Řešení vaší zákaznické podpory na jednom místě

Pro každou společnost je zajištění spokojenosti zákazníků prostřednictvím jejich podpůrných služeb náročné. Díky Zoho Desk je zákaznická podpora snadná a pohodlná.

Společné výzvy zákaznického servisu

Provozování zákaznických služeb je rozhodně obtížnější, než se zdá. Musí nabízet včasné a efektivní řešení zákaznických dotazů pro celkový úspěch podnikání. Mezi další společné výzvy, kterým tento sektor čelí, patří

 • Správa dotazů přicházejících z různých kanálů
 • Jednání s náročnými a emocionálními zákazníky
 • Nabízí přesné rozlišení při vysoké rychlosti
 • Správa dat a integrace s jinými systémy
 • Měření spokojenosti zákazníků
 • Školení zaměstnanců k používání aplikace help desk

Jak může Zoho Desk vyřešit problémy zákaznické podpory

Pokud patříte do jakékoli organizace, která hledá řešení všech výše uvedených problémů, Zoho Desk je vaše odpověď.

Tato platforma help desk vám umožňuje nabídnout zákazníkům vynikající podporu díky zjednodušení operací. Poskytuje agentům užitečné funkce, díky nimž jsou zákazníci šťastnější.

Tento software nabízí omnichannel podporu pro adresování tiketů přicházejících ze všech kanálů na jednom místě. Také používá AI k analýze sentimentu zákazníků a přidává k lístkům vhodné značky pro pohodlí agentů.

Automatizace pracovních postupů a integrace třetích stran usnadňují agentům rychlé nabízení řešení zákazníkům. Tento nástroj je také schopen zobrazit míru spokojenosti zákazníků, takže víte, na kterou oblast se musíte více zaměřit.

Zoho Desk vám umožňuje vytvořit přizpůsobitelný pracovní prostor, který funguje v jakémkoli oddělení. Dokonce nabízí specializovaný školicí program s mělkou křivkou učení pro vedoucí pracovníky podpory. Rychlost implementace softwaru je navíc mnohem rychlejší než u ostatních a můžete do něj migrovat bez jakýchkoli potíží.

  Jak používat Shazam na iPhone bez stahování aplikace

Výhody používání Zoho Desk

 • Nabízí vám centralizovanou platformu pro správu lístků podpory, kde můžete lístky kategorizovat, upřednostňovat a přiřazovat jim vhodné vedoucí pracovníky zákazníků.
 • Umožňuje vašemu personálu podpory bezproblémově zpracovávat dotazy na podporu přicházející z různých kanálů.
 • Zoho Desk vám umožňuje vytvořit znalostní základnu s často kladenými dotazy, články nápovědy a výukové programy, které posílí vaše zákazníky a pány.
 • Můžete jej také použít k automatizaci opakujících se úloh, abyste zefektivnili pracovní postup podpory a zvýšili produktivitu vašeho týmu podpory.
 • Zoho Desk je nákladově efektivní řešení s transparentními plány předplatného. Díky konkurenční ceně je dostupný pro společnosti všech velikostí.
 • Poskytuje vám zprávy a analýzy založené na datech, takže společnosti mohou snadno sledovat klíčové metriky pro jejich podnikání.
 • Toto řešení help desk je zcela přizpůsobitelné a lze jej škálovat podle toho, jak vaše firma roste.

Jak se Zoho Desk liší od svých konkurentů

V případě, že se ptáte, proč byste se měli rozhodnout pro Zoho Desk a ne pro jiná řešení help desk dostupná na trhu, zde jsou jedinečné funkce Zoho Desk:

#1. Správa vstupenek pro více oddělení

Pokud má vaše organizace více oddělení, můžete tuto jedinečnou funkci použít k vytvoření samostatných oddělení v rámci řešení help desk.

Každé oddělení může pracovat svým vlastním způsobem a přizpůsobovat si jej pomocí SLA, kanálů, týmů atd. Každé z nich může mít samostatné samoobslužné portály, jako jsou chatovací widgety a komunity.

