10 nejlepších zesilovačů signálu mobilních telefonů pro domácnost a kancelář [2023]

Instalace nejlepších zesilovačů signálu mobilních telefonů může snadno vyřešit problémy se signálem mobilní sítě📶 doma, v kanceláři, v klubu nebo kdekoli jinde.

Jedním z nejvíce frustrujících dnů v našem běžném životě je, když se telefonování s naším mobilním telefonem stává noční můrou. Pravdou tohoto století je, že síť mobilních telefonů je hned po životních nezbytnostech tou, která má nejvyšší prioritu.

Často se setkáváme s problémy během mobilních hovorů, surfování na internetu nebo sledování online videí na různých platformách. Stává se to v neobvyklých situacích, kdy jste příliš daleko od věže. Za tyto problémy mohou také překážky stavebními materiály, špatné povětrnostní podmínky, bydlení v hustě obydlené oblasti a mnoho dalších technických důvodů.

Ale zesilovače signálu mobilních telefonů jsou výkonná zařízení, která mohou pomoci zvýšit sílu sítě. Vytvořili jsme seznam nejlépe hodnocených zesilovačů signálu mobilních telefonů dostupných online na Amazonu.

Co jsou zesilovače signálu mobilního telefonu?

Zesilovač signálu mobilního telefonu je sestava přístrojů pracujících v kombinaci k získání slabých signálů v oblasti. Signály se v nástroji zesílí, aby bylo zajištěno lepší připojení pro mobilní telefony v dané oblasti.

Sada zesilovače signálu se obecně skládá z antény a zesilovače, které jsou propojeny kabelem. Existují dva hlavní typy zesilovačů signálu, jmenovitě zesilovače analogového signálu a zesilovače inteligentního signálu.

Analogový systém nebo obousměrné zesilovače využívají tradiční celulární metody příjmu a vysílání. Zde je vyžadována instalace externí antény propojené se zesilovačem a zajišťuje průměrný zisk 70 dB.

Inteligentní zesilovače jsou drahé a mohou přenášet zisk až 100 dB. Snadno se používá se zásuvným mechanismem a funguje bez nutnosti připojení externí antény. Lze jej tedy použít jako alternativu k WiFi routerům pro domácí a kancelářské použití.

Výhody použití zesilovače signálu mobilního telefonu

Zařízení pro zesílení signálu je obvykle užitečné v omezené budově nebo izolované oblasti, pravděpodobně ve venkovském prostředí. Navzdory technologickému pokroku tato místa trpí nedostatkem mobilních signálů. Díky tomu se jednoduché volání nebo používání internetu stává výzvou.

Zesilovač signálu mobilního telefonu může tyto problémy úspěšně vyřešit, zatímco jeho instalace nabízí několik výhod.

✔️ Zvyšuje životnost baterie mobilního telefonu o 3 hodiny.

✔️ Přerušení signálu pouze v případě, že dostupnost signálu je nulová od mobilní společnosti.

✔️ Volání bez stresu zevnitř místnosti.

Málo zařízení pro zesilovač signálu je také kompatibilních pro instalaci do vozidel. Při cestování na periferii tak získáte nerozbitné mobilní sítě.

Podívejte se na tipy a nástroje, jak zlepšit své internetové služby.

Jak funguje zesilovač signálu mobilního telefonu?

Standardní zesilovač signálu mobilního telefonu se obecně dodává s externí anténou, vnitřní anténou a zesilovačem. Základní koncept jeho fungování je jednoduchý: externí anténa vyhledává signál a přenáší jej do zesilovače. Zesilovač pak zesílí signál a vysílá jej pomocí vnitřní antény.

Externí anténa musí být umístěna v otevřeném prostoru pro zachycení dostupného signálu s nízkým dosahem. Je připojen kabelem k zesilovači, který má připojenou anténu. Zesilovač zvyšuje kvalitu signálu a vysílá jej do mobilních zařízení ve svém dosahu.

Pro instalaci antény a přizpůsobení frekvence signálu je proto nezbytné využít pomoci odborníka. Správné nastavení je totiž zásadní bez ohledu na to, zda používáte tuto nebo WiFi karty.

