Oprava stavu WhatsApp, který se nezobrazuje na Androidu

WhatsApp je jednou z nejlepších aplikací pro rychlé zasílání zpráv, kde si můžete užívat textové zprávy v soukromí nebo ve skupinách. Všechny tyto zprávy jdou přes váš internet místo systému poskytovatele telefonu a aplikace má úžasné funkce, jako je sdílení multimediálního obsahu, sdílení polohy, odesílání GIFů, videohovory a hlasové hovory, sdílení vašeho stavu, sledování stavu ostatních, odesílání nálepek. , smajlíky a mnohem více zábavy. Přestože byl WhatsApp vydán v roce 2009, funkce odesílání fotografií, odkazů a nastavení stavu byla přepracována až v roce 2017. Narazili jsme na několik otázek, jako je Proč se mi nezobrazuje stav WhatsApp mého přítele? Nevidím stav svého přítele na WhatsApp? Nevidím stav na WhatsApp kolem internetové diskusní platformy. V tomto článku získáte odpovědi na všechny tyto otázky spolu s metodami odstraňování problémů, jak opravit stav WhatsApp, který nezobrazuje problém.

Jak opravit stav WhatsApp, který se nezobrazuje na Androidu

Musíte si být vědomi některých základních informací o WhatsApp. Váš účet WhatsApp je založen na vašem mobilním čísle a pokud s někým chatujete, osoba na druhém konci uvidí vaše mobilní číslo. Totéž platí i ve vašem případě. Můžete také vidět mobilní číslo osoby, se kterou chatujete. Také váš stav WhatsApp bude automaticky smazán po 24 hodinách. Vaše mobilní číslo bude viditelné ze samotného profilu. Stačí klepnout na svůj profilový obrázek. Kontaktní číslo se zobrazí pod vaší fotografií a jménem.

Jak změnit soukromí stavu WhatsApp

Existují tři možnosti, jak nastavit svůj stav WhatsApp. To lze zobrazit v nastavení ochrany osobních údajů WhatsApp.

1. Otevřete WhatsApp a klepněte na ikonu se třemi tečkami v pravém horním rohu obrazovky. Poté klepněte na Nastavení.

2. Nyní klepněte na Účet a poté na Soukromí.

3. Poté klepněte na Stav.

4. Nyní uvidíte následující tři možnosti.

  • Moje kontakty
  • Moje kontakty kromě…
  • Sdílejte pouze s…

4A. Když nastavíte své soukromí na Moje kontakty, celý seznam kontaktů může vidět váš stav.

4B. Když nastavíte nastavení ochrany osobních údajů na Moje kontakty kromě… uživatelé WhatsApp, které jste vybrali v seznamu, neuvidí váš stav. Mohou to vidět nevybraní uživatelé WhatsApp.

4C. Když nastavíte své nastavení ochrany osobních údajů na Pouze sdílet s… uživatelé WhatsApp, které jste vybrali, uvidí pouze váš stav, nikoli ostatní.

Nevidím stav svého přítele na WhatsApp? Pokud jste v této kategorii vy, musíte si s osobou na druhém konci ověřit, zda váš kontakt skryl nebo ne. Ale i když vše vypadá v pořádku, stále pokud nevidíte stav na WhatsApp, musíte tento problém brát vážně. Musíte analyzovat důvody, které vyvolaly otázku, proč se mi nezobrazuje stav WhatsApp mého přítele? A pak najděte efektivní způsoby odstraňování problémů, jak problém vyřešit.

Proč se mi stav WhatsApp mého přítele nezobrazuje?

V této části se seznámíte s důvody, které způsobují, že se nezobrazuje stav problému WhatsApp. Doporučujeme vám rozumně jim porozumět, abyste mohli ušetřit čas tím, že budete postupovat podle příslušných metod odstraňování problémů.

