Vytvořte jedinečný web pro svůj podcast pomocí stránky Podcast a rozšiřte své publikum

Zpřístupnění podcastů na streamovacích platformách je dobrý nápad. Pokud však budete mít webovou stránku s podcasty vytvořenou pomocí Podcastpage, zajistíte tím větší dosah publika a pohodlí.

Nikdo nemůže popřít rostoucí oblibu podcastů, zejména u mladé generace. Lidé mohou poslouchat vaše podcasty na oblíbených platformách, jako je Spotify, Apple Podcast, a dokonce i na YouTube.

Ale přemýšleli jste někdy o tom, že byste měli vlastní webovou stránku pro svůj podcast? Pokud ne, je ten správný čas. Namísto výběru libovolného náhodného tvůrce webových stránek můžete přejít na stránku Podcastpage a vytvořit webovou stránku podcastu.

Podcasty v současnosti

Podcasty se v současném světě staly oblíbenou formou infotainmentu, protože počet posluchačů podcastů v roce 2023 přesáhl 450 milionů. Podcasty jsou digitální audio obsah, který je streamován online. I když se vám to nepodaří zachytit naživo, můžete si jej poslechnout později ve vhodnou dobu na svém mobilu nebo počítači, protože je k dispozici online ke stažení a streamování.

V dnešní době se lidé ve svých podcastech zabývají různými tématy. Jejich poslech je skvělý způsob, jak zůstat informováni o aktuálním dění a získat znalosti o jakémkoli tématu.

Navíc podcasty často umožňují posluchačům spojit se s hosty a hostitelem prostřednictvím online fór a sociálních médií. V roce 2022 byla velikost celosvětového trhu s podcastingem 18,5 miliardy dolarů.

Očekává se, že velikost trhu poroste do roku 2030 složeným tempem 31 %. Jak můžete z dat pochopit, budoucnost podcastového průmyslu vzkvétá a můžete očekávat velkou konkurenci ze strany starých i nových podcasterů.

  Jak hrát hry Sony PSP v Retro Arch na Linuxu

Proč podcasteři potřebují web?

S mnoha platformami pro streamování a stahování podcastů může být zbytečné mít samostatnou webovou stránku. No to se mýlíš. Webové stránky vám mohou pomoci na vaší cestě k produkci podcastů mnoha způsoby. Některé z nich jsou:

  • Protože máte web pro podcasty, můžete získat návštěvnost z vyhledávačů.
  • S webem optimalizovaným pro SEO mohou i noví podcasteři oslovit více lidí.
  • Můžete sdílet příběhy z pozadí, nesmysly a další informace, abyste přilákali publikum.
  • To vám umožní uložit všechny vaše podcasty na jednom místě, včetně těch archivovaných.
  • Všechny své sociální účty můžete spravovat z jednoho webu.
  • Umožňuje všem kontaktovat vás prostřednictvím kontaktních formulářů a e-mailu.

Proč Podcastpage funguje lépe

Možná si budete chtít vybrat kteréhokoli z mnoha tradičních tvůrců webových stránek, ale doporučujeme, abyste se této chyby vyvarovali. Když se váš tvůrce webových stránek nevěnuje podcastingu, budete mít potíže s dokončením každého úkolu. Možná budete muset prohledat pluginy, abyste našli vhodné funkce, a budete muset epizody přidat ručně.

Místo toho přejděte na Podcastpage, specializovaný tvůrce webových stránek pro podcasty. Pomůže vám rozvinout podnikání s podcasty v krátkém čase a získat požadovanou viditelnost.

Kromě toho, že vám umožňuje vytvořit webové stránky, umožňuje vám spravovat váš účet na sociální síti, importovat všechny epizody podcastů z jiných platforem a pracovat s vašimi oblíbenými nástroji prostřednictvím bezproblémové integrace.

Pomocí tohoto webu pro tvůrce můžete web nejen okamžitě nastavit, ale také ušetřit čas při dalším používání. Má sbírku atraktivních šablon, které lze přizpůsobit podle vaší značky. Navíc tato platforma nepotřebuje, abyste psali kód nebo najímali webdesignera.

Zvýrazněné funkce podcastpage

Automaticky importovat epizody podcastů

Podcastpage nabízí zjednodušený proces importu podcastů na web. Můžete jej buď vyhledat, nebo použít adresu URL zdroje RSS k importu podcastů z jiných platforem. Kromě toho automaticky importuje nové epizody, jakmile je publikujete.

Vestavěný audio přehrávač

Webová stránka má vestavěný audio přehrávač, který lze přizpůsobit změnou barev, zobrazením nebo skrytím ovládacích prvků, přidáním časových razítek a včetně přepisu.

  27 nejlepších bezplatných webových hostingových služeb

Pomocí lepivého přehrávače (nepřetržitě) můžete zajistit přehrávání podcastu při procházení webu. Podporuje dokonce externí vložené přehrávače, které lze automaticky importovat z více než 20 oblíbených hostitelů.

Tlačítka odběru podcastu

K dispozici je také funkce tlačítka odběru, kterou lze přidat na jakoukoli stránku vašeho webu. Uživatelé se tak mohou přihlásit k odběru vašeho podcastu prostřednictvím oblíbených podcastingových platforem, jako jsou Apple Podcasts, Google Podcasts nebo Spotify.

