11 nejlepších herních klávesnic pro plynulé a citlivé hraní

Rozhlédněte se kolem sebe. Co vidíš? Každý druhý člověk hraje nějakou hru nebo jinou, ať už na svém smartphonu nebo na svém počítači.

Podle nové zprávy PwC dosáhne herní sektor hodnoty do roku 2026 podle očekávání 321 miliard dolarů. Díky tomuto neustálému růstu v tomto sektoru došlo k obrovskému nárůstu poptávky po herním vybavení. Jednou z primárních periferií používaných všemi herními nadšenci je důvěryhodná herní klávesnice.

Než se ponoříme hlouběji do tématu, pochopme, jak důležitá je dobrá herní klávesnice.

Co je herní klávesnice?

Herní klávesnice je klávesnice, která byla zredukována, aby byla vybavena tlačítky nezbytnými pro hraní her. Jeho hlavním účelem je zjednodušit a zefektivnit herní zážitek. Celkový design umožňuje rychlé stisknutí herních kláves.

Zde jsou některé z výhod používání herní klávesnice:

  • Zabírá méně místa: Kompaktní design herních klávesnic zabírá méně místa ve srovnání s tradiční klávesnicí. Hráči mohou sedět v pohodlné poloze a ovládat své klávesy. To jim umožňuje užívat si své zkušenosti s lehkostí.
  • Má další funkce: Nabízí přidané funkce, jako je připojení USB, porty pro sluchátka, makro tlačítka, rychlé klávesy a ovládání hlasitosti.
  • Snižuje únavu: Díky celkovému designu je herní zážitek plynulý. S menším počtem kláves si hráči mohou užívat bez pocitu letargie. Na rozdíl od tradičních klávesnic se u herních klávesnic můžete vyhnout zraněním rukou.
  5 způsobů, jak zkontrolovat, zda je web dole nebo nahoře

Ačkoli mohou znít podobně, herní klávesnice a klávesnice se od sebe liší. Pojďte si to přečíst.

Rozdíl mezi herní klávesnicí a klávesnicí

Zde jsou některé rozdíly mezi herní klávesnicí a klávesnicí:

  • Design: Klávesnice je mnohem menší než běžná klávesnice. Zatímco klávesnice jsou kompaktní, klávesnice mají celotlačítkový design.
  • Efektivita: Jelikož jsou klávesnice určeny hlavně pro hraní her, poskytují vyšší výkon. Na druhou stranu, klávesnice postrádají některé další funkce poskytované klávesnicí.
  • Pohodlí: Díky menšímu počtu kláves poskytují klávesnice lepší pohodlí než klávesnice. S klávesnicí můžete hrát delší dobu, aniž byste se cítili unaveni.
  • Psaní: Herní klávesnice pomáhají jak při psaní, tak při hraní her. To se naopak nedaří herním klávesnicím.

Pojďme prozkoumat některé nejlepší herní klávesnice pro plynulé a citlivé hraní.

Jednoruční mechanická herní klávesnice Cakce RGB

Klávesnice Cakce má všech 35 nekonfliktních kláves s funkcí RGB duhového podsvícení. Dodává se s ergonomickým designem a vylepšeným dotykem prstů.

Má také mikročtení a mikrodeleční zařízení. Mechanický kryt klávesnice poskytuje lepší herní zážitek. Je také kompatibilní s maximálním počtem systémů a nevyžaduje žádný předchozí software.

USonline911 Advanced K-700

Klávesnice USonline911 Advanced K-700 má 44 mechanických kláves s dlouhou životností.

Povolte několik kláves, aby fungovaly současně. Dodává se s přizpůsobitelným RGB podsvícením s různými vzory osvětlení.

Je ergonomicky navržena s magnetickou opěrkou zápěstí pro maximální pohodlí. Navíc je vyrobena z pevného a stabilního materiálu. Makro klávesy pomáhají při nahrávání her.

Červené spínače Koolertron Gateron

Přenosné přepínače Koolertron Gateron Red obsahují 43 programovatelných kláves a 8 programovatelných makra. Dodává se také s vestavěným MCU.

