Správa tělocvičny je snadná s těmito 5 softwarem pro správu gymnastiky

Obecně platí, že majitelé posiloven požadují software pro správu, který jim bude denně pomáhat a dává jasně najevo, kolik peněz na své investici vydělají.

Jaká bude nejefektivnější platforma pro software pro správu tělocvičny v roce 2022? Každý slýchá tuto otázku často, když se nejlepší majitelé posiloven po celém světě pokoušejí vybrat si, který softwarový nástroj jim může pomoci při řízení všech oblastí rostoucí fitness společnosti.

Co je to gymnastický software?

Schopnost spravovat plány, členství a zařízení je poskytována podnikům v posilovně prostřednictvím systémů řízení tělocvičny a klubů. Mezi funkce systémů správy tělocvičny patří uchovávání informací o členech v databázi, vedení finančních záznamů, organizování kurzů a rezervace zařízení.

Software pro správu fitness center a klubů zdraví je užitečný pro mnoho podniků a organizací zaměřujících se na fitness průmysl. Patří mezi ně sportovní kluby a fitness zařízení, která poskytují aktivity, jako je jóga, aerobik, plavání a tanec.

Řídící systémy pro tělocvičny a kluby využívají různé software ke zlepšení jejich výkonu při konkrétních úkolech.

Tyto integrace mohou zahrnovat transakční e-mailové nástroje pro zlepšení kontaktu mezi členy a manažery, fakturační software pro zpracování plateb a členských příspěvků, marketingové nástroje na sociálních sítích pro zvýšení expozice značky a další.

Aby mohl být výrobek zařazen do kategorie Systém řízení tělocvičny/klubu, musí splňovat všechny následující požadavky:

  • Sledování informací o členství v tělocvičně nebo jiné fitness organizaci.
  • Měly by být k dispozici nástroje pro řízení času a vybavení pro správu.
  • Získejte a sledujte platby od členů tělocvičny nebo klubu.

Proč gymnastické podniky potřebují nástroje pro automatizaci?

Když se fitness centrum rozšíří, většina majitelů zjistí, že většinu času tráví správou každodenního personálu a činností členů. Výsledkem je, že nakonec obětují čas, který by mohl být užitečný pro růst podniku. Software pro správu gymnastiky vám může pomoci několika způsoby.

Správa členství

Ruční zaznamenávání a udržování členství zabere nejen značné množství času, ale vyžaduje také soustředěné úsilí ze strany správce. Je možné ztrácet značný čas a peníze používáním papírových registračních listů, kombinováním informací a ručním sledováním každého člena.

Fakturace

Úkol sledování stavu plateb každého člena, příprava a rozesílání výpisů z vyúčtování, upozorňování členů na zmeškané platby a přijímání plateb jsou náchylné k obrovskému množství práce a dokonce i k možnosti chyb způsobených lidmi.

  Jak přejít na stránku ve Wordu v Microsoft 365

Úspěch každé společnosti potřebuje mít účinný systém finančního řízení, aby maximalizoval zisk. Na druhou stranu, pokud nemáte zavedený automatizovaný systém, může vás to stát značné množství času.

Sbírka kreditů

Vymáhání pohledávek je jedním z nejnepříjemnějších aspektů podnikání v oblasti zdraví a fitness. Sledování aktuálního stavu dluhu je již obtížný úkol, natož pak zavolat a upozornit každého člena na jeho neuhrazené výdaje. Čím více zákazníků vaší společnosti dluží, tím více administrativní práce vás čeká.

Zapojení a udržení členů

Jedna věc je přinést nové obchody, ale udržení spokojených stávajících zákazníků posune vaši společnost do nových výšin. Když má zákazník během členství snadný čas, není třeba, aby přecházel k jiné společnosti.

Mnoho různých metod pro udržení členů může být přizpůsobeno tak, aby návštěva tělocvičny a účast na cvičebních programech byly pro vaše členy pohodlnější.

