Posuňte spolupráci na další úroveň s aplikací ONLYOFFICE DocSpace for Zoom

ONLYOFFICE je komplexní sada pokročilých a bezpečných online kancelářských aplikací. S téměř 15letou historií inovací si ONLYOFFICE získal více než 10 milionů uživatelů po celém světě. Ekosystém společnosti zahrnuje úpravy aplikací pro všechny typy kancelářských souborů a virtuální pracovní prostor pro spolupráci.

S funkcemi, jako jsou tyto, není překvapením, že ONLYOFFICE je považován za jednoho z předních poskytovatelů v oboru online kancelářských balíků.

Se specializovaným týmem rozmístěným po celém světě od Dallasu po Singapur se ONLYOFFICE stala uznávanou mezinárodní společností. A se spuštěním ONLYOFFICE DocSpace pro Zoom virtuální spolupráce vašeho týmu se právě stala mnohem pohodlnější.

Co je ONLYOFFICE DocSpace?

Vyvinutý ONLYOFFICE a vydán v roce 2023, ONLYOFFICE DocSpace je systém pro správu dokumentů určený pro úpravy a spolupráci na dokumentech, tabulkách, vyplnitelných formulářích, souborech PDF a prezentacích v reálném čase. S touto službou již nebudete ztrácet čas hledáním souborů nebo sledováním změn.

Můžete si také užít mnohem lepší možnosti úprav a ovládat spolupráci se spoluautory a dalšími účastníky.

Platforma obsahuje virtuální místnosti, které si můžete vytvořit na míru. K dispozici jsou také vyhrazené místnosti pro spolupráci a veřejné místnosti s příslibem soukromých místností s dalšími bezpečnostními funkcemi, včetně end-to-end šifrování, již brzy. Tyto místnosti jsou prostory, kam můžete nahrát nejrůznější dokumenty, od PDF po kompletní prezentace, na kterých mohou ostatní spolupracovat.

Účastníkům můžete přiřadit různé role a upravit, kolik oprávnění k úpravám nebo přístupu k dokumentům má každý jednotlivec. Obsahuje také integrovanou chatovací platformu s možností video a audio hovorů, díky čemuž je komunikace pohodlná a bezproblémová.

  8 úžasných online šablon diagramů afinity pro firmy

Od brainstormingů a klientských prezentací až po společné projekty psaní, ONLYOFFICE DocSpace je ideálním nástrojem pro kooperativní týmové řízení, bez ohledu na váš obor.

ONLYOFFICE DocSpace pro aplikaci Zoom

s ONLYOFFICE DocSpace pro aplikaci Zoom, získáte výhodu spolupráce na dokumentech v rámci platformy Zoom během virtuálních setkání. Účastníci mohou v reálném čase vytvářet a upravovat soubory, zvát další členy týmu, zanechávat komentáře a sledovat všechny změny. Po relaci Zoom jsou všechny úpravy snadno dostupné v odpovídající místnosti DocSpace.

Pokud jste unaveni z promeškaných termínů a zmatků během klientských prezentací, aplikace DocSpace for Zoom může být jen vstupenkou ke spolupráci bez stresu.

Intuitivní použití s ​​jednoduchým procesem nastavení

Nastavení aplikace nemůže být jednodušší. Jednoduše se přihlaste do svého desktopového klienta Zoom a stáhněte si aplikaci ONLYOFFICE DocSpace for Zoom z oficiálního webu Zoom App Marketplace. Po instalaci můžete začít. Když se uskuteční vaše první schůzka, okamžitě využijete výhody pokročilé spolupráce se členy týmu a dalšími účastníky.

Bezproblémová spolupráce a správa souborů v Zoom Meetings

Frustrující spolupráce Zoom s vaším týmem je s aplikací ONLYOFFICE DocSpace for Zoom minulostí. Nyní můžete bez námahy společně upravovat dokumenty, listy a snímky současně s ostatními účastníky schůzky nebo v případě potřeby zamknout konkrétní odstavce nebo oddíly, abyste zabránili vícenásobným úpravám v reálném čase. Je také snadné sledovat všechny provedené změny a třídit komentáře přítomných.

To vše znamená, že dny čekání na editory, než budete moci přispívat, jsou pryč s aktualizacemi v reálném čase, které zajišťují, že každý má svůj příspěvek a je na stejné stránce. Toto technické vylepšení eliminuje opakované e-maily a více revizí. Rozhodování se navíc zjednodušuje díky okamžitým diskusím o implementovaných změnách a okamžitému poskytování zpětné vazby.

Můžete rychle načíst a zkontrolovat jakékoli změny nebo se vrátit zpět, pokud vaše prezentace skončí na tečně. Toto pohodlí spočívá v tom, že aplikace ukládá všechny upravené soubory během schůzek Zoom ve vyhrazených místnostech pro spolupráci, které jsou kdykoli přístupné. Dostupné místnosti zahrnují veřejné místnosti, kam můžete pozvat neregistrované uživatele; vlastní místnosti, kde můžete použít vlastní nastavení; nebo místnosti pro spolupráci pro spoluvytváření dokumentů.