  • Je možné, že uživatel, jehož stav chcete zobrazit, možná neuložil váš kontakt. Nemůžete zobrazit stav uživatelů, kteří neměli váš kontakt uložen.
  • Mnoho problémů nastává, když je WhatsApp zastaralý nebo postrádá nejnovější verzi, kterou lze nainstalovat do vašeho mobilu Android. Nové verze softwaru opraví všechny chyby ve vaší aplikaci.
  • Jak již bylo zmíněno dříve, váš přítel možná nezahrnul váš kontakt do svého nastavení ochrany osobních údajů.
  • Také, pokud máte jakýkoli problém s připojením k síti, nemůžete načíst ani nahrát žádný nový stav WhatsApp. Restartujte směrovač nebo modem, abyste opravili případné problémy s připojením.
  • Pokud váš kontakt blokuje váš přítel, nemůžete zobrazit jeho stav a naopak. Problémy se synchronizací WhatsApp se také objevují, protože nevidím stav svého přítele na WhatsApp? otázka ve vaší mysli.
  • V mnoha případech mohou být důvodem problémy s úložištěm. Kvůli nedostatku místa ve vašem mobilu Android nemůže váš WhatsApp načíst nové stavy.

  • Někdy, když je povolena možnost Potvrzení o přečtení, nemůžete uvést, kolik uživatelů vidělo váš stav a ve vzácných případech se stav vůbec nezobrazí.

Než obviníte své zařízení z Proč se mi nezobrazuje stav WhatsApp mého přítele? otázkou je, musíte zkontrolovat, zda je server WhatsApp mimo provoz kvůli údržbě. Pomocí některých online platforem, jako je Downdetector, můžete zkontrolovat, zda servery WhatsApp fungují bez problémů.

1. Navštivte oficiální stránky Downdetectoru.

2. Ujistěte se, že zpráva, Uživatelské zprávy neindikují žádné aktuální problémy v oznámení Whatsapp.

2A. Pokud obdržíte stejnou zprávu, neexistují žádné chyby na straně serveru. Postupujte podle metod popsaných v tomto článku a opravte stav WhatsApp, který nezobrazuje problém.

2B. Pokud najdete nějaké chyby nebo upozornění na údržbu, nemáte jinou možnost než čekat.

V této části jsme sestavili seznam metod, jak vyřešit problém s nenačítáním stavu WhatsApp. Postupujte podle nich ve stejném pořadí, abyste dosáhli dokonalých výsledků.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že smartphony nemají stejné možnosti nastavení a liší se proto od výrobce k výrobci, zajistěte před změnou nastavení správná nastavení. Uvedené kroky byly provedeny na telefonu Redmi.

Metoda 1: Restartujte telefon

Toto je první a nejdůležitější krok, který musíte provést, když váš Android uvízne v jakémkoli problému. Pokud se vám stav opravy WhatsApp nezobrazuje, zvažte restartování telefonu podle pokynů níže.

1. Stiskněte a podržte tlačítko Napájení na boční straně mobilu.

2. Nyní v další místní nabídce klepněte na možnost Reboot.

Poznámka: Zařízení můžete také vypnout klepnutím na ikonu Vypnout. Pokud tak učiníte, stiskněte a podržte tlačítko Napájení na boční straně mobilu a zapněte Android později.

3. Počkejte, až se telefon restartuje, a zkontrolujte, zda se vám podařilo opravit stav WhatsApp, který nezobrazuje, problém zmizel nebo ne.

Metoda 2: Upravte nastavení Internetu

Někdy existuje jen malá šance, že vaše připojení k internetu nefunguje. Chcete-li to zkontrolovat, otevřete prohlížeč a vyhledejte jakýkoli obsah. Pokud se nic neotevře, znamená to, že došlo k problému s připojením k síti. Pokud čelíte nějakým problémům, je dobré zkontrolovat, zda jste zapnuli Wi-Fi nebo data. Pokud používáte službu VPN, vypněte ji a zkontrolujte, zda se vám podařilo opravit problém s načítáním WhatsApp. Pokud používáte mobilní data, ujistěte se, že máte zapnuté datové připojení podle níže uvedených pokynů.

1. Klepněte na ikonu Nastavení na domovské obrazovce.

2. Poté klepněte na možnost SIM karty a mobilní sítě podle obrázku.

3. Nyní se ujistěte, že je zapnuta možnost Mobilní data, jak je znázorněno na obrázku.

4. Pokud se nacházíte mimo svou zemi nebo pokrytí sítě (používáte roamingovou síť), klepněte na Pokročilá nastavení podle obrázku.

