Váš iPhone a Apple Watch potřebují tuto nabíječku

Klíčové věci

  • Twelve South Butterfly je ideální pro tryskáče s MagSafe iPhone a Apple Watch.
  • Nabíječka je dodávána s 30W napájecím adaptérem, kabelem USB-C a čtyřmi mezinárodními adaptéry.
  • Butterfly není tak tenký jako MagSafe Duo, ale je prémiovější a výkonnější než většina bezdrátových nabíječek 2 v 1.

Nabíječky MagSafe vyrobené pro noční stolky a stoly jsou desetník, ale není mnoho prémiových možností vhodných pro cestování, zvláště po Apple ukončil výrobu MagSafe Duo. Naštěstí, Dvanáctý jižní motýl je dokonalá bezdrátová nabíječka pro majitele iPhonů a Apple Watch, kteří chtějí rychle nabít svá zařízení.

Dvanáct South Butterfly 2-v-1 USB-C MagSafe bezdrátová nabíječka

Twelve South Butterfly je navržen jako kompaktní bezdrátová nabíječka dva v 1 pro váš iPhone a Apple Watch kompatibilní s MagSafe. Není tak tenký jako MagSafe Duo, ale je dodáván se čtyřmi cestovními adaptéry, kabelem USB-C a napájecím adaptérem.

Klady

  • Nabíječka pro dvě zařízení ideální na cesty
  • 15W MagSafe pro iPhone a rychlá bezdrátová nabíječka pro Apple Watch
  • Dodává se s 30W napájecím adaptérem, kabelem USB-C a čtyřmi mezinárodními adaptéry

Nevýhody

  • Neumí podepřít větší iPhony
  • Není tak kompaktní jako (ukončený) Apple MagSafe Duo

Cena a dostupnost

Nabíječka Butterfly se prodává za 129,99 $ a je k dispozici ke koupi přímo od Twelve South a Apple (online i v obchodě). Dodává se pouze v jedné barvě: stříbrná.

  7 způsobů, jak bezserverové výpočty jsou na vzestupu

Specifikace

Speed ​​MagSafe (15W) a rychlonabíječka Apple Watch (5W)

Rozměry 0,9 x 2,4 x 2,4 palce (2,35 x 6 x 6 mm)

Hmotnost 4,2 oz./119 g

Součástí je adaptér 30W (se čtyřmi mezinárodními adaptéry)

Dodává se se vším, co potřebujete

Hannah Stryker / MakeUseOf

V roce 2020 Apple přestal dodávat napájecí adaptéry s iPhonem. O čtyři roky později vše od nejnovější vlajkové lodi Samsungu až po nabíjecí stanice Nomad následovali příklad. Naštěstí Twelve South v tomto trendu nepokračovalo.

Když Butterfly rozbalíte a přejdete za samotnou nabíječku, najdete kabel USB-C na C a 30W napájecí adaptér. Cihla není nic, o čem by se dalo psát, ale skutečnost, že je dodávána se čtyřmi mezinárodními adaptéry zástrčky (pro USA, Velkou Británii, EU a AU), znamená, že ji lze použít téměř kdekoli na planetě. K dispozici je také cestovní taška, kterou používám k uložení nepoužitých adaptérů.

Osobně jsem na cestách nakonec nepoužíval přiložený napájecí adaptér. V brašně mám Nomad 65W Slim, který je sice menší a dodává dvakrát více šťávy, ale i tak je to vítaný doplněk pro ty, kteří chtějí mezinárodní adaptér.

Prémiový hardware, skvělý výkon

Hannah Stryker / MakeUseOf

The Butterfly, který Twelve South inzeruje jako velikost an Pouzdro AirPods Pro (ačkoli je ve skutečnosti o něco větší), je stříbrný hliníkový puk, který lze rozdělit na dvě části a je spojen s kouskem černé veganské kůže. Tento měkký materiál podobný kůži také pokrývá vnitřek nabíječky, aby se váš telefon a hodinky nepoškrábaly. Magnety drží nabíječku zavřenou – jak ve složeném stavu s odkrytým kovovým krytem, ​​tak ve složeném stavu s veganskou kůží na vnější straně.

