Zobrazte a spravujte oznámení iOS 7 hned vedle ikon aplikací pomocí Badger 7

Dlouhá cesta, kterou iOS ušel za posledních (téměř) sedm let, a skutečnost, že útěk z vězení byl zahájen v podstatě ve stejnou dobu, způsobila, že určitá vylepšení a aplikace s jailbreakem jsou tak všeobecně známé, že je sotva potřebují představovat. Každý milovník útěku z vězení se bude dobře orientovat v oblastech jako Mobile (nyní Cydia) Substrate, SBSettings, Activator, Winterboard a podobně. Pak jsou tu určité vychytávky, které možná nejsou tak slavné jako ty výše uvedené, ale přesto jsou velmi oblíbené a netrpělivě očekávané komunitou útěk z vězení. Jedním z takových příkladů je Badger, který byl až donedávna dostupný pouze pro zařízení s verzemi iOS 6. To se změnilo s vydáním Badger 7, díky kterému je úhledný obslužný program upozornění nejen kompatibilní s iOS 7, ale také dal vychytávku tolik potřebná estetická revize, díky níž je jeho integrace do operačního systému vyváženější a hladší. Podrobnosti těsně za skokem.

  Jak hrát YouTube na pozadí v iOS

Pro ty, kteří ještě nevědí, Badger je vychytávka, která vám v podstatě umožňuje přidružit gesto aktivátoru k oznámením, což vám umožní zobrazit oznámení push z jakékoli aplikace pomocí gesta aktivátoru a bez skutečného spuštění uvedené aplikace. Vyladění využívá k načítání těchto oznámení nativní notifikační centrum iOS a v závislosti na úrovni podpory aplikace vám dokonce umožní provádět určité akce s uvedenými oznámeními (jako je odpovídání na zprávy pomocí dialogového okna Rychlá odpověď v případě skladová aplikace Zprávy). V opačném případě můžete oznámení zrušit snadno a téměř univerzálně.

Způsob, jakým Badger 7 zobrazuje oznámení, je také docela skvělý, ztmavuje pozadí a zobrazuje oznámení přes Springboard bez nepořádku. Provedením gesta Aktivátor (výchozí je přejetím nahoru) na ikoně aplikace se vysune oznamovací panel. potažením jednotlivých položek oznámení doleva se zobrazí nabídka rychlých akcí (jak je znázorněno na snímku obrazovky výše). Dostupné možnosti se samozřejmě budou lišit od aplikace k aplikaci.

  Jak používat digitální dotyk v aplikaci Zprávy v iOS 10

Vzhledem k tomu, že Badger nemá vlastní ikonu Springboard, vylepšení přidá řádek do nativní aplikace Nastavení pro iOS, kde jsou k dispozici různé možnosti pro změnu gesta aktivátoru a úpravu vzhledu a chování vylepšení, včetně ovládání. přes míru rozostření, ovládání temnoty, umožňující obnovení tahu, včetně odznaku počtu upozornění, když je vyvolán Badger, mimo jiné.

Badger 7 je jedním z nejužitečnějších vylepšení Cydia pro jailbreaknuté iPhony, se kterými jsem se kdy setkal. I když vás vylepšení bude stát 1,49 $, stojí za to desetník kvůli mému vzoru používání, který je opravdu náročný na upozornění. Pak to opět zůstane otázkou osobních preferencí a výběru. Je k mání v repozitáři BigBoss v Cydii.

  Jak zobrazit hesla v Keychain na iOS a macOS