etechblog

Získejte doplněk projektu Podstatné jméno pro MS Word a PowerPoint

The Noun Project je populární projekt, který uživatelům poskytuje bezplatný přístup ke stovkám ikon. Členové projektu mohou přispívat svými vlastními ikonami a používat ikony jiných návrhářů. Pokud někdy potřebujete pěknou, úhlednou ikonu pro dokument, projekt Noun je první místo, kam se podívat. Pravděpodobně to bude jediné místo, kam se musíte podívat. Ikony a malé obrázky obecně nepoužívají pouze vývojáři aplikací. Jsou také zahrnuty v dokumentech pro obchodní i osobní použití. MS Word a PowerPoint jsou dvě z nejpoužívanějších aplikací, pokud jde o dokumentaci nebo vytváření prezentací. Představte si projekt Noun Project a MS Office dohromady. Nyní můžete získat doplněk Noun Project pro MS Word a PowerPoint.

Nainstalujte doplněk Noun Project pro MS Word a PowerPoint

Doplněk Noun Project pro MS Word a PowerPoint je k dispozici pro MS Office 2013 a vyšší. Navštivte odkaz na konci tohoto článku a klikněte na tlačítko ‚Přidat‘.

  Jak vzdáleně otevřít aplikaci GUI pomocí PuTTY

Na následující obrazovce vyberte, pro kterou aplikaci, MS Word nebo MS PowerPoint chcete doplněk Noun Project nainstalovat.

Otevře se nový dokument nebo prezentace. Jakmile se dokument/prezentace otevře, klikněte na „Povolit úpravy“ a poté jej můžete zavřít. Doplněk byl nainstalován.

Použití doplňku Noun Project v MS Word a PowerPoint

Otevřete MS Word nebo PowerPoint. Přejděte na kartu Vložit a na samém konci uvidíte tlačítko Ikony. Klepnutím na něj otevřete panel Projekt podstatného jména. Přihlaste se pomocí svého účtu.

Z panelu můžete vyhledávat ikony, vybrat požadovanou velikost a vložit je do dokumentu nebo prezentace.

Pokud si chcete stáhnout a vložit barevné ikony, budete muset svůj účet upgradovat na prémiový účet. Doplněk není k dispozici pro MS Excel nebo jakoukoli jinou aplikaci MS Office kromě dvou výše uvedených, to však neznamená, že tyto ikony v těchto aplikacích nemůžete používat.

  Jak najít a používat všechny návrhy zkratek Siri

Ikonu si můžete vždy stáhnout prostřednictvím prohlížeče, ale také si ji můžete stáhnout v MS Word nebo PowerPoint a jednoduše ji zkopírovat a vložit do jiné aplikace. Ve skutečnosti můžete zkopírovat a vložit ikony z dokumentu nebo prezentace do jakékoli jiné aplikace, včetně Photoshopu a Malování. To překonává použití různých písem nebo procházení symbolů v MS Office, abyste našli jednoduchou ikonu obálky nebo telefonu pro váš životopis. Je to také skvělý zdroj pro vytvoření dobře vypadajícího, profesionálního dokumentu nebo prezentace.

Nainstalujte doplněk projektu Noun

x