8 nejlepších aplikací pro uspořádání vašeho šatníku a plánování oblečení

Přiznejme si to: zorganizovat si šatník není snadné. A s přeplněnou skříní se výběr dokonalého oblečení stává výzvou. Nemluvě o tom, že některé z vašich nejlepších šatů se pohřbívají v hromadě.

Abyste to všechno překonali, můžete použít mobilní aplikace k uspořádání vašeho šatníku. Tyto aplikace vám umožní sledovat vaše oblečení a pomohou vám naplánovat oblečení. Níže uvádíme osm nejlepších aplikací pro uspořádání vašeho šatníku.

1. Získejte šatní skříň

Get Wardrobe vám pomůže uspořádat si šatník a naplánovat oblečení. Aplikace pro tento účel nabízí několik funkcí. Můžete fotit oblečení, nahrávat je do aplikace a digitalizovat svůj šatník. Podobně můžete virtuálně vytvářet kombinace různých oděvů a přidávat outfity do svého plánovače.

Aplikace se hodí, když si chcete sbalit cestovní tašku, protože si můžete prohlédnout všechny položky v aplikaci a vybrat je. Get Wardrobe má skvělou komunitu módních nadšenců ochotných sdílet nápady a návrhy. To vám pomůže držet krok s módními trendy.

Prémiové předplatné vám umožňuje přidat do šatníku neomezené množství oděvů, zatímco bezplatný účet omezuje počet na 100. Cena prémiového plánu se v jednotlivých zemích liší.

Ke stažení: Získejte skříň pro Android | iOS (Zdarma; dostupné nákupy v aplikaci)

2. Otevřete skříň

Pokud se chcete kromě uspořádání šatníku připojit ke komunitě milovníků módy, zaregistrujte se na webu OpenWardrobe. Aplikace vám umožňuje přidat do aplikace vaše oblečení, naplánovat si oblečení a sdílet je se svými přáteli.

Můžete zaznamenat oblečení, které jste měli na sobě, a aplikace zobrazí kompletní záznam spolu s návrhy oblečení. Zde můžete také prozkoumat oblečení tvůrců, značek nebo stylistů.

Kromě přidání oblečení do vašeho digitálního šatníku si můžete naplánovat svůj vzhled a zabalit se na další cestu. Na záložce Objevit se můžete rozhodnout o outfitu na příští dovolenou nebo se inspirovat z komunity OpenWardrobe. Domovská stránka obsahuje videonávody a pokyny k různým tématům souvisejícím s módou.

  Jak vytvořit vyskakovací okno v PowerPointu

Nejlepší ze všeho je, že aplikace OpenWardrobe je zdarma. Platforma vydělává pořádáním placených workshopů, takže v tom není žádný háček. OpenWardrobe je skvělé místo, kde můžete najít inspiraci pro své šaty, je slušná aplikace pro uspořádání vašeho šatníku.

Stáhnout: OpenWardrobe pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

3. Acloset

Acloset sám sebe popisuje jako módního asistenta AI. Když nahrajete obrázek svého oblečení, Acloset odstraní pozadí a přidá ho do vašeho digitálního šatníku.

Díky AI dokáže Acloset automaticky detekovat barvu, design a styl vašeho oblečení. To vám pomůže uspořádat všechny vaše oblečení do kategorií. Na základě této kategorizace může Acloset navrhnout šaty vhodné pro počasí a příležitost.

Navíc díky vašim aktuálním věcem ve skříni může poskytovat návrhy na nákupy, takže nemusíte trávit hodiny hledáním bot, které se hodí k vašemu oblečení. Chcete-li získat více nápadů, můžete sledovat přední stylisty na platformě a podívat se na jejich outfity.

Acloset zajistí, že využijete všechny své šaty tím, že zobrazí položky, které jste měli na sobě za poslední měsíc, oblečení, které jste na sobě dlouho neměli, a procento šatů, které často nosíte. Podobně ukazuje vaše preference v oblasti oblečení tím, že označí barvu, značku a oblečení, které nosíte nejčastěji.

Ke stažení: Acloset pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

4. XZ (skříň)

Pokud je vaše první otázka každé ráno, co byste si měli obléci do práce, zamilujete si XZ(Closet). Virtuální šatník vám umožňuje přidávat položky, vytvářet oblečení a zobrazovat návrhy oblečení.

Položky oblečení můžete přidat buď nahráním fotografií, nebo výběrem šatů z knihovny běžného oblečení. Stejně jako Acloset dokáže také detekovat detaily oděvů, i když ne tak přesně. Ale můžete ručně přidat kategorii, značku, styl a podrobnosti o nákupu.

