etechblog

10 nejlepších aplikací na vydělávání peněz, které platí v roce 2024

Pryč jsou doby, kdy mobilní zařízení byla pouze nástrojem pro komunikaci. Dnes jsou možnosti vydělávat peníze pomocí smartphonu nekonečné a aplikace pro vydělávání peněz jsou jedním z nejjednodušších a nejflexibilnějších způsobů, jak zvýšit svůj příjem.

Snaha o další příjem mezi lidmi zvýšila popularitu těchto aplikací, takže jejich současný stav je silný a roste. Výsledkem je, že můžete najít stovky aplikací nabízejících různé způsoby, jak vydělat peníze navíc.

Ne všechny však stojí za váš čas a úsilí. Cílem je najít legální aplikace, které platí za plnění úkolů, které vás skutečně baví, a to vše bez zatěžování vašeho plánu.

Než však navrhneme nejlepší aplikace pro vydělávání peněz, věnujte chvíli objasnění, co tyto aplikace jsou a jak fungují.

Table of Contents

Co jsou aplikace na vydělávání peněz?

Aplikace pro vydělávání peněz jsou mobilní aplikace navržené tak, aby pomohly každému začínajícímu vydělávači vydělávat peníze nebo odměny prostřednictvím různých online úkolů nebo aktivit. Uživatelé se zabývají činnostmi, jako je sdílení svých názorů se značkami, hraní her nebo nakupování online, a tyto aplikace jim platí za jejich čas a úsilí.

Zatímco většinu z nich lze stáhnout a používat zdarma, ostatní aplikace jsou placené nebo vyžadují zaplacení, aby bylo možné odemknout prémiové funkce. Kromě toho, že nabízejí různé typy úkolů a potenciál výdělku, liší se také funkcemi, platebními metodami, limity výběru a mnohem více.

S tolika aplikacemi, které vydělávají peníze, může být výběr jedné náročný. Proto jsme prozkoumali trh a vybrali ty nejlepší aplikace, které vydělávají peníze, které platí.

Pawns.app

Přestože je Pawns.app relativně nová, již si získává širokou pozornost díky svému obrovskému potenciálu a snadnému použití. Pojďme se podívat, proč je tento průzkum a aplikace pro sdílení šířky pásma na vrcholu našeho seznamu nejlepších aplikací, které vám platí skutečné peníze.

Funkce

Pawns.app je legitimní aplikace pro vydělávání peněz, která je dostupná všude. Aplikace je skutečně globální a dává každému šanci vydělat nějaké peníze navíc, bez ohledu na to, kde se nachází.

Na rozdíl od mnoha jiných průzkumných aplikací tato nepoužívá složitý bodový systém. Místo toho se vaše výdělky automaticky přidají k vašemu zůstatku, jakmile vyplníte průzkum.

Průzkumy jsou krátké a můžete je vyplnit ve vlastních hodinách – kdykoli máte pár minut. Pokrývají také zajímavá témata, jako je sport, auta, domácí mazlíčci a technologie.

S Pawns.app můžete také prodat svou nevyužitou šířku pásma povolením možnosti sdílení internetu. Aplikace je 100% zdarma a bezpečná, za ní stojí spolehlivý poskytovatel proxy IPProyal.

Pojďme diskutovat o největších silných a slabých stránkách Pawns.app.

Klady

 • Krátké, dobře placené průzkumy – Vyplnění průzkumů Pawns.app trvá jen několik minut a každý zaplatí až 1 $, což z něj dělá jednu z nejlépe platících aplikací v oboru.
 • Více možností výdělku – Aplikace vám umožňuje vydělávat více peněz sdílením nevyužitého čistého provozu s ostatními, odkazováním svých přátel a rodiny na Pawns.app a účastí na častých dárcích a soutěžích na sociálních sítích.
 • Rychlé výplaty – Tato aplikace nabízí okamžité výplaty, díky čemuž si můžete užívat odměny bez čekání.
 • Žádný bodový systém – Pokud používáte Pawns.app, nebudete muset převádět body, abyste zjistili své výdělky.
 • Globální – Aplikace je dostupná ve všech zemích světa a dává každému šanci vydělat si slušné peníze ve svém volném čase.

Nevýhody

 • Omezená dostupnost průzkumu v některých lokalitách – dostupnost průzkumu se může v jednotlivých zemích lišit, přičemž některé oblasti mají méně možností.

Použitelnost

Pawns.app lze snadno najít v Obchodě Google Play a iOS App Store. Je zdarma k instalaci a použití na jakémkoli zařízení se systémem Android, iOS, Windows, macOS nebo Linux.

Vytvoření účtu zabere jen pár minut, a jakmile jste v něm, můžete zkontrolovat dostupné průzkumy a hned si jeden udělat.

Aplikace má intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní, které zajišťuje, že se v ní mohou snadno orientovat i uživatelé, kteří nejsou technicky zdatní. Je dobře uspořádaný s jasnými tlačítky a ikonami a je dostupný v 8 jazycích.

Potenciální výdělky

Díky krátkým, ale dobře placeným průzkumům se Pawns.app řadí mezi přední aplikace na vydělávání peněz, které uživatelům představují významný potenciál příjmu.

Vyplnění průzkumů netrvá déle než několik minut, přesto platí v průměru 1 dolar za každý. Čím více dostupných průzkumů vyplníte, tím více peněz pro vás.

Zapnutí možnosti sdílení internetu vám pomůže vydělat ještě více, zejména pokud si aplikaci nainstalujete a používáte na mnoha zařízeních s různými rezidenčními IP adresami.