Marketing a komunikace pro tělocvičny

Důsledná marketingová strategie a jasná komunikace mezi personálem recepce a členy jsou nezbytností pro ziskovou společnost zaměřenou na posilování.

Pro stát jsou však mnohem jednodušší, než je provádět. Je časově náročné ručně zadávat přizpůsobené zprávy, posílat aktualizace a upomínky třídy a upozorňovat členy na slevy a akce.

Ovládací prvky pro vstup do tělocvičny

Přístup do fitness centra otevřeného 24 hodin denně, 7 dní v týdnu je pro zákazníky žádoucím vybavením. To však vyžaduje najmutí dalšího personálu, který bude udržovat vaše zařízení v provozu, čímž se výrazně zvýší výdaje spojené s provozem vašeho podnikání.

To vše jsou běžné problémy, které lze vyřešit pomocí jednoduchého softwaru pro správu gymnastiky. Zavedení automatizace do vašeho podnikání v posilovně je nejlepší způsob, jak jej správně škálovat.

Nyní se podívejme na 5 nejlepších programů pro správu gymnastiky, které mohou urychlit růst vaší tělocvičny.

Stůl v tělocvičně

Úkoly back-office ve vaší posilovně mohou být snáze spravovány a dokončeny pomocí Gymdesku, což také přispívá k rozšíření a úspěchu vašeho fitness centra. Vše, co potřebujete ke správě svých členů a účtování, úrovní a talentů a dalších aspektů vaší tělocvičny, lze přizpůsobit požadavkům vašeho zařízení.

Poskytnou vám webové stránky připravené k použití hned po vybalení a budou vypadat krásně na jakémkoli zařízení, ať už jde o stolní počítač, tablet nebo mobilní telefon.

Je optimalizován pro vyhledávače tím, že splňuje kritéria webových stránek Google, používá jasné rozvržení stránek a navigaci a dodává strukturovaná data pro přenos důležitých informací do vyhledávačů. Tyto tři faktory usnadňují vyhledávačům najít a používat webovou stránku.

Razítko můžete umístit na web své tělocvičny přidáním obrázků a loga. Kromě základního vysvětlení, které obsahuje informace, jako je rozvrh posilovny a informace o místě, můžete vytvořit vlastní stránky s vysvětlením, kde najdete další informace o seminářích, soutěžích, událostech a dalších aktivitách.

  Používejte vlastní šablony pro jakoukoli aplikaci iWork Productivity na iCloud

Ceny Gymdesku začínají od 75 $ měsíčně do 150 $ měsíčně v závislosti na velikosti vaší tělocvičny a funkcích a službách, které si pro ně chcete vybrat.

Třída králíka

Třída Jackrabbit je výjimečně uživatelsky přívětivá a zaměřená na maximální spokojenost klientů. Technologie a rozvržení webu velmi zjednodušují interaktivní používání webu. Zpětná vazba, kterou získáte od svých klientů, kteří ji využívají, bude téměř stejná.

Není vůbec těžké pochopit a najít to, co potřebují. Navíc se propojí s vaším webem a výsledkem je personalizovaná aplikace, kterou uživatelé snadno ovládají.

Majitelé fitness center mohou používat Jackrabbit ke sledování návštěvnosti svých členů. Kromě toho můžete vytvořit internetový obchod, kde můžete prodávat produkty členům a sledovat, jak dlouho váš instruktor pracuje.

Pomoc s jakýmkoli problémem můžete získat prostřednictvím e-mailu, živého chatu, telefonu a dalších způsobů a oni rychle reagují. Také je skvělé, že můžete dát nápad, nechat o něm hlasovat ostatní uživatelé a poté jej přidat do systému.

Prostřednictvím tohoto nástroje máte možnost vpustit dovnitř pouze určitou skupinu uživatelů. Cena Jackrabbita se pohybuje od 49 do 169 $ měsíčně. Záleží na velikosti vaší tělocvičny a funkcích a službách, které si vyberete.