#2. Asistent odpovědí poháněný umělou inteligencí

Zoho Desk také přichází s kontextovou AI s názvem Zia. Dokáže identifikovat uživatelský sentiment a přidá to do kontextu tiketu pro agenty. Zia může také navrhnout relevantní řešení ze znalostní báze pro rychlou reakci.

#3. Pracovní režimy pro lepší soustředění

Zoho Desk nabízí funkci Pracovní režimy, která vám umožní organizovat vstupenky čtyřmi různými způsoby. Pomocí toho můžete organizovat vstupenky na základě priority, termínu, stavu nebo stavu CRM. Díky tomu mohou agenti snadno pochopit, který lístek adresovat jako první.

#4. Mobilní aplikace pro Insights

Zoho Desk má také aplikaci s názvem Radar, která může zobrazit rychlý přehled klíčových metrik a upozornit vás na jakékoli anomálie nebo výjimky. Ať už jste manažer nebo agent, můžete si jeho řídicí panel přizpůsobit podle metrik, které jsou pro vás důležité.

  Jak změnit svou polohu v Google Chrome

#5. Ústředí pro sledování výkonnosti týmu

Funkce HQ této platformy zjednodušuje povinnosti manažera zákaznické podpory tím, že má důležité parametry po ruce. Nabízí dostupnost agentů v reálném čase a umožňuje vám sledovat provoz vstupenek vašeho týmu. Navíc podporuje sledování negativní zpětné vazby, které vám pomůže situaci napravit a udělat zákazníka šťastným.

Zvýrazněné funkce Zoho Desk

Omnikanálová správa vstupenek

Všekanálový systém prodeje vstupenek společnosti Zoho Desk vám umožňuje organizovat podporu lístků z e-mailu, živého chatu, telefonie, webového formuláře a sociálních médií v jediném rozhraní. Zlepšuje produktivitu agentů a přispívá k rychlé reakci.

Integrace sociálních médií

Toto řešení vám umožní integrovat vaše sociální účty na Facebooku, Twitteru, Instagramu atd. do vašich kanálů zákaznické podpory. Můžete tak mít přehled o aktivitách na těchto sociálních úchytech z rozhraní helpdesku.

Auto-Tag a analýza sentimentu

Jeho kontextový asistent umělé inteligence Zia dokáže zachytit sentiment lístku a přidat k němu štítky pro pohodlí zákaznických agentů.

Znalostní báze a komunita

Pomocí Zoho Desk mohou společnosti vytvořit pro své zákazníky informačně bohatou znalostní základnu, aby snížily počet vstupenek. Existuje také možnost vytvořit plně řízenou komunitní platformu.

Spolupráce

K dispozici je také týmový kanál, kde můžete označit spoluhráče a týmy, vést s nimi konverzace v aplikaci a sdílet vstupenky mezi odděleními.

Efektivní prodej vstupenek

Automatické přiřazení tiketu příslušnému agentovi, filtr tiketů, stahování údajů o zákaznících a rychlá kliknutí pro provádění pravidelných akcí jsou další funkce pro tikety této platformy.

Přizpůsobení

Pro uživatele Zoho Desk je k dispozici celá řada možností přizpůsobení. Můžete si přizpůsobit jeho vzhled a přidat vlastní funkce svým jedinečným obchodním potřebám.

Automatizace pracovních postupů

To umožňuje společnostem automatizovat své úkoly a okamžitě reagovat na zákazníky. Můžete nastavit pravidla se zadanými podmínkami a omezit manuální činnosti vašich agentů.

Sledování času

Zoho desk vám umožňuje automaticky sledovat množství času stráveného na každém lístku. To by mohlo být užitečné pro fakturační agenty na základě času. Můžete dokonce vybrat určité akce, jako je odpovídání a komentování pro sledování času.

Dashboard a Analytics

Platforma je dodávána s vestavěným řídicím panelem, kde můžete získat celkový obraz prostřednictvím všech běžných metrik. Můžete zde dokonce vytvářet podrobné a přizpůsobené zprávy.