Další způsoby, jak vydělat peníze online pomocí Pawns.app, jsou odkazování lidí na platformu a účast na dárcích a soutěžích na sociálních sítích.

Pokud se zapojíte do jeho programu doporučení, můžete získat 10 % z každé výplaty, kterou vaše doporučení vynesou na celý život.

Uživatelské recenze a hodnocení

Pawns.app získala vysoká hodnocení na oblíbených webech s recenzemi, jako je Trustpilot a Google Play a iOS Store, přičemž uživatelé většinou chválí okamžité výplaty, nízkou hranici výběru a velký potenciál výdělku.

 • Hodnocení Trustpilot – 4,5/5 s více než 300 recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 4,6/5 s více než 31 tisíci recenzemi
 • Hodnocení iOS – 4,6/5 s více než 500 recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Pawns.app vám dá 1 $ za připojení prostřednictvím něčího odkazu. Poskytuje také 0,20 USD za vyplnění krátkého kvalifikačního průzkumu, který se skládá pouze z několika demografických otázek.

Aplikace vám vyplatí další bonus 1 $ při první výplatě za doporučení a 1 $ navíc po doporučení 10 lidí na platformě.

Platební metody a limity výběru

Pawns.app má nízkou minimální výplatu pouhých 5 $, což by vám nemělo trvat příliš dlouho, než se dostanete. V závislosti na vaší poloze můžete dostat zaplaceno na svůj účet PayPal, pokud dáváte přednost skutečné hotovosti, dárkovým kartám nebo bitcoinům.

Značkové průzkumy

Značkové průzkumy je mezi uživateli průzkumů známé jméno, které nabízí placené online průzkumy již více než deset let.

Je to naprosto legitimní, partnerství se společnostmi z žebříčku Fortune 500 a firmami zabývajícími se průzkumem trhu odměňovat uživatele za jejich názory.

Funkce

Tato aplikace je dostupná v USA, Velké Británii a Kanadě, takže pokud bydlíte v některém z těchto míst, můžete ji používat k vydělávání peněz online.

Místo toho, abyste ztráceli čas hledáním průzkumů, pro které máte kvalifikaci, aplikace udělá práci za vás tím, že vás spojí s kvalifikačními průzkumy.

Budete však muset převést body na hotovost, abyste určili své výdělky, protože systém odměn Branded Surveys je strukturován kolem shromažďování bodů.

Aplikace nabízí krátké a dlouhé průzkumy, jejichž vyplnění může trvat až 20 nebo 30 minut.

Klady

 • Rozmanitost příležitostí k průzkumům – Průzkumy pokrývají řadu témat a umožňují vám najít ta, která jsou pro vás nejrelevantnější a nejzajímavější.
 • Survey Matching Engine – Aplikace vás spojí s kvalifikačními průzkumy na základě vašeho profilu.
 • Více způsobů, jak získat bonusové body – odstupňovaná bonusová struktura Branded Surveys, denní hlasování, žebříček a pruhy průzkumů vám dávají šanci maximalizovat své výdělky.
 • Více možností vyplacení – Aplikace nabízí různé možnosti odměn, včetně charitativních darů.

Nevýhody

 • Bodový systém – V aplikaci získáváte odměny prostřednictvím bodového systému, takže je musíte převést na hotovost, abyste věděli, kolik jste vydělali.
 • Časově náročné – Vyplnění některých průzkumů může trvat až 20–30 minut, aniž byste museli platit více než za kratší průzkumy.
 • Průzkumy se mohou rychle zaplnit – pro mnoho uživatelů je obtížné získat přístup ke konkrétním průzkumům, protože mají tendenci se rychle plnit.
 • Není k dispozici všude – Tato aplikace je dostupná pouze ve Spojeném království, USA a Kanadě, takže uživatelé v jiných regionech nemohou získávat odměny.

Použitelnost

Kromě desktopové verze najdete také mobilní aplikaci Branded Surveys pro zařízení Android a iOS, která vám umožní provádět průzkumy na cestách.

Aplikace se snadno používá a má uživatelsky přívětivý řídicí panel, který vám usnadní navigaci a vyplňování průzkumů.

Nejprve musíte absolvovat úvodní průzkum, aby vás průzkumy značky mohly spárovat s kvalifikačními průzkumy. To vám může trvat asi pět minut, ale odmění vás 50 body.

Potenciální výdělky

Tyto průzkumy platí mezi 5 a 250 body, přičemž 1 bod se rovná 0,01 USD. Vyplnění některých průzkumů může trvat déle a zaplatit stejně jako ty kratší, takže se jim možná budete chtít vyhnout.

Aplikace vám umožňuje zvýšit své výdělky vyplněním denních průzkumů veřejného mínění, přičemž obvykle zaplatíte 5 bodů navíc. Můžete se také zúčastnit soutěže mezi uživateli a získat až 1 000 bonusových bodů, pokud se dostanete na vrchol žebříčku.

Kromě toho můžete dokončit série a získat bonusové body v závislosti na vašem statusu Elite Branded.

Nakonec můžete doporučit lidi na platformu a získat dalších 50 bodů za každého, kdo se zaregistruje pomocí vašeho odkazu na doporučení a dosáhne stříbrného statusu.

Uživatelské recenze a hodnocení

Branded Surveys se těší vysokému hodnocení na webech s recenzemi a obchodech s aplikacemi s mnoha „výbornými“ recenzemi od uživatelů.