Poznámka: Operátor vám bude účtovat zdarma po zapnutí mezinárodního datového roamingu.

5. Poté klepněte na políčko vedle Mezinárodní roaming a nastavte možnost na Vždy, jak je znázorněno.

6. Poté klepněte na Datový roaming.

7. Poté klepnutím na Zapnout potvrďte výzvu.

Nyní zkontrolujte, zda se vám podařilo opravit stav WhatsApp, který nezobrazuje problém.

Metoda 3: Povolte data na pozadí

Kromě mobilních dat musíte zapnout využití dat na pozadí, abyste zajistili, že váš Android bude využívat mobilní data i v režimu spořiče dat. Zde je několik pokynů, jak udělat totéž. Postupujte podle ukázky.

1. Přejděte do aplikace Nastavení jako dříve.

2. Nyní klepněte na Aplikace.

3. Poté klepněte na Spravovat aplikace a poté WhatsApp, jak je znázorněno.

4. Poté klepněte na Omezené využití dat.

5. Nyní se ujistěte, že jste vybrali Wi-Fi a mobilní data (SIM 1) a Mobilní data (SIM 2), pokud je to možné. Poté klepněte na OK.

Nyní váš Android poskytuje úplný přístup k mobilním datům, i když je v režimu spořiče dat. Zkontrolujte, zda máte opravený stav WhatsApp, který nezobrazuje problém, pokud je způsoben problémy se spotřebou dat na pozadí.

Metoda 4: Uložit kontakt

Jak jsme již diskutovali, pro zobrazení stavu vašeho přítele musí mít váš kontakt uložen ve svém profilu. Pokud není číslo uloženo v žádném z mobilních telefonů, stav nebude viditelný. Zahajte konverzaci se svým kontaktem a zeptejte se ho, zda je číslo uloženo nebo ne. V případě, že je kontakt uložen, zobrazí se vám profilový obrázek, stavy naposledy online a O aplikaci. Pokud vám to neukáže, znamená to, že kontakt není uložen. Tyto informace lze moudře vymazat, když máte přímý rozhovor se svým kamarádem.

Metoda 5: Vynutit uzavření WhatsApp

Ukončení aplikace je zcela odlišné od jejího vynucení. Vynucené uzavření WhatsApp ukončí všechny své procesy na pozadí a při příštím otevření jej musíte začít od nuly. Špatně se chovající aplikaci lze vyřešit okamžitě a níže je několik pokynů, jak vynutit uzavření aplikace WhatsApp.

1. Spusťte aplikaci Nastavení jako dříve.

2. Nyní klepněte na Aplikace.

3. Poté klepněte na Spravovat aplikace a poté na WhatsApp, jak je znázorněno.

4. Poté klepněte na možnost Vynutit zastavení v levém dolním rohu obrazovky, jak je znázorněno.

5. Nakonec potvrďte výzvu klepnutím na OK, jak je znázorněno.

Nyní znovu spusťte WhatsApp a zkontrolujte, zda můžete opravit stav WhatsApp, který nezobrazuje problém nebo ne.

Metoda 6: Povolit všechna oprávnění

Pokud neudělíte dostatečné oprávnění pro přístup k několika funkcím WhatsApp, budete se neustále ptát: Nevidím stav svého přítele na WhatsApp? Pokud jste například nepovolili oprávnění pro kontakty v aplikaci WhatsApp, nebudete mít přístup k seznamu kontaktů v telefonu. Ujistěte se tedy, že povolíte všechna potřebná oprávnění podle níže uvedených kroků.

1. Klepněte na aplikaci Nastavení.

2. Poté klepněte na Aplikace a poté na Spravovat aplikace.

3. Poté klepněte na WhatsApp, jak je znázorněno.

4. Poté klepněte na Oprávnění aplikací, jak je znázorněno níže.

5. Poté vyhledejte seznam oprávnění udělených pro WhatsApp v nabídce POVOLENO.

6. Pokud v SEZNAMU NEPOVOLENO čekají některá oprávnění, klepněte na tuto možnost (zde je SMS brána jako příklad).

7. Poté klepněte na možnost POVOLIT pro přístup k tomuto oprávnění a zkontrolujte, zda můžete opravit stav WhatsApp, který nyní nezobrazuje problém.

