10+ nejlepších offline aplikací pro Android 2023 – [Top List]

Android je operační systém, do kterého instalujeme různé typy aplikací pro další funkce. Jak všichni víme, obslužné aplikace pro Android jsou dostupné téměř na každém zařízení. Většina zařízení má mapy, prohlížeč a všechny další věci, které vyžadují připojení k internetu.

Obvykle několik aplikací funguje online a zbytek funguje offline. Existuje omezený počet nejlepších aplikací pro Android, které vyžaduje každý telefon. Všichni tedy potřebujeme, aby tyto aplikace fungovaly offline. V případě, že nemáme k dispozici internet.

V takové situaci můžeme k dokončení důležitých úkolů použít offline aplikace pro Android. Offline aplikace pro Android také šetří použitelnost dat a zvyšují zálohování baterie. Dnes vám poskytneme několik offline aplikací pro Android. Tyto aplikace jsou alternativou k aplikacím, které vyžadují připojení k internetu.

Seznam nejlepších offline aplikací pro Android.

1. Překladač Google.

Překladač Google je nejlepší možností, jak převést jeden jazyk do druhého během několika sekund. Funguje i offline. Musíme si stáhnout jazykový balíček pro offline použití.

Podporuje 90 různých jazyků v textovém režimu. Můžeme také použít náš fotoaparát k překladu textu do 26 různých jazyků. V Obchodě Google Play má hodnocení 4,4. Tuto hru si stáhlo přibližně 100 milionů uživatelů.

  Přístup k číselníku a vyhledávání Google v plovoucím okně [Android]

2. Hike Messenger Offline Chat.

The Hike je populární aplikace pro Android messenger, která poskytuje chatování v online i offline režimu. Túra poskytuje svou funkci hike direct s pomocí této můžeme lokálně vytvořit naši síť pomocí WiFi direct funkce chytrých telefonů.

Můžeme lokálně chatovat s našimi přáteli na univerzitním kampusu, v kanceláři a v našem domě ve dvou různých místnostech. Je to úžasná aplikace, která poskytuje širokou škálu samolepek. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 100 milionů uživatelů.

3. Anglický slovník offline.

Je to další populární aplikace v seznamu offline aplikací pro Android. Můžeme snadno vyhledávat anglická slova a fráze s jejich definicí.

Má více než 229 000 definic a mechanismus pro snadné vyhledávání. Tato aplikace funguje dobře offline a používá internet pouze v případě, že nenajdeme slovo.

Má také tlačítko náhodného vyhledávání pro učení nových slov. V obchodě Google Play má hodnocení 4,3. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 50 milionů uživatelů.

4. Offline slovníky.

Je to další nejlepší offline aplikace pro uživatele Androidu. Potřebujeme si poprvé stáhnout slovník našeho oblíbeného jazyka. Tato aplikace poskytuje mnoho slovníků v různých jazycích.

V obchodě Google Play má hodnocení 4,1. Slova můžeme snadno vyhledávat offline bez použití internetu. Můžeme také synchronizovat naše poznámky mezi všemi detaily zařízení pomocí účtu Google. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 50 milionů uživatelů.

  Jak zjistit číslo IMEI telefonu Android

5. Offline mapy a navigace.

Je to skvělá aplikace ve všech offline aplikacích pro Android. V Obchodě Google Play má hodnocení 4,2. Poskytuje offline mapy a offline GPS navigaci.

Podporuje také hlasovou navigaci ve 33 různých jazycích. Poskytuje také noční režim založený na místním časovém systému. Poskytuje také navádění do jízdních pruhů. Zobrazuje 3D budovy na mapách. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 10 milionů uživatelů.

6. Offline prohlížeč.

Je to další populární offline aplikace v seznamu offline aplikací pro Android. V této aplikaci můžeme snadno prohlížet webové stránky offline. Webové stránky, které chceme vidět později, si musíme stáhnout v režimu offline.

Když jsme online, můžeme si snadno stáhnout webové stránky. V obchodě Google Play má hodnocení 4,2. Je kompatibilní se všemi verzemi Androidu od verze 2.3 nebo vyšší. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 1 milion uživatelů.

7. All-in-One offline mapy.

Je to další nejlepší volba pro offline mapy a navigaci, která má v obchodě Google Play hodnocení 4,1. Tato aplikace může uložit všechny mapy, které potřebujete k prvnímu načtení map.

Můžeme jej snadno použít v oblastech se slabým signálem a ušetřit náklady na baterii telefonu a internet. Poskytuje mnoho map včetně klasické silniční mapy, topografických map, satelitních map atd. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 1 milion uživatelů.

  20 nejlepších herních konzolí pro Android

8. Kiwix, Wikipedie offline.

Je to také dobrá alternativa k encyklopedii Wikipedie. Jedná se o offline aplikaci pro Android, která je zdarma dostupná v obchodě Google Play. V obchodě Google Play má hodnocení 4,2.

V této aplikaci musíme soubor databáze stáhnout pouze jednou a umístit jej na SD kartu nebo do interní paměti. Je to lehká aplikace pro Android se snadno použitelným rozhraním. Poskytuje také možnost vyhledávání pro nalezení konkrétního obsahu. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 0,5 milionu uživatelů.

9. TC-Offline.

Je to další populární aplikace pro Android v seznamu offline aplikací pro Android. Tato aplikace je speciálně navržena pro čtenáře katalogu myšlenek. V obchodě Google Play má hodnocení 3,9. Tato aplikace funguje v režimu offline.

Poskytuje nám nejnovějších 25 článků zveřejněných v katalogu myšlenek. Tato aplikace se aktualizuje za 24 hodin pouze na vyžádání, pokud chceme. Můžeme snadno číst články za letu a aktualizovat je, kdykoli je k dispozici bezplatný internet. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 50 tisíc uživatelů.

10. Výukový program pro Android.

Je to také dobrá aplikace v seznamu nejlepších offline aplikací pro Android. Tato aplikace je speciálně navržena pro počáteční učení programování Android. Pokud jste začátečník s programováním pro Android, pak je tato aplikace pro vás opravdu dobrá.

Poskytuje snadno použitelné rozhraní a podporuje režim celé obrazovky pro snadné učení. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 50 tisíc uživatelů. Poskytuje jednoduché programovací tutoriály s příklady.

Na závěr těchto několik nejlepších offline aplikací pro Android, které podle nás musí mít každý telefon. Pokud se vám líbí, sdílejte je se svými přáteli.