Získejte doplněk projektu Podstatné jméno pro MS Word a PowerPoint

The Noun Project je populární projekt, který uživatelům poskytuje bezplatný přístup ke stovkám ikon. Členové projektu mohou přispívat svými vlastními ikonami a používat ikony jiných návrhářů. Pokud někdy potřebujete pěknou, úhlednou ikonu pro dokument, projekt Noun je první místo, kam se podívat. Pravděpodobně to bude jediné místo, kam se musíte podívat. Ikony a malé obrázky obecně nepoužívají pouze vývojáři aplikací. Jsou také zahrnuty v dokumentech pro obchodní i osobní použití. MS Word a PowerPoint jsou dvě z nejpoužívanějších aplikací, pokud jde o dokumentaci nebo vytváření prezentací. Představte si projekt Noun Project a MS Office dohromady. Nyní můžete získat doplněk Noun Project pro MS Word a PowerPoint.

  Jak skrýt Subreddits z r/all

Nainstalujte doplněk Noun Project pro MS Word a PowerPoint

Doplněk Noun Project pro MS Word a PowerPoint je k dispozici pro MS Office 2013 a vyšší. Navštivte odkaz na konci tohoto článku a klikněte na tlačítko ‚Přidat‘.

Na následující obrazovce vyberte, pro kterou aplikaci, MS Word nebo MS PowerPoint chcete doplněk Noun Project nainstalovat.

Otevře se nový dokument nebo prezentace. Jakmile se dokument/prezentace otevře, klikněte na „Povolit úpravy“ a poté jej můžete zavřít. Doplněk byl nainstalován.

Použití doplňku Noun Project v MS Word a PowerPoint

Otevřete MS Word nebo PowerPoint. Přejděte na kartu Vložit a na samém konci uvidíte tlačítko Ikony. Klepnutím na něj otevřete panel Projekt podstatného jména. Přihlaste se pomocí svého účtu.

  Jak vzdáleně otevřít aplikaci GUI pomocí PuTTY

Z panelu můžete vyhledávat ikony, vybrat požadovanou velikost a vložit je do dokumentu nebo prezentace.

Pokud si chcete stáhnout a vložit barevné ikony, budete muset svůj účet upgradovat na prémiový účet. Doplněk není k dispozici pro MS Excel nebo jakoukoli jinou aplikaci MS Office kromě dvou výše uvedených, to však neznamená, že tyto ikony v těchto aplikacích nemůžete používat.

Ikonu si můžete vždy stáhnout prostřednictvím prohlížeče, ale také si ji můžete stáhnout v MS Word nebo PowerPoint a jednoduše ji zkopírovat a vložit do jiné aplikace. Ve skutečnosti můžete zkopírovat a vložit ikony z dokumentu nebo prezentace do jakékoli jiné aplikace, včetně Photoshopu a Malování. To překonává použití různých písem nebo procházení symbolů v MS Office, abyste našli jednoduchou ikonu obálky nebo telefonu pro váš životopis. Je to také skvělý zdroj pro vytvoření dobře vypadajícího, profesionálního dokumentu nebo prezentace.

  Jak najít a používat všechny návrhy zkratek Siri

Nainstalujte doplněk projektu Noun