etechblog

Videohovory avatarů na Instagramu a OpenAI se zabývají Shutterstockem

Ahoj všichni! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace! 📣

Videohovory v reálném čase na Instagramu a Messengeru pomocí Avatara

Meta Avataři nyní mohou volat v reálném čase na Messenger a Instagram. Meta oznámila aktualizace svých avatarů, jako je volání v reálném čase, animované nálepky, sociální nálepky, zjednodušené vytváření avatarů a standardizované vzhledy avatarů na všech platformách.

Předpokládá se, že tyto změny zlepší sebevyjádření a sociální interakce v metaverse a posílí konverzace a avatary na Facebook Stories a vláknech zpráv.

  Práce se soubory v JavaScriptu

Pokud nejste připraveni na fotoaparát nebo se chcete při videohovoru lépe prezentovat, tyto avatary se vám budou hodit. Sociální nálepky umožňují uživatelům komunikovat s avatary přátel ve Facebook Stories a vláknech zpráv.

Aby to šlo ještě dále, Meta spolupracuje s firmami jako Valentino a Capcom na oblečení pro avatary.

Shutterstock oznámil 6letou dohodu o školeních dat s OpenAI

Shutterstock má více než 600 milionů obrázků a 2,2 milionu zákazníků oznámilo partnerství s OpenAI na šest let.

Tato dohoda umožní OpenAI přistupovat k školicím datům Shutterstock pro obrázkové, video a hudební knihovny a metadata a Shutterstock získá prioritní přístup k technologii OpenAI. Oba budou navíc spolupracovat na zavedení generativní umělé inteligence na platformu GIPHY.

  Jak zastavit Mapy Google shromažďování údajů o poloze z vašeho telefonu

Tato dohoda o partnerství pomůže zákazníkům Shutterstock vytvářet nový obsah a upravovat stávající obrázky. Dříve Shutterstock také spolupracoval s NVIDIA a Meta na vývoji nástrojů AI.

Tato spolupráce demonstruje oddanost Shutterstocku generaci nástrojů a standardů založených na umělé inteligenci pro tvůrce napříč 3D obrázky a textem.

Plodný, který usnadňuje práci při testování modelů umělé inteligence, vydělává 32 milionů dolarů

Modely AI velmi často selhávají, pokud trénovací data nebo zátěžový test neproběhnou na adekvátních a hlubokých datech, což způsobí nefunkčnost celého modelu AI. Chcete-li tento problém vyřešit, spuštění, Plodný využívá síť 120 000 lidských účastníků k výcviku a testování modelů umělé inteligence.

Blog společnosti uvádí, že získala 25 milionů liber (32 milionů dolarů) na rozšíření svých operací. Před tímto kolem získala společnost v počátečním kole 1,4 milionu dolarů.

  12 nejlepších britských televizních kanálů Kodi

Důvěřuje mu více než 3000 organizací po celém světě a mezi jeho prominentní klientelu patří Meta, Yale, Google a prestižní instituce jako Stanford University, University of Oxford, King’s College London, Evropská komise atd.

Platforma pomáhá provádět výzkum nebo trénovat další generaci umělé inteligence za pouhé 2 hodiny prostřednictvím své prověřené skupiny účastníků čítající více než 120 000 aktivních účastníků.

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.

x