Získejte lepší zážitek z ChatGPT s těmito 7 mobilními aplikacemi ChatGPT

Může být návykové ptát se ChatGPT na každou otázku, která vás napadne. Věřte mi, položil jsem mu ty nejhloupější otázky; kdyby to byla skutečná osoba, úplně by mě to zablokovalo kvůli vlastnímu rozumu.

Na desktopové verzi to však nelze dělat neustále; potřebujete řešení v dlani. Naštěstí OpenAI již spustila aplikaci ChatGPT pro iOS a verze pro Android je na cestě.

Bohužel je aplikace velmi holá s omezenými funkcemi podobnými desktopové verzi. Pokud chcete lepší zážitek, budete potřebovat pomoc některých aplikací třetích stran. Existuje spousta alternativních aplikací, které používají ChatGPT 3.5 a 4.0 API, aby poskytly stejný výkon ChatGPT, ale ve svém vlastním vylepšeném rozhraní.

Pokud chcete lepší zážitek z ChatGPT na svém telefonu, pokračujte ve čtení, protože odhaluji některé z nejlepších mobilních aplikací ChatGPT.

Proč používat alternativní mobilní aplikaci ChatGPT?

Přinejmenším v současné době je mobilní aplikace ChatGPT pouze mobilní verzí desktopové aplikace. Jediným velkým doplňkem je možnost používat hlasový vstup pro kladení otázek.

Na druhou stranu, mnoho dobře zavedených aplikací třetích stran má spoustu dalších funkcí, jako jsou vlastní výzvy, podpora rozpoznávání obrázků, generování obrázků AI, hlasový výstup a lepší rozhraní.

Celkově si zachovávají stejnou užitečnost ChatGPT a zároveň vylepšují váš zážitek pomocí dalších funkcí.

Poznámka: Většina těchto aplikací má velmi omezenou bezplatnou verzi, která je vhodná pouze pro testování. Chcete-li aplikaci plně využívat, budete se muset přihlásit k opakovanému odběru.

AI Chat Open Assistant Chatbot

AI Chat Open Assistant Chatbot má 3 karty, z nichž každá má své vlastní doplňkové funkce pro zlepšení vašeho zážitku z ChatGPT. Na hlavní kartě můžete klást otázky jako obvykle. Umožňuje vám však také nahrávat obrázky a klást otázky. Můžete požádat ChatGPT, aby vám řekl, co nebo kdo je uvnitř obrázku, nebo jen získat více informací o něčem.

K dispozici je karta pro plnou interakci s chatbotem pomocí hlasového vstupu. Můžete vyslovit své otázky a ono vám odpoví.

  Úvod do BizDevOps pro začátečníky

Třetí záložka je místo, kde leží veškerá síla. Zde můžete využít sílu ChatGPT k psaní vysoce přizpůsobitelného obsahu. Existuje obecná kategorie psaní spolu s kategorií podnikání a pohovorů.

Mluvíme o tom, že je vysoce přizpůsobitelný. Kategorie psaní vám umožňuje vybrat tón zápisu, účel, délku a techniku. To lze dále upravit jako nový zápis, odpověď nebo vylepšení psaní.

Zvýrazněte vlastnosti

 • Podpora obrázků.
 • Hlasový vstup.
 • Vysoce přizpůsobitelné výzvy.
 • Přizpůsobitelné rozhraní s roztomilými ikonami a motivy domácích mazlíčků.
 • Přepínejte mezi ChatGPT 3.5 a GPT-4.

Stáhnout na Android

AI ChatBot postava AI přítel

Postava AI ChatBota AI Friend dává chatbotovi trochu více charakteru pomocí animovaných osobností robota. Můžete si vybrat z různých osobností a získat odpovědi na své otázky pomocí jiného tónu.

K vyslovení otázky můžete použít hlasový vstup a odpovědi lze také číst nahlas. Ještě důležitější je, že v profesionální verzi je spousta „expertů“, kde můžete klást otázky robotům se specializovaným zaměřením.

Existuje například odborník na poezii, fitness, filozofii, jazyk, kariérní poradenství a několik dalších.

Kromě specializovaných robotů pro různé účely je aplikace také docela přizpůsobitelná. Můžete měnit textové bubliny, chatovací rozhraní, spravovat zvukové efekty atd.

Zvýrazněte vlastnosti

 • Vestavěné tóny.
 • Získejte odpovědi od odborníků na roboty v konkrétní oblasti.
 • Animovaní roboti pro lepší zážitek.
 • Hlasový vstup.

Stáhnout na Android | iOS

VoiceGPT: AI Voice Assistant

Toto je v podstatě velmi výkonný vzhled pro ChatGPT, kde můžete používat svůj vlastní účet ChatGPT, ale v rozhraní VoiceGPT. Budete se muset přihlásit ke svému účtu OpenAI a načte se rozhraní ChatGPT s dalšími funkcemi.

Mezi další funkce, které přidává, patří převod textu na řeč, smazání všech tlačítek, tlačítka pro pokračování, vyhledávání na Googlu a možnost přiblížení nebo oddálení.

K dispozici je také pěkná sekce výzev se spoustou výzev. Většina z nich je dobře promyšlená; stačí vyplnit textové pole, abyste získali související výsledky. I když vám nedovolí zkopírovat nebo upravit výzvu, takže je to trochu průšvih.

Protože používá váš účet ChatGPT, může využívat bezplatné verze i verze ChatGPT Plus, aniž byste museli vývojáři aplikace cokoliv platit. Nejlepší ze všeho je, že všechny funkce aplikace jsou k použití zdarma, pokud si poradíte s některými jemnými reklamami. Placené předplatné odstraňuje pouze reklamy.

