10 bezplatných inzertních webových stránek pro malé firmy

S nárůstem konkurence v téměř každé sekci podniky nacházejí nové způsoby a platformy, jak získat konkurenční výhodu.

Díky různým inzertním webům, které nabízejí bezplatné reklamní příležitosti. Díky nim mohou podniky propagovat své produkty a služby a zvýšit viditelnost značky.

Co jsou to klasifikované reklamy?

Klasifikované reklamy označují reklamu nebo propagaci vašich produktů nebo služeb na webových stránkách třetích stran. Je to podobné jako u inzerátů v novinách. Rozdíl je v tom, že online inzeráty jsou zveřejňovány na webových portálech.

Inzeráty jsou určeny především pro místní firmy.

Utajované reklamy nabízejí rychlejší, levnější a efektivnější způsoby, jak propagovat vaše produkty nebo služby. Tato pomoc osloví širší publikum a zvýší důvěryhodnost vaší firmy.

Některé inzeráty umožňují návštěvníkům kontaktovat vás prostřednictvím zadaných kontaktních údajů. Některé z portálů také umožňují odkazovat na vaše webové stránky.

V důsledku toho můžete zlepšit viditelnost své značky a zvýšit návštěvnost svého webu.

Inzeráty: součást marketingu po celá desetiletí

Utajované reklamy nejsou nově vyvinutým konceptem. Spíše je součástí marketingových strategií po více než desetiletí. Ty už léta zabírají dostatek místa v téměř všech novinách. A dokonce i teď jsou tam inzeráty se stejnou silou.

V dřívějších dobách nabízely inzeráty mnohem levnější způsob uvádění produktů nebo služeb na trh než velké bannery nebo grafické reklamy. S postupem času, jak probíhal internetový vývoj, si na internet našly cestu i inzeráty.

A nyní podniky zkoumají četné výhody těchto inzerátů.

Typy výpisů zveřejněných na stránkách s utajovanými reklamami

Většina webových stránek s utajovanými reklamami přichází s několika kategoriemi, které pokrývají téměř každou oblast podnikání. Ty vám umožní jít hlouběji a hlouběji do konkrétní kategorie podnikání. To vám umožní vyjádřit svůj obchodní produkt nebo službu mnohem přesněji.

  Jak někoho probudit po telefonu

Ačkoli různé inzertní portály mají různé kategorie, ze kterých si můžete vybrat, existují určité hlavní sekce, které většina portálů běžně má. Tyto sekce obsahují všechny firemní zápisy svého druhu.

Mezi tyto sekce patří:

  • Finanční služby
  • Domácí mazlíčci
  • Pracovní místa
  • Na prodej
  • Požadované položky
  • Události
  • Nemovitost
  • Služby a další.

Pojďme se nyní podívat na některé renomované webové stránky s bezplatnými inzeráty, které mohou vaši značku skvěle zviditelnit.

Craigslist

Craigslist je bezplatná webová stránka s inzeráty se sídlem v Americe. Umožňuje však firmám po celém světě zveřejňovat své inzeráty v rámci velkého počtu kategorií.

Skládá se z inzertních sekcí věnovaných bydlení, hledanému zboží, veřejně prospěšným pracím, životopisům, diskusním fórům, zaměstnání atd. Všechny kategorie jsou rozmanité a umožňují propagovat jakýkoli produkt nebo službu.

Patří mezi oblíbené webové stránky pro objevování produktů a služeb pro lidi po celém světě. Craigslist umožňuje podnikům a obchodníkům propagovat služby a produkty B2B a B2C.

Backpage

Backpage Inzerce nabízí bezplatné služby zveřejňování reklam pro podniky v různých městech po celém světě. Umožňuje také uživatelům procházet inzeráty bez jakékoli registrace nebo registrace.

Umožňuje vám zveřejňovat reklamy, fotografie a odkaz na vaše webové stránky. Stačí se zaregistrovat na Backpage a být připraveni zveřejnit inzerát.

I když můžete vždy umístit reklamy zdarma, nabízí také prémiové možnosti zveřejňování reklam. Placené reklamy mohou vaši reklamu vyniknout.

ClassifiedAds

Pokud hledáte 100% bezplatnou inzertní platformu, ClassifiedAds.com je tou správnou destinací. Kromě toho, že vám umožní zdarma zveřejňovat reklamy, mohou vás uživatelé kontaktovat a procházet váš inzerát zdarma.

