Pinterest

10 nástrojů Pinterest Scheduler pro maximalizaci vašeho potenciálu připnutí

Plánování pinů, optimalizace marketingové strategie Pinterestu nebo měření metrik sociálních sítí by nemělo být těžké. A není tomu tak u plánovacích nástrojů Pinterestu, které se starají o vaši přítomnost na Pinterestu a marketingovou strategii od začátku do konce.

Pinterest je jednou z nejlepších platforem pro objevování obrázků na světě. Podle Statistiky Pinterestu, 46 % Pinnerů objeví nový produkt nebo značku za týden. Odemknutí výkonu vašeho profilu Pinterest je proto zásadní, ať už jste velký podnik nebo začínající malý podnik.

Proč je nástroj Pinterest Scheduler Tool dobrý nápad

Víme, jak důležité je konzistentní zveřejňování. Ale to není jediná věc, která vám pomůže zůstat na vrcholu hry. Ve skutečnosti musíte pro své publikum určit nejlepší časy, vzít v úvahu časová pásma a vždy přijít s úžasnými nápady, které upoutají pozornost.

Navíc se musíte jednou za čas podívat na své analýzy a podle toho upravit svou strategii. Dělat to všechno může být skličující.

To je místo, kde přichází na řadu plánovací nástroj Pinterest! Automatizuje publikování, takže můžete automaticky přidávat piny na více nástěnek po dobu několika měsíců. Pomáhá vám přicházet s lepšími nápady, psát obsah pro popisy, najít správné hashtagy, identifikovat nejlepší časy, řadit příspěvky do fronty a publikovat.

Nejen to, máte přístup k přehledům, abyste mohli identifikovat své publikum, špičkový výkon a piny, které se vám zdají fungovat. Nyní, když víme, jak vám může pomoci plánovací nástroj Pinterestu, proč se nepodívat na pár těch, které jsou skutečně známé tím, že jsou bohaté na energii a jsou oblíbené?

Zde je tedy komplexní přehled nejlepších plánovacích nástrojů Pinterestu, díky kterým budou vaše piny pracovat usilovněji a nikdy nezmeškáte:

Zadní vítr

Zadní vítr je Pinterest plánovací nástroj, který vám umožní vizuálně naplánovat a naplánovat týdenní připínáčky za 20 minut. Tailwind vám kromě toho, že vám pomůže rozšířit dosah, umožňuje měřit váš úspěch.

Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se, přizpůsobit, vytvořit piny a nástěnky a upravit a naplánovat piny podle potřeby. Zde je pohled na funkce, které můžete odemknout pomocí Tailwind, oceňovaného nástroje:

 • Použijte SmartSchedule k vytvoření personalizovaného rozvrhu pro vaše publikum v době, kdy je nejaktivnější
 • Můžete také použít Drag & Drop kalendář, Multi-Board Pinning a Interval Pinning pro rychlejší plánování pinů v předem nastavených intervalech
 • Kromě toho můžete pomocí SmartGuide sledovat výkon a frekvenci svého pinu a zjistit, co funguje nejlépe
 • Nejen to, analyzujte, jak si vaše odznaky vedou, pomocí zprávy Top Pins Report a zjistěte své nejvýkonnější odznaky pomocí Pin Inspector
 • Můžete se také připojit ke komunitám, spolupracovat s influencery a maximalizovat svůj dosah

Ve skutečnosti byste také měli co nejlépe využít rozšíření prohlížeče Tailwind. Můžete využít bezplatnou zkušební verzi a zjistit, zda je pro vás Tailwind to pravé.

Později

Jste připraveni zvýšit návštěvnost a rozšířit své podnikání prostřednictvím vizuální objevovací síly Pinterestu? PozdějiPlánovací nástroj Pinterest vám může pomoci připnout více, abyste oslovili širší skupinu publika, plánovali dopředu a spravovali celou platformu.

