Přejetím doleva, doprava nebo zespodu získáte přístup k aplikacím a kontaktům Snype

Jedna z nejlepších věcí, které se mi na Androidu líbí, je to, jak skvěle zvládá více úkolů. Přirozeně, pokud jde o multitasking, je důležité mít okamžitý přístup k aplikacím a Snype – App & Contact Launcher je extrémně výkonný nástroj pro multitasking. Snype dělá pro Android to, co aplikace jako Sidebar Plus tak dlouho dělaly pro mobilní OS Google. Pomocí Snype můžete jednoduše přistupovat k jakékoli aplikaci nebo kontaktu v telefonu kdykoli během jakéhokoli jiného úkolu, který byste mohli dělat. Jeho integrovaná funkce super rychlého vyhledávání vám umožňuje rychle najít kontakt a aplikace pouhým zadáním několika písmen slova. Ale víc než to je zajímavé, že Snype můžete aktivovat mnoha způsoby.

Snype lze otevřít třemi různými způsoby. První je jednoduše umístit zástupce aplikace na domovskou obrazovku. Dalším způsobem přístupu ke službě Snype je nahrazení Chytrých karet Google službou Snype na zařízeních, která ji podporují. Když aktivujete Chytré karty Google, stačí zadat Snype jako výchozí aplikaci, která bude vždy použita při příštím spuštění Chytrých karet Google.

Třetí metoda spočívá v použití možnosti „Postranní panel“ aplikace, která vám umožní aktivovat ji přejetím z levého nebo pravého okraje obrazovky. Levý okraj vyvolá seznam aplikací, zatímco přejetím z pravé strany zobrazíte kontakty. Samozřejmě můžete upravit fungování bočních panelů na obrazovce Nastavení Snype. Můžete například upravit velikost a polohu aktivační oblasti a také zadat další parametry, jako je barva indikátoru, ikona upozornění a další.

Díky aktivaci funkce bočního panelu můžete spustit Snype přes jakoukoli jinou aplikaci, ale můžete také zakázat určité aplikace, u kterých nechcete, aby fungoval, jako je například hra.

Holo-UI Snype doplňuje uživatelské rozhraní Androidu, ale můžete změnit výchozí vzhled mezi Dark, Light, Black a Black Transparent v sekci Motivy v Nastavení.

Snype má také prémiovou verzi, která vám umožní přizpůsobit seznamy aplikací a kontaktů. Tato funkce přizpůsobení zahrnuje režim mřížky, který vám umožní umístit na obrazovku více aplikací a kontaktů.

Suma sumárum, dal bych Snypeovi palec nahoru. Jeho hlavní síla spočívá v jednoduchosti a rychlosti. Jinými slovy, pokud máte rádi multitasking na Androidu, budete milovat Snype.

Nainstalujte Snype – spouštěč aplikací a kontaktů z Obchodu Play