12 nejlepších affiliate aplikací Shopify pro zpeněžení vašeho obchodu

Mnoho značek buduje své špičkové online nakupování pomocí platformy elektronického obchodu Shopify. Otevírá nekonečné možnosti na digitálním trhu.

Shopify, jedna z předních platforem elektronického obchodu, vám umožňuje vytvořit online obchod s elektronickým obchodem a vybudovat z něj podnikání.

Shopify také stojí vysoko jako přední hráč v programech affiliate marketingu. Tyto programy poskytují vynikající příležitost k partnerství s přidruženými společnostmi, které propagují vaše produkty a získávají provize z úspěšných doporučení.

Pomocí těchto programů můžete rozšířit svůj dosah, proniknout na nové trhy a zvýšit návštěvnost svého obchodu.

Nemluvě o tom, že adresář Shopify skončil 7 000 aplikací. Výběr správného adresáře Shopify může být docela ohromující. Naštěstí pro vás v tomto článku prozkoumáme nejlepší dostupné affiliate aplikace Shopify.

Každá aplikace nabízí jedinečné funkce a výhody, které vám pomohou efektivně zpeněžit váš obchod.

Co jsou to affiliate programy Shopify?

Přidružené programy Shopify jsou schémata spolupráce poskytovaná přední platformou elektronického obchodu. Tyto programy jsou pro lidi nebo firmy, které chtějí propagovat Shopify a vydělávat peníze z úspěšných doporučení.

Prostřednictvím programu můžete jako affiliate získat provizi za každého nového uživatele Shopify, který se zaregistruje a stane se platícím zákazníkem.

Získáte speciální odkaz nebo kód kupónu, který můžete sdílet se svým publikem prostřednictvím různých marketingových platforem, včetně webových stránek, blogů, sociálních médií, e-mailových kampaní atd. Když návštěvník klikne na váš odkaz na doporučení nebo použije váš promo kód k registraci do placeného Shopify plánu, obdržíte provizi podle podmínek doporučení.

Struktura provizí a výplatní sazby se mohou měnit v závislosti na přidruženém programu, do kterého se zapojíte. Sazby provizí Shopify jsou konkurenceschopné a můžete dokonce dostávat opakující se provize, dokud klienti, které doporučíte, zůstanou aktivními členy Shopify.

Jako affiliate partner můžete využít popularitu Shopify, rozsáhlou sadu funkcí a uživatelsky přívětivý design k přilákání potenciálních majitelů firem nebo těch, kteří chtějí založit a provozovat nové online obchody.

Výhody affiliate aplikace pro Shopify

Přidružené aplikace pro Shopify nabízejí řadu výhod. Tyto aplikace vám umožní zvýšit prodej a rozšířit váš dosah. Zde jsou některé klíčové výhody používání affiliate aplikace pro Shopify:

Rozšířený dosah

Aplikace Shopify Affiliate vám umožňují proniknout do rozsáhlé sítě affiliate partnerů, kteří mohou propagovat vaše produkty nebo služby prostřednictvím affiliate aplikací. Oslovením nového publika můžete zvýšit návštěvnost svých obchodů Shopify.

Nákladově efektivní marketing

Nejlepší na affiliate marketingu je, že je to strategie založená na výkonu. Provize přidruženým společnostem vyplácí pouze za úspěšné prodeje nebo jiné cílené akce. Díky této nákladově efektivní strategii tedy můžete efektivněji distribuovat své marketingové rozpočty a získat tak vyšší návratnost investic.

Zvýšená advokacie značky

Přidružené společnosti mají často určitou úroveň spojení s produkty, které prodávají. Pomáhá budovat síť lidí, kteří firmu pevně podporují. Tato propagace výrazně ovlivňuje loajalitu zákazníků, důvěru a celkovou pověst značky.

  Jak změnit akci dvojitého klepnutí na Apple Pencil pro iPad Pro

Škálovatelnost

Affiliate aplikace zjednodušují proces správy velkého počtu affiliate partnerů automatizací úkolů, jako je sledování doporučení, generování affiliate odkazů a správa provizí. Tato škálovatelnost vám umožňuje škálovat vaše přidružené programy tak, jak bez námahy rostete.

