Sada pro tvorbu obsahu AI od LimeWire nyní má API

S množstvím dostupných možností generování obsahu AI může být nastavení užitečných, škálovatelných rozhraní API složité. Naštěstí společnost LimeWire právě vydala svá nová rozhraní REST API, která využívají více než deset různých generativních modelů umělé inteligence, aby vám poskytla absolutně nejlepší výsledky.

Rozhraní API LimeWire můžete začít používat zcela zdarma a díky velkému množství dokumentace a snadno použitelným parametrům můžete mít AI API LimeWire spuštěna dříve, než se nadějete.

Co je LimeWire?

Přestože LimeWire byl kdysi klientem pro sdílení souborů typu peer-to-peer, věci se pro společnost od počátku 21. století podstatně změnily. V současné době LimeWire slouží jako online AI studio pro vytváření a sdílení obsahu obrázků, hudby a videa.

LimeWire umožňuje uživatelům vytvářet obsah AI, používat technologii blockchain k vlastnictví a obchodování s tímto obsahem jako NFT a vydělávat tokeny $ LMWR při procházení.

LimeWire AI API

LimeWire tuto funkci rozšiřuje zavedením sady nových LimeWire AI REST APIs vytvořený vývojáři, pro vývojáře. Tato rozhraní API jsou navržena tak, aby byla co nejsnáze pochopitelná a integrovatelná, a jsou také určena k tomu, aby vydržela vysoké zatížení provozem a aby se plynule škálovala podle velikosti aplikace.

Vzhledem k tomu, že používají strukturu požadavků a odpovědí REST, jsou tato rozhraní LimeWire API přímočará a existuje spousta dokumentace, průvodců integrací a dalších, které usnadňují jejich nastavení pro jednotlivce i firmy.

Prostřednictvím rozhraní API je k dispozici šest primárních funkcí umělé inteligence, další jsou na cestě. Ke všemu lze přistupovat prostřednictvím několika jednoduchých koncových bodů REST API, což znamená, že je můžete bez problémů integrovat do čehokoli, co vás napadne. To je ještě jednodušší díky AI API LimeWire podporujícím všechny hlavní programovací jazyky, včetně Pythonu, C, Javy a mnoha, mnoha dalších.

  Definice, důležitost a způsob výpočtu

Generování textu na obrázek

Jak si dokážete představit, funkce generování textu na obrázek používá k generování obrázků textové výzvy. LimeWire AI má přístup k řadě generativních modelů umělé inteligence, které pro vás používá k vytváření obrázků, včetně DALL-E 3, Stable Diffusion v2.1 a mnoha dalších.

Rozhraní API bere jako výchozí parametry textovou výzvu a poměr stran, což je vše, co potřebujete, abyste si namočili nohy a začali generovat obrázky, pokud si to přejete. Pro větší kontrolu rozhraní API také přijímá negativní výzvy, modifikátory kvality, specifikace stylu a vodicí stupnici, která určuje, jak přísně se proces generování obrázků řídí textovou výzvou.

Generování obrázku na obrázek

Alternativně podporuje také LimeWire AI generování obrazu od obrazucož znamená, že místo předávání výzvy do rozhraní API, vše, co musíte udělat, je předat již existující obrázek a zahájit proces generování obrázku AI.

Dva procesy generování obrázků používají z větší části stejné parametry, což znamená, že stále můžete upravovat věci, jako jsou modifikátory kvality, specifikace stylu a vodicí měřítko pro generování obrázku na obrázek.

Odstranění pozadí

Lze také použít LimeWire AI API k odstranění původního pozadí jednoho nebo více obrázků snadno. To lze provést tak, aby měl jakýkoli obrázek průhledné pozadí, nebo jednoduše nahradit jedno pozadí jiným.

Tento proces je nejen rychlý, ale i přesný a je skvělým způsobem, jak zefektivnit vytváření obrázků reklam nebo zkrátit dobu uvedení na trh tím, že vy nebo váš tým nebudete muset obrázky upravovat ručně.

