13 nejlepších mixérů podcastů pro křišťálově čistý zvuk

Popularita podcastů se rozšířila po celém světě a přitahovala pozornost spotřebitelů díky široké škále materiálů a pohodlné dostupnosti. Potřeba špičkové zvukové produkce se zvýšila, protože stále více spotřebitelů poslouchá své oblíbené podcasty během dojíždění, cvičení nebo dokonce při domácích pracích.

V této situaci mohou pomoci mixéry podcastů. Mixéry podcastů, skrytý klenot audio průmyslu, jsou nezbytné pro zajištění kvalitního a odborného zvuku podcastů. V zákulisí jsou to audio inženýři, kteří mají na starosti hladké spojení hlasu hostitele s hlasy hostů, hudby a zvukových efektů.

Aby bylo možné snížit hluk na pozadí, změnit úrovně hlasitosti a vytvořit dobře vyvážený zvukový zážitek, který zaujme posluchače, musí být použity mixéry podcastů.

V době, kdy je kvalita obsahu králem, se staly mixéry podcastů nepostradatelné. Přeměňují obyčejné nahrávky na strhující audio cesty, které umocňují zážitek z poslechu.

Jak podcasting stále roste na popularitě, role podcastových mixů se stává stále důležitější a zajišťuje, že každá epizoda podcastu září profesionální kvalitou zvuku, což z nich dělá klíčovou součást ekosystému podcastů.

Jak podcastové mixéry omlazují kvalitu zvuku?

Mixéry podcastů jsou nezbytné pro zlepšení kvality zvuku podcastů. V zákulisí vynaložili velké úsilí, aby zajistili, že zvuky každé epizody jsou křišťálově čisté, zajímavé a vybroušené. Dělají to takto:

#1. Potlačení hluku

Snížení hluku na pozadí je jednou z hlavních povinností mixérů podcastů. To může zahrnovat zvuky, které mohou posluchače obtěžovat, jako je syčení nebo bzučení. Zvuk je vyčištěn pomocí softwaru a technik redukce šumu, což přináší lepší zážitek z poslechu.

#2. ekvalizace (EQ)

Mixéry podcastů mění parametry ekvalizace (EQ), aby vylepšily zvuk. Aby bylo zajištěno, že hlasy budou znít čistě a zřetelně, je třeba upravit mix basových, středních a vysokých frekvencí.

#3. Vyrovnání hlasitosti

Posluchači to může dezorientovat, když mají reproduktory nebo části výrazně odlišné úrovně hlasitosti. Aby posluchači nemohli během epizody opakovaně upravovat svá nastavení hlasitosti, mixážní pulty podcastů zajišťují, že jsou všechny hlasy a zvukové komponenty vyvážené.

#4. Posouvání a prostorové efekty

Mixéry podcastů využívají panorámování a prostorové efekty, aby vytvořily poutavý a pohlcující zážitek z poslechu. Mohou to vypadat, jako by hostitel mluvil z jedné strany sluchátek posluchače, zatímco host mluvil z druhé, a dodávají zvuku větší hloubku a autentičnost.

#5. Komprese

Mixéry podcastů využívají kompresi k regulaci dynamického rozsahu zvuku. Jinými slovy, ztlumí hlasitost hlasitých zvuků a naopak zesílí hlasitost tichých. I když reproduktory změní sílu, zabrání ořezávání a zaručí, že každá slabika je slyšitelná.

#6. Postprodukce a střih

Mixéry podcastů vyčistí zvuk odstraněním chyb, vleklých pauz a nepotřebných informací. Mohou také zahrnovat přechody, zvukové efekty nebo hudbu pro zlepšení celkové kvality a struktury podcastu.

#7. Konzistence

Chcete-li získat oddané publikum, je důležité udržovat kvalitu zvuku každou epizodu na konstantní úrovni. Mixéry podcastů zajišťují, že každá epizoda odpovídá předem stanovenému standardu a rozvíjí značku podcastu.