Dalším pozoruhodným faktem je, že zesilovač nemůže produkovat signál; dokáže získat dostupný signál, i když je slabý, a zesílí jej pro plynulé připojení k mobilním telefonům.

Tyto zesilovače signálu mobilních telefonů jsou kompatibilní s GSM, CDMA, HSPA+, 2G, 3G, 4G LTE a dalšími pokročilými spektry.

  Jak zakázat IP někoho ve sporu

Čtěte také: Nejlepší software pro analýzu Wi-Fi pro malé a střední obchodní sítě.

Amazboost

Amazboost funguje bez lidského zásahu a automaticky se přizpůsobuje zisku systému a úrovním výkonu. Jedná se o zařízení schválené FCC a je držitelem souhlasu více než 90 amerických operátorů, včetně AT&T, Sprint, Verizon, MTS a dalších. Můžete se zdarma zaregistrovat na jeho oficiálních stránkách pro použití a technickou podporu.


Technické specifikaceRozsah5000 čtverečních stop Hmotnost 7,56 liber Frekvenční pásmo12/13/17/5/25/2/4Kompatibilní nosičeVšechny americké nosiče (90+)BarvaStříbrnáVenkovní anténaSměrová log-periodickáVnitřní anténa,Podpora 2G33GS,Směrová anténa 2G3GS. 2020

Tento zesilovač signálu může zesílit signály až 300krát a je schopen komunikovat s věžemi na vzdálenost 3-5 mil. I při 1–2 čárkách venkovního signálu se vysílání může roztáhnout na 800 čtverečních stop. Proto je speciálně pro odlehlé oblasti, kde jsou přísné problémy se signálem mobilního telefonu.

Jedná se o zařízení pro podporu signálu připravené na 5G podporující všechna pásma. Současně jsou podporovány i současné sítě 2G, 3G a 4G, které je umocňují pro bezproblémové volání, posílání SMS zpráv a prohlížení internetu.

Kompletní balíček nástrojů obsahuje venkovní anténu, vnitřní nástěnnou anténu, zesilovač signálu, dva 30ft kabely RG6, napájecí kabel a sadu s pokyny.

Anntlent

Anntlent nabízí bezplatnou výměnu produktu po dobu až tří měsíců spolu s pětiletou zárukou výrobce. Jedná se o zařízení schválené FCC dodávané ve více než 80 zemích. Společnost má kapacitu vyrobit více než 20 000 instalačních sad s týmem pro reakci na stížnosti do 24 hodin.


Technické specifikaceRozsah 4500 čtverečních stop Hmotnost 5,13 liber Frekvenční pásmo 5/12/13/17 Kompatibilní nosiče Verizon, AT&T, T-MobileColorGreySignal Support2G, 3G, 4G a 5Gvenkovní anténaSměrová YagiVnitřníDuhová2Launní19Anténa

Tento zesilovač signálu je dodáván se směrovým panelem s vysokým ziskem a anténami Yagi, které poskytují 32krát výkonnější výstup signálu v rozsahu 4500 čtverečních stop. Poskytuje stabilní výkon pomocí funkce eliminace vlastní oscilace, která detekuje intenzitu příchozího signálu a upravuje zesílení.

Zařízení je kompatibilní se sítěmi Verizon, AT&T a T-Mobile podporujícími signály GSM, 3G, 4G LTE a 5G. Posilovač signálu má světelné indikátory, které ukazují aktuální stav. Režim nečinnosti šetří energii přechodem do pohotovostního režimu, když se nepoužívá.

Interní anténa je směrový panel připojený 16ft kabelem. Aby pomohla zákazníkům s testováním frekvenčního pásma v síti, společnost také vydala službu volání pro uživatele Android a iOS.

Telefonní tón

Telefonní tón nabízí výkonný systém zesílení signálu mobilního telefonu s vysokým ziskem, citlivě směrovanou anténou pro zachycení signálů na vzdálenost 5 až 8 mil. Dokáže přenést vylepšený signál na maximálně 4500 čtverečních stop a dokonce i s 1–2 čárkami může vnitřní anténa pokrýt 1000 čtverečních stop plochy.


