Revoluční generování obrázků s umělou inteligencí

LimeWire AI Studio je rájem pro tvůrce obsahu pro zpeněžení zvuku, videa a obrázků generovaných umělou inteligencí. Ale pojďme se podívat na několik dalších „důležitých“ detailů, které jsem do této jednovrstvé vložky nemohl dát.

Ať už je to dobré nebo špatné, generativní umělá inteligence navždy změnila doménu umění. Už to není o štětci; jde o výzvy, což jsou příkazy ve formátu prostého textu (k vytváření mediálního obsahu dáváte generativní nástroje AI). Podobně můžete snadno textově opustit hudební produkci. Ani videa nejsou jiná.

Když tedy vstoupíme do této „pobízivé“ budoucnosti, existuje mnoho způsobů (tj. nástrojů), jak toho dosáhnout.

Jednou z takových bran je LimeWire AI Studio.

Co je LimeWire AI Studio?

Dříve platforma pro sdílení souborů, LimeWire AI Studio je nyní publikací obsahu a komunitní platformou založenou na umělé inteligenci. Umožňuje vám využívat výhody několika generativních AI motorů z jediného řídicího panelu.

V současné době LimeWire AI Studio funguje pro obrázky, přičemž zvuk a video budou uvedeny jako brzy.

I když existuje mnoho takových nástrojů, LimeWire je ozvláštní NFT, jeho nativním tokenem, rozdělením příjmů a dalšími, o kterých jsem stručně hovořil v následujících částech.

Zde jsou mé krátké zkušenosti s tímto AI enginem.

Uživatelské rozhraní LimeWire AI Studio

  • Můžete se zaregistrovat pomocí kombinace e-mailu a hesla nebo použít sociální přihlášení. Úspěšná registrace otevře ovládací panel LimeWire.

  • Jako výchozí zobrazení je nastaveno Prozkoumat. Zobrazí se oblíbený obsah uvedený pro veřejné zobrazení, který můžete filtrovat podle obrázků, hudby a videí.
  • Můžeme kliknout na AI Studio pod Prozkoumat a vytvořit.

  • To poskytuje tři možnosti, přičemž v tuto chvíli je k dispozici pouze jedna (obrázek). Podívejte se na jeho panel vytváření obrázků.
  Co jsou rozdrcené stíny a foukané odlesky?

Existuje poměrně málo možností, které mohou být pro začátečníky ohromující. Chcete-li však začít, musíte věnovat pozornost pouze čtyřem (Model, Výzva, Negativní výzva a Styl).

Prvním z nich je Model, který představuje několik (bezplatných a placených) AI motorů pro převod textu na obrázek. To je největší výhoda LimeWire: můžete vyzkoušet mnoho takových modelů a můžete mezi nimi snadno přepínat.

Kromě výstupu tyto modely spotřebují různé množství kreditů na výzvu. Sláva LimeWire; odhadované spálení kreditu získáte předem, ještě předtím, než ve spodní části kliknete na Generovat obrázek.

Pole Výzva slouží k zadání popisů obrázků. Mohou být podrobné nebo krátké, podle očekávání výstupu.

Dalším důležitým parametrem je Negative Prompt, což jednoduše znamená věci, které nechcete ve finálním renderu vidět.

Nakonec je třeba vybrat vhodný umělecký styl. S tím byste měli být opatrní, protože styl má významný vliv na výstup.

To bylo naprosté minimum, které člověk potřebuje, aby mohl začít. Na pravé straně palubní desky je ale k hraní ještě pár věcí, které jsou specifické pro vámi vybraný model.

Například DALL-E 2 má možnost vybrat konečné rozlišení a počet obrázků na výstupu. Všechny ostatní modely, modely Stable Diffusion, umožňují další úpravy výsledků pomocí rychlého navádění, kvality a detailů, předvolby CLIP atd.

Jde o to, že DALL-E 2 je mnohem jednodušší model, zatímco Stable Diffusion umožňuje profesionálním uživatelům větší kontrolu.

Vytváření obrázků pomocí LimeWire AI Studio

Pokud s nabádáním začínáte, doporučuji pozorně sledovat zde uvedené příklady a zkusit vygooglit další pokyny. Například hledání výzev Stable Diffusion 2.1 vám umožní nahlédnout, jak tento AI engine reaguje na text. Toto krátké cvičení vám pomůže vyhnout se plýtvání kredity LimeWire.

V pořádku! Pojďme vytvořit pár (AI) obrázků.

ModelPromptNegative PromptStyleStable Diffusion 2.1a domov s vesmírnou tématikou, arktické klima, starověká architektura, 8k, hdrŽádné

Protože jsem měl zkušební plán, rychle jsem spotřeboval kvótu 10 kreditů. Jak jste možná viděli, výsledky ne vždy zobrazují výzvu, což je případ všech takových nástrojů, které jsem dosud zkoušel.

  Co je to koncertní ekonomika a proč je tak kontroverzní?

