Pohodlné, ale vyžaduje seriózní práci

Klíčové věci

  • Circular Ring Slim se vyznačuje tenkým designem s robustní konstrukcí, ale při každodenním používání se může poškrábat.
  • Zařízení uvádí až 5 dní výdrže baterie, ale různé režimy baterie mohou bránit jeho přesnosti a použitelnosti.
  • Chytrý prsten nabízí slušnou přesnost pro sledování aktivity a spánku, ale může mít problémy s připojením a generovat nadměrné množství oznámení.

The Kruhový prsten Slim je chytrý prsten, který sleduje téměř stejně jako chytré hodinky, přesto se vejde do tenkého balení prstenu. Obsahuje až pět dní baterie, přizpůsobitelné metriky sledování, návrhy fitness, analýzu spánku a další v balení velikosti prstenu – což je z hlediska technologie nepopiratelně skvělé.

Strávil jsem více než měsíc používáním Circular Ring Slim denně. I když existuje několik důvodů, proč byste mohli zvážit jeho přidání do hardwaru pro sledování zdraví, existuje mnohem více důvodů, proč byste se tomuto nedopečenému produktu měli vyhnout.

Kruhový prsten Slim

Circular Ring Slim obsahuje hromady technologií do balíčku o velikosti prstenu, což vám umožní sledovat vaše životní funkce, aktivity a další. Je pohodlný, dodává se v různých velikostech a vypadá dostatečně decentně. Aplikace Circular poskytuje hromady dat a přehled o vašem zdraví, kondici a spánku, i když je trochu nepřehledná. Kromě toho mohou problémy s výdrží baterie a konektivitou ztížit používání Circular Ring Slim.

Značka Circular

Monitor srdečního tepu Ano

Podpora upozornění Ano

Výdrž baterie Až 5 dní

Senzory Akcelerometr, teplota, PPG a další

Voděodolnost IPX8, i když se nedoporučuje používat ke koupání

Velikost prstenu 6-13

Černá barva

Detekce tréninku Ano

Cvičební režimy č

Klady

  • Pohodlný, decentní styl
  • Funkce sledování většinou přesné
  • Lehké provedení

Nevýhody

  • Snadno se poškrábe
  • Výdrž baterie není skvělá
  • Problémy s připojením
  • Problémy s firmwarem

Zeštíhlený, robustní design plný technologií

Budu namítat celou tuto recenzi tím, že řeknu, že nemám největší ruce. Tady jsem to řekl.

Přesto, ačkoli je Circular Ring Slim druhou generací, je stále trochu robustní. Alespoň pro mě je, zvláště ve srovnání s mojí snubní kapelou, která je velmi štíhlá. Přesto musí Circular Ring Slim někde skrýt svou rozsáhlou řadu technologií. Vzhledem k tomu, že Ring Slim váží pouhé 2 g a je pouze 2,2 mm tlustý, jde o skvělý kus techniky.

Dodává se ve standardních velikostech prstenů 6-13, které si vyberete během procesu nákupu. Pokud si však nejste jisti velikostí prstenu, můžete použít Sada kruhových velikostí abyste zjistili svou velikost. Svůj jsem upravil na 9, což je zhruba stejně jako můj snubní prsten, ale přišel mi trochu velký.

  10 platforem Web3 Auth pro zabezpečení vašeho procesu přihlášení uživatele [2023]

Gavin Phillips / MakeUseOf

Na spodní straně prstenu je větší, plošší výstupek, který ukrývá baterii a další senzory. Opět, když vezmete v úvahu velikost hardwaru, o kterém zde mluvíme, malá oblast věnovaná baterii a dalším technologiím je naprosto v pořádku.

Gavin Phillips / MakeUseOf

Ring Slim je k dispozici pouze v černé barvě. Ačkoli Circular tvrdí, že Ring Slim byl „ukován v Mordoru“, počítám, že to vše bylo pravděpodobně postaveno ve Francii, kde Circular sídlí. To však neubírá na jeho „nealergenním, nekovovém a pohodlném vnitřním materiálu pro lékařské účely“, což je ultra pevná pryskyřice, a vnější matně černý hliník a slitina uhlíkových vláken.