Sledování výkonu a analýza

Přidružené aplikace často nabízejí sofistikované možnosti sledování a analýzy. Umožňuje vám získat podrobné informace o efektivitě vašeho affiliate úsilí. Podrobné metriky a přehledy usnadňují rozhodování na základě dat, identifikaci nejvýkonnějších přidružených společností a optimalizaci marketingových kampaní.

Přizpůsobení a ovládání

Přidružené aplikace Shopify poskytují možnosti přizpůsobení tak, aby program odpovídal potřebám vaší firmy. Vaše podnikání ovlivňuje struktury provizí, propagační materiály a postupy schvalování přidružených společností.

Adresář Shopify je plný nekonečných možností aplikací, které vyhovují různým kategoriím a potřebám. Zde je několik nejlepších přidružených aplikací Shopify pro zpeněžení vašeho obchodu.

UpPromote app je výkonná affiliate aplikace Shopify, která vám umožňuje efektivně zpeněžit vaše online podnikání. Díky svým jedinečným funkcím tato aplikace vyniká jako komplexní řešení pro affiliate marketing v rámci ekosystému Shopify.

Je to aplikace typu vše v jednom, která vám umožní bez námahy vytvářet přidružené programy s mnoha možnostmi provizí. Kromě sledování a správy vašich přidružených programů jako vánek nabízí aplikace také automatické platební možnosti.

Nejlepší na této aplikaci je její schopnost motivovat přidružené společnosti bonusy, kreditem obchodu a dalšími pobídkami. Aplikace se také může pochlubit uživatelsky přívětivým rozhraním a nabízí skvělé možnosti integrace.

UpPromote nabízí bezplatný plán ke třem placeným plánům, Grow Affiliate, Professional a Enterprise, s různými cenovými strukturami. Všechny plány zahrnují 14denní bezplatnou zkušební verzi.

Automizovat

Automizovat je bezplatná aplikace pro návštěvnost a reklamy, která vám pomůže přivést do vašeho obchodu vysoce kvalitní návštěvnost. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní aplikace a bezproblémové integraci se Shopify Automizely zjednodušuje zobrazování vašeho produktu většímu počtu očí.

Aplikace Automizely také nabízí řadu marketingových nástrojů, jako jsou možnosti výměny reklam s ostatními majiteli obchodů Shopify, snadný výběr produktů, vyloučení kategorií reklam atd. Automizely vám nabízí jeden řídicí panel pro komplexní přehledy a sledování.

Navíc vám umožňuje maximalizovat potenciál vašeho obchodu tím, že přináší více recenzí produktů z jiných aplikací.

Automizely je zcela zdarma.

GOAFFPRO

GOAFFPRO app je pozoruhodná affiliate a influencer marketingová aplikace Shopify, která vám pomůže začít s vaším affiliatem během několika sekund. Tato aplikace odemyká rozšířený potenciál pro váš obchod prostřednictvím neomezené možnosti manipulace s partnery.

Díky svým jedinečným funkcím, jako je hladká integrace, pokročilé sledování provizí a možnost podávání zpráv, vyniká na trhu. GOAFFPRO také nabízí aplikace pro uživatele Android a iPhone. Tyto aplikace navíc fungují nejlépe, aby uživatele zaujaly zasíláním oznámení push.

GOAFFPRO také poskytuje automatické výplaty, takže je pro přidružené subjekty výhodné přijímat výdělky. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní a komplexní funkce z něj dělají cenný nástroj pro využití síly affiliate marketingu.

GOAFFPRO se může pochlubit bezplatným a cenově dostupným prémiovým plánem s 15denní bezplatnou zkušební verzí.

BixGrow

BixGrow app je kompletní balíček pro majitele e-shopů pro maximalizaci příjmů prostřednictvím affiliate marketingu. Tato všestranná aplikace vám poskytuje komplexní systém správy affiliate partnerů, který umožňuje snadné nastavení a správu affiliate programů.