 • Hodnocení Trustpilot – 4,1/5 s více než 84 tisíci recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 4,2/5 s více než 3 000 recenzemi
 • Hodnocení iOS – 4,5/5 s více než 2 000 recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Pokud se zaregistrujete do této aplikace pro vydělávání peněz pomocí odkazu na doporučení a vyplníte úvodní průzkum, získáte bonus 100 bodů, což je 1 $.

Jakmile vyplníte úvodní průzkum, získáte 50 bodů navíc. Použitím platných promo kódů můžete získat několik dalších bodů.

Doporučení ostatních vám také může přinést více bodů v závislosti na úrovni vašeho účtu.

Platební metody a limity výběru

Aplikace vám nabízí několik možností, jak uplatnit své body, jakmile získáte 500 bodů nebo 5 $.

Můžete obdržet dárkové karty pro některé z nejoblíbenějších prodejců, přispět na charitativní účely nebo dostat výplatu v hotovosti přes PayPal nebo Branded Pay – dostupné pouze pro uživatele v USA, kteří chtějí přijímat platby na svůj bankovní účet.

Swagbucks

Swagbucks je další populární aplikace, která vám umožní plnit různé úkoly výměnou za odměny.

Můžete se zúčastnit placených průzkumů, nakupovat online, hrát hry nebo jen hledat na webu a získat za to malou odměnu.

Funkce

Aplikace poskytuje možnosti výdělku pouze lidem žijícím ve Velké Británii, USA, Francii, Kanadě, Novém Zélandu, Irsku, Austrálii, Indii, Portugalsku, Španělsku nebo Německu.

Swagbucks používá svou vlastní měnu zvanou SB body k odměňování uživatelů za plnění úkolů, ať už jde o průzkumy, hraní her, nakupování online, sledování videí nebo instalaci bezplatných aplikací.

Body SB lze vyměnit za skutečnou hotovost nebo dárkové karty.

Kromě toho, že aplikace nabízí širokou škálu úkolů, nabízí také mnoho způsobů, jak získat bonusové body.

Klady

 • Široká škála úkolů – Tato aplikace vám umožňuje vydělat trochu peněz navíc mnoha způsoby, takže si každý najde úkol podle svého vkusu.
 • Více způsobů, jak získat bonusové body – Swagbucks nabízí různé způsoby, jak získat bonusové SB body.
 • Nízký výplatní práh – S jedním z nejnižších limitů pro výběr v oboru zajišťuje Swagbucks, že si své odměny můžete rychle užít.

Nevýhody

 • Delší průzkumy nemusí nutně platit více – Délka průzkumu Swagbucks ne vždy koreluje s jeho výplatou, takže dlouhý průzkum není vždy tou lepší volbou.
 • Bodový systém a jedinečná měna – To vyžaduje pochopení toho, jak fungují body SB, abyste je mohli převést na peníze.
 • Není k dispozici všude – Právě teď je Swagbucks k dispozici pouze na 11 místech, což je trochu omezující.

Použitelnost

K této bezplatné aplikaci se snadno připojíte a vyžaduje vytvoření účtu a zodpovězení řady demografických otázek.

Najdete ji na Apple App Store a Google Play Store a můžete ji používat na jakémkoli zařízení se systémem Android a iOS. Můžete jej použít i na stolních zařízeních.

Potenciální výdělky

Absolvování průzkumů je na Swagbucks nejlépe placeným úkolem. Mohou trvat 5 až 60 minut, nejběžnější trvá 5 až 10 minut.

Ty obvykle platí 40 až 100 bodů SB, kde 100 bodů SB se rovná 1 dolaru.

Úkoly, jako je sledování videí a používání Swagbucks Search jako výchozího prohlížeče, vám mohou přinést jen pár bodů nebo centů.

Program cash-back aplikace dává v průměru 3 body za každý dolar, který utratíte.

Nákupy ve hře vám mohou pomoci získat další body, ale budete muset utratit mnohem více peněz, než byste mohli vydělat.

Doporučení přátel na Swagbucks může také zvýšit vaše výdělky, což vám umožní získat 10% doživotní provizi z bodů vašich přátel.

Uživatelská hodnocení a recenze

Mnoho uživatelů Swagbucks tvrdí, že tato aplikace je jednou z nejlepších aplikací, které vydělávají peníze.

 • Hodnocení Trustpilot – 4,3/5 s více než 35 000 recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 4,2/5 s více než 120 tisíci recenzemi
 • Hodnocení iOS – 4,4/5 s více než 100 000 recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Tato aplikace má štědrý bonus za registraci ve výši 5 $. Navíc nabízí dalších 10 dolarů bonus, ale je potřeba utratit alespoň 25 dolarů u některého z obchodníků.

Pokud jste častým uživatelem, může se vám občas zobrazit Swag Code, který vám přinese pár bodů navíc.

Platební metody a limity výběru

Swagbucks vám umožňuje vybírat peníze přes PayPal, jakmile vyděláte 3 $. Dalším způsobem, jak uplatnit své body, jsou dárkové karty od oblíbených značek.

Můžete také dostat zaplaceno v kryptoměně.

Průzkum Junkie

Průzkum Junkie je populární společnost zabývající se průzkumem trhu, která nabízí několik způsobů, jak získat pasivní příjem.

Absolvování průzkumů je hlavním způsobem, jak s touto aplikací vyhrát peněžní ceny.

Funkce

Survey Junkie mohou používat obyvatelé pouze čtyř zemí – USA, Spojeného království, Austrálie a Kanady.

Kromě online průzkumů nabízí aplikace několik dalších způsobů, jak vydělat peníze.