Kombinace je silná. Circular Ring Slim nikdy neměl pocit, že by se ohýbal nebo ohýbal, a během mého používání nenastal okamžik, kdy bych měl pocit, že by se prsten poškodil. Celkově vzato, působí velmi dobře postaveným.

S čím jsem nebyl tak spokojen, bylo množství škrábanců a žetonů, které Circular Ring Slim za krátkou dobu nasbíral. Esteticky mi tyto drobné nešvary nevadí, ale čekal bych, že potah z hliníku a uhlíkových vláken vydrží větší tlak. Všechny škrábance pocházejí z pravidelného každodenního používání; Nechodím každý den do hor nebo neběhám parkour.

Gavin Phillips / MakeUseOf

Prsten používám nějakou dobu a je jasné, že sem tam nabere nějaké škrábance. Ale mám obavy z toho, jak by mohl Ring Slim vypadat za několik měsíců, zvláště když začne léto a já budu na pláži a obecně více venku.

Omezená výdrž baterie a připojení mohou být obtížné

Circular uvádí, že Ring Slim vydrží na jedno nabití až pět dní. Nenašel jsem to přesné v žádném ze dvou režimů baterie, Performance a Eco.

Přepnutí prstenu do režimu Eco rozhodně umožnilo delší výdrž baterie snížením vzorkovací frekvence pro různé senzory a deaktivací informací o fázi spánku. Sledování spánku je jedním z hlavních důvodů, proč používám chytrou technologii, takže nutnost toto vypnout, aby se zajistilo, že baterie Ring Slim vydrží déle než 36–48 hodin, není příliš užitečné.

Gavin Phillips / MakeUseOf

Jistě, můžete přepínat mezi režimy, ale to není příliš užitečné, když chcete jen nastavit a zapomenout. Odpovědí je samozřejmě nezapomínat na častější nabíjení a aplikace pro chytré telefony Ring Slim (více o tom za chvíli) zasílá upozornění na baterii, která vám připomíná, že je třeba nabíjet.

  Jaká je vaše digitální stopa a proč je důležité o ní vědět?

Jak můžete očekávat, k Ring Slim se připojíte pomocí Bluetooth. Proces připojení je dostatečně jednoduchý, ale jakmile se do toho pustíte, objeví se problémy s připojením.

Gavin Phillips / MakeUseOf

Při několika příležitostech se mi například nepodařilo připojit prsten k mému smartphonu. Ring Slim by se nezaregistroval v aplikaci ani se nepřipojil po několik dní a znovu se připojil až poté, co byl ponechán na nabíječce několik hodin. Pokaždé jsem musel Ring Slim smazat, poté restartovat proces registrace, čímž jsem přišel o hromady sledovacích dat. Přestože Ring Slim má uchovávat data až 20 dní před synchronizací, skutečnost, že se nepřipojí v žádném stavu, mě přinutila ke ztrátě dat.

V době recenzování Circular Ring Slim několik dní seděl na nabíjecí kolébce a nereagoval. Nemohu jej obnovit do továrního nastavení, protože se nepřipojuje k mému telefonu a aktualizace zdánlivě rozbila funkci haptických vibrací, takže netuším, zda reaguje na mé vstupy. Prostě to není moc dobré.

Slušná přesnost sledování, ale některé nepřesnosti

Hlavním důvodem, proč nosit chytrý prsten, je samozřejmě sledování vašich životních funkcí, jako je spánek, kondice, srdce a další. Circular Ring Slim sleduje vaši srdeční frekvenci, dechovou frekvenci, teplotu, hladinu kyslíku v krvi, aktivitu, spánek a další. Je to podobný rozsah jako u jiných chytrých prstenů (a dalších chytrých sledovacích zařízení).

Gavin Phillips / MakeUseOf

Když začnete používat Circular Ring Slim, musíte počkat celých 14 dní, než se dokončí doba jeho kalibrace. Zní to jako dlouhá doba, ale všechny chytré prsteny mají dobu kalibrace, která umožňuje přesná měření a zpětnou vazbu. Během tohoto kalibračního období se o vás nástroj umělé inteligence Ring Slim a Circular, Kira, dozví vše a připravuje se na to, aby vám poskytl rady na míru.