  Prohlížeč nyní nabízí čisté prohlížení webu na Androidu s podporou Flash

Zvýšení rozlišení obrazu

Pokud máte obrázek, který se vám již líbí, ale rozlišení je příliš malé, ať už je to AI nebo ne, pak Upscaling obrazu AI společnosti LimeWire je schopen zvětšit velikost obrazu bez obvyklého snížení ostrosti a kvality obrazu. To je skvělé pro tisk digitálních obrázků a vylepšení fotografií.

Parametry jsou zde jednoduché, vše, co potřebujete, je ID obrázku, který chcete upscalovat, a faktor, kterým jej chcete upscalovat. Faktor bude určovat, jak moc bude obrázek upscaled, takže faktor upscale dva povede k obrázku, který je ve skutečnosti dvakrát tak velký, než byl původně.

Obraz malba

Obraz malba je proces generování AI obrazu, při kterém se pomocí AI mění určité části existujícího obrazu. To lze použít k odstranění nežádoucích objektů, obnovení obrazů nebo vyplnění chybějících oblastí obrazu.

Funkce malování obrazu používá textovou výzvu k určení toho, co chcete změnit, což byste obvykle použili spolu se vstupním parametrem obrazu, abyste zahájili proces malování. Pro lepší výsledky rozhraní API přijímá také parametry masky, takže inpainting ovlivní pouze určité části obrázku.

Například existuje parametr masky barva, který vám umožňuje určit, jaké typy obrazových bodů se mají nahradit při malování. To vám umožní určit plně průhledné obrazové body, například pokud chcete malovat pozadí na existující obrázek. Podobně byste to mohli použít k nahrazení bílého pozadí. LimeWire AI API také přijímá obrazové prostředky jako masku, pokud chcete úplnou a absolutní kontrolu nad procesem malování.

  Jak zobrazit stav objednávky G2A

Obrazová malba

Naopak, malba obrazu je proces rozšiřování existujícího obrazu v libovolném nebo všech směrech. To lze použít k prodloužení příliš přiblížené fotografie ze skutečného života nebo k zajištění toho, aby všechny obrázky odpovídaly konkrétní sadě rozměrů pro váš web.

Rozhraní API pro překreslování obrázků pouze vyžaduje, abyste specifikovali, jakým směrem se má překreslit a kterou stranu obrázku lze bezpečně oříznout, pokud to AI považuje za nezbytné pro dosažení uspokojivého výsledku.

Můžete zadat další parametry, například kolik vzorků chcete, a také pozitivní i negativní výzvy, pokud si to přejete.

Více již brzy

LimeWire AI API je aktuálně ve verzi 1.0.0, což znamená, že se máme na co těšit, protože API bude i nadále přijímat nové aktualizace a funkce. Hlavní z nich jsou plány na integraci generování videa AI a generování hudby AI do API pomocí Mubert Music AI, Uberduck Music AI a dalších.

To znamená, že budete moci použít pouze jedno rozhraní API ke generování téměř čehokoli, co byste mohli potřebovat, dále zefektivnit vaše procesy a odstranit potřebu nastavovat množství různých rozhraní API.

Generativní AI snadno a rychle

Jak nepochybně vidíte, AI API LimeWire jsou schopna dosáhnout téměř čehokoli, co byste je mohli potřebovat. Ať už hledáte API, které dokáže spravovat inpainting a outpainting, API pro generování AI obrázků nebo API, které zvládá upscaling vašich obrázků pro nahrávání, LimeWire vás pokryje.

Co je skvělé na AI API LimeWire je, že můžete použít kterýkoli z těchto nástrojů z jednoho API a můžete se zaregistrovat a začít je používat zcela zdarma. To znamená, že si můžete vytvořit účet, vyzkoušet AI API LimeWire a sami se přesvědčit, jak jsou dobrá.

Toto je sponzorovaný příspěvek. Volby produktů a názory vyjádřené v tomto článku jsou od sponzora a neodrážejí redakční směr MakeUseOf nebo jeho zaměstnanců.