Pro LimeWire, zejména pro někoho, kdo používá model Stable Diffusion, je klíčem k dosažení dobrých výsledků nastavení kvality na maximum a udržení rychlého vedení v rozsahu 10-25. Můžete však experimentovat s nejrůznějšími hodnotami, abyste získali to, co vás činí šťastnými.

NFT s LimeWire

Když zadáte do Googlu „AI art generators“, získáte nespočet nástrojů, které dokážou převést text na obrázky.

Přestože LimeWire ještě nepřinesl hudbu a video AI do akce, díky svým jemným funkcím vyniká.

Za prvé, integrace blockchainu pomáhá učinit z vaší práce trvalou část historie. Každé dílo, které umělec publikuje, je také vytvořeno jako NFT na Algorandu nebo Polygonu, na základě výběru blockchainu. To ze své podstaty dává tvůrcům obsahu trvalé vlastnictví aktiv s malou závislostí na serverech LimeWire.

LimeWire také nabízí flexibilitu při prodeji vaší práce na sekundárním trhu, jako je OpenSea.

LMWR

LMWR je nativní token LimeWire, který podporuje ekosystém LimeWire, včetně plateb za sdílení příjmů, komunitních hlasovacích práv a dalších. Je to token ERC-20, který je uveden na CoinMarketCap a jsou k dispozici na hlavních kryptoměnových platformách, včetně Kraken, ByBit, Uniswap atd.

Držitelé LMWR jsou odměňováni přístupem k exkluzivním akcím LimeWire, poklesu zboží, hlasovacím právům, % APR atd., na základě výše držby.

Výdělky LMWR jsou uchovávány na účtu LimeWire, který si uživatel může také převést do jakékoli kryptopeněženky ERC-20.

Rozdělení příjmů

LimeWire posiluje komunitu svým zajímavým podílem na výnosech.

Výtvory lze publikovat na zdroji LimeWire a přilákat následovníky, aby získali podíl z licenčních poplatků za každý obchod. Kromě toho můžete uzamknout konkrétní obsah pro předplatitele a od své věrné fanouškovské základny můžete účtovat měsíční poplatek. Tvůrci získávají až 70 % všech příjmů z reklamy generovaných jejich obsahem, které jsou vypláceny měsíčně.

  Jak opravit Nelze stáhnout soubory oprav FFXIV

Navíc každý další prodej na platformě LimeWire vydělá svému původnímu tvůrci 2,5% licenční poplatek.

Předplatitelé vlastní digitální kopie vašeho obsahu a dostanou upozornění, kdykoli publikujete.

Fanouškům také umožňuje sdílet práci tvůrců s ostatními členy komunity, čímž získávají 10 % příjmů z reklamy.

Celkově je každá aktivita LimeWire odměněna a pro každého je něco.

Předplatné LimeWire

Bezplatný plán přiděluje 10 kreditů denně, což znamená 20 obrázků, pokud používáte Stable Diffusion 2.1 a 1.5. Kromě toho vás zkušební verze omezuje na 50 bodů kvality a podrobností, které mohou u profesionálních uživatelů dosáhnout až 150.

Kromě toho je rozdělení příjmů z reklam pro uživatele bezplatného tarifu pevně stanoveno na 50 %.

The placené plány nabídnout více kreditů, vyšší rychlost generování obrázků, zážitek bez reklam, odemknout prémiové modely umělé inteligence a větší sdílení příjmů z reklamy, mezi další výhody.

Jak je uvedeno na obrázku, prémiové předplatné začíná od 9,99 $ do 99,00 $ měsíčně.

Kromě toho mají platící uživatelé přístup ke všem svým historickým výtvorům.

Závěrečné myšlenky

LimeWire AI je ambiciózní projekt, který svým uživatelům umožní vytvářet kompletní hudební skladby a poutavý video obsah. V současnosti se omezuje na vytváření obrázků AI s velkorysým bezplatným plánem pro ty, kteří mají zájem prozkoumat jeho možnosti.

Závěrem lze říci, že můžete využít jeho vynikající uživatelské rozhraní k využití výkonu špičkových modelů AI, včetně DALL-E 2 a Stable Diffusion. LimeWire také pracuje na vlastním proprietárním generativním AI motoru, jehož uvedení na trh očekává letos.

Skutečnost, že umění vytvořené pomocí LimeWire se na jejich serverech neztratí a zůstane naživu prostřednictvím technologie blockchain, je hlavní plus.

A konečně, schéma sdílení příjmů z reklamy je výhodné pro všechny. Abychom to zopakovali, tvůrci dostávají nejen zaplaceno za své výtvory, ale také vydělávají na dalším prodeji svého díla.

Celkově je LimeWire AI Studio užitečným přírůstkem do komunity umělců AI, kterou byste rozhodně měli vyzkoušet.

Dále můžete také prozkoumat některé nejlepší generátory obrázků AI pro úžasné obrázky během několika sekund.