  10 nejlepších tvůrců sloganů pro vytváření chytlavých vložek pro vaše podnikání

Na kartě kalendáře si můžete vést záznamy o šatech, které jste měli na sobě. Podobně vám umožňuje plánovat oblečení na týdny a měsíce dopředu. Nakonec zobrazuje předpověď počasí a nápady na oblečení.

Ke stažení: XZ(Closet) pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

5. Kvílení

Whering je skvělá aplikace pro milovníky módy. Může udržovat váš digitální šatník, plánovat oblečení, poskytovat návrhy oblečení a zobrazovat nápady na nákupy.

Když nahrajete své šaty, Whering automaticky upraví obrázek a přidá podrobnosti o šatech. Jakmile nahrajete několik položek, funkce Dress me vytvoří různé kombinace, které vám pomohou vybrat si oblečení.

Whering ukazuje nákupní návrhy od různých značek, zejména udržitelných. Podobně je zde sekce pro oblíbené položky pro případ, že byste si chtěli koupit oblečení z druhé ruky online. Jak aplikace zobrazuje šaty, které by se vám mohly líbit, můžete je průběžně přidávat do svého seznamu přání.

Pomocí služby Whering můžete vytvářet nástěnky a knihy vzhledů. Aplikace vám také pomůže naplánovat zavazadla na cestách tím, že vám navrhne položky z vašeho šatníku. Aby vám pomohl porozumět vzorům vašeho oblečení, sleduje vaše oblečení a zobrazuje statistiky používání.

Ke stažení: Whering for Android | iOS (Volný, uvolnit)

6. Chytrá skříň

Smart Closet slouží jako váš osobní stylista. Umožňuje vám uspořádat si šatník, vybrat oblečení a nakupovat nové oblečení. I když vám to umožní digitalizovat váš šatník, Smart Closet není nejlepší šatníková aplikace, pokud jde o úpravu obrázků oblečení nebo extrahování detailů vašich věcí.

Smart Closet však vyniká v poskytování nákupních návrhů na základě značky, obchodu nebo kategorie. Můžete si vytvořit seznam přání produktů od svých oblíbených značek. Aplikace usnadňuje vytváření knih o vzhledu a předvádění vašich nejlepších outfitů.

  Jak přidat záhlaví a zápatí do Dokumentů Google

K dispozici je vestavěný kalendář, kde si můžete plánovat nebo zaznamenávat oblečení. Nejlepší ze všeho je, že vám aplikace pomůže sbalit zavazadla a zobrazí statistiky vašeho šatníku.

Ke stažení: Chytrá skříň pro Android | iOS (Zdarma; dostupné nákupy v aplikaci)

7. Uložte svůj šatník

Save Your Wardrobe si klade za cíl pomoci vám vybudovat udržitelný, levný a přesto stylový šatník. Pomocí aplikace můžete vytvořit digitální skříň, přidat všechny položky oblečení nahráním fotografií nebo zadáním podrobností. Kromě šatníku můžete přidat oblečení do konkrétních seznamů, jako je seznam pro každodenní použití, jeden do práce a druhý do tělocvičny.

Save Your Wardrobe navrhuje oblečení v závislosti na počasí a kalendáři. Stejně jako většina ostatních aplikací vám umožňuje nakupovat. Vyniká však nabídkou služeb od svých partnerů. Tyto služby zahrnují praní prádla, opravy, dary atd.

Sekce Your Wardrobe, Decoded ukazuje zajímavé informace o vašem šatníku a jeho využití, jako jsou záznamy o udržitelnosti, preferované barvy a nejlepší kategorie. Zde můžete využít kalendář ke sledování svých outfitů.

Ke stažení: Zachraňte svůj šatník Android | iOS (Volný, uvolnit)

8. Pureple Outfit Planner

Pureple Outfit Planner je další aplikace pro organizování šatníků, kterou můžete vyzkoušet. Chcete-li začít, přidejte všechny položky svého šatníku do virtuální skříně. U každé položky si můžete vybrat kategorii a sezónu, což vám může později pomoci filtrovat šaty.

Jakmile bude váš šatník připraven, Pureple vám může navrhnout oblečení. Poté, co vám Pureple doporučí několik náhodných outfitů k identifikaci vašeho vkusu, poskytne návrhy podle vašich preferencí.

Ačkoli je jeho základní plán k použití zdarma, můžete jej upgradovat a získat přístup bez reklam a neomezené návrhy stylů. Můžete si také prohlédnout oblečení sdílené ostatními členy komunity Pureple, abyste získali inspiraci.

Ke stažení: Pureple Outfit Planner for Android | iOS (Zdarma, nákupy v aplikaci)

Udržujte si pořádek ve skříni

Tyto aplikace pro správu digitálního šatníku vám umožní zobrazit celou sbírku oblečení jediným pohledem. Díky tomu je výběr oblečení docela snadný. Ale pokud stále nemůžete, výše uvedené aplikace mohou také poskytnout návrhy.