etechblog

Zažijte novou úroveň gravírování s první inteligentní laserovou gravírkou na světě: AlgoLaser Delta 22W

Jako nadšenci do laserového gravírování víte, jak nádherné a uspokojující je vytvářet umělecká díla pro své blízké nebo klienty.

Nyní posuňte svou vášeň na další úroveň s novým AlgoLaser Delta 22W, první inteligentní laserovou gravírkou na světě. AlgoLaser Delta, který kombinuje pokročilou technologii s funkcemi, které mění hru, a snadnou obsluhou, vám umožňuje maximalizovat vaši kreativitu v každém projektu gravírování.

Pojďme tedy prozkoumat pět super funkcí, které tvoří AlgoLaser Delta nejlepší volba pro vás.

1. První inteligentní laserová rytina na světě s inteligentním ovládáním obrazovky

K vyrytí toho, co chcete, stačí několik klepnutí AlgoLaser Delta 22W. Tento inovativní stroj s 3,5palcovým inteligentním dotykovým displejem a podporou 5G a Wi-Fi vám umožňuje snadno sledovat a ovládat všechny funkce, jako je gravírování, řezání a používání vzduchového čerpadla. AlgoLaser Delta můžete aktualizovat také prostřednictvím chytré obrazovky.

  27 Klávesové zkratky Microsoft Access, které se musíte naučit zpaměti

Pro okamžité gravírování se nemusíte připojovat k externím zařízením nebo aplikacím třetích stran. Nahrajte obrázky na USB disk nebo na vestavěnou SD kartu v zařízení. Poté je vyryjte přímo z obrazovky.

Navíc RGB osvětlení nevypadá jen skvěle. Pomáhá vám kontrolovat stav stroje, pracovní postup a systémové výstrahy.

Hromadnou objednávku můžete také rychle provést pomocí offline dávkového řezání. Stačí vytvořit několik rytin a vyřezat je najednou – užitečné pro vytváření doplňků, jako jsou tácky pro váš domov nebo pro vaše klienty. Stroj podporuje předukládání G-kódu a NC souborů pro efektivnější provoz.

Co také dělá z AlgoLaser Delta vašeho schopného partnera, je jeho chytrá mobilní aplikace. Takže můžete ovládat, řezat a gravírovat bez námahy z telefonu.

2. Nejsilnější 22W gravírovací stroj s technologií COS 2. generace

Zajistěte přesnější gravírování a řezání pomocí pokročilé technologie COS druhé generace AlgoLaser Delta. Zlepšuje výkon laserového paprsku o 40 % a komprimuje laserové body z obdélníku na čtverec s poměrem téměř 1:1 při nízkém výkonu 3 % i vysokém 100 %.

Navíc můžete vytvářet úžasné vzory s více než 500 zářivými a odolnými barvami vytvořenými oxidací nerezové oceli při gravírování.

  Vytvořte si svůj webový soubor Sitemap pomocí těchto 9 nejlepších nástrojů

Kromě toho má výkonný 22W laserový modul AlgoLaser Delta řezací schopnosti srovnatelné s 33W stroji. Dokáže řezat 30 mm borového dřeva v jednom průchodu a 45 mm černý akryl v 15 průchodech!

3. Rychlejší než kdy jindy Rychlost až 500 mm za sekundu

The AlgoLaser Delta nabízí rychlosti, které překračují oborové limity, takže můžete své projekty dokončit rychleji. S rychlostí gravírování až 500 mm za sekundu vám tento super rychlý stroj umožňuje gravírovat 12krát rychleji!

4. Mnohem výkonnější 4jádrová základní deska

AlgoLaser Delta vám také umožní udělat více se svým 4jádrovým dvoujádrovým procesorem, který podporuje 8 MB RAM, 16 MB paměti a 32 GB SD karty. Ve srovnání s jinými podobnými stroji můžete pracovat mnohem rychleji, protože rychlost odesílání souborů byla zvýšena téměř o 200 %.

5. Nastavení za 5 minut s předem sestavenou strukturou

Většina strojů AlgoLaser Delta je dodávána předem smontovaná. Navíc lze snadno dodržet jednoduché instalační kroky.

Inteligentní vzduchová pumpa plug-and-play nabízí automatické nastavení průtoku vzduchu na základě rychlosti a výkonu. Můžete jej ovládat pomocí aplikace AlgoLaser, softwaru LightBurn a LaserGRBL.

Upgradujte na inteligentní gravírování s AlgoLaser Delta 22W

AlgoLaser Delta 22W nepochybně splňuje všechna ta správná políčka, pokud hledáte výkonné, rychlé, uživatelsky přívětivé, flexibilní a chytré zařízení, které podpoří vaši vášeň pro gravírování a realizaci obchodních cílů. Navíc jeho bezpečnostní funkce, jako je detekce a ochrana plamene a monitorování tlaku vzduchu, zajistí, že zůstanete chráněni.

  5 způsobů, jak zrychlit Ubuntu

Chyťte se AlgoLaser Delta nyní za pouhých 949 $ po celý listopad na Gearberry a ušetřete 550 $! Prvních 100 kupujících také získá zdarma voštinový panel 400 x 400 mm. Získejte to a začněte svou cestu chytrého gravírování ještě dnes.

Získejte skvělé nabídky a dárky zdarma v super výprodeji Gearberry 11.11

The Super výprodej Gearberry 11.11 běží nyní od 7. listopadu do 13. listopadu 2023! Zkuste své štěstí v kreslení Wheel of Fortune, kde získáte zaručené dárky zdarma a ušetřete až 399 $. Získejte úžasné produkty za poloviční cenu v bleskovém výprodeji se slevou 50 %. Získejte ještě více v 11.11. Super výprodeji s až 50% slevou a extra slevou 40 $ s kupónem. Nebo využijte nabídku Kup více, ušetřete více a získejte až 20% slevu na příslušenství.

Je také nejlepší čas na nákup elektrokola Fafrees, protože získáte zdarma zámek na řetěz a tašku na elektrokolo! Získejte tyto úžasné nabídky nyní na Gearberyho 11.11. Super výprodej než budou pryč!

Toto je sponzorovaný příspěvek. Volby produktů a názory vyjádřené v tomto článku jsou od sponzora a neodrážejí redakční směr MakeUseOf nebo jeho zaměstnanců.

x