AndroidiOS

10 nejlepších aplikací pro zpěv karaoke pro Android a iOS

Věnujete se také zpěvu? Pokud ano, pak jste na správném místě, protože v tomto článku budeme hovořit o některých z nejlepších aplikací pro zpěv karaoke.

Zpěv je jedním z běžných aspektů našeho života. Někteří lidé projevují své emoce prostřednictvím písní. Spíše než toto má zpěv mnoho výhod: zvyšuje sebeúctu a sebevědomí, podporuje sociální začlenění a rozvíjí například dovednosti.

Karaoke je forma zpěvu. Karaoke zpěv je druh interaktivní zábavy. Samotné slovo karaoke znamená „zpěv bez hudby“. Zpívání bez hudby znamená, že získáte nahrávky písní beze slov.

Co je zpěv karaoke?

Lidé si mohou slova zpívat sami a užít si to. Obvykle je to instrumentální verze písní. Hlavním rozdílem mezi průměrnou skladbou a karaoke je absence hlavního zpěváka.

Amatérští zpěváci mohou využívat výhod karaoke zpěvu. Mohou trénovat a zlepšovat svou hlasovou kvalitu. Karaoke umožňuje nastupujícím zpěvákům být sebevědomí.

Karaoke může také zlepšit vaše fyzické a duševní zdraví. Ačkoli to zmírňuje stres, uvolňuje vaši mysl a baví vás tím, že vás udrží v záběru. Texty, hudba a nástroje nepochybně umocňují zážitek.

V současné době jsou karaoke aplikace na seznamu trendů uživatelů chytrých telefonů. Navíc tyto aplikace zmenšily bariéru mezi profesionálními zpěváky a domácími amatéry.

Amatérští zpěváci mohou získat dobrou pověst i z těchto malých platforem. Pokud máte zájem najít platformu pro zpěv karaoke, jste na správném místě.

Níže jsou uvedeny funkce, které musí být ve vaší karaoke aplikaci. Dále se podíváme na sociální situace, kde lze používat aplikace pro zpěv karaoke.

Na co se zaměřit při výběru karaoke aplikací?

Nejoblíbenější karaoke pěvecký software má několik jedinečných funkcí, jako jsou duety, hlasové efekty a širokou škálu populárních písní.

Než se tedy pustíte dál, podívejte se na funkce, které musí mít dokonalá aplikace pro zpěv karaoke.

Níže jsou uvedeny funkce, které byste měli hledat při rozhodování o tom, který je pro ně perfektní:

  • Významný katalog skladeb: Nejlepší bude aplikace nabízející širokou škálu skladeb. Skladba, kterou hledáte, nemusí být přítomna v aplikaci s vybranými skladbami.
  • Snadno použitelná a jednoduchá navigace: Povzbuzuje vás, abyste se naučili používat tuto aplikaci, aniž byste museli hledat pomoc od ostatních.
  • Funkce automatického ladění a korekce výšky: Funkce automatického ladění a korekce výšky vám pomohou vylepšit kvalitu zvuku.
  • Možnost duetu: Zdvojnásobte zábavu uživatele tím, že mu umožníte hrát s přáteli nebo jinými zpěváky online.
  • Efekty modulace hlasu: Pro přidání profesionálního nádechu písním zpívaným amatérskými zpěváky.
  • Dostupnost textů: K dispozici jsou pohyblivé texty, které amatérského zpěváka vedou k tomu, aby při zpívání písně zůstal na správné cestě. Pokud je zpěvák při zpěvu zmatený, pomůže mu text.
  Personalizované streamování videa pro Android a iOS

V neposlední řadě je možnost sdílení. Možnost sdílení umožní uživatelům sdílet svůj výkon s ostatními v aplikaci a dalších platformách sociálních médií, jako je Facebook a WhatsApp.

Některé aplikace také nabízejí různé funkce, které uživatelům umožňují nahrávat video sólo nebo se svými přáteli.

Spíše než všechny tyto funkce uvedené výše byste měli hledat aplikaci, která hladce funguje na platformách Web, Android a iOS.

Nyní vyvstává otázka, jakou aplikaci zvolit pro lepší zážitek pro lepší kvalitu zvuku. No, to záleží na vás. Určete, co hledáte. Které funkce chcete mít v aplikaci?

Abychom vám pomohli zúžit váš úsudek, které z nich nainstalovat, uvádíme několik aplikací pro zpěv karaoke a jejich funkce. Kromě toho jsou tyto aplikace zdarma k použití.

Pojďme se tedy bez dalšího zdržování podrobně podívat na následující aplikace.

