etechblog

Nejlepší nabíječky ovladačů PS5 DualSense roku 2024

Nabíjecí stanice DualSense snižují změť kabelů, uvolňují porty na vašem PS5 a udržují vaše ovladače připravené k akci. Od minimalistických samostatných nabíjecích stojanů po nabíječky se dvěma ovladači a multifunkční doky s chlazením je k dispozici spousta nabíječek ovladačů PS5, které je lze stylově nabíjet a zobrazovat.

Celkově nejlepší nabíjecí stanice PS5 DualSense: PowerA Solo

Nabíjecí stanice PowerA Solo, oficiálně licencovaná pro PS5, nabízí bezpečný a stylový způsob nabíjení a předvádění vašeho ovladače DualSense. Má pečeť schválení Sony a dokonce má bílý a černý design s logem PlayStation, aby hladce zapadl do vašeho nastavení PS5.

Tato nabíječka ovladače se může pochlubit jednoduchým designem se širokou základnou, díky které je dokování ovladače snadné a bezpečné. Zapojuje se do předního portu USB-C na vašem PS5 a po nabití se automaticky zastaví nabíjení, čímž chrání baterii vašeho ovladače. PowerA nabízí také duální nabíjecí stanici, ideální, pokud chcete nabíjet dva ovladače současně.

Nabíjecí stanice PowerA Solo

Celkově nejlepší

Tato nabíjecí stanice vyrobená jednou z mála značek vyrábějících oficiálně licencované příslušenství PS5 zaručuje spolehlivé nabití vašeho ovladače DualSense a může se pochlubit elegantním designem, který doplní vaše herní nastavení.

Klady

 • Oficiálně licencováno pro zaručenou kompatibilitu
 • Rychlé a spolehlivé nabíjení
 • Kompaktní a stylové
 • Snadné použití

Nevýhody

 • Zabírá jediný port USB-C na PS5

OIVO

Dokovací stanice OIVO PS5 Controller Charger je solidní volbou pro cenově dostupnou nabíječku PS5 s duálním ovladačem. Může se pochlubit stejným stylem nabíjení a designem jako oficiální nabídka, s bílou a černou estetikou odpovídající konzoli PS5 pro jednotné herní nastavení.

  9 nejlepších softwaru Planogram pro optimalizaci vašeho prodejního prostoru

Navzdory nižší ceně dokáže tato dvojitá nabíječka nabít dva ovladače za méně než dvě hodiny, takže je rychlejší než oficiální nabíjecí stanice. Nabízí také indikátory nabíjení na přední straně a vypínač, což je skvělé, pokud chcete pouze předvést své ovladače PS5.

Nedodává se však s napájecím adaptérem jako většina možností. Místo toho se zapojuje do předního portu USB-C nebo dvou portů USB-A vzadu, což z něj dělá potenciálního obchodníka, pokud máte více příslušenství PS5.

Dokovací stanice s nabíječkou OIVO PS5 Controller

Nejlepší rozpočet

$ 20 $ 22 Ušetřete $ 2

Máte rozpočet, ale toužíte po dvouturbovém nabíjení pro vaše ovladače PS5? Duální nabíjecí stanice OIVO nabíjí dva ovladače současně a přitom zůstává šetrná k peněžence.

Klady

 • Cenově dostupné
 • Nabíjí dva ovladače najednou
 • Elegantní design s indikátory nabíjení

Nevýhody

 • Zabírá jeden nebo dva porty na vašem PS5

Sony

Oficiální nabíjecí stanice DualSense od Sony je mezi uživateli oblíbenou volbou nejen proto, že dokáže nabíjet dva ovladače DualSense současně, ale také proto, že je to nejbezpečnější a nejspolehlivější způsob nabíjení vašich ovladačů PS5. Vyrobeno stejným týmem za ovladačem PS5, nemusíte se obávat kompatibility nebo poškození ovladače.

Tato nabíjecí stanice nabije dva ovladače za přibližně tři hodiny, stejnou dobu trvá nabití jednoho ovladače DualSense přes USB porty PS5. Je kompatibilní se standardním ovladačem i ovladačem DualSense Edge a přiložený napájecí adaptér znamená, že můžete uvolnit cenné porty USB na vašem PS5.

Nabíjecí stanice Sony DualSense

Nejlepší pro dva ovladače

Toto je oficiální nabíjecí stanice pro ovladače DualSense. Je bezpečný, spolehlivý, funguje se všemi ovladači PS5 a nezabere žádné porty na vašem PS5.