  Co, typy, pracovní [+4 Tools]

Díky jeho neuvěřitelným možnostem rozšiřování sítě můžete tento nástroj použít ke zvýšení prodeje s malým nebo žádným úsilím. Můžete také získat obrovské možnosti přizpůsobení pomocí možností e-mailu s bílým štítkem, přizpůsobitelných e-mailových šablon a podobně.

Dodatečně, BixGrow má uživatelsky přívětivé rozhraní, které usnadňuje registraci, sledování doporučení a přístup k propagačním materiálům.

Bixgrow má Starter plán, který je zdarma k použití, spolu se dvěma placenými plány, Scale a Pro, začínající na pouhých 5 $ měsíčně.

ReferrLy

ReferrLy je další výjimečná bezplatná aplikace pro affiliate marketing, která může způsobit revoluci ve vašem e-commerce podnikání. Tento nástroj je extrémně snadný a poskytuje možnosti affiliate onboardingu.

Tento nástroj vám umožní rychle spustit vaše přidružené programy. Můžete také navrhnout a přizpůsobit přihlašovací stránky a formuláře. S tímto intuitivním nástrojem získáte také přizpůsobitelné možnosti provize.

Aplikace poskytuje automatickou funkci, která okamžitě vytváří doporučující odkazy a kódy kuponů. ReferrLy je ideální možností pro optimalizaci vašeho affiliate programu a maximalizaci vašich zisků zdarma.

AfterShip přidružené společnosti

Aftership ve své sadě rozšiřuje vynikající aplikaci pro majitele obchodů Shopify. AfterShip přidružené společnosti je komplexní řešení pro programy affiliate marketingu. Tento nástroj vám pomůže posílit důvěru a proměnit zákazníky v ambasadory značky.

Díky mnoha skvělým funkcím vám umožňuje maximalizovat potenciál příjmů a zlepšit vaše úsilí v oblasti affiliate marketingu. Skvělé na tom je, že s touto aplikací nebudete ke správě svých affiliate programů potřebovat žádný jiný nástroj.

Tato all-in-one platforma založená na umělé inteligenci vám může pomoci spravovat pozvánky, odměňovat přidružené společnosti a spravovat vše ve velkém. S tímto nástrojem, který máte k dispozici, můžete zajistit optimální spolupráci se zvýšeným zabezpečením.

AfterShip Affiliates má tři plány; Essentials, Pro a Customizable, včetně bezplatného plánu.

Provoz po lodi

AfterShip má ve svém adresáři další skvělý nástroj; Provoz po lodi. Poté, co dokončíte založení a sledování vašeho e-shopu, je čas přilákat provoz do vašeho obchodu.

Jedna z nejlepších aplikací pro přilákání návštěvnosti, pomáhá vám získat vysoce kvalitní návštěvnost vašeho internetového obchodu. Tento bezplatný nástroj Ad Exchange používá více než 10 tisíc majitelů obchodů. Funguje to tak, že si vyměníte návštěvnost s ostatními a v konečném důsledku znásobíte tržby.

AfterShip Traffic vám umožňuje vystavovat vaše produkty v jiných obchodech, abyste přilákali větší návštěvnost. Ostatní majitelé obchodů vám za to navíc nebudou nic účtovat, protože se jedná o výměnný program.

AfterShip má bezplatné placené plány Standard a Custom Enterprise.

ReferralCandy

ReferralCandy app je doporučující marketingová aplikace s funkcemi podporujícími doporučující marketingové modely. Tento špičkový nástroj vám umožňuje zefektivnit a automatizovat marketingové procesy doporučení.

Snadné nastavení tohoto nástroje je neuvěřitelné; dokonce i nováčci mohou začít bez jakýchkoli potíží. Umožňuje vám automatizovat všechny vaše marketingové aktivity doporučení pomocí několika dotyků.

Pomocí tohoto nástroje můžete propagovat svůj doporučující marketingový program prostřednictvím ústního sdělení a poskytovat vlastní pobídky svým zákazníkům výměnou za doporučení. Získáte také přístup k mnoha možnostem sledování, abyste byli informováni o výsledcích.

  Oprava Waze Sound nefunguje na Androidu

RefferalCandy obsahuje tři dostupné placené plány pro majitele obchodů. Prémiový tarif je určen pro malé podniky. Plus je pro týmy a Enterprise je přizpůsobitelný plán pro organizace.