StarMaker

Prvním softwarem v tomto seznamu dostupným v Google Play Store i Apple Store je StarMaker – Sing Karaoke songs. Miliony milovníků karaoke preferují aplikaci.

Rozsáhlá a přizpůsobená knihovna skladeb vám umožňuje vybrat si každý druh písně, ať už popovou nebo regionální.

Tyto profesionální funkce umožňují uživatelům upravovat a sdílet své hlasy po celém světě prostřednictvím jakékoli platformy sociálních médií. Možnost duetu umožňuje uživatelům zdvojnásobit zábavu tím, že jim umožní zpívat se svými přáteli. A co je nejdůležitější, StarMaker umožňuje uživatelům kromě těchto funkcí spolupracovat s profesionálními zpěváky.

Smule

Další aplikací dostupnou na Google Play Store i Apple Store pro karaoke zpěv je Smule. Smule patří mezi nejlépe hodnocené aplikace pro zpěv. Amatérští zpěváci jsou vedeni rolujícími texty pro případ, že by nastal nějaký zmatek. Buď může uživatel zpívat LIVE nebo nahrávat své vystoupení.

Různé funkce a efekty modulace hlasu dodávají vaší hudbě profesionální nádech. K dispozici je možnost detekce a korekce výšky tónu pro jemné doladění zpěvákova výkonu.

Zpěváci mohou připnout svůj nejlepší výkon a sdílet ho ve svém profilu Smule. Ať už chcete cvičit nebo zpívat, můžete se věnovat obojímu, abyste se vyjádřili. Tato aplikace byla proto zařazena mezi nejlepší AppsApps na Google Play, protože má více než 100 milionů stažení. Nejlepší na Smule je, že můžete hrát nebo cvičit duety i s mezinárodními zpěváky.

zpívat (Vsing)

Sing (Vsing) patří mezi top iOS karaoke aplikace. Aplikace obsahuje obrovskou sbírku písní. V této aplikaci je k dispozici každý druh písně, od staré klasiky po popové písně.

K dispozici jsou různé řady zvukových efektů, které zajistí váš ohromující výkon. V aplikaci jsou k dispozici také funkce jako zpracování hlasu a automatické ladění.

  Jak přidat widgety na obrazovku uzamčení iPhone v iOS 16

Vsing vám poskytuje fantastickou platformu, kde můžete ukázat svůj talent. Tato aplikace vám také umožňuje hrát v duetech nebo skupinových písních se svými přáteli po celém světě.

Zpívejte karaoke

Aplikace Sing Karaoke umožňuje uživatelům vybrat si své oblíbené skladby pro jejich karaoke vystoupení. V této aplikaci je k dispozici široká škála skladeb, od populárních po regionální. Aplikace je primárně zdarma k použití, ale její prémiová verze má také pokročilé funkce.

Aplikace Sing Karaoke umožňuje uživatelům nahrávat se při zpěvu. Rolling texty pomáhají amatérským zpěvákům zpívat synchronizovaně bez jakýchkoliv překážek. Aplikace má velmi jednoduché rozhraní a navigaci, takže se snadno používá. Uživatelé mohou nahrávat a sdílet své vystoupení s kýmkoli chtějí – jedna ze skvělých možností zpěvu karaoke.

Karaoke písně

Samotný název připomíná funkci a vlastnosti této aplikace Karaoke Songs. Tato aplikace slouží všem funkcím, které musí mít aplikace pro zpěv karaoke. Různé žánry písní s jejich texty jsou k dispozici v přizpůsobené knihovně karaoke písní.

Uživatelé mohou snadno nahrávat a sdílet skladbu, kterou zpívají. Jeho snadno použitelné rozhraní umožňuje uživatelům používat aplikaci, aniž by hledali něčí pomoc nebo navigaci.

Kromě toho se amatérští zpěváci mohou naučit hodně o ovládání výšky tónu, automatickém ladění, úpravě hlasu, aranžování partu karaoke a tak dále. Uživatelé mohou využívat výhod této skvělé aplikace z Apple Store. Aplikace je k dispozici pro instalaci zdarma s nákupem aplikace.

Karaoke – Zpívejte

Karaoke – Sing navrhla společnost Yonkee Music. Je to bezplatná aplikace, která uživatelům umožňuje zpívat a nahrávat písně s texty bez omezení. Existuje několik funkcí, které povedou váš výkon na vysokou úroveň. Poskytuje rozhraní, které se snadno používá a je vysoce intuitivní.

Kromě toho je zde také funkce rolování textů. Uživatelé mohou tuto karaoke aplikaci propojit se svými inteligentními televizory pomocí jejích pokročilých funkcí.