Metoda 7: Povolte synchronizaci WhatsApp

Několik uživatelů oznámilo, že pokud nezapnete možnost synchronizace WhatsApp, můžete čelit problému Nevidím problém WhatsApp. V tomto případě nebudou vaše mobilní kontakty synchronizovány s vaším účtem, takže neuvidíte stavy ostatních. Zde je několik pokynů, jak povolit synchronizaci WhatsApp na vašem mobilu Android.

1. Klepněte na ikonu Nastavení na domovské obrazovce.

2. Nyní klepněte na možnost Účty a synchronizace podle obrázku.

3. Poté se na další obrazovce ujistěte, že je zapnutá možnost Automatická synchronizace dat a klepněte na možnost Synchronizovat vedle WhatsApp, jak je znázorněno.

Nyní budou vaše data WhatsApp synchronizována. Zkontrolujte, zda můžete opravit, že se nyní nezobrazuje stav WhatsApp.

Metoda 8: Zapněte potvrzení o přečtení

Mnoho uživatelů navrhlo, že zapnutí možnosti Potvrzení o přečtení v WhatsApp opraví stav WhatsApp, který také nezobrazuje problém. Pomocí této možnosti Potvrzení o přečtení můžete sledovat, zda byla zpráva přečtena příjemcem nebo ne. Je to jen trik, jak vyřešit, že se problém s WhatsApp nezobrazuje, a může vám to pomoci vyřešit. Postupujte podle pokynů níže.

1. Přejděte do Nastavení WhatsApp jako dříve.

2. Nyní klepněte na Účet a poté na Soukromí, jak je znázorněno.

3. Nyní zapněte přepínač vedle možnosti Číst účtenky, jak je znázorněno.

Nakonec zkontrolujte, zda můžete opravit problém s načítáním stavu WhatsApp.

Metoda 9: Vymažte mezipaměť WhatsApp

Chcete-li spravovat svůj Android svižněji, mezipaměť se ukládá jako dočasné paměti. Ale tato stará data se časem poškodí a mohou být důvodem, proč nevidím stav svého přítele na WhatsApp? V otázce. Doporučujeme vám čas od času (alespoň jednou za 60 dní) vymazat mezipaměť vaší aplikace, abyste se vyhnuli případným konfliktům. Zde je několik pokynů, jak udělat totéž.

1. Přejděte na domovskou obrazovku a klepněte na aplikaci Nastavení, jak je znázorněno.

2. Nyní klepněte na Aplikace.

3. Poté klepněte na Spravovat aplikace a poté na WhatsApp, jak je znázorněno.

4. Poté klepněte na možnost Úložiště podle obrázku.

5. Poté klepněte na položku Vymazat data a poté na možnost Vymazat mezipaměť, jak je znázorněno.

6. Můžete také klepnout na Vymazat všechna data, pokud chcete, aby byla všechna data z WhatsApp smazána.

Nakonec zkontrolujte, zda můžete opravit problém s načítáním stavu WhatsApp.

Metoda 10: Vymažte WhatsApp Media

Kromě vymazání mezipaměti WhatsApp můžete také vymazat mediální obsah z každého chatu, pokud se zdá, že je to zbytečné. Několik MB a GB může být uloženo po velmi dlouhou dobu, čímž se zpomalí výkon aplikace. Zde je několik pokynů k vymazání médií WhatsApp.

1. Spusťte WhatsApp a klepněte na ikonu se třemi tečkami v pravém horním rohu obrazovky. Poté klepněte na Nastavení.

2. Poté klepněte na Úložiště a data podle obrázku.

3. Poté klepněte na Spravovat úložiště podle obrázku.

4. Nyní klepněte na každý chat, abyste vymazali data s ním spojená. Můžete také vybrat chat, který má vysokou hodnotu úložiště.

5. Nyní klepněte na políčko vedle možnosti Vybrat vše, jak je znázorněno.

6. Po výběru souborů, které chcete odstranit, klepněte na ikonu koše podle obrázku.

7. Opakujte kroky 4 až 6, dokud nevymažete všechna nepotřebná data z každého chatu a nezkontrolujete, zda jste byli schopni opravit problém s nenačítáním WhatsApp.

