostupnějších nabíječek Apple Watch. I když nemusí podporovat rychlé nabíjení, stále může plně nabít vaše hodinky přes noc.

Klady

 • Cenově dostupné
 • Funguje se všemi modely Apple Watch
 • Pěkně skladuje

Anker

Je těžké udělat chybu s touto kapesní nabíječkou Apple Watch od Anker, pokud chcete mít hodinky nabité na cestách nebo v práci. Mají téměř stejnou velikost jako flash disk a zapojují se přímo do portu USB-C na vašem notebooku, powerbance nebo nástěnném adaptéru, což vám umožní oživit hodinky kdykoli a kdekoli.

Přenosná magnetická nabíječka Anker pro Apple Watch funguje se všemi generacemi Apple Watch a je držitelem certifikátu „MFi“ od společnosti Apple, takže je bezpečné ji používat s produkty Apple, včetně Apple Watch a AirPods. I když nemá nový modul pro rychlé nabíjení, stále se nabíjí rychleji než většina možností třetích stran a má silné magnety, které udrží vaše hodinky bezpečně na místě.

  Jak zjistit, zda vás někdo nepřidal nebo se s vámi spřátelil na Snapchatu

Přenosná magnetická nabíječka Anker pro Apple Watch

Nejlepší na cestování

Jít někam? Tato přenosná magnetická nabíječka Anker pro Apple Watch vám umožní napájet hodinky téměř odkudkoli. K nabíjení hodinek potřebujete pouze zařízení s napájeným portem USB-C, jako je MacBook, iPad nebo powerbanka.

Klady

 • Ultra kompaktní a lehký
 • Bezpečné nabíjení
 • Bezpečně drží Apple Watch
 • Nepotřebuje elektrickou zásuvku

Nevýhody

 • Nenabíjí rychle nejnovější modely Apple Watch

Belkin

Existuje spousta skvělých nabíječek 3 v 1, ale bezdrátová nabíječka Belkin 3 v 1 s MagSafe (2. generace) má několik funkcí navíc, díky kterým je tou nejlepší volbou pro vaše zařízení Apple. Může se pochlubit elegantním designem ve tvaru T, který pozastaví váš iPhone a Apple Watch ve vzduchu, což vám umožní snadno vidět příchozí oznámení.

Co ho ale opravdu odlišuje od davu, je jeho neuvěřitelná rychlost nabíjení. Tento stojánek 3 v 1 dokáže nabíjet váš iPhone nejvyšší rychlostí a také podporuje rychlé nabíjení pro nejnovější Apple Watch. I když je to drahé, rozhodně se to vyplatí, pokud vlastníte iPhone, Apple Watch a AirPods. Navíc je dodáván s veškerým příslušenstvím včetně napájecího adaptéru.

Bezdrátová nabíječka Belkin 3 v 1 s MagSafe (2. generace)

Nejlepší nabíječka 3 v 1

$ 120 $ 150 Ušetřete
30 dolarů

Bezdrátová nabíječka Belkin 3 v 1 s MagSafe je perfektní volbou, pokud chcete nabíjet své Apple Watch, iPhone a AirPods najednou. Model 2. generace přidává k 15W MagSafe nabíjení pro nejnovější iPhony rychlé nabíjení pro Apple Watch.

Klady

 • Nabíjí tři zařízení současně
 • Rychlé nabíjení pro iPhone a Apple Watch
 • Elegantní design a prémiová kvalita zpracování
 • Odstraňuje dráty

FAQ

Otázka: Používají Apple Watch MagSafe?

Zatímco nabíječky MagSafe i Apple Watch používají magnety, nabíječka Apple Watch používá jiný mechanismus nazývaný indukční nabíjení, který není kompatibilní s MagSafe. Použití nabíječky MagSafe k napájení hodinek Apple Watch nebude fungovat.

  Co je WHOOP Band?

Otázka: Mohu k nabíjení svých Apple Watch použít nabíječku pro iPhone?

Ano, k napájení hodinek Apple Watch můžete použít nabíječku pro iPhone. Apple Watch používají magnetickou nabíječku s USB-C konektorem, kterou můžete zapojit do napájecího adaptéru vašeho iPhonu za předpokladu, že má USB-C port.

Otázka: Jaký typ nabíječky Apple Watch používají?

Apple Watch používají patentovanou magnetickou bezdrátovou nabíječku, která se připevňuje na zadní stranu vašich hodinek. Pokud máte Apple Watch Series 7 nebo novější, magnetická rychlá nabíječka Apple Watch s kabelem USB-C dokáže nabíjet hodinky o 33 procent rychleji než starší nabíječky nebo možnosti třetích stran bez podpory rychlého nabíjení.

Otázka: Mám nabíjet své Apple Watch každou noc?

Ano, své Apple Watch můžete nabíjet každou noc. Apple Watch mají funkci Optimalizované nabíjení baterie, která zpožďuje nabíjení o více než 80 procent a pomáhá tak prodloužit životnost baterie.

Otázka: Je v pořádku používat s mými Apple Watch nabíječku od jiného výrobce než Apple?

Zatímco oficiální nabíječka od společnosti Apple je nejlepší způsob, jak nabíjet vaše Apple Watch, stále můžete k napájení hodinek bezpečně používat nabíječku třetí strany. Nabíječky jiných výrobců než Apple bývají cenově dostupné a fungují dobře se všemi Apple Watch; pro zajištění kompatibility a bezpečnosti však doporučujeme pouze ty s certifikací MFi.

Otázka: Mohu nabíjet své Apple Watch bez nabíječky? Pokud ano, jak?

Apple Watch nemůžete nabíjet bez magnetické nabíječky. Pokud však máte magnetický nabíjecí kabel USB-C, můžete jej zapojit přímo do portu USB-C vašeho MacBooku, powerbanky nebo dokonce vašeho iPhone (pokud používáte iPhone 15), což vám umožní nabíjet jej bez nutnosti nástěnná zásuvka.

Otázka: Co je to zelený had smrti?

Zelený had smrti je varování, které se objeví, když jsou vaše hodinky velmi slabé. Připojením k nabíječce lze problém snadno vyřešit, ale pokud stále přetrvává, ponechte jej několik dní, aby se baterie zcela vybila, než jej připojíte k napájení.

x