Shopify Collabs

Už není tajemstvím, že ústní podání je nejdůvěryhodnějším marketingovým zdrojem. A proto není influencer marketing skvělým způsobem. Shopify Collabs aplikace je pro vás neuvěřitelný nástroj, pokud se chcete rozšířit pomocí influencer marketingu.

Se Shopify Collabs můžete spolupracovat s influencery a tvůrci na marketingu svých produktů. Je to ideální aplikace pro hledání nových influencerů, sdílení zkušebních položek nebo sledování affiliate programů.

Jeho přizpůsobitelná témata navíc usnadňují odrážení identity vaší značky. Aby toho nebylo málo, automatické platební možnosti minimalizují bolesti hlavy spojené s manipulací s platebním oddělením prostřednictvím účtů Shopify.

Shopify Collabs je zdarma k instalaci. Za automatické platby si však účtují provize.

Sociální sněhová koule

Sociální sněhová koule Aplikace Affiliate Marketing je jednotná platforma; Může také spravovat affiliate programy pro vaše zákazníky a influencery. Tato komplexní aplikace Shopify vám umožňuje bez námahy spravovat a dohlížet na vaše přidružené programy.

Pomocí této platformy můžete propagovat ústní sdělení, odměňovat zákazníky za jejich úsilí a automatizovat programy doporučení. Třešničkou navrchu je, že tento účinný nástroj má exkluzivní funkci, která chrání vaše doporučující odkazy. Tato funkce vám umožňuje eliminovat únik affiliate kódů a zneužití kuponů.

Sociální sněhová koule také vás zaměstná měřitelnými údaji o ROI, takže můžete pohodlně sledovat celý průběh.

Social Snowball obsahuje 3 placené plány; Snow Day, Blizzard a Enterprise (přizpůsobitelné).

GATSBY

GATSBY aplikace nabízí silný úder se svými automatickými marketingovými schopnostmi ambasadorů. Nyní se můžete rozloučit se správou ambasadorských programů na vlastní pěst. Nechte GATSBY, aby to těžké zvedl za vás.

Tento nástroj poskytuje více než jen způsob správy vašich affiliate programů. Pokud jste se dříve cítili ohromeni odezvou ambassador marketingu, tento nástroj se vám bude velmi hodit. Dokáže automatizovat vše od zasílání zpráv, označování, sledování a odměňování.

Podstata tohoto nástroje není omezena na toto. Pokud chcete pokročilejší nástroj, GATSBY 2.0 verze, Grow Gatsby, přichází s automatizačními a integračními schopnostmi další úrovně.

Cena GATSBY začíná již od 99 $ měsíčně s dalšími poplatky. Nabízejí také 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Převést ven

Převést ven aplikace je vaším konečným řešením, pokud chcete upgradovat svou affiliate marketingovou hru. Nejlepší na tomto nástroji je, že jej můžete nastavit během několika minut bez jakýchkoli potíží nebo investic předem.

ConvertOut přichází s funkcemi umělé inteligence, které zjednodušují složitost ruční správy úloh správce. Tento nástroj zvládne všechny vaše každodenní úkoly, od zapojování influencerů po poskytování pobídek až po sledování růstu.

Celkově vzato je to jediná aplikace, kterou potřebujete pro své affiliate programy, protože usnadňuje sledování všech influencerů.

ConvertOut má bezplatný Starter a dva placené plány; Růst a Pro.

Závěr

Jako majitel obchodu Shopify je důležité zkoumat různé způsoby, jak maximalizovat své příjmy. V tomto článku jsme zdůraznili 12 přidružených aplikací Shopify, které jsou dnes k dispozici.

Ať už jste nový majitel obchodu, který hledá uživatelsky přívětivou platformu, nebo zkušený obchodník požadující rozsáhlé možnosti sledování, existuje aplikace, která vyhovuje vašim jedinečným požadavkům.

Prozkoumejte tedy tyto možnosti a s jistotou využijte AI k generování příjmů z vašeho e-shopu.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší aplikace Shopify pro zvýšení prodeje.