Populární aplikace pro přenos obsahu pro Android Pushbullet přichází do systému Windows

Mobilní zařízení se stala nezbytnou součástí našich životů. Pomalu zkracují čas, který trávíme na tradičních počítačích surfováním po internetu, kontrolou e-mailů, sledováním filmů nebo hraním videoher. Tradiční počítače však stále existují a často se přistihneme, že si vyměňujeme informace mezi našimi mobilními zařízeními a počítači, abychom data zálohovali nebo synchronizovali. Pushbullet, skvělá aplikace pro Android, která uživatelům umožňuje posílat téměř cokoli z telefonu do počítače a naopak, nedávno zabalila zcela novou variantu Windows. Pushbullet pro Windows umožňuje uživatelům rychle odesílat a přijímat soubory, odkazy, poznámky a text atd. do az jiných počítačů nebo zařízení přes WiFi.

Pushbullet jsme probrali již v lednu 2013, ale od té doby se služba určitě překonala a přidala do svého arzenálu mnoho dalších funkcí spolu s aplikací pro Windows, díky níž by sdílení mělo být ještě pohodlnější.

Nástroj Pushbullet pro Windows, který je v době psaní tohoto článku veřejnou beta verzí, má instalační balíček o velikosti 7,4 MB, integraci sportovní kontextové nabídky (umožňuje odesílání souborů z jejich nabídek po kliknutí pravým tlačítkem), možnost vkládat odkazy, poznámky a soubory až do velikosti 25 MB. ve velikosti. Vývojáři slibují větší velikosti pro přenos souborů a více funkcí v budoucích sestaveních.

Po prvním spuštění se musíte přihlásit ke svému účtu Pushbullet. Noví uživatelé mohou k urychlení použít také své účty Google. Uživatelské rozhraní aplikace je extrémně jednoduché. Rozbalovací nabídka v horní části vám umožňuje vybrat cílový počítač nebo zařízení se systémem Windows. Pět tlačítek ve spodní části vám umožní vybrat typ položky, kterou chcete sdílet, konkrétně zprávu, odkaz, přílohu, seznam nebo kontaktní informace.

U jednoduchých textových zpráv můžete zadat předmět spolu se skutečným tělem zprávy, zatímco seznamy jsou užitečné pro vytváření položek úkolů.

Soubory lze odeslat kliknutím na velké tlačítko, které se zobrazí uprostřed po výběru možnosti přenosu souboru (ikona přílohy) zespodu, přetažením nebo z kontextové nabídky zamýšleného souboru po kliknutí pravým tlačítkem.

Jakmile budete připraveni, vše, co musíte udělat, je kliknout na ‚Push It!‘ odeslat položku na cestu.

Zobrazuje také upozornění na ploše při odesílání a přijímání souborů. Malá funkce, ale přesto praktická.

Pushbullet pro Windows funguje na Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8. Pamatujte, že aplikace je aktuálně ve verzi beta. Jak již bylo zmíněno, v budoucích aktualizacích bylo přislíbeno více funkcí.

Stáhněte si Pushbullet pro Windows