11 online nástrojů k nalezení svého dvojníka

Slyšeli jste, že každý z nás má na tomto světě šest podobných. I když to nemusí být úplně pravda, není pochyb o tom, že mnoho lidí má dvojníky. Abych byl upřímný, všichni bychom rádi zjistili, kdo je naše dvojče.

Pokud jste také zvědaví, tento průvodce vám ukáže některé online nástroje pro nalezení vašeho dvojníka.

Twin Strangers je bezplatná webová stránka, která používá svůj algoritmus k nalezení vašeho dvojníka. Najít zde své cizí dvojče je docela jednoduché. Nahrajete svou fotografii a vytvoříte si účet na jejích webových stránkách a přidáte několik nezbytných podrobností.

Algoritmus Twin Strangers pak najde vaše shody a ukáže skóre shody AI. Umožňuje pět bezplatných vyhledávání pro každý účet, takže můžete nahrát více obrázků, abyste měli větší šanci najít shodu.

Při procházení svými potenciálními příbuznými je můžete přidat do seznamu Moje dvojčata. Nejlepší ze všeho je, že vám platforma umožňuje chatovat a plánovat setkání s vaším dvojníkem.

Twin Strangers může najít vaši podobnost pouze mezi uživateli, kteří se tam zaregistrovali. Jinými slovy, pokud chcete na stránce najít svého dvojníka, musí tam také hledat vás.

V současné době má Twin Strangers přes 10,7 milionů uživatelů po celém světě. S přibývajícími uživateli se zvyšují i ​​vaše šance na nalezení dokonalého vzhledu.

2. My Twin Finder

My Twin Finder je aplikace, která se snaží najít vaši podobnost zpětným vyhledáváním vašeho obrázku. Chcete-li najít svá dvojčata, můžete buď nahrát svůj obrázek z galerie, nebo si vzít nový. Aplikace poté provede vyhledávání a zobrazí výsledky ve vašem mobilním prohlížeči.

Protože používá zpětné vyhledávání obrázků, vaše výsledky nejsou omezeny registrovanými uživateli. Jen se ujistěte, že váš obličej je na obrázku jasný a rozpoznatelný.

Ke stažení: My Twin Finder for Android (Volný, uvolnit)

I když nevypadáte jako vaše oblíbená celebrita, je pravděpodobné, že byste se mohli podobat jakékoli jiné slavné osobnosti. Chcete-li zjistit, která celebrita vypadá, můžete použít StarByFace – webovou stránku, která najde vaši celebritu podobnou.

  Jak ovládat, které aplikace mohou přistupovat ke zdravotním údajům vašeho iPhone

Chcete-li najít shodu, nemusíte zadávat své osobní údaje. Stačí nahrát obrázek, na kterém jsou vidět rysy vašeho obličeje, a nechat algoritmus najít vaši celebritu podobnou. Pomocí možnosti přechodu můžete vytvořit obrazový morph vás a vaší shody.

Je nepravděpodobné, že zde najdete svého přesného dvojníka, ale i tak je to vzrušující (a nikdy nevíte). StarByFace má webové stránky a také mobilní aplikaci.

Ke stažení: StarByFace pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

Další slavná webová stránka, která používá technologii rozpoznávání obličeje k nalezení vašich dvojníků celebrit, je Lookaliker.

Chcete-li najít svou podobnost, musíte se nejprve přihlásit na web pomocí svého účtu Google. Poté ze svého zařízení nahrajte čistý záběr hlavy. Lookaliker prohledává svou databázi, aby našel vaše dvojčata celebrit. Dobrá věc je, že zobrazuje více možných shod spolu se skóre podobnosti a odkazem na stránku Wikipedie odpovídající celebrity.

Přestože vyhledává vaše dvojníky pouze od renomovaných lidí, její databáze se neomezuje pouze na několik populárních herců nebo sportovců. Má také aplikaci pro Android.

Ke stažení: Lookaliker for Android (Volný, uvolnit)

Podle ILookLikeYou máme všichni na světě až šest doppelgängerů – a ti vám je pomohou najít. S hledáním můžete začít kliknutím na Find Your Match. Zobrazí se vyskakovací okno s výzvou k nahrání vlastního obrázku v dobré kvalitě.

Poté, co nahrajete svůj obrázek, ILookLikeYou jej zpracuje a určí, které profily mají funkce, které nejvíce odpovídají vašim. Pokud web určí, že první fotografie byla nepoužitelná, možná budete muset obrázek nahrát znovu.

Nakonec se vám zobrazí seznam vašich nejlepších shod – včetně procenta, ve kterém jsou vypočítány, aby odpovídaly vám. Možná vás ta podobnost šokuje!

6. Celebrity

Celebs je další mobilní aplikace, která najde vaše dvojčata celebrit. Stejně jako StarByFace má algoritmus, který najde podobnost mezi vaší tváří a tváří celebrit.

Abyste zde našli svého dvojníka, nemusíte si vytvářet účet ani přidávat své informace. Stačí nahrát fotku a počkat na výsledky. Tato aplikace také zobrazuje přeměněný obrázek vás a celebrity a umožňuje vám sdílet výsledky na Snapchatu nebo Instagramu.

