Top 5 nejlepších PC Cleaner pro Windows 11, 10 – [2023 List]

V této digitální éře jsou notebooky a počítače součástí našeho každodenního života. Můžeme říci, že jsme na těchto zařízeních závislí, stejně jako nám poskytují jakékoli informace, které potřebujeme, pokud chcete ve svém životě nějakou zábavu, pomohou vám a většinou tato zařízení zvýší naši produktivitu v našem každodenním životě. Notebooky a počítače nás nejen spojují s globální komunitou, ale také nám umožňují ukázat naši kreativitu a talent.

Při používání těchto zařízení musíme udržovat optimální výkon a odolnost počítačů a notebooků. Čističe PC také zlepšují životnost vašeho počítače a aktualizují rychlost a výkon systému mezipaměti. Čističe PC zabraňují virům, chybám a malwaru kontaminovat vaše důležitá oficiální data a také vaše data. Tyto čističe jsou také účinné při zvyšování rychlosti počítače a zvyšování produktivity práce. Hrají zásadní roli při udržování a dlouhodobém výkonu vašeho počítače a zůstávají spolehlivé a reagují na váš systém.

Existuje mnoho bezplatných čističů a optimalizátorů PC, které nabízejí lepší rychlejší výkon systémů, ale ne všechny splňují všechny požadavky. To je důvod, proč jsme vyzkoušeli mnoho nejoblíbenějších možností a shrnuli ty, o kterých věříme, že poskytnou vašemu počítači znatelné zvýšení rychlosti, odstraní nevyžádané soubory, optimalizují nastavení a zlepší výkon s odolností. V tomto tématu uvedeme 5 nejlepších programů pro čištění PC pro Windows 10, včetně bezplatného a placeného softwaru.

Seznam nejlepších čističů PC pro Windows.

1. Advanced SystemCare:

Advanced SystemCare je rozsáhlá PC utilita, která umí skenovat, odstraňovat nevyžádané soubory a optimalizovat mnoho důležitých aspektů vašeho systému. Primárním cílem je vyřešit všechny problémy, které trápí váš počítač. To zahrnuje nejen organizaci neuspořádaných souborů, vymazání malwaru a nápravu neplatného přístupu, ale také zvýšení výkonu vašeho počítače a zvýšení rychlosti vašeho internetu, abyste zvýšili celkový zážitek z počítače.

  Jak extrahovat ikonu ze souboru Windows EXE

Stáhnout teď

Advanced SystemCare cleaner je snadno použitelná a informativní aplikace, která čistí, konfiguruje a optimalizuje váš počítač pomocí režimu Ai. To vyčistí váš počítač a vytvoří přizpůsobený plán pro skenování a odstraňování nevyžádaných souborů, nepodstatných protokolů a mezipaměti a chrání váš systém před škodlivými aplikacemi, nástroji, prohlížeči a dokonce i vaším vlastním systémem Windows.

Pokročilá systémová péče také pomáhá vašemu systému dosáhnout optimální rychlosti, postrádá defragmentaci z mnoha jiných programů běžících za vaším systémem a činí vaše surfování bezpečným čištěním stop a blokováním podezřelých procesů.

2. Microsoft PC Manager:

Microsoft PC Manager je výkonný nástroj pro čištění PC vytvořený společností Microsoft pro pokrytí aspektů Windows. Společnost Microsoft vyrobila tento čistič pro jednoduchou a spolehlivou ochranu počítačů. Tento čistič vyčistí váš systém a uvolní místo odstraněním malwaru a mezipaměti, aby se zvýšil výkon vašeho systému.

  Ručně nainstalujte ovladače a opravte chybu „Ovladač nenalezen“ v systému Windows

Stáhnout teď

Úložiště je problém, který někdy negativně ovlivňuje systém, ale tento čistič poskytuje vašemu počítači funkci pro správu velkých souborů a také udržuje váš systém, aby vám uvolnil úložiště. Můžete najít a opravit problémy během okamžiku pro skenování a odstraňování hrozeb jediným kliknutím. Váš systém bude po celou dobu plně chráněn zabezpečením Windows.

3.CCleaner:

CCleaner je jednou z dalších oblíbených aplikací pro čištění PC, kterou můžete použít k optimalizaci výkonu počítače, správě spuštěných programů, čištění mezipaměti systému a odstraňování nevyžádaných souborů. Tento čistič můžete použít ke zvýšení výkonu počítače, ochraně osobních nebo důležitých dat a také ke zvýšení rychlosti internetu.

Stáhnout teď

4. Vyladění opravy:

Tweaking Repair je nejlepší nástroj pro váš počítač. To je navrženo k vyřešení mnoha běžných problémů, které mohou optimalizovat váš systém Windows. Tyto problémy mohou zahrnovat neorganizovaná nastavení, chyby, malware v systému, problémy s rychlostí internetu, aktualizace systému Windows a dokonce chyby v bráně Windows Firewall.

  Jak povolit panel vlastností v Průzkumníkovi souborů ve Windows 10

Stáhnout teď

Většinou škodlivý software nebo špatně nainstalované programy mohou infikovat váš systém a způsobit jeho defragmentaci. S opravou Tweaking Repair však můžete zajistit, aby váš systém fungoval správně a efektivně, abyste získali dlouhou životnost.

5. Ashampoo WinOptimizer:

Ashampoo WinOptimizer je úžasný nástroj pro váš počítač! Tento počítačový optimalizátor nejen optimalizuje rychlost nebo výkon vašeho počítače, ale také odstraňuje nevyžádané a škodlivé soubory, vymazává mezipaměti a zvyšuje rychlost vašeho internetu, čímž zvyšuje odolnost vašeho počítače.

Stáhnout teď

Ashampoo WinOptimizer také během okamžiku vyčistí vaši spouštěcí složku a vytvoří více diskového úložiště pro váš počítač. Je to perfektní nástroj pro čištění, který zrychlí váš počítač a ztratí stopy při procházení webu a ochrání vaše soukromí pomocí funkcí zabezpečení mazání, šifrování a obnovy souborů.

Závěr:

Jak všichni víme, PC a notebooky jsou součástí našeho každodenního života. Takže musíme podniknout kroky k udržení jejich výkonu a optimalizovat pomocí dobrého PC Cleaner je důležité pro optimalizovaný výkon systému. V tomto článku jsme popsali pět bezplatných stažení PC Cleaner pro Windows.