Technické specifikaceRozsah 4 500 čtverečních stop Hmotnost 4,59 liber Frekvenční pásmo 12/13/17 Kompatibilní nosiče Verizon, AT&TColor BlackSignal Support4G a 5GOoutdoor AntennaDirectional Log-PeriodicalIndoor AntennaAugust2Datumspuštění20

Má dvoupásmovou frekvenční třídu s frekvencí 700 MHz. Tento zesilovač připravený na 5G je prominentně postaven pro síť 4G LTE s podporovanými pásmy 12, 13 a 17 v dynamickém sdílení spektra. Proto je nejlepší pro domácnosti, kanceláře, vozidla, chaty, sklepy, obytné vozy atd.

Box zesilovače má LED kontrolky signalizující jeho perfektní práci zelenou barvou a požadavky na nastavení antény červenou barvou. Jeho lité hliníkové tělo odvádí nadměrné teplo pro lepší výkon, zatímco automatický pohotovostní režim je vždy aktivní, aby se šetřila energie.

Venkovní anténu si můžete sami nastavit pomocí mobilní aplikace Open Signal a najít směr k nejbližší věži. Spolu s tím můžete sami otestovat frekvenční pásma na svých chytrých telefonech Android nebo iOS podle uvedených postupů. Poskytují také kabel pro vstup do okna, který chrání vaši stěnu před vrtáním.

  Jak odeberu svůj účet PSN z jiného PS4

AmsignalBars

AmsignalBars poskytuje snadno instalovatelný model zesilovače signálu se dvěma vnitřními anténami v nastavení, které jsou zabudovány uvnitř modrého zesilovače signálu. Toto zařízení má LCD displej pro kalibraci příjmu mobilního telefonu.

Technické specifikaceRozsah6500 čtverečních stopHmotnost7,78 liber Frekvenční pásmo66/2/4/5/12/13/17/25Kompatibilní nosičeVšechny nosiče v USAColorBlueSignal Support4G, a 5GOoutdoor AntennaDirectionalLa Log-Periodic2BuilchLaun-Antenna2

Můžete jej nainstalovat do odlehlých oblastí, do sklepů budov nebo do jakékoli jiné oblasti se slabým signálem a spolehnout se na ně, pokud jde o nepřerušitelné připojení k internetu prostřednictvím mobilních sítí. Je to proto, že toto robustní zařízení pro vysílání signálu na dlouhé vzdálenosti pokrývá oblast 6500 čtverečních stop a podporuje data 4G LTE a 5G u všech amerických operátorů.

Společnost také nařizuje dodržovat minimální vzdálenost 3 – 6 metrů mezi vnitřní a venkovní anténou. K testování frekvenčního pásma a směru signálu můžete použít metody Android nebo iOS.

SolidRF

SolidRF Zesilovač signálu mobilního telefonu se nejlépe hodí pro datové sítě 4G LTE, zatímco podporuje všechny americké operátory, jako je Sprint, Verizon, T-Mobile atd., s kompatibilitou více pásem.


Technické specifikaceRozsah 3000 čtverečních stop Hmotnost 4,93 liber Frekvenční pásmo2/5/12/13/17/25Kompatibilní nosičeVšechny nosiče v USA Barva Bílá Podpora signálu4G LTEVenkovní anténaSměrová dlouhoperiodickáVnitřní anténa Datum20JuLaunchSměrový panel20JuLaunch

Venkovní anténa LPDA s vysokým ziskem zvyšuje rychlost signálu až o 20 % a je schopna vysílat signál na ploše 3000 čtverečních stop. Zařízení se automaticky přizpůsobí zesílení systému a úrovni výkonu a stonásobně zvýší sílu signálu, takže je lepší volbou pro domácí použití.

Poskytují kompletní čtyřkrokové instalační pokyny a postupy kontroly frekvence s produktem. Dokonce i nováček může číst a nechat pracovat zesilovač signálu sám.