Nejen, ale později je také marketingovým partnerem Pinterestu, který umožňuje exkluzivní přístup k rozhraní API, který vám pomůže naplánovat video piny. Ve skutečnosti nepotřebujete PC k naplánování pinů na Později. K plánování, úpravě a správě příspěvků můžete použít jakékoli zařízení. S funkcí Později můžete dělat následující:

 • Oživte své nástěnky a získejte více kliknutí, když si naplánujete piny
 • Pomocí nástrojů pro tvorbu obsahu Later můžete optimalizovat své piny výběrem správné velikosti a popisu
 • Dále můžete použít Později k naplánování veškerého obsahu ze sociálních médií pro Pinterest, Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn a Twitter.
 • Můžete také sledovat výkon špendlíků a kampaně a přidat sledování kliknutí pro zkrácení a měření výkonu odkazů
 • Nejen to, později vám umožní sledovat analýzy pro všechny platformy sociálních médií na jednom místě
  16 nejlepších přidružených programů pro Pinterest

S tímto plánovacím nástrojem Pinterestu můžete také vidět, kdy je vaše publikum nejaktivnější, nebo zobrazit všechny své naplánované příspěvky pomocí týdenního nebo měsíčního zobrazení kalendáře.

Buffer

Buďte schopni naplánovat poutavé odznaky a oslovit více ze 433 milionů odznaků Buffer. Navíc je Buffer oficiálním partnerem Pinterestu a poskytuje vám výhodu, jak měřit váš výkon a odemknout vaši cestu k úspěchu.

 • Buffer podporuje přímé plánování pinů na Pinterestu
 • Je zde vestavěný Canva, který vám pomůže vytvořit zajímavý obsah
 • Rozšíření prohlížeče Buffer vám pomůže ukládat nové příspěvky kdekoli na webu
 • Můžete sledovat klíčové metriky výkonu, jako jsou lajky, komentáře a opakování

Ve skutečnosti můžete s pomocí Bufferu přeměnit své příspěvky na sociálních sítích z Facebooku nebo Twitteru na skvělý obsah pro vaše piny. S plánovacím nástrojem Buffer’s Pinterest můžete naplánovat až 10 pinů najednou a s jejich placenými plány můžete jít kamkoli kolem 2000 pinů.

U placeného tarifu nebudete mít měsíční ani roční limit. Pokud si ještě nejste jisti výběrem prémiového plánu, můžete vždy začít s jejich 14denním bezplatným zkušebním obdobím.

RecurPost

Pojďme se vám představit RecurPost, all-in-one Pinterest plánovací nástroj, který přichází s funkcemi vytvořenými až po okraj. RecurPost, ideální pro údržbu všech vašich platforem sociálních médií, jako je Facebook, LinkedIn, Twitter a Google Business, nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi, abyste mohli vyzkoušet jejich funkce.

Pokud jde o funkce, RecurPost nabízí:

 • Hromadné plánování, které maximalizuje produktivitu a minimalizuje úsilí zabírající čas
 • Zjednodušené plánování obsahu s komplexním kalendářem sociálních médií
 • Personalizované zprávy s bílým štítkem, které mají potenciál zapůsobit na zasedací místnosti
 • Bezproblémová spolupráce mezi týmy
 • Větší zapojení prostřednictvím přizpůsobených příspěvků a evergreen obsahu

Nyní se RecurPost může pochlubit také některými výkonnými integracemi, které zjednodušují pracovní postupy a pomáhají zkrátit čas. Vytvářejte úžasné vizuály pomocí Canva, získejte obsah z Disku Google přes Zapier nebo odemkněte sílu AI. Pro obsah použijte ChatGPT a pro vizuály použijte generátor obrázků s podporou umělé inteligence.

Kromě toho můžete importovat obsah ze svých jiných platforem sociálních médií, zkrátit odkazy přes bit.ly a získat obrázky bez licenčních poplatků. Celkově vzato, tento plánovací nástroj Pinterest vám může poskytnout 45% nárůst zapojení díky svému plánovači založenému na umělé inteligenci, který hladce spravuje více desek.

Hootsuite

Jste připraveni inspirovat se pomocí Pinterestu, ale nenajdete čas na růst na platformě? Vzít Hootsuitepomáhá snadno plánovat, plánovat a publikovat obsah.

Hootsuite vám může pomoci přímo vytvářet veřejné nebo tajné nástěnky a používat jeden řídicí panel pro snadnou správu kampaní a aktivit. Navíc, co se uživatelům na tomto plánovacím nástroji Pinterest opravdu líbí, je jediný, bezpečný a integrovaný pracovní postup, který nabízí pro spolupráci a správu více účtů.

