Populární aplikace Android File Transfer Pushbullet přichází na iPhone

V dnešní době, kdy máme tak schopné služby pro sdílení souborů, mě iOS stále nutí přenášet soubory do az PC přes archaická média. Potřebujete rychle poslat pár snímků obrazovky z iOS do PC? Použijte e-mail. Webové odkazy? Použijte Pocket. poznámky? Použijte Evernote. Seznamy úkolů? Je tu Evernote. Je to velmi rozptýlený systém, a pokud se mě ptáte, docela otravný. Již dlouho jsem hledal Pushbullet na Androidu jako potenciální řešení tohoto problému a naštěstí je aplikace nyní k dispozici pro iOS. Jak dobře to funguje v užším ekosystému aplikací Apple? Pojďme to zjistit po skoku.

Na rozdíl od Androidu neexistuje pro systém iOS žádná aplikace na straně Windows pro Pushbullet. V současné době je v otevřené beta verzi; tým Pushbullet hledá beta testery. Prozatím si budete muset vystačit s oficiálním rozšířením Chrome a oficiálními stránkami.

  Jak přizpůsobit domovskou obrazovku Android TV

Pushbullet dělá toto: je to jedinečná odpověď na otázku: „Potřebuji sdílet XYZ ze svého počítače do telefonu, kterou službu bych měl použít? Poznámky, fotky, seznamy úkolů, adresy, odkazy – opravdu běžné věci. Pokud však něco neodpovídá definici výše uvedených datových typů, máte možnost odeslat libovolný soubor, pokud je menší než 25 MB.

Sdílení z rozšíření pro Chrome je snadné. Klikněte pravým tlačítkem na jakýkoli odkaz, fotografii, zvýrazněný text a získáte možnost odeslat jej do vašeho iPhone přes Pushbullet. Kliknutí pravým tlačítkem na libovolné prázdné místo umožňuje odeslat snímek obrazovky i celé karty, ale při testování mi to úplně nefungovalo. Pro sdílení souborů a vlastních poznámek / seznamů úkolů budete muset použít Pushbullet.com.

  9 nejlepších prohlížečů pro Android (recenze)

Na druhé straně je sdílení stejně snadné z iOS na desktop. Můžete sdílet všechny výše uvedené typy souborů (fotografie, poznámky, odkazy), kromě – víte – skutečných souborů uložených ve vašem zařízení. Není to chyba Pushbullet, protože Apple uživatelům nevystavuje základní souborový systém iOS. Pushbullet rozhodně dokáže být jako aplikace „Files“ – stát se souborovým systémem. Mám pocit, že od týmu žádám příliš mnoho, ale to bude potřeba, aby se to stalo skutečným řešením pro rychlé sdílení souborů.

Pro účely testování jsem sdílel snímky obrazovky z iOS do PC a odkazy z PC do iOS. Ten druhý fungoval skvěle, ale ten první nebyl tak hladký. Musel jsem posílat snímky obrazovky jeden po druhém; e-mail nebo Dropbox jsou v této oblasti stále efektivnější.

  Jak získat Android 4.4.3 na zařízeních Nexus [OTA + Manual Update]

Přesto i ve své relativně poddimenzované podobě (ve srovnání s aplikací pro Android) je to vynikající řešení pro sdílení základních souborů do az iOS a PC.

Nainstalujte Pushbullet na iOS

Nainstalujte Pushbullet do Chromu

Nezapomeňte nám dát vědět, co si myslíte o Pushbullet tím, že zanecháte komentář v sekci komentářů níže.