Prohlížeč nyní nabízí čisté prohlížení webu na Androidu s podporou Flash

V obchodě Google Play není nouze o webové prohlížeče. Google Chrome je například dobrá volba, pokud chcete rychlost, působivé uživatelské rozhraní a spoustu funkcí. Opera, Maxthon, Mercury a Next atd. jsou také skvělými alternativami k akciové nabídce, z nichž každá má své výhody a nevýhody. Chcete-li se podívat na to nejlepší ze skupiny, podívejte se na tuto kompilaci aplikací prohlížeče, kterou jsme probrali v roce 2013. Prohlížeč je nyní novým dítětem v tomto bloku, který poskytuje rychlé procházení webu jako Chrome, ale odlišuje ho jeho superlehký design, váží jen několik kilobajtů. Pojďme se na to blíže podívat.

  Jak vytvořit podmíněné vzorce v Adobe Acrobat

Uživatelské rozhraní prohlížeče Now obsahuje panel záložek podobný Merkuru s čistým, minimálním vzhledem a pole adresy pod ním s malým tlačítkem ozubeného kola napravo pro přístup k jeho nabídce. Podporuje přehrávání Flash, umožňuje vytváření záložek a soukromé procházení.

Aplikace také podporuje různé typy gest pro navigaci. Například přejetím zleva doprava přejdete vpřed, zatímco opačným přejdete na předchozí stránku na stejné kartě. Dvojité klepnutí kdekoli na stránce upraví úroveň přiblížení tak, aby se stránka přizpůsobila obrazovce, zatímco dlouhým stisknutím karty ji zavřete. Prohlížeč můžete ukončit také dlouhým stisknutím tlačítka Zpět na zařízení.

Klepnutím na malé tlačítko ozubeného kola, které jsem zmínil dříve, získáte přístup k historii, záložkám a sdílení v aplikaci. Na stejné obrazovce můžete také spustit novou relaci inkognito (soukromé prohlížení), přidat aktuální stránku do záložek a přejít do Nastavení.

  Jak publikovat kalendář Outlooku z Outlook.com

Obrazovka Nastavení obsahuje spoustu nastavení, která můžete vyladit podle svých preferencí procházení. Například User Agent lze změnit z výchozího na stolní, mobilní nebo vlastní, lze zapnout nebo vypnout přístup k poloze, režim celé obrazovky a podporu Flash Player. Kromě toho můžete změnit výchozí vyhledávač, zadat adresu URL domovské stránky a další z Pokročilých nastavení.

Prohlížeč má nyní také verzi Pro, která přináší další výhody, jako je režim X Connectionsave, který šetří provoz 3G, zrychlení JavaScriptu a další. Níže jsme přidali odkazy na Obchod Play na obě verze.

Nainstalujte prohlížeč Now z Obchodu Play (Volný, uvolnit)

Nainstalujte Now Browser Pro z Obchodu Play (Zaplaceno)

  Jak zlepšit hraní s vínem na Linuxu