Importovat recenze podcastů

Každý web vytvořený na této platformě má stránku s recenzemi, na které se zobrazují vaše recenze podcastů. Podcastpage automaticky importuje všechny recenze pro vaše epizody podcastů na Apple Podcasts (iTunes) a Podchaser a zobrazí je na vašem webu.

Optimalizováno pro SEO

Chcete-li, aby se váš web umístil ve vyhledávačích, musíte na webu podcastu dodržovat osvědčené postupy SEO. Podcastpage přichází s vestavěnými nástroji Podcast SEO, které vám pomohou s technickým i netechnickým SEO a umožní vašemu webu růst od prvního dne.

Widget pro nahrávání hlasové schránky

Návštěvníci vašeho webu mohou také nahrát hlasovou zprávu a komunikovat s vámi přímo pomocí widgetu hlasové schránky. Hlasové zprávy budou uloženy na vašem e-mailu použitém k vytvoření webu.

Vestavěné kontaktní formuláře a formuláře pro příjem hostů

Na vašem webu Podcastpage je ukázková stránka Kontaktujte nás s kontaktním formulářem. Kontaktní formulář však můžete přidat i na kteroukoli jinou stránku webu. Návštěvníkům webu můžete také umožnit, aby se stali účastníky, a to vyplněním formuláře účastníka.

Drag & Drop Tvůrce stránek se šablonami a widgety

Na Podcastpage je tvůrce stránek s editorem drag & drop, který upravuje obsah, rozvržení a styl stránky. Pro svůj web si můžete vybrat z řady šablon a více než 20 widgetů. Šablony jsou zdarma k použití, pokud máte účet na této platformě

Členové týmu

Web má sekci Členové týmu, kde můžete přidat členy týmu pro spolupráci. I když vám mohou pomoci se správou webu a dalšími úkoly, vaše fakturační údaje nebo informace o účtu pro ně nebudou dostupné. Nemohou změnit vaše předplatné ani smazat váš web.

Přidejte více podcastů na jeden web

Uživatelé obchodního plánu podcastpage získají možnost integrovat webovou stránku se všemi platformami podcastu. Mohou tedy na web bez problémů přidat více podcastů nebo vytvořit síť podcastů obsahující více pořadů.

  Nahrávejte screencasty a ukládejte je jako vysoce kvalitní GIFy

Přidejte neomezený počet epizod, stránek nebo blogových příspěvků

Web vám umožňuje přidávat neomezené vlastní stránky, kde můžete publikovat neomezený počet epizod. Navíc podporuje publikování blogu s neomezeným počtem příspěvků. Skutečnost, že sekce blogu je zcela oddělena od vašich epizod podcastů, takže můžete spravovat blogové příspěvky s větší kontrolou a flexibilitou.

Visual Site Customizer

Podcasteři mohou vytvářet atraktivní webové stránky použitím přizpůsobení prostřednictvím vizuálního editoru. Úpravou barev, rozložení a dalších nastavení šablony je možné na této platformě vytvořit unikátní web s vynaložením nejmenší námahy.

Importujte všechna videa z kanálu YouTube

Máte obavy z ručního importu stovek videí z YouTube? Podcastpage vás pokryla. Umožňuje vám importovat všechna vaše videa z vašeho kanálu YouTube pomocí několika kliknutí. Uživatelé obchodních plánů mohou dokonce importovat všechna videa z více kanálů YouTube na své webové stránky s podcasty.

Možnosti zobrazení zvuku/videa na webu

Nezáleží na tom, zda vytváříte audio nebo video podcasty. Web má vestavěný audio přehrávač spolu s video přehrávačem, který plně podporuje video podcasting.

Integrace s nástroji třetích stran

Webové stránky lze integrovat s různými platformami třetích stran používanými ve vašem podnikání. Mezi podporované aplikace patří Mailchimp, Twitter, HubSpot, Zapier, Google Analytics a Facebook Pixel.

Bohatá podpora dokumentace s výukovými videi

Podcastpage má především podrobné podpůrné dokumenty spolu s výukovými videi. I když jste v oblasti tvorby webových stránek nováčkem, s pomocí těchto dokumentů a videí snadno pochopíte, jak na této platformě pracovat.

Cena podcastové stránky

Můžete se přihlásit k odběru kteréhokoli ze tří plánů Podcastpage: podcaster, business a enterprise, počínaje 12 $ měsíčně. Tato platforma také nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi. Nastavení trvá pouze 30 sekund a pro bezplatnou zkušební verzi nemusíte ani zadávat žádné informace o kreditní kartě.

Závěr

Podcasting je dynamická forma infotainmentu, která lidem umožňuje učit se nové věci a spojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Pokud jste podcaster nebo se jím plánujete stát, musíte si vytvořit profesionální webovou stránku podcastů pomocí Podcastpage.

Tato platforma se věnuje vytváření webových stránek pro podcasting, a to je to, co ji odlišuje od ostatních tvůrců webových stránek.

Funkce, jako je tvůrce stránek přetažením, přehrávač zvuku a videa, import podcastů z jiných platforem, kontaktní formuláře, nástroje SEO, funkce pro spolupráci a import recenzí z něj dělají perfektní volbu pro vývoj webových stránek pro podcasting.

Pokud vás zajímá téma vašeho příštího podcastu, zde je návod, jak najít nápady na podcasty.

x