Patří mezi ně sdílení vašeho online chování se značkami, testování produktů a účast v online fokusních skupinách, osobních fokusových skupinách nebo telefonických průzkumech.

Můžete najít krátké průzkumy, které zaberou několik minut, a dlouhé, které trvají 20–30 minut. Aplikace je legitimní a bezplatná a platí se v bodech.

Klady

 • Více způsobů, jak vydělat peníze – Tato aplikace nabízí několik různých způsobů, jak získat body, takže ji můžete využít naplno.
 • Body za průzkumy, ze kterých jste diskvalifikováni – Někdy můžete být v průběhu průzkumu diskvalifikováni, ale aplikace vám přesto dá několik bodů.
 • Dobré možnosti výběru peněz – Aplikace nabízí řadu možností výběru peněz, včetně bankovního převodu.

Nevýhody

 • Dostupné pouze na 4 místech – Omezená dostupnost aplikace zakazuje přístup uživatelům v jiných regionech.
 • Nabízeno málo průzkumů – Někteří uživatelé si stěžují na nedostatek příležitostí k průzkumu a časté diskvalifikace.

Použitelnost

Survey Junkie je k dispozici pro stolní počítače a mobilní zařízení s podporou Windows, Mac, Android a iPhone.

Aplikace je zdarma k instalaci a používání, její spuštění zabere jen pár minut.

Kromě vyplnění základního profilu si můžete vytvořit další profily pro více příležitostí k průzkumu.

Uživatelé považují jednoduchost a uživatelskou přívětivost palubní desky za velmi přitažlivou.

Potenciální výdělky

Nejlepší způsob, jak vydělat peníze s touto aplikací, je vyplňováním průzkumů. Vyplnění průzkumů může trvat několik minut až 30 minut, přičemž každý zaplatí 10 až 200 bodů.

Můžete například najít 10minutový průzkum, který dává 40 bodů, nebo 6minutový průzkum, který platí 10 bodů, kde 1 bod se rovná 0,01 USD.

Než se zúčastníte průzkumu, můžete se podívat na odhadovaný čas na jeho vyplnění a počet bodů, které vám přinese.

V průměru se za testování produktů v aplikaci platí kdekoli mezi 5 a 50 dolary, sdílení vašeho online chování se značkami stojí pár bodů navíc a účast na telefonických průzkumech stojí 5 až 100 dolarů.

Uživatelské recenze a hodnocení

Survey Junkie je legitimní a důvěryhodná organizace, což je patrné z vysokého počtu kladných recenzí.

 • Hodnocení Trustpilot – 4,2/5 s více než 44 tisíci recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 4,4/5 s více než 87 tisíci recenzemi
 • Hodnocení iOS – 4,5/5 s více než 69 tisíci recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Pouhým zapojením se do Survey Junkie získáte bonus 25 bodů, což je 25 centů. Získáte také dalších 25 bodů za potvrzení vašeho e-mailu.

Za vyplnění profilu získáte dalších 50 bodů.

Můžete získat 40 bodů za vyplnění některých dalších profilových průzkumů a 10 dalších za shlédnutí několika výukových programů.

Platební metody a limity výběru

Hranice výplaty je 5 USD, ale pro ty, kteří se k aplikaci připojili před zářím 2019, je to 10 USD.

Platit můžete přes PayPal nebo dárkové karty, a pokud jste uživatelem v USA, máte také možnost bankovního převodu.

Rakuten

Rakuten je známá aplikace a stránka pro vrácení peněz, která vám umožní vydělat pár dolarů z vašich běžných nákupních zvyklostí výměnou za vaše údaje o online nakupování.

S více než 20 lety na trhu je naprosto legitimní a důvěryhodný, takže víte, že je to jedna z aplikací, které platí.

Funkce

Tato aplikace je dostupná v USA a několika zemích EU, včetně Spojeného království, Španělska, Ukrajiny, Německa a Francie.

S více než 3 500 partnerskými obchody, včetně populárních i malých online značek, se odlišuje od konkurence.

Rakuten sleduje téměř 100 % vašich transakcí s možností zobrazit historii online nakupování za poslední tři měsíce.

Aplikace příležitostně spouští speciální propagační akce, které vám umožňují vydělávat z časově omezených nabídek a nabízí extra cash back.

Klady

 • Vyšší než průměrné sazby za vrácení peněz – Uživatelé jsou se sazbami Rakutenu docela spokojeni.
 • Více než 3 500 podporovaných obchodů – S tak rozsáhlým výběrem obchodů můžete často získat peníze zpět, když nakupujete online.
 • Skvělé možnosti výplat – Na rozdíl od většiny aplikací pro vrácení peněz vám tato nabízí několik možností, jak dostat zaplaceno, včetně cen za skutečné peníze.

Nevýhody

 • Čtvrtletní výplaty – Rakuten nenabízí platby na vyžádání. Namísto toho její výplatní plán běží čtvrtletně, takže možná budete muset čekat až 120 dní, než dostanete výplatu.
 • Omezené obchody v obchodech – Rakuten má méně než 100 nákupních partnerů v obchodech, s výjimkou většiny velkých maloobchodníků.
 • Aplikace není kompatibilní s mnoha aplikacemi obchodníků – v tomto případě musíte použít web pro počítače, takže aplikace při používání mobilního telefonu nemá smysl.

Použitelnost

K Rakutenu se můžete připojit zdarma pouze pomocí své e-mailové adresy nebo Facebooku.

Do vyhledávacího pole zadáte požadovaný produkt a hledáte nejlepší nabídku.

