16 Osobní finance Šablony tabulek Excel pro správu peněz

Co kdybyste mohli snadno a přesně vizualizovat svůj finanční profil? Nebylo by skvělé porozumět své finanční situaci v každém okamžiku? Naštěstí Vertex42 nabízí řadu tabulek, které to umožňují. Zde jsou některé z jejich nejlepších finančních tabulek.

Když máte hypotéku, děti, splátku auta a další výdaje, které musíte mít pod kontrolou, je těžké vyvážit rozpočet a vyhnout se nadměrným výdajům. Potřebujete úroveň finančního povědomí, kterou většina lidí nemá. Nebo můžete spustit Excel.

Tato tabulka domácích financí může dát dokonce Potřebujete rozpočet software běh pro své peníze. Umožňuje vám vytvořit roční rozpočet pro projekce příjmů a výdajů a zároveň se starat o variabilní výdaje a změny v příjmech.

Pokud nemáte rodinu a chcete mít kontrolu nad svými financemi, můžete se podívat na tuto osobní tabulku měsíčního rozpočtu. Tento měřič osobních výdajů pro Excel vám umožní vytvořit rozpočet přímo pro vás a poté jej porovnat s tím, co utratíte.

Existují pole pro denní výdaje, stejně jako pro zábavu a volné utrácení. Je to také snadné. Tabulka zabírá pouze jednu stránku a lze ji vytisknout na jeden list papíru v orientaci na výšku.

Přechod na vysokou školu je náročný. Jste poprvé pryč od rodičů a musíte se předem vypořádat se vším, co pro vás udělali – praním, vařením a úklidem.

Musíte dávat pozor na své finance a vyhýbat se kontokorentním úvěrům a kreditním kartám. Jaký je nejlepší způsob, jak to udělat? S touto tabulkou školního rozpočtu, samozřejmě.

To vám umožní plánovat náklady na studium v ​​průběhu měsíců, semestrů a let. Pomůže vám udržet kladný zůstatek na vašem bankovním účtu.

  Jak posílit svůj internet [Tips & Tools]

Je to nejkrásnější období roku, jak se v písničce říká. Vánoce jsou také jedním z nejdražších období v roce, kdy rodiny sahají hluboko do kapsy při nákupu extravagantních dárků.

Ale, nemusí to tak být. Tato tabulka vám umožňuje nastavit celkový rozpočet, přidělit jej jednotlivě a použít jej jako vodítko pro vaši strategii nákupu dárků. Byli byste překvapeni, jak dobře vám to pomáhá spravovat a šetřit vaše peníze. Můžete se také podívat na tyto aplikace a naplánovat nákupy vánočních dárků.

Pokud rádi cestujete, musíte být při plánování nákladů pečliví. S tímto krásným pracovním listem cestovního rozpočtu je to snadné. Tabulkový procesor vám umožní nastavit celkový rozpočet, odečíst ubytování a dopravu a poté zohlednit útratu dle vlastního uvážení.

Mnoho rodičů dává svým dětem příspěvek. Je to pro ně skvělý způsob, jak se dozvědět o přirozené hodnotě peněz a koupit si věci, které chtějí. Je to také skvělý způsob, jak je naučit o rozpočtech a spoření.

Tak proč jim také neumožnit vizualizovat svůj pokrok pomocí tohoto správce peněz pro děti? Je to šablona rozpočtu, ale zabalená tak, aby oslovila mladé mysli.

Výkaz zisku a ztráty je dokument, který uvádí, kolik jste vydělali a kolik jste utratili. Používají se v podnicích i domácnostech, aby poskytly obrázek o finančním zdraví.

Tato tabulka je určena pro majitele malých podniků. Umožňuje vám důkladně a pečlivě převzít kontrolu nad financemi vašeho podniku.

Ušetřit peníze je těžké. Zvláště, když nemáte pevný cíl, jiný než „mít úspory“. A přiznejme si, že se prodává spousta nablýskaných věcí, které mohou snadno vypáčit peníze z vaší peněženky.

jak se s tím vypořádáte? Vizualizací vašich cílů a mapováním vašeho pokroku k nim. A jak to udělat lépe než pomocí této tabulky úspor?