Abych měl přehled o přesnosti Circular Ring Slim, porovnal jsem jeho data s chytrými hodinkami Amazfit Balance. Z velké části se měření zhruba shodují, ale také jsem zaznamenal velké nesrovnalosti, zejména pokud jde o sledování kroků.

Mezi hodinkami a Ring Slim jsem viděl rozdíly tisíců kroků. Teď si nejsem jistý, jestli je to kvůli technologii nebo jiným faktorům, jako je to, že celý den ťukám do klávesnice nebo bouchám do volantu za jízdy, ale často tam byl velký rozdíl.

To znamená, že data sledování spánku mezi Amazfit Balance a Circular Ring Slim byla do značné míry přesná, což je pozitivní.

Sledování dat pro vaše aktivity je také právě to: sledování. Je to užitečné, ale nemáte stejně podrobné údaje o poloze, jaké získáte s jinými chytrými zařízeními. Změří vaše kroky obecně, ale bez specifického nastavení pro sledování cvičení je to frustrující.

  Jak odemknout všechny objekty v Sims 4

Snadno použitelná aplikace s příliš mnoha upozorněními

Aplikace Circular je dostatečně jednoduchá na používání, s rozhraním plným – uhodli jste – kruhů! Jelikož Ring Slim nemá žádné rozhraní, strávíte zde slušné množství času.

K dispozici jsou sledovací kruhy pro váš budík (který také zavibruje prstenec), analýzu spánku, analýzu energie, živé měření a úrovně stresu a další možnosti, jako je připomenutí léků. Pod kruhovými nabídkami můžete snadno přepínat mezi datovými režimy a podívat se na některé typy dat, jako jsou kroky, denní kardio body a tak dále.

Je to snadno použitelné rozhraní, ale není to nejlepší, protože může začít být nepřehledné, jakmile se začnou objevovat oznámení a návrhy. Některé z nich můžete vypnout, ale jakmile Kira začne, návrhy týkající se toho, co byste měli dělat nebo jak vyladit své chování.

Na to je celkový počet oznámení z Circular příliš vysoký, zvláště když se opakují. Připomínat mi, že je pro mě specifická vhodná doba, kdy mám pít kofein každý den ve stejnou dobu, bylo dráždivé, zvláště když nepiji kávu a během dne popíjím pravidelný přísun čaje. Takže opakující se a nesmyslné; vítězné kombo.

Kruhový prsten Slim: Skvělý nápad, ale vyžaduje práci

Je to těžké období pro Kruhový prsten Slim. Nebyl to první chytrý prsten na trhu a nyní jej dohánějí nové verze, jako je Samsung Galaxy Ring, a také soutěží s předními alternativami, jako je Oura Ring 3.

I s doporučeními od bývalého pilota F1 Romaina Grosjeana jsem během svého působení s Circular Ring Slim našel problémy.

Circular Ring Slim má mnoho pozitivních stránek. Je pohodlná, dobře sedí a vypadá dobře. Zatímco sledování aktivit by mohlo být trochu podrobnější, sledování spánku a další fitness metriky jsou přesné. Kromě toho by aplikace Circular mohla využít určitou práci a zefektivnění, ale její použití je snadné a má prostor pro růst.

Na druhou stranu, problémy s konektivitou, které jsem zažil, byly pomocí Ring Slim složité a doufali byste, že povlak bude odolnější proti poškrábání. Jak jsem řekl, stále čekám, až se Ring Slim vrátí k životu, aniž bych věděl, jestli je mrtvý nebo ne.

S maloobchodem za 275 dolarů je těžké doporučit Circular Ring Slim komukoli kromě nejhorlivějších zastánců chytrých technologií, kteří chtějí vyzkoušet všechno a cokoli.

Kruhový prsten Slim

Circular Ring Slim obsahuje hromady technologií do balíčku o velikosti prstenu, což vám umožní sledovat vaše životní funkce, aktivity a další. Je pohodlný, dodává se v různých velikostech a vypadá dostatečně decentně. Aplikace Circular poskytuje hromady dat a přehled o vašem zdraví, kondici a spánku, i když je trochu nepřehledná. Kromě toho mohou problémy s výdrží baterie a konektivitou ztížit používání Circular Ring Slim.