Při prvním použití funkce v obchodě budete muset zadat svou kreditní nebo debetní kartu. To je nezbytné pro propojení s vaším účtem.

Potenciální výdělky

S Rakutenem získáte až 40% cash back v podporovaných obchodech.

Své výdělky můžete zvýšit používáním časově omezených bonusů, jako je 10% cash back v hotelech nebo 20% ve více než 300 obchodech v roce 2022.

Můžete vydělat ještě více, když doporučíte Rakuten přátelům a rodině. Každý, kdo se zaregistruje a provede nákup, vám přinese bonus 10 až 40 USD.

Uživatelská hodnocení a recenze

Podle uživatelů je Rakuten jednou z nejlepších platforem pro vrácení peněz, díky čemuž je jednou z nejlepších aplikací pro vydělávání peněz.

Zde jsou hodnocení pro Rakuten.com (USA):

 • Hodnocení Trustpilot – 4,5/5 s více než 26 tisíci recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 3,8/5 s více než 70 000 recenzemi
 • Hodnocení iOS – 4,8/5 s více než 358 tisíci recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Rakuten nabízí bonus 10 $ při registraci na platformě, což je docela štědré.

Je tu však jedna podmínka – během prvních tří měsíců musíte utratit alespoň 25 USD v kvalifikovaných obchodech.

Kupóny můžete získat také kliknutím na adresy URL nebo tlačítka zveřejněná na webových stránkách nebo v e-mailech.

Platební metody a limity výběru

Tato platforma platí uživatelům čtvrtletně, takže zde nenajdete platby na vyžádání.

To znamená, že i když dosáhnete hranice pro výběr ve výši 5 USD, budete muset na výplatu čekat až tři měsíce.

Dostupné platební metody zahrnují získání hotovosti na váš účet PayPal, věrnostní body American Express nebo papírové šeky.

Mistplay

Mistplay je skvělá aplikace pro vydělávání peněz pro mobilní hráče, která jim nabízí možnost získat zdarma dárkové karty za hraní online her na jejich telefonech.

Aplikace je 100% legitimní a zdarma, od stažení až po uplatnění, což z ní dělá jednu z nejlepších herních aplikací, která vám umožní vydělávat peníze.

Funkce

Mistplay je k dispozici na 15 místech po celém světě – USA, Velká Británie, Kanada, Španělsko, Německo, Švédsko, Norsko, Francie, Singapur, Finsko, Korea, Dánsko, Nový Zéland, Austrálie a Itálie.

Aplikace vám platí za hraní her a umožňuje vám vybrat si z řady her pro konkrétní region.

To znamená, že dostupné hry závisí na poloze uživatele.

Mistplay platí v bodech zvaných Units, které se mohou každý den měnit.

Aby to bylo ještě komplikovanější, existují body zvané GXP, což znamená Herní zkušenostní body, a PXP pro hráčské zkušenostní body, všechny se navzájem ovlivňují.

Klady

 • Dostávat peníze za hraní her – Ač to může znít neuvěřitelně, aplikace vám skutečně platí za hraní určitých online her, protože pro její partnery působíte jako tester her.
 • Nízký minimální výběr – Aplikace vám umožní uplatnit své body, jakmile vyděláte 5 $.
 • K dispozici na 15 místech po celém světě – Uživatelé z 15 zemí si mohou aplikaci stáhnout a používat zdarma a používat ji k hraní mobilních her a získávání odměn.

Nevýhody

 • Složitý bodový systém – Tato aplikace má tři typy bodů, které spolu souvisí, takže je náročné zjistit, kolik jste vydělali.
 • Žádná verze pro iOS – Mistplay je k dispozici pouze v Obchodě Google Play, alespoň prozatím.
 • Žádná skutečná hotovost – Nemůžete dostat zaplaceno v hotovosti.

Použitelnost

Stažení aplikace a její instalace do telefonu Android je snadná. Registrace vyžaduje vaši e-mailovou adresu nebo Facebook.

Další informace, které musíte uvést, je vaše pohlaví a datum narození.

Chcete-li nechat aplikaci běžet podle potřeby a získávat body, musíte provést několik změn v nastavení.

Patří mezi ně povolení zobrazovat se nad ostatními spuštěnými aplikacemi a deaktivace režimu úspory energie na vašem mobilním telefonu.

Poté můžete začít hrát hry a vydělávat.

Potenciální výdělky

Aplikace vám poskytuje různý počet jednotek v závislosti na tom, jak dlouho hrajete a jaké úrovně dosáhnete.

Celkově platí, že čím déle hrajete a čím vyšší jsou vaše PXP, tím více bodů za minutu získáte.

Aby to bylo trochu jasnější, 1 800 bodů se rovná 5 USD a 3 000 bodů se rovná 10 USD při uplatnění na dárkové karty.

Další body můžete získat za doporučení ostatních na Mistplay.

Uživatelská hodnocení a recenze

Aplikace je dobře hodnocená a její pověst spadá do středního rozsahu. Uživatelé milují, jak snadné je získat odměnu, ale jiní si stěžují na zákaznickou podporu.

 • Hodnocení Trustpilot – 3,6/5 s více než 800 recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 4/5 s více než 400 000 recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Mistplay nenabízí bonus za registraci.

Nabízí pouze 50bodový bonus, když někdo použije váš odkaz na doporučení, aby se připojil k aplikaci, a další 100bodový bonus, když váš přítel uplatní svou první dárkovou kartu.