  Jak upgradovat firmware routeru, plus důvody, proč je to potřeba udělat

Bezpečnost dat

Zoho Desk vám pomůže splnit požadavky GDPR, HIPAA a CCPA. Také se řídí řadou bezpečnostních opatření, jako je bezpečnostní certifikace, šifrování dat a zásady řízeného přístupu k datům, aby byla uživatelská data v bezpečí.

Šablony

Pomocí Zoho Desk mohou agenti vytvářet šablony lístků, e-mailové šablony a šablony odpovědí. Ty mohou být odpovídajícím způsobem přizpůsobeny a ušetří vám to opakované zadávání obecných informací. Můžete zde také vytvořit webové formuláře a vložit je na svůj web.

Řízení interních rolí

Existuje také možnost strukturovat vaši organizaci a přidělovat oprávnění členům týmu podle jejich rolí. K ochraně vašich dat tak můžete použít zabezpečení na úrovni pole.

API a SDK

K dispozici jsou také REST API a webové sady SDK společnosti Zoho Desk. Můžete je použít k integraci jeho modulů s dalšími službami a vytváření vlastních mobilních aplikací pro vaši společnost.

Integrační zařízení třetí strany společnosti Zoho Desk

Podpora integrace třetích stran od Zoho Desk vám umožňuje rozšířit funkce vašeho helpdesku. Se Zoho Desk můžete používat další aplikace pro nastavení telefonování, správu kontaktů, SMS upozornění a mnoho dalších.

Společnosti mohou Zoho Desk snadno integrovat s dalšími aplikacemi Zoho, jako je Zoho CRM, Zoho Assist, Zoho Cliq, Zoho Inventory, Zoho Analytics atd. Mezi její partnery v oblasti telefonních služeb patří RingCentral, Twillo, Amazon Connect, Exotel, JustCall a MyOperator.

Další podporované oblíbené aplikace jsou Google Apps, Microsoft Teams, Slack, Salesforce, Jira, Trello, HubSpot, MailChimp, Pipedrive, Screen Magic a Asana.

Use Cases of Zoho Desk

Vzdělání

Vzdělávací instituce používají Zoho Desk k zodpovězení dotazů studentů, rodičů a zainteresovaných uživatelů.

eCommerce

Funkce jako vícekanálová podpora, integrace sociálních médií a automatizace procesů dělají ze Zoho Desk perfektní řešení pro platformy elektronického obchodu.

Finance

Finanční instituce jako banky a hypoteční společnosti mohou tuto platformu maximálně využít díky bezpečnému zpracování citlivých informací a samoobsluze pro standardní postupy.

Pohostinství

Organizace patřící do sektoru cestovního ruchu a pohostinství využívají Zoho Desk pro úkoly, jako je potvrzení rezervace, přihlášení, zákaznický servis během pobytu, odhlášení atd.

SaaS

Platformy SaaS využívající Zoho Desk těží z funkcí, jako je automatizace úloh, prioritizace potenciálních zákazníků, okamžitá podpora a nasazení nástrojů AI.

IT/ITES

Zoho Desk umožňuje IT společnostem okamžitě vyjít vstříc svým technicky zdatným zákazníkům. Pomáhá vám nejen rychle vyřešit problémy, ale také usnadňuje spolupráci, kdykoli je to potřeba.

Telecom

Telekomunikační společnosti mohou snížit svou pracovní sílu a vytížení vstupenek a zároveň si udržet více zákazníků pomocí Zoho Desk.

Zoho Desk pro kompletní zákaznickou podporu

Zákaznický servis může být považován za mluvčího vaší společnosti. Pouze zajištěním hladké podpory pomocí efektivního softwaru helpdesku si můžete udržet svou zákaznickou základnu a přeměnit své potenciální zákazníky na zákazníky.

Zoho Desk přichází se všemi základními funkcemi potřebnými pro různá průmyslová odvětví. Zejména pokud hledáte cenově dostupné řešení help desk, měla by to být vaše nejlepší volba.

Můžete se také podívat na naši recenzi zákaznického servisu Freshdesk.