Zamykací obrazovka Androidu inspirovaná iOS 7 s podporou Pebble

V minulosti jsme pro naše čtenáře pokryli nálož aplikací pro uzamčení obrazovky Android. V prosinci jsme recenzovali Dodol Locker, který nabízí rozmanitou škálu témat, která zamykací obrazovce rychle změní vzhled. Pak je tu Cover, jedinečné řešení, které určuje aplikace, které používáte v určitou denní dobu, a automaticky k nim poskytuje rychlý přístup ze zamykací obrazovky. Představili jsme také několik náhrad, které klonují zamykací obrazovky jiných platforem, jako je Ubuntu Touch Lockscreen a Espier Screen Locker iOS7. Zdá se, že SlideLock bere inspiraci také ze zamykací obrazovky iOS 7, ale na rozdíl od Espierových aplikací nejde o úplný klon. Vypůjčuje si základní funkce ze zamykací obrazovky iOS 7 – jednoduchý design, rychlý přístup k upozorněním a aplikaci fotoaparátu – a přidává několik vlastních pro zlepšení celkového zážitku. Podrobnosti následovat.

  Jak omezit přístup k poloze pro Uber na iOS

Při prvním spuštění se SlideLock nejprve zeptá na aktivaci na obrazovce Usnadnění v nastavení. Po aktivaci aplikace nahradí výchozí zamykací obrazovku na vašem zařízení.

SlideLock zobrazuje všechna vaše oznámení přímo na zamykací obrazovce. Kdykoli obdržíte upozornění, aplikace automaticky na několik sekund probudí obrazovku, takže nemusíte mačkat vypínač, abyste to sami kontrolovali. Jednotlivá oznámení můžete posunout doleva, chcete-li je zavřít, nebo doprava, chcete-li zobrazit základní obsah. Tlačítko v pravé horní části oznamovací oblasti zruší všechna oznámení najednou. Chcete-li odemknout, jednoduše přejeďte po zamykací obrazovce doprava. Přejetím doleva otevře aplikaci fotoaparátu.

Ve výchozím nastavení SlideLock zobrazuje oznámení pro všechny aplikace nainstalované ve vašem zařízení Android, ale máte možnost si to přizpůsobit. Jednoduše spusťte SlideLock ze šuplíku aplikací a zapněte nebo vypněte jednotlivé aplikace, jak uznáte za vhodné.

  Kreslit na fotografie, než je sdílet přes Facebook Messenger [iOS]

Další prvky lze přizpůsobit na obrazovce Nastavení aplikace. Tato nastavení jsou rozdělena do částí Lockscreen, Notifications, Sound a Advanced. Lockscreen například umožňuje určit formáty času a data. Sekce Oznámení vám umožňuje ovládat chování upozornění, zatímco Zvuk vám umožňuje přepínat zvuk odemykání a vibrace (k dispozici pouze v placené verzi aplikace).

Další zajímavostí SlideLock je jeho podpora pro chytré hodinky Pebble. Jakmile bude váš Pebble spárován s vaším zařízením Android, můžete přijímat jeho upozornění na SlideLock. Nastavení naleznete v části Pokročilé.

Přestože SlideLock zdaleka není aplikací bohatou na funkce, díky minimálnímu designu a rychlému přístupu k upozorněním stojí za vyzkoušení, zejména pro uživatele Pebble.

  Jak si naplánovat jízdu Uberem na dny předem [iOS]

Nainstalujte SlideLock z Obchodu Play