  12 způsobů, jak vytvořit zabezpečené připojení v prohlížeči Chrome

Časy jsou těžké. Mnoho lidí bojuje. Mohou být neschopní provést platby autem a kreditní kartou včas a mohou zjistit, že jejich kredit byl vážně poškozen.

Ale můžete s tím něco udělat. Oprava kreditu je nejen možná, ale je také relativně bezbolestná. S touto tabulkou se můžete dopracovat k rehabilitaci sebe sama v očích úvěrových agentur.

Hypotéky jsou tak trochu jako domácí hosté. Čím dříve se jich zbavíte, tím lépe. Nejlepší a nejrychlejší způsob, jak se zbavit hypotéky, je splácet navíc.

Proč se tedy nepodívat na tuto kalkulačku dodatečných splátek, která vám může ukázat výhody sníženého úroku, když hypotéku splácíte po kouscích navíc? Brilantní!

Spousta lidí utrácí všechny své výdaje za kreditní kartu. Pokud každý měsíc splatíte svůj zůstatek v plné výši, je to vlastně skvělá strategie. Uvidíte rychlejší časy řešení, pokud vám někdo ukradne peníze z vašeho účtu, a můžete nasbírat tisíce bodů, které můžete utratit za bezplatné vychytávky, jako jsou hotelové pokoje a letenky.

Abyste se ujistili, že máte pevný přehled o tom, kolik peněz utrácíte za úvěr, použijte tuto šablonu registru úvěrových účtů.

Svatba je nákladná záležitost. Samozřejmě nemusí být – peníze byste měli utratit za dům nebo je investovat do svého důchodu. Ale většina zamilovaných lidí takové rozumné rady poslouchat nechce.

Pokud plánujete svůj velký den a máte v úmyslu utratit spoustu peněz za vytvoření dokonalé události, potřebujete k plánování svého svatebního rozpočtu nástroj na sledování výdajů v Excelu.

Plánujete uspořádat fundraisingovou akci? Jedním z nejdůležitějších aspektů úspěšné kampaně je sledovat množství peněz, které přicházejí. Tato tabulka nabízí sloupce pro datum, typ platby, dárce a poznámky.

  Jak vypnout mobilní data na iPhonu nebo iPadu

Klíčem k získání dobré koupě je nakupovat. Ale s tolika místy soupeřícími o vaši firmu – jak na hlavní ulici, tak online – může být těžké zapamatovat si všechny ceny, které jste viděli.

Zde je užitečný nástroj pro sledování srovnání cen. Zadejte všechny ceny, které vidíte, a udělejte informované rozhodnutí o obchodě, který budete používat.

Necháme vám rozpočtovou aplikaci, která byla speciálně navržena pro použití ve verzi aplikace Excel pro chytré telefony. Sloupce jsou užší a méně nepřehledné, takže je mnohem snazší aktualizovat na malé obrazovce, když jste na cestách.

Každý sloupec má také rozevírací seznam. Můžete jej použít ke snadnému přidání data nebo výběru jednoho z vašich nejčastějších příjemců.

Pokud jste mladý dospělý, který nedávno vstoupil do zaměstnání a přestěhoval se do svého vlastního bytu, může se vám zdát téměř nemožné spravovat své finance. Můžete mít pocit, že nemáte pod kontrolou své vlastní peníze a ztrácíte přehled o svém pokroku.

Ale to je jednodušší vyřešit, než si myslíte. Pomocí šablony Osobní rozpočet můžete sledovat své výdaje a příjmy, rozdělit je do různých kategorií a sledovat zůstatek na účtu – to vše zároveň.

Spravujte své peníze a ušetřete stres

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše finanční cíle nebo kolik peněz máte uložených na svém bankovním účtu, zůstat pod kontrolou svých výdajů a fixních výdajů je zásadní součástí budování bohatství a finančního zabezpečení.

Vyzkoušejte některé z námi doporučených tabulek a brzy si všimnete velkého zlepšení své celkové finanční pozice.