  Jak se zbavit zprávy „Pomozte ji zlepšit“ ve Firefoxu

Zde můžete najít kategorie jako vozidlo k pronájmu, domácí mazlíčci, osobní údaje, služby, práce, nemovitosti, položky na prodej a komunita. Pod těmito hlavními kategoriemi jsou stovky podkategorií, které si můžete vybrat podle toho, co nabízíte.

Zdarma-Inzerce-USA

Free-classifieds-usa.com vám umožňuje zveřejňovat vaše inzeráty online v různých městech po celých USA. Je to také 100% bezplatná reklamní platforma s různými sekcemi věnovanými různým kategoriím.

Zde můžete najít kategorie jako prodej, práce, třídy, vozidla, nemovitosti, komunita a další. Každá z těchto hlavních kategorií má několik podkategorií. Na této platformě se můžete zaregistrovat a začít zveřejňovat reklamy zdarma.

Geebo

Geebo tvrdí, že je bezpečnou platformou komunitních inzerátů. Velkým problémem je několik podvodů a spamu na většině utajovaných webů. A proto Geebo pomáhá podnikům vstoupit do bezpečné a chráněné online komunity.

Skládá se z automatického systému, který skenuje reklamy a identifikuje nelegální a nebezpečné činnosti. Firmy, které dodržují pokyny pro inzerci, jsou na Geebo vítány a mohou získat konkurenční výhodu.

Sdílí také reklamy a seznamy produktů na svých kanálech sociálních médií, což přináší další velkou výhodu pro podniky.

Global-free-classified-ads.com

Global-free-classified-ads.com je bezplatná webová stránka pro zveřejňování reklam pro podniky v oblasti nemovitostí, domácích mazlíčků, služeb, automobilů, pracovních míst a podobných odvětví. Jeho jednoduchý proces zápisu vám umožňuje také nahrávat obrázky související s vaší firmou.

Umožňuje zveřejňovat neomezený počet inzerátů. Jeden inzerát trvá 30 dní a můžete jej obnovovat, jak často chcete.

AdlandPro

AdlandPro funguje od roku 1996 a nabízí podnikům bezplatné inzerce a poštovní služby.

Nabízí bezplatné i placené reklamní příležitosti značkám všech úrovní. Můžete se také připojit k networkingové komunitě AdlandPro. Pomůže vám získat lepší pohled na prodej a zpětnou vazbu k vašim zveřejněným reklamám.

Můžete se zaregistrovat na této platformě a začít zveřejňovat své bezplatné reklamy.

Adsglobe

Adsglobe vám umožňuje zveřejňovat inzeráty a propagovat vaše produkty nebo služby v jakékoli globální lokalitě. Obsluhuje více než 1 milion míst po celém světě.

  10 platforem Blockchain Naming Service (BNS) pro získání názvu vaší blockchainové domény

Má mnoho podkategorií v rámci zboží, automobilů, nemovitostí, pronájmů atd. Na Adsglobe můžete propagovat téměř cokoli. Umožňuje propagaci B2C, C2C a B2B. Zde můžete zveřejňovat neomezený počet inzerátů.

Jeho pokročilý textový editor umožňuje, aby byly vaše reklamy poutavější pomocí fotografií a videí.

Největší inzerce

BiggestClassifieds.com je jedna z populárních amerických místních inzertních webových stránek, která funguje již více než 15 let. Umožňuje vám platit za reklamu vašich produktů a služeb a zveřejňovat doporučené reklamy.

Svůj inzerát můžete zveřejnit v příslušných sekcích pod kategoriemi práce, automobily, finanční služby, komunita, nemovitosti a další.

St. Louis Post-Dispatch

Louis Post-Dispatch přináší podnikům velké množství marketingových a propagačních řešení, která pomáhají řídit provoz a prodej.

Místní podniky nabízejí vysoce viditelné zařízení pro inzeráty. Můžete se připojit k této platformě a okamžitě zveřejňovat své reklamy. Má několik sekcí věnovaných kategoriím, jako jsou práce, auta, domy atd.

Závěrečná slova

Hledáte bezplatné způsoby propagace svých místních služeb nebo produktů? Vyzkoušejte tyto webové stránky s inzeráty, protože to mohou být skvělé platformy pro vaši firmu a zvýšit viditelnost vaší značky.

Možná budete chtít prozkoumat nejlepší nástroje, které vám pomohou vytvářet fantastické reklamy, videa a obrázky.

x