Platební metody a limity výběru

Mistplay vám umožňuje vyměnit své body za dárkové karty z oblíbených obchodů jako Starbucks, Amazon a Nintendo poté, co vyděláte 5 $.

Bohužel nemůžete dostat výplatu v hotovosti přes PayPal nebo podobné platformy. Dárkové karty a kredity v aplikaci jsou jediným způsobem, jak uplatnit své výdělky z Mistplay.

Vynést

S Vynést, můžete získat hotovost zdarma skenováním účtenek z každodenních nákupů. Je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak získat nějaké peníze zpět za nákupy v obchodě.

Spotřebitelská věrnostní aplikace, dříve známá jako Fetch Rewards, má více než 18 milionů aktivních uživatelů měsíčně, takže si můžete být jisti, že funguje.

Funkce

Tato aplikace je dostupná pouze v USA, takže pokud se nacházíte mimo tento region, měli byste se poohlédnout po jiné aplikaci na vydělávání peněz.

Aplikace pro skenování účtenek funguje v každém obchodě s potravinami v USA, od velkých obchodů s krabicemi a čerpacích stanic až po prodejce oblečení a železářství.

Takže pokaždé, když provedete nákup a naskenujete účtenku, získáte body.

Aplikace také podporuje více než 50 online prodejců, což vám umožňuje skenovat elektronické účtenky od kteréhokoli z nich.

Když nasbíráte dostatek bodů, můžete je vyměnit za bezplatné dárkové karty.

Fetch Rewards, nebo jednoduše Fetch, je legitimní a má nízký práh výběru, ale jeho dosažení může být náročné.

Klady

 • Snadné použití – Vše, co musíte udělat, je naskenovat účtenku, což zabere jen několik sekund.
 • Celostátní pokrytí – Aplikaci můžete použít ke skenování účtenek a získávání bodů při nákupech v obchodě téměř v každém obchodě v USA.
 • Podporuje více než 50 e-shopů – Aplikace vám umožňuje získávat body i při nákupech v některých e-shopech.
 • Nízká výplatní hranice – Fetch vám umožňuje uplatnit své body poté, co vyděláte pouze 3 $.
 • Konzistentní výplaty – bez ohledu na to, kolik peněz utratíte, aplikace vás odmění stejným počtem bodů.

Nevýhody

 • Potenciál nízkého výdělku – I když je skenování účtenek na Fetch snadné, potenciál výdělku je nízký a body se hromadí poměrně pomalu.
 • K dispozici pouze v USA – Tato spotřebitelská věrnostní aplikace není globální, takže ji můžete používat, pouze pokud jste v USA.
 • Žádná možnost pro skutečné peněžní výhry – Fetch nenabízí možnost získat výplatu v hotovosti.

Použitelnost

Tuto bezplatnou aplikaci lze snadno stáhnout a používat na jakémkoli mobilním telefonu Android a iPhone.

Stačí si ji stáhnout a začít fotit účtenky.

Aplikace sleduje vaše výdaje a zobrazuje, kolik jste utratili v konkrétním obchodě, v přehledných grafech a měsíčních rozpisech.

Potenciální výdělky

Fetch vám vyplácí v bodech, ale zajímavou částí jsou jeho konzistentní výplatní částky – za každou účtenku získáte 25 bodů, bez ohledu na to, kolik jste utratili.

Za týden však můžete naskenovat pouze 35 účtenek, což je trochu omezující.

1 000 bodů se také rovná 1 dolaru, takže uplatnění vaší ceny může trvat poměrně dlouho. Aplikace vám však umožňuje získat bonusové body za nákup kvalifikačních nebo časově omezených položek.

Vstupem do Fetch Clubu v aplikaci se vám odemkne exkluzivní obsah a nabídky od velkých značek, abyste získali ještě více bodů.

Dalším způsobem, jak zvýšit své výdělky, je doporučit aplikaci Fetch lidem, aby získali 2 000 až 4 000 bodů poté, co někdo použije váš odkaz, aby se k ní připojil a naskenoval první účtenku.

Uživatelská hodnocení a recenze

Fetch se mezi uživateli těší vysoké pověsti a aplikaci chválí za její jednoduchost.

 • Hodnocení Trustpilot – 4,7/5 s více než 1500 recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 4,6/5 s více než 935 tisíci recenzemi
 • Hodnocení iOS – 4,8/5 s 4,6 miliony recenzí

Bonusy za registraci nebo promo akce

Tato aplikace vám dá 2 000 bonusových bodů za registraci, což se rovná 2 USD.

Tímto způsobem vám pomůže rychleji dosáhnout prahu výběru, což by vám jinak pravděpodobně trvalo docela dlouho.

Pokud k připojení k aplikaci použijete něčí doporučující odkaz, můžete zvýšit uvítací bonusové body na 3 000–4 000.

Platební metody a limity výběru

Hranice pro výplatu Fetch je 3 $, což je ve srovnání s jinými aplikacemi na vydělávání peněz docela málo.

Své body můžete vyměnit za nejrůznější dárkové karty nebo dary partnerským charitativním organizacím.

Pokud chcete dostat zaplaceno v dárkových kartách, budete pravděpodobně muset získat 5 000 bodů nebo 5 $, protože většina dárkových karet začíná na této ceně.

Nahoru

Pokud hledáte aplikace, které vám platí skutečné peníze, Nahoru je rozhodně možnost zvážit. Zatímco se aplikace zaměřuje na nákupy plynu, nabízí také cash back za nákupy v mnoha restauracích a prodejcích.

Funkce

Upside je omezen na Spojené státy, takže nemá celosvětový dosah.