  Jak zrušit odesílání zpráv na iPhone, iPad a Mac

Full anti-ghosting a přepínače Gateron Red zaručují vynikající přilnavost a přesnost. Mini klávesnice efektivně snižuje prostor na pracovní ploše.

Jednoruční mechanická herní klávesnice Koolertron

Jednoruční mechanická herní klávesnice Koolertron má 45 programovatelných kláves s otočným knoflíkem. K dispozici je šestnáct tlačítek funkcí maker s maximálně 349 klávesovými příkazy.

Uživatelé mohou změnit podsvícení RGB podle své preferované volby. Má unikátní 4vrstvou konfiguraci a integrované úložiště MCU. Pohyb kurzoru můžete upravit také pomocí myši.

Bezdrátová jednoruční herní klávesnice RedThunder

Klávesnice RedThunder má 35 kláves, kterým nebrání kabel. Nabíjecí baterie funguje 15-20 hodin. Vylepšete svůj zážitek skvělými světelnými efekty a 7barevným RGB podsvícením.

Navrženo ergonomicky, se širokou opěrkou zápěstí, která poskytuje pohodlí. Má nezávislý přepínač klávesnice a nabíjecí port typu C. Dodává se také s automatickým režimem úspory energie.

Koolertron 24-klávesová programovatelná klávesnice

Programovatelná klávesnice Koolertron 24 Keys má vysoce kvalitní plexi s 1,5 m odnímatelným USB kabelem. Všechna tlačítka, včetně dvou podsvícených kulatých tlačítek, jsou programovatelná.

Díky nastavitelnému jasu a dynamickému světelnému efektu je RGB podsvícení hráčů oblíbené. Má také vestavěné úložiště MCU se 4-vrstvou konfigurací.

Razer Tartarus v2

Razer Tartarus v2 poskytuje hráčům plynulý pocit díky svým klávesám zabudovaným do gumového spínače. 32 Mecha-Membrane Keys se perfektně hodí pro hráče. Je poháněn Razer Synapse, nejlepším nástrojem pro konfiguraci hardwaru.

Dodává se s 8směrným palcovým panelem, který podporuje zápěstí hráče. Umožňuje 16,8 milionů barev na jednotlivě podsvícených klávesách.

HUO JI K-700

Ergonomicky navržená klávesnice HUO JI K-700 má odnímatelnou opěrku rukou. Dodává se s více klávesami, které pracují současně vysokou rychlostí.

Má také přednastavené RGB podsvícení s 16,8 miliony barev a je složeno z prémiového ABS a hliníku s matným povrchem. Vlastní mechanické spínače poskytují dlouhou životnost a odolnost.

  Jak vypnout správu stavu baterie na Macu

Redragon K585 DITI

Redragon K585 DITI je dodáván se 7 programovatelnými makro klávesami propojujícími více příkazů. Díky 5 režimům podsvícení RGB a 16,8 milionům barev poskytuje efekt osvětlení.

Ergonomický design s odnímatelnou opěrkou zápěstí zajištěnou magnety. Přepínače Redragon Blue vám pomohou pochopit rytmus počítačových her.

Jednoruční makro mechanická klávesnice Koolertron

Jednoruční makromechanická klávesnice Koolertron se dodává s 23 programovatelnými klávesami a 19 multimediálními zkratkami. Navíc má 4vrstvou strukturu s integrovaným úložištěm MCU.

Díky přenosné mini klávesnici efektivně šetří místo na stole. Má přizpůsobitelné RGB podsvícení s různými režimy osvětlení. Obsahuje taktické a klikací přepínače. Kompatibilní s Windows XP, 7, 8, 10 a Mac OS.

Herní klávesnice RedThunder

Herní klávesnice RedThunder s o 3 ms rychlejší odezvou je tou nejlepší koupí pro herní nadšence. Ergonomický, přenosný design dodává vašemu zážitku prostor a pohodlí.

RGB podsvícení přichází se 7 barvami a úžasným světelným efektem. Tato snadno použitelná klávesnice je vybavena funkcí pro záznam maker.

Závěrečná slova

Pokud tedy hledáte herní klávesnici, která by vám poskytla plynulé a citlivé hraní a zlepšila váš zážitek, prozkoumejte tento seznam.

Dále se podívejte na nejlepší stolní herní počítače pro hraní bez zpoždění.

x