Ve skutečnosti můžete poslat piny ke schválení, abyste zajistili, že veškerá komunikace probíhá na značce a má potřebná schválení. Rychlý pohled na jeho další možnosti naleznete níže:

 • Použijte Hootsuite Impact, abyste pochopili, jak se aktivita Pinterestu pro vás promítá do konverzí a potenciálních zákazníků
 • Kromě zapojení zákazníků můžete snadno získat přehledy a inzerovat obsah
 • Nebo použijte OwlyWriter AI jako součást tohoto plánovacího nástroje na Pinterestu, který vám pomůže využít vaše kreativní bloky pro bezproblémové vytváření obsahu.
 • Můžete také přistupovat k jeho široké škále zdrojů – blogy, knihovna zdrojů, webináře a bezplatné nástroje – abyste zůstali na špici.
  Správce záložek Chrome jako na Pinterestu s chytřejším vyhledáváním

Planoly

Planoly vám může pomoci s plánováním a publikováním Pinterestu odkudkoli a na jakémkoli zařízení. Díky snadné integraci do počítačů, telefonů a tabletů můžete budovat povědomí o značce s Planoly, oficiálním partnerem Pinterestu.

Navíc můžete naplánovat tolik kampaní, kolik chcete, automaticky generovat časy zveřejňování na základě aktivity uživatelů a vytvářet konkrétní pravidla kampaně. Získejte přístup k jedinečnému a zabezpečenému webovému panelu tohoto plánovacího nástroje Pinterestu a prohlédněte si všechny své kampaně, výkon a aktivity na stejném místě.

A co víc, Planoly má mobilní aplikaci a rozšíření prohlížeče, které vám umožní dělat věci rychleji. Je zde možnost najít obrázky online nebo je nahrát a pouhým najetím myší to vizuálně naplánovat. Bez námahy snadné, že?

Je k dispozici v prohlížečích Chrome a Safari a má také nástroj pro crossposting, který můžete použít k publikování obsahu na vašich dalších platformách sociálních médií. Ve skutečnosti se můžete také vrhnout do velkých rozměrů s kotouči a TikTok a získat pomoc s tvorbou obsahu a strategií. V rámci toho máte přístup k titulkům, hashtagům a šablonám pro všechny vaše sociální časy!

SocialPilot

Ideální pro spouštění vašich sociálních sítí, SocialPilot vám může pomoci posunout výkon na Pinterestu na další úroveň. Plánovací nástroj Pinterest, který je tak bohatý na sílu, z vás může udělat virálnost se správnými věcmi!

Zde je rychlý pohled na vše, co SocialPilot nabízí:

 • Optimalizujte své piny pomocí personalizovaných titulků, emodži, vodoznaků, podpory GIF a videí a vlastních polí
 • Odemkněte sílu hromadného plánování a naplánujte si až 500 příspěvků najednou, zatímco si předtím provádějte náhled příspěvků
 • Využijte asistenta AI k rychlejšímu vytváření obsahu, vymýšlení nápadů a úpravám obrázků pomocí editoru obrázků
 • Použijte zobrazení kalendáře k vizualizaci obsahu a snadno přeplánujte příspěvky při filtrování obsahu, který potřebujete, pomocí skupin
 • Kromě toho využijte White label na maximum k poskytování značkového výkonu, řízení týmů a snadné koordinaci se všemi svými klienty

To však není vše! Své nejlepší příspěvky a hashtagy můžete ukládat do knihovny obsahu, představit si nástěnku nálady nebo použít rozšíření prohlížeče, abyste své příspěvky dostali během vteřiny. Navíc získejte statistiky a přístup k analýze, abyste mohli trvale zlepšovat svůj výkon.

Pomocí tohoto plánovacího nástroje Pinterestu můžete také určit svůj nejlepší čas pro zveřejňování, své největší fanoušky a svůj nejlepší obsah.

Plán

Abychom vám pomohli odemknout to nejlepší z automatického publikování vašich pinů na největší platformě pro objevování obrázků na světě, Plán! Přeplánujte piny z Instagramu nebo naplánujte nové piny na Pinterestu. Můžete také přímo vytvářet nové nástěnky, připínat je k více nástěnkám a plánovat i připínáčky videa.

Pomocí plánovací aplikace můžete plánovat příspěvky na cestách, předávat je na jiné weby nebo odemykat hotová řešení, abyste se svým publikem nikdy nezmeškali.

 • Nejen to, ale můžete také navrhnout strategii zveřejňování a přesně vědět, co a kdy zveřejnit
 • K dispozici je také jednoduché rozhraní přetahování, které pomáhá spravovat vaši značku z jediné bezproblémové platformy
 • Kromě toho můžete navrhnout kalendář značky pro správu celé vaší marketingové přítomnosti

Funkce Plannu můžete používat zdarma po dobu 7 dní. Ve skutečnosti můžete přidat své spoluhráče a spravovat více účtů sociálních médií, abyste mohli vyzkoušet tento plánovací nástroj Pinterest. Není však nutkání přejít na placený plán, pokud nechcete odemknout všechny upgradované funkce.