S jeho pomocí ušetříte peníze za plyn nebo nákupy ve vybraných večerkách a restauracích po celé republice.

Chcete-li získat peníze zpět z nákupu, musíte nejprve aktivovat nabídku kliknutím na „Nárokovat“. Poté máte 4 hodiny na nákup a nárok na odměnu.

Pokud použijete možnost skenování účtenky, máte 24 hodin na její nahrání.

Aplikace se může pochlubit různými možnostmi vyplacení a poměrně rychlým platebním procesem.

Klady

 • Snadné použití – Upside poskytuje snadný způsob, jak získat část peněz zpět při tankování benzínu a nákupu potravin v určitých restauracích a obchodech.
 • Platí skutečné peníze – Aplikace vám dává možnost dostat zaplaceno v hotovosti přes PayPal nebo bankovním vkladem.
 • Vysoké sazby vrácení peněz za nákupy potravin – Aplikace slibuje vrácení peněz ve výši 13 % až 35 % při nákupu v obchodech s potravinami nebo restauracích.

Nevýhody

 • Omezená dostupnost – Upside je k dispozici pouze v USA a nabízí cash back za nákupy na vybraných čerpacích stanicích, večerkách a restauracích.
 • Sazby se mohou lišit – Stejný řetězec může nabízet různé sazby na různých místech, přičemž některé ani neposkytují možnost vrácení peněz.
 • Žádná účtenka nemusí znamenat žádný výdělek – Pokud účtenku zapomenete nebo na účtence chybí důležité údaje, aplikace vám odměnu nedá.

Použitelnost

Upside je aplikace pro iOS a Android, kterou lze zdarma stáhnout a používat.

Vytvoření účtu je snadné a intuitivní rozhraní usnadňuje používání.

Aplikace vám umožňuje skenovat účtenky nebo propojit nákupy na podporovaných čerpacích stanicích a obchodech s vaším odbavením.

Potenciální výdělky

Upside nabízí sazby pro vrácení peněz za nákup plynu v rozmezí od 1 centu do 25 centů za galon. Pro průměrné auto by to znamenalo roční úsporu 5 až 119 dolarů.

U průměrné dodávky nebo nákladního auta je to 7 až 165 dolarů ročně.

Sazba vrácení peněz za nákupy ve vybraných restauracích a obchodech s potravinami, s výjimkou nákupů uskutečněných prostřednictvím doručovacích služeb, se pohybuje mezi 13 % a 35 %, což je docela slušné.

Můžete také těžit z programu doporučení Upside, kde se bonus za doporučení může lišit.

Program vám dá bonus, když váš přítel poprvé koupí benzín, a další bonus za každý galon zakoupený v budoucnu.

Získáte také bonus, když jejich doporučení naplní jejich nádrže.

Propagační kódy jsou dostupné pouze pro nové uživatele.

Uživatelská hodnocení a recenze

Tato aplikace má smíšené recenze, někteří uživatelé jsou spokojeni s jejím snadným používáním a jiní jsou zklamáni potenciálem výdělku a nezbytným krokem, kdy musíte po nákupu vybrat „Zaplaceno“, abyste získali odměnu.

 • Hodnocení Trustpilot – 1,5/5 s 303 recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 4,6/5 s více než 300 tisíci recenzemi
 • Hodnocení iOS – 4,8/5 s více než 456 tisíci recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Pokud použijete doporučující odkaz k registraci do Uptime a propagačních kódů, můžete získat 25 centů za galon jako uvítací bonus.

Platební metody a limity výběru

Upside vám nabízí několik způsobů, jak získat své výdělky.

Délka zpracování platby a to, zda budete platit poplatek, však závisí na zvolené platební metodě a výši výběru.

Dostupné možnosti platby jsou digitální dárkové karty s minimální výplatou 10 USD u většiny z nich, hotovost bankovním převodem s poplatkem 1 USD, pokud chcete vybrat méně než 10 USD, a hotovost přes PayPal s poplatkem 1 USD, pokud potřebujete vybrat peníze. méně než 15 dolarů.

Bingo v hotovosti

Bingo v hotovosti je jednou z nejlepších aplikací pro hráče, která jim umožňuje vyhrát skutečné peněžní ceny za hraní online her.

Je to legitimní aplikace provozovaná renomovanou platformou Skillz, takže je to určitě možnost, kterou byste měli zvážit při hledání aplikací, které platí bezplatné peníze.

Funkce

Zatímco hra je k dispozici pouze v USA, některé země USA nemají přístup k cash games, včetně Arizony, Iowy, Louisiany, Jižní Karolíny a Washingtonu.

Pro ty, kteří chtějí získat peněžní odměny, je k dispozici bezplatný a placený model hry.

Pokud se tedy chcete zúčastnit cash turnajů, musíte zaplatit vklad 5 $. Hry obvykle trvají přibližně 2 minuty a účastníci se porovnávají podle úrovně dovedností.

Klady

 • Zábavné a snadné použití – Herní aplikace promění klasické Bingo ve hru za peníze navíc, přičemž uživatelé ji popisují jako zábavnou, návykovou a snadnou.
 • Peněžní turnaje pro více hráčů – Herní aplikace nabízí pravidelně turnaje o skutečné peníze, což zajišťuje skvělé možnosti výdělku.
 • Vyplatí vám skutečné peníze – Bingo Cash vám umožní vyplácet odměny pomocí PayPal.