Tonve

Tonve zesilovač signálu je schválen FCC a je kompatibilní se sítěmi 3G, 4G a 5G. S více uživateli ve vaší domácnosti nebo kancelářském komplexu je toto zařízení nejvhodnější pro vylepšení signálu v iPadech, iPhonech, telefonech Android nebo vytváření hotspotů.

Technické specifikaceRozsah 3000 čtverečních stop Hmotnost 4,55 liber Frekvenční pásmo 2/4/5/12/13/17/25/66 Kompatibilní nosičeVšechny nosiče v USA Barva Modrá Podpora signálu 3G, 4G a 5GVenkovní anténa Datum Směrové antény 2Dlouhé SeptemberDundoch

Podporuje většinu amerických operátorů a funguje téměř pro všechny kapely. Toto booster zařízení poskytuje 2100 MHz přenosovou rychlost dat, 72 dB zisk a oblast pokrytí 3000 čtverečních stop. Díky těmto vlastnostem je schopno zesílit pruhy mobilního signálu až o 3 – 5 v místech nejslabších signálů.

Integrace automatického systému řízení zisku a eliminace oscilací zajišťuje konzistentní dobu provozu sítě, což je nejlepší pro volání nebo plynulé ukládání videa do vyrovnávací paměti. Na druhou stranu připojená mobilní zařízení šetří delší výdrž baterie.

Poskytují také 24 hodin online technickou podporu. Můžete se rozhodnout pro výměnu vadného produktu do 90 dnů od zakoupení spolu s tříletou zárukou na opravu od výrobce.

HiBoost

Zařízení pro zesílení signálu mobilního telefonu HiBoost má na své černé panelové desce exkluzivní LCD displej. Poskytují dva kabelové dráty o délce 32,8 stop a 16,4 stop pro venkovní anténu a jeden vnitřní kabel o délce 30 stop v balení. K dispozici je také okenní drát, který pomáhá při instalaci bez vrtání.


Technické specifikaceRozsah 4000 čtverečních stop Hmotnost 4,00 liber Frekvenční pásmo2/4/5/12/13/17/25Kompatibilní nosičeVšechny nosiče v USA BarvaČernáPodpora signálu4G a 5GVenkovní anténaDlouhoperiodickásměrová00Vnitřní panel2ug.Anténa2LaunSměrA

Zařízení má oblast pokrytí až 4000 čtverečních stop a má kapacitu pro zesílení signálu na 100násobek skutečné sítě. Vyplatí se nainstalovat tento model do domácnosti nebo kanceláře se 2 – 3 místnostmi a používat jej pro více uživatelů pro získání stabilního síťového připojení.

Čip AGC zajišťuje bezpečné používání, vysoký výkon a dlouhou životnost. Podpora sítě 5G je k dispozici pro zlepšení signálů za předpokladu, že pochází ze stejného pásma jako sítě 4G.

Kupující mohou využít instruktážní videa a mobilní aplikace pro vlastní instalaci boosteru bez jakéhokoli shonu. Zde LCD obrazovka skvěle pomáhá při doladění nejlepšího výstupu a zároveň jej monitoruje a pomáhá při odstraňování místních problémů.

  Jak psát Bash skripty pro automatizaci Linuxu

Subroad

Zesilovač signálu Subroad má zesilovač s vysokým ziskem a anténu pro zlepšení signálových pruhů vašich mobilních telefonů a karet, když jste ve vaší kanceláři, obchodě nebo doma. Pokrývá dlouhý rozsah 5000 čtverečních stop. k vysílání sítí GSM, 3G, 4G a 5G a zajištění hladkého HD hlasového volání, textových zpráv nebo stahování z internetu.

Technické specifikaceRozsah5000 čtverečních stop Hmotnost 4,73 liber Frekvenční pásmo2/4/5/12/13/17 Kompatibilní nosičeVšechny nosiče v USA Barva Šedá Podpora signálu 2G, 3G, 4G a 5GVenkovní anténaSměrová anténa Datum2JanuVvnitřní panel2Launovací2Laun

S tímto zařízením můžete připojit až 150 mobilních uživatelů, přičemž každá osoba může efektivně a efektivně využívat. Bez ohledu na americké operátory podporuje všechny z nich, jako je Straight Talk, US Cellular nebo Verizon. Tento zesilovač signálu funguje nejlépe s automatickým nastavením při vysoké frekvenci zisku 70 dB, čímž se minimalizuje kolísání konektivity.