  Jak odstranit Pinterest z výsledků vyhledávání Google

Pallyy

Plánovací špendlíky předem s Pallyy může pomoci při objevování značky, získávání zákazníků a efektivnější správě sociálních médií. Jeho plánovací nástroj Pinterest má vestavěnou změnu velikosti obrázků spolu s dalšími nástroji pro úpravy, které vám pomohou vytvářet ty nejlepší kousky obsahu na cestách!

Nejen to, s tímto plánovacím nástrojem můžete naplánovat neomezený počet pinů na měsíce. Nebo použijte jeho bezplatný nástroj k naplánování až 15 pinů měsíčně. Navíc si můžete také krásně uspořádat úložiště médií, abyste měli přístup k věcem a našli je rychleji.

 • Získejte analytické sestavy, abyste mohli rozhodovat na základě dat
 • Používejte bezplatné nástroje, jako je generátor titulků, aby vás blok spisovatele nikdy nezastavil
 • Nebo použijte jeho 14denní bezplatnou zkušební verzi a zjistěte, proč je to dobrý nápad pro špendlíky

Ve skutečnosti nemusíte přijít o všechnu svou práci. Uložte si koncepty, vraťte se a kdykoli si to vyzvedněte. Můžete také udržovat všechny své klienty ve smyčce sdílením svého kalendáře na sociálních sítích. Schválení a jejich názory můžete přijímat prostřednictvím komentářů a poznámek.

Abyste měli jistotu, že veškerá komunikace probíhá na značce, můžete pro veškerou tuto komunikaci použít vlastní barvy. Celkově vzato, Pallyy je plánovací nástroj Pinterest, který může zlepšit celou vaši strategii sociálních médií, pokud je dobře používán.

Circleboom

Integrováno s výkonem Open AI, Circleboom je Pinterest plánovací nástroj, který vám pomůže zlepšit vaši marketingovou strategii. Ve skutečnosti můžete použít pokročilý plánovací nástroj Pinterest společnosti Circleboom k vizualizaci, plánování, plánování a publikování pinů obrázků a videí pro více nástěnek a účtů najednou.

Takže pokud jste virtuální asistent na Pinterestu nebo správce sociálních sítí, Circleboom je pro vás to pravé. Nejen to, ale můžete také prozkoumat hotové šablony pinů, vytvářet fronty pinů a křížově zveřejňovat stejný obsah na jiných platformách!

Při automatizaci publikování pinů je důležité mít časové intervaly, upřednostňovat časová pásma a identifikovat časy, kdy je vaše publikum nejaktivnější. To se může lišit v závislosti na lidech, zemích, časových pásmech a svátcích.

O plánování kalendáře se tedy nedá vyjednávat a o to vše se postará nástroj Zařazení do fronty s automatickým plakátem Pinterest, abyste byli vždy včas!

K dispozici je také generátor obsahu AI Pinterest, který můžete použít ke zvýšení zapojení. V kombinaci s Canva a Open AI můžete rychleji generovat obrázky, automaticky psát relevantní popisy bohaté na SEO a rychle sledovat svou strategii.

Pinterest plánovací nástroje pro výhru

Důsledné zapojení může být rozhodující pro úspěch vaší marketingové strategie. S Pinterestem tomu není jinak! I když je malá pomoc při publikování skutečně ceněna, nástroje plánovače Pinterestu jsou potřeba právě proto, že celý proces plánování a publikování je díky nim snadný a efektivní.

Některé plánovací nástroje Pinterestu dokonce přicházejí s integrací Canva, která vám pomůže vytvářet vizuálně bohatou grafiku. Zatímco jiní mají také generátory obsahu AI, které pomáhají s automatickým psaním popisů, názvů pinů a popisů desek, které dále snižují manuální práci a čas na vaší straně.

Výběr správného nástroje plánovače Pinterestu může záviset na několika faktorech, od funkcí po rozpočet. To je důvod, proč vám doporučujeme vybrat si ten, který vyhovuje vašim potřebám, a zároveň vám umožní přístup k upgradovaným funkcím, jako je křížové odesílání, řazení do fronty, navrhování a automatické plánování.

Můžete také prozkoumat, jak vydělat peníze na Pinterestu a jak na platformě prosperovat.

x