Spusťte více ROM Android na Droid DNA pomocí MultiROM

Schopnost spouštět více operačních systémů byla vždy silnou stránkou počítačů, ale v dnešní době je smartphone novým počítačem a smysl má pouze možnost instalovat a provozovat různé operační systémy na našich telefonech a tabletech, abychom získali nejvíce z nich. Mezi různými multibootovými řešeními, která jsme dosud viděli, je MultiROM od XDA Recognized Developer Tasssadar možná nejslibnější. Poté, co umožnili nadšencům zavést několik Android ROM, stejně jako Ubuntu Touch a dokonce i Firefox OS na Nexus 4 a Nexus 7 na nějakou dobu, MultiROM byl portován do HTC Droid DNA od XDA Senior Member jamiethemorris. I když aktuálně dostupná podpora ROM nemusí zahrnovat jiné operační systémy, stále vám umožňuje zavést více ROM Android ve vašem zařízení na vašem externím úložišti. Přečtěte si další informace.

  4 způsoby, jak mít využití dat na telefonu Android pod kontrolou

Upozornění: Tento a další podobné hacky používejte zcela na vlastní riziko. wdzwdz nenese odpovědnost, pokud se vaše zařízení během procesu poškodí nebo zničí.

Požadavky

Postup

Restartujte telefon do obnovy a flashujte soubor zip MultiROM.
Nyní použijte fastboot k instalaci upravené obnovy.
Nakonec flashujte opravené jádro z obnovy. Váš telefon je nyní nastaven na používání MultiROM.

Chcete-li spustit vlastní ROM, spusťte svou Droid DNA do obnovy, zapojte externí USB disk do telefonu pomocí kabelu OTG a stisknutím tlačítka Obnovit v obnově zobrazte zařízení USB. Dále jednoduše vyberte požadovaný soubor zip ROM a pokračujte v instalaci, jako byste instalovali cokoli v obnově.

V případě, že budete chtít MultiBoot odebrat, flash tento odinstalační program a vrátí věci do normálu.

  Jak uvolnit úložný prostor v telefonu Android

Zatímco v současné době jsou pro tento mod k dispozici pouze dvě záplatovaná jádra, očekává se, že v budoucnu bude přibývat. Toto řešení s více spouštěním může také potenciálně vést k portování dalších populárních operačních systémů kromě Androidu, jako je Firefox OS a možná i Ubuntu Touch, do telefonu v budoucnu zainteresovanými vývojáři.

Pro další informace a aktuální informace o budoucím vývoji tohoto modu přejděte na jeho stránku vývojové vlákno u XDA-Developers.