Možnost ‚Share‘ umožňuje uživatelům snadno sdílet nahrané karaoke se svými přáteli a rodinou nebo dokonce na jakékoli platformě sociálních médií. Aplikace má několik hlasových efektů, které mohou změnit hlasový výstup.

Hlas

Zvyšte úroveň své zábavy s The Voice. Můžete si vychutnat funkce této aplikace na profesionální úrovni, aniž byste museli použít jediný cent zdarma. Všechny populární písně jsou k dispozici v jediné aplikaci. Není to úžasné?

Uživatelé mohou vytvořit video nahrané karaoke pomocí jedinečných filtrů a efektů. Jeho vestavěné funkce upraví váš zvuk. Spolu s funkcemi zpěvu aplikace podporuje také video filtry.

Možnost Duet také umožňuje nahrávat karaoke s přáteli. Kromě toho vám The Voice umožňuje sdílet nahrávky s více než 100 miliony diváků. A co je nejdůležitější, aplikace The Voice karaoke umožňuje uživatelům sledovat jedinečné coververze a komunikovat také s dalšími slavnými zpěváky.

Zpívejte + karaoke

Sing+ Karaoke je více než jen tradiční karaoke aplikace. Pomocí mikrofonu můžete komunikovat s přáteli v aplikaci v reálném čase. Jeho vysoce kvalitní zvukové efekty upgradují vaše hlasové nahrávky a posunou je na další úroveň. Navíc vás nejvíce přitáhne jeho rozsáhlá knihovna bezplatných skladeb.

  Ignorujte už žádné zámky telefonů, když děti neodpovídají na volání rodičů [Android]

Kromě toho jsou na jediné platformě k dispozici miliony bezplatných skladeb, od rocku, popu a rapu až po klasiku. Umožňuje vám udržovat svůj profil přidáním špičkové kolekce nahraných karaoke. Svůj výkon můžete aktualizovat pomocí inovativní funkce hodnocení AI.

K dispozici je několik nástrojů a vlastních DIY stop. Celkově je aplikace Sing+ Karaoke neuvěřitelný způsob, jak vyjádřit emoce a komunikovat s novými přáteli.

KaraFun

Milovníci popových hitů, tady je nejlepší karaoke aplikace pro vás všechny. KaraFun je navržen tak, aby splňoval všechny potřeby milovníka popových písní.

Můžete najít perfektně přizpůsobené skladby v každém žánru. Každý druh písně s textem je k dispozici v seznamu skladeb Party, od hitů desetiletí až po nejnovější hitparády.

Navíc obsahuje relaci s novými písněmi, kde můžete rychle získat všechny nově vydané písně ve formě karaoke. Uživatelské rozhraní je navrženo s minimálními a čistými možnostmi, aby se předešlo dalším zmatkům při posouvání kanálu.

A co je nejdůležitější, nejlepší na používání této karaoke aplikace je její dostupnost v offline režimu. Tak na co čekáš? Přepněte na KaraFun – Karaoke Party pro lepší karaoke zpěv.

zpívám

iSing – Sing & Record Karaoke je ideální pro ty, kteří chtějí utrácet za něco jiného, ​​než je vyhrazený karaoke stroj. Umožňuje svým uživatelům nahrávat své karaoke a zveřejňovat je na svém profilu. Rozsáhlá sbírka přizpůsobených knihoven skladeb umožňuje uživatelům vybrat si své oblíbené.

Další výhodou použití této karaoke aplikace je, že umožňuje uživatelům upravit hlasitost, výšku a tempo skladby podle jejich přání. Můžete to snadno využít v Obchodě Play nebo Apple Store.

I po nahrání můžete podle nich provádět změny před sdílením na jiných platformách. Pohyblivé vícejazyčné texty pod obrazovkou vám pomohou dokonale recitovat texty. Zkrátka aplikace iSing – Sing & Record Karaoke patří k mým oblíbeným.

Závěr

Hudba je nejlepší způsob, jak uklidnit naši mysl. V každé maličkosti najdeme smysl pro hudbu. Stručně řečeno, karaoke zpívání spolu se zábavou nám žehná několika výhodami. Karaoke zpěv pomohl mnoha lidem dosáhnout jejich cílů a dosáhnout jejich snů.

Široká škála přizpůsobených knihoven populárních skladeb navíc poskytuje řadu funkcí, díky nimž bude váš hlas melodický.

S karaoke aplikacemi však není úprava a úprava vašeho hlasu jednodušší. Tyto aplikace jsou bezplatné. Výše uvedené aplikace můžete otestovat, abyste našli tu správnou, která zlepší váš zážitek z karaoke zpěvu.

Můžete také prozkoumat některé aplikace pro odstraňování zpěvu a vytvořit karaoke nebo DJ mixy.

x