  Co je Jupyter Notebook a jak jej nainstalovat?

Pokud aplikace najde velmi blízkou shodu, požádá vás, abyste upgradovali na Celebs+, abyste ukázali svou podobnost. Jeho týdenní předplatné stojí 5 USD.

Ke stažení: Celebrity pro Android | iOS (Zdarma, k dispozici předplatné)

7. Google Arts and Culture

Mezi množstvím úžasných věcí, které můžete dělat v aplikaci Umění a kultura Google, je funkce zvaná ArtSelfie. Tato funkce porovná vaše selfie s tisíci uměleckých děl a zobrazí některé portréty, které odpovídají vaší tváři.

Nejen to, ale aplikace Art and Culture vám také řekne umístění obrazů, které vypadají jako vy, takže můžete navštívit toto muzeum a vidět svůj portrét podobně.

Aplikace Google Arts and Culture vám nemůže pomoci najít žijícího dvojníka. Dokáže však říci, zda se podobáte některé z historických postav nebo imaginárních portrétů. Nicméně je zábavné hrát se svými přáteli a rodinou.

Stáhnout: Google Arts and Culture for Android | iOS (Volný, uvolnit)

FamilySearch je organizace, která vede záznamy o lidech a jejich předcích. Tato webová stránka vám může pomoci vysledovat vaše předky a jejich příběh, ale má také funkci pro hledání dvojníků.

Geneticky řečeno, vypadáte spíše jako vaši příbuzní než jako úplně cizí člověk. Pomocí tohoto konceptu vám funkce porovnání tváře FamilySearch pomůže najít vašeho dvojníka. Chcete-li najít svou podobiznu, nahrajte své fotografie a fotografie svých příbuzných. Pokud již máte rodokmen na webu FamilySearch, můžete tam jednoduše vybrat příbuzné.

Pomocí svého softwaru vám tato webová stránka řekne, jak moc se podobáte členům své rodiny. Osoba, která se vám ve vaší rodině nejvíce podobá, je váš rodinný dvojník. Můžete také porovnat svou tvář s několika historickými postavami, jako je královna Viktorie, Charles Darwin a Abraham Lincoln.

Pokud jde o komplexní databázi tváří, Twinlets je jedním z nejlepších. Tato webová stránka má v globální databázi více než 150 milionů tváří, které jejich lokátor doppelgänger používá, což prakticky zaručuje, že při hledání najdete alespoň podobnou tvář.

  Jak vrátit peníze za hru GOG

Své dvojče můžete najít pomocí Twinlets výběrem svého pohlaví a nahráním kvalitního obrázku sebe sama na web. Pokud je nalezeno jedno z vašich cizích dvojčat, zobrazí se vám obrázek, který web našel. V opačném případě se vám zobrazí vtipný obrázek, který zmírní případné zklamání.

V neposlední řadě ze specializovaných aplikací pro párování doppelgängerů je Twinfinder. Tato twinningová služba vám umožňuje vyhledat podobiznu své celebrity pomocí dvou předvoleb: Přesné nebo Rychlé.

Poté, co nahrajete selfie, Twinfinder automaticky začne používat rozpoznávání obličeje a porovná vaši tvář s tisíci celebrit a slavných postav ve své databázi.

Jakmile vyhledávač doppelgänger dokončí zpracování, zobrazí se vám seznam 10 celebrit a historických postav, které nejvíce odpovídají vašemu vzhledu. Kliknutím na každý výsledek se zobrazí více obrázků pro porovnání.

Jednou z vlastností TwinFinderu, která by se vám mohla líbit, je to, že bere soukromí vážně. Po nahrání selfie můžete očekávat, že bude smazána z jejich serverů do 24 hodin.

Problémem všech těchto webů je, že vaše vyhledávání je omezeno pouze na registrované uživatele. I když jsou registrovány miliony uživatelů, je pravděpodobné, že váš dvojník mezi ně nepatří. Takže lepší způsob, jak najít svou podobnost, je použít reverzní vyhledávání obrázků.

Chcete-li obrátit vyhledávání obrázků, můžete použít buď Google Lens nebo jiné vyhledávače pro rozpoznávání obličeje. Vzhledem k tomu, že Google je v rozpoznávání obrázků daleko před ostatními, je lepší držet se Google Lens. Jediné, co musíte udělat, je přidat svůj jasný headshot a procházet vizuálně podobné obrázky, abyste našli možné shody.

To znamená, že pokud váš doppelgänger nahrál svůj obrázek na web, můžete je najít. Vzhledem k tomu, že více než polovina světové populace používá internet, je to možná nejlepší způsob, jak najít svého dvojníka online.

Proměňte svou tvář na podobu celebrity

Tyto webové stránky mají databázi milionů uživatelů a celebrit, takže můžete najít svého dvojníka – ať už je to celebrita, cizinec nebo váš příbuzný.

Ale pokud po vyzkoušení všech těchto webů nemůžete najít slušnou podobiznu, neztrácejte naději. Stále můžete proměnit svou tvář ve svou oblíbenou celebritu a sledovat, jak se proměňujete.