  Jak vložit video do Prezentací Google

Po oddělení obou polovin zjistíte, že nabíječku Apple Watch lze naklonit vertikálně. To vám umožní používat hodinky v režimu nočního stolku a vyhnout se nepříjemným situacím nabíjení, pokud se pásek hodinek nerozpadne. Port USB-C navíc najdete na zadní straně poloviny nabíječky Apple Watch.

Celkově je kvalita sestavení Twelve South Butterfly docela vynikající. Je robustní a hustá, aniž by zatěžovala jakoukoli cestovní tašku, ve které je umístěna. Také dodává maximální množství energie, které váš iPhone a Apple Watch mohou přijmout. Strana telefonu je plně kompatibilní s MagSafe a poskytuje výkon 15 W a druhá polovina je rychlonabíječka Apple Watch s výkonem 5 W.

Hannah Stryker / MakeUseOf

Moje největší frustrace z Butterfly přišla, když jsem ho zkusil použít jako stojan na displej. Twelve South to propaguje jako základní funkci, ale při mém testování to fungovalo pouze na menších iPhonech, jako je běžný iPhone 15. Když jsem se snažil podepřít svůj iPhone 15 Pro Max (s a bez Pouzdro Peak Design Everyday), magnetické spojení mezi puky nezůstalo pohromadě a můj telefon spadl na obličej.

Nakonec pro mě tato funkce nebyla vytvořena ani rozbita. 99,9 % času jsem k nabíjení iPhonu a Apple Watch používal nabíječku s oběma polovinami naplocho. Ale když jsem se párkrát pokusil podepřít telefon a podívat se na něco na YouTube, nefungovalo to.

  12 nejlepších SCADA softwaru pro automatizaci vašich operací

Měli byste si koupit Twelve South Butterfly?

Hannah Stryker / MakeUseOf

Jako někdo, kdo stále vlastní Apple MagSafe Duo, je pro mě těžké zbavit se extrémně tenké nabíječky. Ale nakonec jsem to udělal, protože Dvanáctý jižní motýl obsahuje rychlonabíječku Apple Watch a je napájen přes USB-C. Po upgradu na iPhone 15 Pro Max jsem přestal nosit kabely Lightning a musel jsem si zakoupit adaptér USB-C na Lightning, abych mohl nadále používat nabíječku Apple. Byl to příliš velký problém, když se přede mnou posadila univerzální možnost.

Pokud nejste zastánci MagSafe Duo a chcete pro svou příští cestu pohodlnou nabíječku, nemám problém Butterfly doporučit. Dodává se za prémiovou cenu (129,99 $), ale pravděpodobně to bude poslední přenosná bezdrátová nabíječka, kterou si budete muset koupit na příští desetiletí, zejména proto, že bude fungovat také s telefony Qi2.

Když cestuji, chci co nejmenší nabíječku, kterou si mohu zabalit do kufru, ale pokud chcete třetí nabíjecí podložku pro vaše AirPods (nebo jiná sluchátka kompatibilní s Qi), doporučuji vyzkoušet Infinacore T3. Je o něco tlustší a nemá rychlonabíječku Apple Watch, ale můžete nabíjet všechna svá zařízení současně.

Dvanáct South Butterfly 2-v-1 USB-C MagSafe bezdrátová nabíječka

Twelve South Butterfly je zkonstruován jako kompaktní bezdrátová nabíječka dva v 1 pro váš iPhone a Apple Watch kompatibilní s MagSafe. Není tak tenký jako MagSafe Duo, ale je dodáván se čtyřmi cestovními adaptéry, kabelem USB-C a napájecím adaptérem.