10+ nejlepších her pro Windows Phone 2023 – [Top List]

Windows je oblíbená platforma OS pro chytré telefony a počítače. Windows telefony poskytují úžasnou platformu pro hraní her s bohatou hardwarovou podporou. Lidé rádi hrají hry, aby trávili svůj volný čas.

Microsoft Store nabízí hry v mnoha různých kategoriích, jako jsou závody, sport, dobrodružství, střelba, hádanky atd. Hry pro Windows jsou plné dobrodružství a zábavy.

V tomto článku uvedeme seznam nejlepších her pro telefony Windows s podrobnostmi a odkazy ke stažení. Volný čas můžeme snadno trávit hraním her.

Seznam nejlepších her pro Windows Phone.

 • Kapesní edice Minecraft.
 • Angry Birds.
 • Asfalt 8.
 • Královská vzpoura 2.
 • Křížová cesta.
 • Monument Valley.
 • Sonic Dash.
 • Lepův svět 3.
 • Bitva o válečné letouny.
 • Spiderman neomezeně.
 • 1. Minecraft Pocket Edition.

  Minecraft Pocket Edition je vynikající mobilní hra. Je založen na platformě akčního dobrodružství. Tato hra byla hit na Android Play Store a iTunes a je také k dispozici pro uživatele telefonů se systémem Windows.

  Prozkoumejte neznámá slova v dobrodružném režimu a vytvořte si vlastní s kreativním režimem a neomezenými zdroji. Možnosti s Minecraftem jsou nekonečné. Je to nutnost pro každého hráče mobilních her.

    Věděl jsi? Windows nikdy neměl „System Tray“

  Kapesní edice Minecraft: Stažení.

  2. Angry Birds.

  Angry Birds je jednou z nejpopulárnějších her na platformě Windows, která je na platformě Microsoft k dispozici zdarma. V obchodě Microsoft má hodnocení 4,4. Také poskytuje 300 mezihvězdných úrovní s různými úrovněmi obtížnosti.

  Poskytuje jedinečné hratelné postavy. Každá postava má jiné speciální schopnosti. Poskytuje také vesmírné dobrodružství s nulovou gravitací. Tyto hry poskytují úžasná témata na pozadí. Je kompatibilní s Windows 8, 8.1 a 10.

  Angry Birds: Stažení.

  3. Asfalt 8.

  Asphalt 8 je bezesporu nejlepší závodní hra dostupná na jakékoli mobilní platformě. Je to jedna z nejlepších her pro Windows telefony. Existuje obrovský seznam aut k odemknutí a mnoho exotických tratí, na kterých můžete závodit v různých herních režimech.

  Hra má ohromující grafiku a skvělé ovládání, které nabízí skvělý zážitek ze závodění. Jedinou nevýhodou je, že hra vyžaduje obrovské množství místa na vašem zařízení, ale zcela stojí za to.

  Asfalt 8: Stažení.

  4. Královská vzpoura 2.

  Je to oceňovaná strategická hra s miliony stažení na Microsoft Store. V obchodě Google Play má hodnocení 4,5. Navíc nabízí úžasnou 3D grafiku a úžasnou hratelnost. Musíme vybudovat naše království a zachránit ho před našimi soupeři.

  Musíme postavit náš hrad a obranu pomocí jednoduchých pohybů na obrazovce. Postavte a upravte naše budovy a nasaďte hradní stráž na obranu našeho hradu. Můžeme bojovat s tisíci hráčů po celém světě a stát se skutečným králem.

    (OPRAVENÉ) Průzkumník Windows selže po kliknutí pravým tlačítkem

  Royal Revolt 2: Stažení.

  5. Křížová cesta.

  Crossroad je retro arkádová hra, která je nepříjemně návyková. Vše, co musíte udělat, je zastavit se na obrazovce, aby váš přehrávač bezpečně přešel silnici, ale není to tak jednoduché, jak to zní.

  Hra je přímočará, ale velmi návyková a hra je velmi známá na všech platformách. Strávili jsme hraním této hry a vřele ji doporučujeme.

  Křižovatá cesta: Stažení.

  Zkontrolujte také: – Nejlepší užitečné aplikace pro Windows

  6. Monument Valley.

  Monument Valley je hra pro velmi slavnou osobu, která musí napadnout vaši mysl. Hra byla uvedena v pořadech jako House of Cards, protože je tak slavná.

  Byli jsme trochu překvapeni, když jsme zjistili, že je k dispozici na platformě Windows Phone, ale to je pro vás skvělá zpráva. Pokračujte a nainstalujte tuto hru.

  Hra má skvělou grafiku a je zábavná. Hodnocení a recenze této hry online to potvrzují.

  Monument Valley: Stažení.

  7. Sonic Dash.

  Sonic Dash je jedna z nejlepších adventur, která je dostupná také na Microsoft Store s hodnocením 4,4. V této hře musíme běhat po cestě a sbírat další a další mince, abychom vylepšili své schopnosti.

  Můžeme také použít zvukovou pomlčku k překonání všech překážek na cestě. Tato hra také nabízí každodenní výzvy ke sbírání dalších ocenění.

    Jak změnit své jméno na přihlašovací obrazovce Windows 10

  Poskytuje úžasnou grafiku a snadno hratelné rozhraní. Je kompatibilní s Windows 8, 8.1 a 10.

  Sonic Dash: Stažení.

  8. Lepův svět 3.

  Je to další populární hra v seznamu nejlepších her pro telefony Windows. Jde o kombinaci Arcade a Adventure Games, která má na Microsoft store hodnocení 4,2.

  V této hře musí Lap zachránit své přátele a rodinu sám. Musíme lepe pomoci získat různé síly a schopnosti. Tato hra nabízí 8 různých světů s 64 úrovněmi.

  Poskytuje 10 a více různých předmětů a schopností, které nám pomáhají dokončit úrovně. Musíme porazit 13 nepřátel.

  Lepův svět 3: Stažení.

  9. Bitvy válečných letadel.

  Je to úžasná hra na seznamu nejlepších her pro Windows Phone. Je to 3D letecká bojová hra, ve které musíme střílet nepřátelská letadla. Můžeme snadno upgradovat naše letadlo a přizpůsobit jej různými zbraněmi.

  Tato hra nabízí dynamickou, nepřetržitou bitvu. Hráči z celého světa mohou hrát online. Můžeme cítit sílu bojového letadla. Je kompatibilní s Windows 8, 8.1 a 10.

  Battle of Warplanes: Stažení.

  10. Spiderman neomezeně.

  Je to úžasná hra na seznamu nejlepších her pro telefony Windows. Také je to kombinace arkádových a akčních her. V obchodě Google Play má hodnocení 4,5.

  Tato hra poskytuje šanci zahrát si roli Spidermana ze slavného seriálu Marvel. Jeho příběhový režim můžeme hrát s 25 různými misemi a 5 bitvami s bossy.

  Musíme se houpat, utíkat, bojovat proti zločinu. Je kompatibilní s Windows 8, 8.1, 10.

  Spiderman neomezeně: Stažení.

  Jedná se tedy o nejlepší hry pro telefony se systémem Windows dostupné pro váš obchod se systémem Windows. Stáhněte si je a vychutnejte si je z uvedených odkazů. Podělte se o své myšlenky v komentářích níže.