Proměňte svůj Android TV Box na Kodi Streamer

Upozornění: Některé stránky na tomto webu mohou obsahovat přidružený odkaz. Náš úvodník to nijak neovlivňuje.

Kodi je fantastický způsob, jak streamovat obsah do vašeho televizoru z počítače nebo telefonu, a používání Android TV Google je skvělý způsob, jak proměnit váš základní televizor na „chytrý“.

Zatímco streamování Kodi do Chromecastu je trochu složité, dostat Kodi do vašeho Android TV je snadný úkol. Zde je návod, jak si můžete nainstalovat Kodi na svůj Android TV a začít streamovat uložený obsah na velkou obrazovku.

Poznámka: Mnoho doplňků obsahuje obsah, který není oficiálně licencován, a přístup k takovému materiálu může být nezákonný. Pokud je obsah zdarma, ale vypadá příliš dobře na to, aby to byla pravda, pravděpodobně tomu tak je. Při streamování online, jako je ExpressVPN, použijte jeden z našich nejlepších výběrů VPN.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

Možnost 1: Instalace Kodi z Obchodu Play

Nejprve si ukážeme nejjednodušší způsob instalace Kodi na váš Android TV. Za předpokladu, že máte přístup do Obchodu Play, postupujte takto:

  Jak odemknout telefon Android pouhým pohledem na něj
 • Otevřete na svém Android TV Obchod Google Play a na výzvu se přihlaste.
 • Stáhněte si aplikaci Kodi do svého Android TV pomocí Google Play.
 • Nakonfigurujte aplikaci Kodi, abyste viděli obsah, který máte uložený v síti. Pokud je instalace úspěšná, jste připraveni používat Kodi ve svém Chromecastu.
 • Pokud máte potíže s instalací Kodi, ujistěte se, že používáte Android 5.0 nebo vyšší. Pokud ne, měli byste aktualizovat operační systém a zkusit to znovu.

  Možnost 2: Instalace Kodi z oficiálního webu

  Pokud z nějakého důvodu nemůžete používat Obchod Google Play, můžete stahování dokončit pomocí oficiální stránky Kodi. Vše, co musíte udělat, je postupovat podle těchto kroků:

  Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

 • Pokud Kodi není v Obchodě Play k dispozici, přejděte na panel Nastavení Android TV a přejděte na Zabezpečení a omezení.
 • Zapněte Neznámé zdroje, abyste umožnili instalaci aplikací mimo Obchod Google Play.
 • Na počítači si stáhněte Kodi pro Android ze stránky pro stahování Kodi. V závislosti na vašem hardwaru musíte vybrat správnou verzi.
 • Zkopírujte stažený soubor .apk na Disk Google nebo USB disk a zapojte jej do Android TV.
 • Pomocí televizoru procházejte a přistupujte k souboru .apk pomocí aplikace Files by Google nebo jiného správce souborů podle vašeho výběru. POZNÁMKA: Buďte opatrní při výběru prohlížeče souborů, protože kopírovacích aplikací se spywarem a adwarem na pozadí je mnoho!
 • Chcete-li nainstalovat Kodi, otevřete soubor .apk a postupujte podle pokynů. Kodi bude fungovat stejně jako stahování z obchodu Google Play, kromě toho, že vás vyzve k bezpečnostní autorizaci.
 • Nakonfigurujte Kodi, abyste viděli obsah, který máte uložený v síti.
 •   Jak přizpůsobit kanál Google Discover v systému Android

  Jak již bylo zmíněno, mnoho doplňků obsahuje obsah, který není oficiálně licencován. Přístup k takovému obsahu by mohl porušovat autorská práva nebo vést k nezákonnému použití. Odpovědností uživatele je dodržovat všechny platné zákony ve své zemi týkající se dat a obsahu.

  Často kladené otázky

  Zde je několik dalších odpovědí, které vám pomohou nainstalovat Kodi na vaši Android TV.

  Co mám dělat, když nemohu spustit nejnovější verzi Androidu?

  Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

  Pokud se vám nedaří zprovoznit výše uvedené pokyny kvůli problémům s nekompatibilitou OS, můžete zkusit Aptoide TV. Na rozdíl od Obchodu Google Play můžete vyhledávat starší verze Kodi, které mohou být kompatibilní s vaší verzí Android TV.

  Mohu aktualizovat Kodi na Android TV?

  Ano! Pokud máte problémy s Kodi nebo chcete použít nejnovější verzi, můžete Kodi aktualizovat prostřednictvím Obchodu Google Play. Otevřete Obchod Play a klikněte na svůj profil v pravém horním rohu. Poté klikněte na „Spravovat aplikace a zařízení“. Dále klikněte na ‚Aktualizace‘. Klikněte na možnost Zobrazit podrobnosti. Přejděte dolů na Kodi a klikněte na „Aktualizovat“, pokud se možnost zobrazí (pokud se nezobrazí, pak je vaše verze již aktuální).

    Jak blokovat všechny hovory a zprávy z čísla v systému Android 7.0

  Pokud máte potíže s instalací nejnovější verze Kodi, můžete také odinstalovat a znovu nainstalovat Kodi.

  Kodi a Android TV

  Nyní, když máte na svém HDTV nainstalovaný Kodi, můžete si s ním hrát a prozkoumávat funkce a možnosti, jak si jej přizpůsobit! Umožňuje také profily, takže si jej ostatní uživatelé mohou přizpůsobit podle svých potřeb. Neváhejte a zanechte níže své komentáře o tom, jak používáte Kodi na svém Android TV.

  x