Nevýhody

 • Vklad 5 $ na hraní v cash games – Pokud se chcete zúčastnit těchto her, musíte zaplatit 5 $.
 • Omezená dostupnost – Herní aplikace není globální a některé země USA nemají přístup k peněžním turnajům.

Použitelnost

Tato herní aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení a tablety iOS a Android. Najdete ji v iOS a Play Store.

Stahování je zdarma, ale účast na cash turnajích vyžaduje zaplacení zálohy.

Aplikace má intuitivní rozhraní a nabízí tutoriál, který vám pomůže hrát hry a získávat peněžní odměny.

Potenciální výdělky

Všichni hráči vidí stejné karty a koule, takže abyste vyhráli hru, musíte být rychlí a soustředění. Kdykoli získáte Bingo, aplikace vám dá body.

Aplikace nabízí spoustu her a odměňuje uživatele peněžními cenami, když se dostanou mezi první tři.

Takže pokud jste konzistentní hráč Bingo Cash, můžete si s aplikací vydělat slušné peníze. Jen se ujistěte, že neplatíte více, než můžete vyhrát.

Pozvání lidí na platformu vám může vydělat až 15 $. Sbírání trofejí je další způsob, jak zvýšit své výdělky.

Uživatelská hodnocení a recenze

Hráči Bingo Cash milují, jak zábavné a návykové jsou cash games. Bohužel hra není uvedena na Trustpilotu, a proto nemá hodnocení.

 • Hodnocení Google Play – 4,3/5 se 112 recenzemi
 • Hodnocení iOS – 4,7/5 se 106 tisíci recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Tato herní aplikace nenabízí uvítací bonus ani propagační akce.

Platební metody a limity výběru

Své výdělky si můžete vybrat prostřednictvím Apple Pay a PayPal. Herní aplikace neurčuje minimální hranici výplaty.

Rakuten Insight

Rakuten Insight nabízí placené průzkumy, kterými můžete ve svém volném čase vydělávat peníze. Aplikace pochází od společnosti za cash-back platformou Rakuten, takže je 100% legitimní.

Funkce

Rakuten Insight je k dispozici v USA, Velké Británii, Francii a většině Asie.

Aplikace nabízí placené online průzkumy pro lidi v těchto regionech a umožňuje jim vydělat nějaké peníze navíc vyplňováním průzkumů na různá témata.

Po úspěšném dokončení každého průzkumu získáte různý počet bodů v závislosti na délce a obsahu průzkumu.

Vyplnění průzkumů může trvat 3 až 20 minut. Existuje také možnost, že budete v polovině průzkumu diskvalifikováni, ale stále získáte pár bodů.

Možnosti uplatnění a pozvánky k průzkumu se v jednotlivých regionech liší.

Klady

 • Různé platební metody – Tato aplikace průzkumu nabízí různé platební metody pro různé regiony, včetně možnosti vydělat peníze navíc přes PayPal.
 • Stránky vhodné pro mobilní zařízení – Rakuten Insight má stránky vhodné pro mobilní zařízení, takže průzkumy můžete snadno provádět na svém počítači nebo notebooku.
 • Nízká hranice výplaty – O výběr můžete požádat až poté, co vyděláte 5 USD.

Nevýhody

 • Omezené možnosti průzkumů – Počet dostupných průzkumů na Rakuten Insight je nižší než u populárních platforem průzkumů.
 • Omezená dostupnost – Aplikace je dostupná pouze v 15 zemích světa.

Použitelnost

Stažení a používání Rakuten Insight je zcela zdarma. Aplikaci najdete v Obchodě Play a od poslední doby také v iOS App Store.

Stránky jsou vhodné pro mobilní zařízení, což vám umožňuje používat je na vašem stolním zařízení stejně snadno a efektivně jako na mobilním telefonu.

Po dokončení registrace byste měli také vyplnit svůj profil, abyste mohli dostávat pozvánky na průzkum.

Potenciální výdělky

Rakuten Insight používá bodový systém, takže kdykoli dokončíte průzkum, získáte body v závislosti na faktorech, jako je délka průzkumu.

Většina průzkumů v aplikaci platí po jejich dokončení přibližně 30 bodů, přičemž 1 bod se rovná 0,01 USD.

I když aplikace nabízí program doporučení ke zvýšení vašich výdělků, je matoucí a není dostupná pro každého.

Uživatelská hodnocení a recenze

Zatímco Rakuten Insight nemá působivá hodnocení a mnoho recenzí ve srovnání s jinými aplikacemi, které vydělávají peníze na našem seznamu, pohodlně spadá do kategorie střední třídy.

 • Hodnocení Trustpilot – 2,9/5 s 9 recenzemi
 • Hodnocení Google Play – 3,7/5 s 262 recenzemi
 • Hodnocení iOS – 3,4/5 s 12 recenzemi

Bonusy za registraci nebo promo akce

Tato aplikace průzkumu nenabízí bonus za registraci.

Platební metody a limity výběru

Rakuten Insight vám s limitem pro výplatu 5 $ umožňuje uplatnit své body prostřednictvím dárkových karet Amazon nebo hotovosti PayPal, jakmile získáte 500 bodů.

Dostupné způsoby platby závisí na vaší zemi.

Závěr

Máte spoustu možností, jak si vydělat peníze navíc online. Z tohoto důvodu jsme vybrali ty nejlepší aplikace, které vydělávají peníze, které platí.

Podívejte se na naše recenze a vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje. Hodně štěstí!

Můžete se také podívat na tyto přidružené programy AI, abyste vydělali peníze.

  Zabezpečte WordPress pomocí X-Frame-Options a HTTPOnly Cookie
x