  Jak vytvořit bezpečnou e-mailovou adresu v Gmailu, Yahoo, Outlooku a dalších klientech

Klady

 • Oficiální nabíječka Sony
 • Nabíjí dva ovladače současně
 • Bezpečné a spolehlivé
 • Snadné použití

Nevýhody

 • Dostupné levnější alternativy

OIVO

Nabíječka ovladače OIVO PS5 se stojánkem pro sluchátka, navržená tak, aby perfektně seděla na vašem PS5, nabízí všechny výhody nabíjecí stanice, aniž by zabírala drahocennou plochu na stole. Jeho elegantní bílo-černý design dokonale splyne s vaším nastavením, takže vám nebude připadat jako doplněk a spíše jako přirozené rozšíření vašeho PS5.

Ale tento ovladač PS5 a nabíječka sluchátek není jen o estetice. Může se pochlubit bleskově rychlými rychlostmi nabíjení, které plně vybaví vaše ovladače DualSense za méně než dvě hodiny. Jednoduchý zaklapávací styl nabíjení usnadňuje dokování nebo vyjímání ovladače, zatímco vyhrazený držák udrží vaše herní sluchátka v bezpečí.

Nabíječka ovladače OIVO PS5 se stojánkem na sluchátka

Nejlépe s držákem na sluchátka

Díky dvěma vyhrazeným nabíjecím pozicím pro vaše ovladače DualSense a praktickému držáku pro vaše herní sluchátka si OIVO PS5 Controller Charger se stojánkem pro sluchátka zaslouží místo ve vašem nastavení PS5.

Klady

 • Rychlé nabíjení pro dva ovladače
 • Pracuje se standardními a Edge DualSense ovladači
 • Kompatibilní s více náhlavními soupravami
 • Odpovídající estetice PS5

Nevýhody

 • Není kompatibilní s verzemi PS5 Slim

NexiGo

Kromě základní nabíjecí stanice DualSense uspořádá NexiGo PS5 Cooling Stand vaše nastavení PS5 do jednoho stylového rozbočovače. Bezpečně pojme konzoli, dva ovladače, mediální dálkový ovladač, náhlavní soupravu a až deset her – to vše bez nepořádku na vašem stole.

Dvě vyhrazené nabíjecí šachty udržují vaše ovladače nabité a připravené, zatímco vestavěný ventilátor udržuje váš PS5 v pohodě i během těch nejintenzivnějších her. Celé nastavení je napájeno 15W adaptérem, který zajišťuje rychlé nabíjení vašich konzolí, aniž byste zabírali jakékoli USB porty na vašem PS5.

  Co znamená ovoce na Snapchatu?

Chladicí stojan NexiGo PS5

Nejlepší nabíjecí stojan

$ 23 $ 60 Ušetřete $ 37

Přestože je chladicí stojan NexiGo PS5 dražší než základní možnosti nabíjení, nabízí bezkonkurenční všestrannost. Udržuje vaše ovladače DualSense v pořádku a všechny vaše herní náležitosti úhledně uspořádané pro snadné nastavení.

Klady

 • Nabíjí dva ovladače
 • Udržuje vše čisté a organizované
 • Efektivní chlazení
 • Pevný stojan pro PS5

Nevýhody

 • Není kompatibilní s novými edicemi PS5 Slim

FAQ

Otázka: Jaký typ nabíječky používá PS5 DualSense?

Ovladač PS5 DualSense používá k nabíjení kabel USB-C na USB-A. Jednoduše zapojte konec USB-C do ovladače a druhý konec do kteréhokoli z portů USB na PS5 a ovladač snadno a rychle nabijte.

Otázka: Je v pořádku nabíjet ovladač PS5 nabíječkou telefonu?

Ve většině případů ano, svůj ovladač PS5 můžete bezpečně nabíjet pomocí nabíječky telefonu, pokud má výstupní napětí 5 voltů. Pro bezpečnější a spolehlivější nabíjení však doporučujeme zapojit přímo do konzole nebo použít vyhrazenou nabíjecí stanici DualSense.

Otázka: Mohu použít svůj ovladač PS4 na PS5?

Ano, na PS5 můžete použít svůj PS4 ovladač, ale pouze pro hraní PS4 her. Hry pro PS5 vyžadují nový ovladač DualSense, aby mohl využívat jeho speciální funkce, jako je haptická zpětná vazba a adaptivní spouštěče.

Otázka: Jak dlouho trvá nabití PS5 DualSense?

Plné nabití ovladače PS5 obvykle trvá asi tři hodiny, ať už jej zapojíte přímo do konzole, nebo použijete nabíjecí stanici. Některé nabíjecí stanice, jako je dokovací stanice OIVO PS5 Controller Charger Docking, se však mohou pochlubit rychlejšími časy nabíjení a potenciálně dobít váš DualSense za pouhé dvě hodiny.

x