  Úvod do Terraformu pro začátečníky – Kurz Terraform

Tato zvýšená angažovanost podporuje větší odpovědnost mezi členy týmu a přináší dynamičtější a interaktivnější zážitek. Všichni zůstávají investováni do projektu, protože všechny hlasy jsou vyslyšeny a pokrok je uspokojivě rychlý.

Integrovaný asistent ChatGPT AI

Pokud by to všechno nestačilo, můžete také využít vestavěného asistenta AI pro zvýšení produktivity. Tento integrovaný nástroj umělé inteligence založený na ChatGPT vám pomůže s neomezenými úkoly, jako je skenování textu, včetně malého písma, a poskytování souhrnů pro vás a váš tým.

Mezi další výhody asistenta AI patří extrahování klíčových slov, vysvětlování významů nejasných technických termínů a překlad textu. To je zvláště výhodné pro mezinárodní podniky, kde angličtina není vždy primárním jazykem mezi účastníky setkání. Překlad dokumentů do jiného jazyka (nebo jazyků) je jednou z hlavních předností ChatGPT.

Tyto překlady jsou prvotřídní kvality, přirozené frázování a plynulost přispívají k mnohem menšímu počtu ztracených okamžiků při překladu a lepší harmonii mezi multikulturními týmy.

Kromě toho můžete své soubory zjednodušit na pohled pomocí AI obrazu. Vše, co musíte udělat, je vybrat oblast textu, pro kterou chcete obrázek vygenerovat, a nechat AI udělat zbytek. Výsledky nejsou vždy dokonalé, ale rychlost, s jakou jsou zpracovány, znamená, že nebudete ztrácet mnohem více času generováním dalších, dokud nenajdete uspokojivý obrázek.

Kolik stojí aplikace ONLYOFFICE DocSpace for Zoom?

Platforma ONLYOFFICE DocSpace Startup Cloud má a časově omezená nabídka zdarmapřičemž je k dispozici i nově vydaná aplikace pro Zoom zdarma. Nejen to, ale pokud se zaregistrujete před 1. srpnem 2024, můžete těžit z velmi štědré propagační nabídky 100 administrátorů, 100 místností a 100 GB místa na disku. Tato vzrušující nabídka platí od okamžiku registrace a je aktivní po dobu následujících šesti měsíců.

  18 nejlepších šablon webových stránek restaurací, které upoutají pozornost zákazníků

Možná však budete potřebovat přístup k většímu úložišti nebo přidat neomezený počet správců a zkušených uživatelů s rozšířenými právy. V takovém případě je DocSpace Business Cloud k dispozici za přijatelné měsíční předplatné na správce. Je ideální pro větší týmy nebo podniky a vždy můžete bezplatně přidat další běžné uživatele.

Kromě toho je konečné předplatné Enterprise On-Premises skvělým nápadem pro velké firemní týmy. Poskytuje vše a ještě více za jednorázovou doživotní platbu za server.

ONLYOFFICE DocSpace for Zoom předefinuje virtuální schůzky

The ONLYOFFICE pro Zoom aplikace je vlajkový moment v historii kolaborativních virtuálních setkání. Snadno se instaluje a snadno se s ním seznámíte, zatímco jeho bezproblémová integrace Zoom z něj dělá to nejlepší pro spolupráci na dokumentech. Zvyšuje také produktivitu a plynulost jednání a zároveň snižuje plýtvání časem a zmatky mezi spolupracujícími účastníky.

Díky všestranným funkcím, včetně spoluvytváření, vestavěného chatu, na míru vytvořených místností, úprav oprávnění, sledování úprav a mnoha dalších, budete moci poskytovat špičkovou kvalitu brainstormingových sezení, virtuálních schůzek, online kurzů nebo prezentací.

ONLYOFFICE přidává další vrstvu bezproblémové produktivity se zahrnutím vestavěné umělé inteligence od ChatGPT. Nabízí zásadní pomoc s úkoly, jako je sumarizace, překlad a generování obrázků, což vše zvládne během několika sekund.

Navíc díky svým rozmanitým cenovým plánům a velkorysým bezplatným nabídkám ONLYOFFICE DocSpace je přístupný pro různé velikosti týmů a rozpočtů. Je to cenný nástroj pro moderní podniky nebo kohokoli, kdo hledá efektivní řešení pro spolupráci nebo práci na dálku.

Vzhledem k tomu, že schůzky Zoom jsou v dnešní době všudypřítomné, spojení výkonu efektivní správy dokumentů a bezproblémové spolupráce zajišťuje zvýšenou a dokonce příjemnou produktivitu, která nakonec vede k úspěchu v dnešním dynamickém pracovním prostředí.

Toto je sponzorovaný příspěvek. Volby produktů a názory vyjádřené v tomto článku jsou od sponzora a neodrážejí redakční směr MakeUseOf nebo jeho zaměstnanců