Dodává se s jedním 50ft 3D-FB a jedním 16ft 3D-FB koaxiálním kabelem v černé barvě spolu s vnitřní a venkovní anténou. Společnost konkrétně poskytuje sadu pro vlastní montáž, která vám pomůže snadno nainstalovat zesilovač signálu u vás za méně než 30 minut.

Nstcell

Nstcell je kompatibilní s maximálními pásmy v 4G LTE síti, přičemž pohodlně zrychluje 3G i 5G signál na stávajícím 4G pásmu. Technologicky vyspělé automatické řízení zisku a mechanismus eliminace samokmitání pracují na získání příchozího signálu a jeho zesílení pro dosažení nejlepších výsledků.

Technické specifikaceRozsah 5000 čtverečních stop Hmotnost 4,86 ​​liber Frekvenční pásmo 2/4/5/12/13/17/25/66 Kompatibilní nosičeVšechny americké nosičePodpora signálu Barva Modrá 3G, 4G a 5GVenkovní anténa Směrová YagiDveřníDveřní23Launová anténa

Toto zařízení má navíc vysoce standardní dotykový LCD displej pro opětovné nastavení příchozího signálu. Jeho silný systém proti rušení a nízká hlučnost umožňují stabilní připojení. Díky tomu je lepší volbou pro sklepy, kupé nebo venkovské obce, kde je slabý signál obrovským problémem.

Na rozdíl od mnoha jiných zesilovačů signálu je tento zařízení pro úsporu energie, protože je dodáván s 9V adaptérem napájecího kabelu. Pro lepší výkon při příjmu signálu na periferii společnost poskytuje směrovou anténu Yagi s kabelovým připojením 32 stop. Nabízejí 30denní možnost vrácení peněz s tříletou zárukou výrobce.

Btcellup

Btcellup poskytuje krátký dosah, ale výkonné zařízení pro posílení signálu mobilního telefonu. Má maximální pokrytou plochu 2500 čtverečních stop. zatímco řízení vysokého zisku 70 dB vysílá nepřetržitou konektivitu signálu ve všech hlavních pásmech.

Technické specifikaceRozsah 2500 čtverečních stop Hmotnost 4,51 liber Frekvenční pásmo 2/4/5/12/13/17/25/66 Kompatibilní nosičeVšechny nosiče pro USA a Kanadu Barva Černá Podpora signálu 4G a 5 GVenkovní anténa Směrová panelová Dlouhoperiodická panelová 2La20Ap3ug

Venkovní dlouhoperiodická anténa je dodávána s 50 stopovým kabelem, který usnadňuje instalaci v domácích nebo kancelářských prostorách každému. Můžete jej použít v Severní Americe a Kanadě pro všechny síťové operátory, jako je Sprint, T-Mobile, AT&T atd.

Funguje na 9V i 12V napájení. Tento zesilovač signálu s certifikací FCC & IC má tříletou záruku výrobce a záruku vrácení peněz v případě vrácení do třiceti dnů od nákupu.

Závěr

Mobilní společnosti pravidelně rozšiřují své signální věže a šířku pásma sítě, aby svým uživatelům poskytovaly vynikající služby. Problém však v mnoha částech přetrvává, a proto je instalace zesilovače signálu v takových situacích schůdným řešením pro dokonalé pokrytí sítě.

Zařízení pro zesilovače signálu dostupná online mají významné vlastnosti, jako je rozsah pokrytí, ovládání zisku, typ antény, podpora pásma atd.

Zatímco všechny výše uvedené značky jsou spolehlivé a nabízejí produkty nejvyšší kvality, můžete si vybrat jedno ze zařízení podle vaší oblasti a požadavků na kompatibilitu sítě. Některé z nich se snadno instalují a jsou dodávány s instalačním průvodcem, i když si můžete na tuto práci najmout odborníka.

Další na řadě jsou nástroje pro monitorování šířky pásma sítě, které byste měli vyzkoušet!