Metoda 11: Aktualizujte WhatsApp

Spouštění zastaralých aplikací na vašem Androidu často přináší několik konfliktů, jako je Proč se mi nezobrazuje stav WhatsApp mého přítele? v otázce. Chcete-li provést změnu ze strany serveru a opravit případné chyby v aplikaci, doporučujeme aplikaci aktualizovat. Zamiřte tedy do obchodu Google Play a aktualizujte aplikaci podle pokynů níže.

1. Přejděte na domovskou obrazovku a klepněte na Play Store.

2. Poté vyhledejte whatsapp podle obrázku.

3A. Pokud je k dispozici aktualizace, klepněte na možnost Aktualizovat podle obrázku.

3B. Pokud je vaše aplikace již aktualizována, přejděte na další způsoby odstraňování problémů.

4. Počkejte, dokud se vaše aplikace neaktualizuje, a zkontrolujte, zda jste opravili stav nevidím problém WhatsApp.

Metoda 12: Přeinstalujte WhatsApp

Pokud vám všechny tyto metody odstraňování problémů nepomohou opravit stav WhatsApp nezobrazující problém, znamená to, že problém není způsoben vaším mobilním zařízením. Přeinstalování aplikace WhatsApp musí být považováno za řešení pouze jako možnost, která již není potřeba. Přeinstalování WhatsApp smaže všechny vaše chaty. Před odinstalováním aplikace se tedy ujistěte, že jste si zálohovali svá data.

Chcete-li zálohovat a obnovit svá data WhatsApp, postupujte podle našeho průvodce Jak přenést staré chaty WhatsApp do nového telefonu. Po zálohování dat postupujte podle níže uvedených kroků a znovu nainstalujte WhatsApp.

1. Přejděte do Obchodu Play jako dříve a vyhledejte WhatsApp.

2. Nyní klepněte na Odinstalovat podle obrázku.

3. Počkejte, dokud nebude aplikace zcela odinstalována z vašeho Androidu. Poté znovu vyhledejte WhatsApp a klepněte na Instalovat.

4. Po instalaci aplikace do zařízení klepněte na Otevřít podle obrázku.

5. Nakonec obnovte svá data (pokud tak chcete učinit) a zkontrolujte, zda můžete opravit stav WhatsApp nezobrazující problém.

Metoda 13: Kontaktujte podporu WhatsApp

Proč se mi stav WhatsApp mého přítele nezobrazuje ani po přeinstalaci WhatsApp? Pokud ano, pak musíte určitě vyhledat odbornou podporu, abyste problém vyřešili. V takovém případě musíte svůj problém nahlásit společnosti Contact WhatsApp. Na tomto webu můžete nejen hledat podporu pro své osobní problémy WhatsApp, ale také pro svůj firemní účet WhatsApp.

Svůj dotaz můžete upustit tak, že uvedete některé povinné údaje, jako je telefonní číslo, e-mailová adresa, Jak používáte WhatsApp (Android, iPhone, web a počítač, KaiOS, jiné) a napíšete svůj problém.

Jako další krok vám WhatsApp navrhne seznam svých článků podle problému, který jste odeslali. Takže v našem případě, abyste opravili stav WhatsApp, který nezobrazuje problémy, můžete přejít na stránku WhatsApp FAQ a vyhledat svůj problém. Přesto, pokud vám navrhované články nepomohou, můžete položit otázku profesionálům klepnutím na ODESLAT OTÁZKU.

***

Kdykoli máte otázku, nevidím ve vaší mysli stav mého přítele na WhatsApp, ověřte si u svého kamaráda, zda si váš kontakt uložil. Pokud byl váš kontakt uložen, ale stále nevidíte stav problému WhatsApp, tento průvodce řešením problémů opraví stav WhatsApp, který nezobrazuje problém, v několika jednoduchých krocích. Dejte nám vědět, které téma chcete dále prozkoumat, a neváhejte své dotazy zanechat v sekci komentářů.

  Jak zkontrolovat, zda někdo jiný používá váš účet WhatsApp
x