#8. Mastering

Mixéry podcastů zvládají zvuk ještě před zveřejněním, což obnáší drobné úpravy zvuku, aby zněl co nejlépe na různých poslechových zařízeních. Díky tomu bude podcast znít úžasně, ať už jej posloucháte na chytrém telefonu, autorádiu nebo drahých sluchátkách.

#9. Kontrola kvality

Zkušení směšovači podcastů věnují velkou pozornost detailům a kladou důraz na dokonalost. Pečlivě naslouchají celé epizodě, zachytí všechny nedostatky, které by mohly uniknout pozornosti ostatních lidí, a zajistí, aby vše znělo bezchybně, než se spustí.

Podcastové mixery jsou tedy audio experty, kteří spojují technické know-how a kreativní představivost do oblasti podcastingu. Mixéry podcastů pomáhají snížit úsilí o zlepšení kvality zvuku, zbavují se přerušení a poskytují publiku bezproblémový a příjemný zážitek z poslechu.

Hrají klíčovou roli spolu se softwarem pro úpravu zvuku v úspěchu a rostoucí popularitě podcastů v dnešním mediálním prostředí.

Níže jsou uvedeny nejlepší mixéry podcastů, které produkují křišťálově čistý zvuk.

  Jak rychle zapnout režim nízké spotřeby na vašem iPhone

FIFINE

Připojení XLR mikrofonního vstupu, které nabízí herní audio mix FIFINE, je fantastické pro zlepšení kvality zvuku vašeho XLR nastavení. Audio mixážní pult s vestavěným 48V fantomovým napájením poskytuje uživatelům další možnosti pro mikrofony.

Vaše streamovaná nahrávka se posune na zcela novou úroveň s úplným potěšením díky plynulému posuvníku hlasitosti. DJ mixážní pult má čtyři různé kanály, které umožňují nezávislé ovládání úrovně zvuku pro mikrofonní, linkový, sluchátkový a linkový výstup.

Funkce:

 • Použití zvukového rozhraní je jednodušší díky předním tlačítkům ztlumení a monitoru, ale ne zadním. Audio mixer pro streamování má možnost ztišit zvuk, aby hluk na pozadí nerušil vaše živé vysílání.
 • Pro zkrácení doby postprodukce nabízí mixážní pult čtyři předem nahraná uživatelská tlačítka, která lze nahrát a spustit stisknutím tlačítka. Váš výstupní styl lze změnit pomocí šesti různých režimů změny hlasu. Tón vašeho hlasu se změní 12 automatickým laděním.
 • Tlačítko RGB DJ mixážního pultu kombinuje několik konceptů živého vysílání. Přestože jsou světla video mixpultu jasná, jsou šetrná k vašim očím. Člověk má zřetelný pocit, že se odehrává „světelná show“, když rotace barev RGB proudí nebo zamrzá úctyhodnou rychlostí.

Mixér pro nastavení streameru má snadno použitelné audio připojení, které podporuje mixování zvuku mezi dvěma nastaveními počítače a dokáže fyzicky vyvážit hudbu, hry a další nastavení zvuku. Mac OS a Windows jsou kompatibilní s řešeními plug-and-play.

Tascam Mixcast

Produkce profesionálního obsahu je s Tascam Mixcast 4 jednoduchá. Mixuje a zaznamenává mikrofonní vstupy, vnitřní zvuky a hudbu prostřednictvím spouštěcích podložek a externího zvukového vstupu z vašeho telefonu nebo počítače pro vytváření podcastů, živé vysílání, produkci událostí nebo hlasové přes.

Od předprodukce až po dokončení je nabízeno komplexní řešení, včetně úpravy průběhu a ovládání zvukového padu. Pro živé vysílání, události, podcasty a další aplikace nabízí všechny požadované funkce a postupy související se zvukem.

Funkce:

 • Pomocí 5palcového dotykového panelu je ovládání jednoduché a přímočaré. Přímé vícestopé nahrávání na SD kartu (až 14 stop). Připojení Bluetooth umožňuje mixování a nahrávání telefonních hovorů bezdrátově pomocí Mix-Minus.
 • Všestranný mixér pro produkci podcastů až pro 4 osoby.
 • Obsahuje speciální TASCAM Podcast Editor, který zvládne celý pracovní postup systému. K dispozici jsou čtyři kombinované konektory TRS/XLR pro mikrofonní vstupy a čtyři výstupy pro sluchátka se samostatným ovládáním hlasitosti.