  Úvod do Terraformu pro začátečníky – Kurz Terraform

Zvýrazněte vlastnosti

 • Použijte svůj osobní účet ChatGPT.
 • Přidává další funkce do hlavního rozhraní ChatGPT.
 • Podporuje výzvy.
 • Hlasový vstup a výstup.
 • podpora OCR.
 • Podpora DALL·E 2 pro generování AI obrázků.
 • Nahraďte Asistenta Google a spusťte místo toho ChatGPT.
 • Plně funkční bezplatná verze s reklamami.

Stáhnout na Android

Nova AI

Osobně se mi velmi líbilo elegantní rozhraní této aplikace se spoustou prostoru pro snadné psaní a získávání odpovědí. Má vestavěné OCR pro extrahování textu z obrázků a jeho automatické vkládání do chatu, což je opravdu užitečné, protože k tomu nebudete potřebovat sekundární aplikaci.

K dispozici je také pěkná sekce výzev se spoustou výzev týkajících se cestování, nápadů, životního stylu a učení. Výzvy jsou však velmi základní; to nejlepší, co z nich můžete dostat, je nápad na vlastní hledání.

Kromě toho má také integraci Google Assistant a Wear OS, takže jej můžete použít na svých chytrých hodinkách nebo pomocí hlasového vstupu Google Assistant přímo klást otázky Nova AI. Zajímavé je, že jeho placené předplatné lze získat také doporučením přátel.

Zvýrazněte vlastnosti

 • Vestavěná podpora OCR.
 • Vestavěné výzvy.
 • Integrace Asistenta Google a Wear OS.
 • Podpora převodu textu na řeč.

Stáhnout na Android | iOS

Genie – AI Chatbot

Genie nabízí několik způsobů, jak hledat jiné než textové. Chcete-li se o nich dozvědět více, můžete nahrát fotografie, soubory PDF a adresy URL. Obvykle jsou popisy dobře napsané a snaží se pokrýt vše, co je zobrazeno.

Velmi se mi líbila funkce skenování obrázků, protože se snažila být co nejpopisnější. Snažilo se uhodnout, ze které aplikace byl snímek pořízen, a snažilo se vše popsat, i když to bylo mírně vidět.

Jsem si jistý, že pro vás bude užitečná také jeho sekce s výzvami. K dispozici je mnoho užitečných výzev, rozdělených do kategorií. Bohužel není mnoho možností přizpůsobení; můžete sdělit pouze klíčová slova a tón odpovědi. Pokud dáváte přednost něčemu jednoduššímu, díky rozsáhlému seznamu výzev je mnohem lepší než ostatní.

Zvýrazněte vlastnosti

 • Několik způsobů, jak klást otázky.
 • Spousta podnětů.
 • 10 bezplatných zpráv denně v bezplatné verzi.
 • Věnovaná sekce pro historii.
 • Mnoho příkladů, abyste měli představu, na co se ptát.
  Jak vyhledat telefonní číslo Google Voice

Stáhnout na Android | iOS

ChatAi GDT-Ai Chat

I když je omezena pouze na textový a hlasový vstup, kompenzuje to schopností generovat AI art. Jeho hlavní rozhraní sestává hlavně ze spousty jednoduchých výzev, které jsou spíše nápady než ve skutečnosti přizpůsobitelné výzvy. Úplný kontext otázky budete muset poskytnout sami.

Sekce AI art má několik kategorií pro vytváření různých typů umění. Stačí poskytnout to, co chcete, a AI se postará o zbytek. Obrázky, které jsem vygeneroval, byly docela zajímavé a souvisely s mým dotazem.

Umělá inteligence však přidává své vlastní doteky, které mohou být trefou nebo chybou. Naštěstí to v textu přesně vysvětluje, co se snažilo nakreslit, takže můžete v dalším pokusu vynechat to, co se vám nelíbilo.

Je zde také sekce, kde můžete získat odpovědi ve stylu/tónu významných postav. Například odpovědi ve stylu Alberta Einsteina jsou obvykle kroky s návodem a správnými závěry.

Zvýrazněte vlastnosti

 • Vestavěné výzvy.
 • Vytvářejte umění AI.
 • Získejte odpovědi v tónu celebrit.
 • Podpora hlasového vstupu.

Stáhnout na Android

Zeptejte se AI

Nejvíce barebone aplikace v tomto seznamu, v podstatě vám jen umožňuje přístup k ChatGPT ve vlastním rozhraní. Co stálo za to být na tomto seznamu, jsou jeho komplexní a dobře promyšlené výzvy nebo „návrhy“ v případě této aplikace.

Ask AI má celkem 11 kategorií výzev, z nichž každá obsahuje více než tucet typů výzev. Každá výzva je podrobná a zahrnuje všechny aspekty související s otázkou. Například při psaní eseje sdělí ChatGPT počet slov, tón psaní, styl citování, téma a další související informace.

Nejlepší ze všeho je, že výzva je plně upravitelná, na rozdíl od jiných aplikací, které vám poskytnou pouze textové pole pro vyplnění vašeho dotazu. Výzvu můžete upravit a přidat nebo odebrat informace, které potřebujete.

Zvýrazněte vlastnosti

 • Rozsáhlý seznam výzev.
 • Výzvy pokrývají všechny aspekty dotazu.
 • Před odesláním můžete výzvy upravit.

Stáhnout na Android | iOS

Slova na závěr ✍️

VoiceGPT možná nemá skvělé rozhraní, ale je to rozhodně nejlepší volba, pokud jde o funkce a nebýt uzamčen za paywall. I když pokud budu muset vytáhnout peněženku, půjdu do Genie kvůli jeho pečlivě promyšleným funkcím.

Pokud máte rádi ChatGPT, jsem si jistý, že budete chtít vyzkoušet také Google Bard. Existuje mnoho důvodů, proč je lepší než ChatGPT.