Správce třídy

Class Manager je software, který byl vyvinut, aby pomohl snížit množství administrace klubu. Začněte okamžitě s bezplatnou ukázkou jeden na jednoho a bezplatnou zkušební verzí softwaru, která zahrnuje jejich prémiovou podporu.

Tento software je hostován v cloudu, což znamená, že jej můžete používat odkudkoli. Kromě toho funguje velmi dobře na jakémkoli zařízení s připojením k internetu.

Class Manager funguje dobře na počítačích Windows, Apple Mac, iPadech, iPhonech, tabletech a telefonech s operačním systémem Android. Jsou si vědomi důležitosti získat obchod za své peníze.

Účtují si 300 liber ročně nebo 25 liber měsíčně. Jejich software pro správu hodin gymnastiky vám pomůže postarat se o vše, co musíte jako člen klubu udělat. Můžete se tak soustředit na dění v posilovně.

Jejich cílem je poskytovat software pro správu tříd, který je snadný a cenově dostupný. Chcete-li začít, použijte software třídy gymnastiky Class Manager. Neexistují žádné zbytečné funkce; dostanete jen to, co potřebujete, když to potřebujete.

Je snadno použitelný na jakémkoli místě, intuitivní ovládání a levné. Class Manager je software pro správu hodin gymnastiky, na který se můžete podívat pro svou tělocvičnu.

Coacha

Coacha je software pro správu členství, který zajišťuje, že každá část provozování sportovního klubu je organizována a dobře funguje. Jedná se o online platformu pro správu sportovních klubů.

  Skutečným bezpečnostním problémem Androidu jsou výrobci

Jeho cílem je změnit vaše podnikání přidáním nových funkcí a vylepšením starých. Tento program je určen majitelům firem a vedoucím, jako jste vy, kteří mají na starosti zajištění hladkého chodu sportovních klubů a jejich dobrých výkonů.

Lidé z vašeho personálu mohou tento program také využít k rychlému řešení problémů, které se objeví při vedení sportovního klubu.

Coacha vám poskytuje přístup k široké škále funkcí, které vám mohou pomoci dosáhnout těchto cílů. Coacha má mnoho funkcí, které můžete použít ke změně způsobu vedení vašeho sportovního klubu. Tyto funkce zahrnují opatření pro dodržování předpisů, digitální registry a obchodní informace, ke kterým lze přistupovat z mobilního zařízení.

MyStudio

Design MyStudio provedli profesionálové, kteří nyní pracují v oboru. Rozhraní aplikace výrazně zlepšilo jejich schopnost lépe sloužit vašim zákazníkům a poskytovat jim pohodlí.

MyStudio vám umožňuje vystačit si s menším administrativním týmem, což je přínosem pro vaše podnikání. Posádka má vynikající reaktivitu, pokud jde o implementaci upgradů a opravy chyb.

Obecně je interakce s ním velmi jednoduchá. Pokud máte dotaz, tým zákaznické podpory vám rychle a vstřícně odpoví. Pro spotřebitele je tak pohodlné nakupovat v aplikaci a poté si nákupy vyzvednout ve studiu.

Díky tomu mnoho společností zaznamenalo nárůst maloobchodních tržeb díky MyStudio. MyStudio umožnilo tělocvičným společnostem provozovat celou společnost z jednoho místa, což jim šetří čas a peníze. Umožňuje vám soustředit se na důležitější věci.

Sečteno a podtrženo

Pokud je jedním z vašich cílů efektivní provoz fitness centra, nemusíte zacházet dále. Je čas přejít na automatizační procesy a využít výhod. Zaměřují se na hlavní aspekty vašeho klubu spíše než na koordinaci po telefonu, šťouchání se s tabulkami a ruční zpracování požadavků.

Pokud to zní jako něco, co vás zajímá, je čas to změnit. Použití kteréhokoli z výše uvedeného softwaru pro automatizaci tělocvičny může posílit vaši značku online i offline. Zajišťuje také hladký chod vašeho podnikání.

Dále se můžete podívat na některé z nejlepších softwaru pro správu procesů.

x