Mix-Minus může používat Bluetooth, USB vstup nebo 4-pólové TRRS audio připojení pro připojení hovorů se zvukem bez ozvěny. Další funkcí Mixcastu 4 je 5palcový barevný dotykový displej, který nabízí rychlý a jednoduchý přístup k preferovaným nastavením ovládání nabídky.

Tenlamp

Komplexní řešení pro streamery pro online podcasty. Zaměřte se na svůj zvuk, publikum a streamování místo toho, abyste si dělali starosti se složitým nastavením zvuku. Tento mixpult ovládá a spravuje veškerý váš zvuk pomocí flexibilního, intuitivního mixování na desce.

Můžete také spravovat mikrofon, hudbu, monitor, reproduktor, nástroje a další pro zvukovou kartu pomocí startovací sady podcastů a vyměnitelné obrazovky pro živé vysílání.

Funkce:

 • Váš XLR mikrofon zní fantasticky, když je napájen 48V fantomovým napájením díky nízkošumovému předzesilovači studiového mikrofonu a duálním DSP audio procesorům.
 • Mic-EQ, Reverb, Voice Changers, Timbre, Pitch, #b Pitch, Autotune a další funkce zabudované do zvukového rozhraní G10 XLR se naladí na váš hlas v reálném čase, takže vaše produkce obsahu bude zábavnější a profesionálnější.
 • Hráči, online podcasteři a streameři mohou mít prospěch z možností nahrávání a zpracování vše v jednom streamovacího mixu G10. Funguje dobře s mnoha operačními systémy, včetně Windows, macOS, iOS, Android a dalších.

Loopback, automatické ztlumení, ladění jedním dotykem, ztlumení, dva stupně vestavěné redukce šumu a mnoho dalšího jsou hlavními rysy Tenlamp. Balení také obsahuje 1 G10 podcastový mix, 1 dálkový ovladač, 1 3,5mm monitorovací sluchátka, 2 USB na USB-C kabely a 3 3,5mm TRRS audio kabely.

MAONO

Slouží jako mixážní stanice a audio rozhraní, poskytuje vynikající kvalitu zvuku a poskytuje jednoduché, úplné ovládání pro vylepšení řeči a zvukových efektů.

Kondenzátorový mikrofon obsažený v sadě vybavení pro podcasty S1 usnadňuje zahájení podcastingu nebo živého vysílání. Je kompatibilní s velkou většinou OS, jako je většina notebooků, počítačů, Windows, macOS, smartphonů, iPhonů a tabletů.

Funkce:

 • Až dva uživatelé, čtyři zařízení a čtyři platformy mohou streamovat současně pomocí zvukové desky podcastingového vybavení MAONO. Mezi přednosti tohoto balíčku patří možnost vybrat si mezi robotovým mužským, ženským nebo dívčím hlasem.
 • Nabízí se osm vestavěných charakteristických zvukových efektů spolu s řadou změn pro vaši kompozici.
 • Světlo MAONOCASTER je ideální pro podcasting, živé vysílání, YouTube, Twitch, nahrávání hudby ve studiu, DJing a další úkoly.
  Co se stalo s Filmy a TV Google Play?

Toto audio rozhraní je příjemnější a díky 10-krokovému reverbu, 12-krokové elektronické hudbě a třem proměnlivým tónům (výšky, středy, basy) dokáže vyhovět více požadavkům na živé nahrávání. Nákupem tohoto produktu získáte záruku 12 měsíců.

TC-Helicon GoXLR

Zvukovou desku a rekordér na GoXLR lze použít pro zábavu nebo pro riffování samplů za běhu, spouštění nárazníků pro váš podcast a další! Nemusíte být zvukovým inženýrem, abyste mohli využít neuvěřitelnou sadu zvukových efektů GoXLR, která zahrnuje ekvalizéry, kompresory, de-essery a ovládání hradlování, aby váš hlas zněl krásně bez zpoždění.

Funkce:

 • Používejte hlasové efekty jako Reverb, Echo, Pitch Shift, Morph, Robot, Megaphone a HardTune, které profesionálové v oboru často používají.
 • Se základním a komplexním nastavením zvuku, importem vzorků a přednastavenou knihovnou pro hlasové efekty máte kontrolu.
 • Máte úplnou kontrolu s programovatelnými motorizovanými fadery a LCD proužky.

Aplikace je formálně podporována na Windows 7, 8, 10 a 11. Oficiální podpora pro Linux neexistuje. a macOS. GoXLR je vybaven špičkovým mikrofonním předzesilovačem Midas s nízkým šumem pro kvalitu vysílání, která je expert.

Allen & Heath ZEDi-10

Díky odlišným vnitřním kanálovým deskám, připojením Neutrik a každému potenciometru připevněnému k šasi má rodina malých mixpultů ZED stejnou vysokou kvalitu zvuku a konstrukce jako velkoformátové cestovní konzole A&H.

Vysoce ceněná studiová konzole GS-R24 inspirovala vývoj mikrofonních předzesilovačů GS-Pre XLR, které nabízejí neuvěřitelně nízkou hlučnost a enormní prostor pro hlavu. Spolu s tím poskytuje bohatý, teplý zvuk, který dostane to nejlepší z jakéhokoli mikrofonu.

Funkce:

 • Každý mono vstup má 100Hz High Pass Filter, který odstraňuje zbytečné nízké frekvence, a 3-pásmový MusiQ EQ využívá pečlivě zvolené frekvence, aby bylo zajištěno, že váš zvuk bude vždy melodický.
 • Možnosti pro rychlé přepínání mezi monitory jsou kombinovány s robustním, čistým sluchátkovým zesilovačem navrženým speciálně pro XONE DJ mixpulty.
 • Integrované, vysoce kvalitní, 96kHz 4×4 USB rozhraní usnadňuje nahrávání nebo streamování celého mixu nebo konkrétních kanálů. Můžete jej použít pro přidání FX a zpracování z počítače, protože nabízí možnosti pro směrování Aux a FX sendů.

Vzhledem ke shodě třídy a nedostatku požadavků na ovladače může být kromě počítačů Mac a Windows PC připojeno několik mobilních zařízení. Ořízněte nebo vylepšete výšky, středy a hloubky, abyste dosáhli požadovaného tónu, aniž byste se museli bát, že uděláte chybu!

YAMAHA MG10XU

Zvyšte svůj zvukový zážitek s 10vstupovým stereo mixerem YAMAHA MG10XU. Nabízí ovládání zvuku na profesionální úrovni a všestrannost pro osvětlení vašeho streamování podcastů.

Funkce

 • Zažijte transparentní a nedotčený zvuk s diskrétními předzesilovači Yamaha D-PRE třídy A ve studiu.
 • Převezměte kontrolu nad svým zvukem pomocí 3pásmových ekvalizérů na všech mono kanálech. Eliminujte nežádoucí nízkofrekvenční šum pomocí vysokofrekvenčního filtru, výsledkem je čistší a přesnější mix.
 • Bez námahy dosáhněte dynamiky zvuku na profesionální úrovni. 1-knobové kompresory usnadňují vylepšení kytar, basových linek

Jeho robustní konstrukce zajišťuje odolnost, zatímco vestavěné digitální efekty SPX dodávají vašim mixům nádech profesionality. Díky závazku společnosti Yamaha k transparentní kvalitě zvuku vyniká tento mix ve své třídě.

Behringer

Upgradujte své audio nastavení pomocí mixážního pultu Behringer Xenyx 1204USB – prémiového analogového mixu s ultra nízkým šumem a vysokým prostorem, který je navržen tak, aby povýšil váš zvuk na další úroveň.

Funkce:

 • Je vybaven uživatelsky přívětivou funkcí komprese jedním knoflíkem na každém kanálu, což usnadňuje ovládání a vylepšení vašich zvukových signálů.
 • Převezměte plnou kontrolu nad svým zvukem pomocí 3pásmového EQ na každém kanálu. Dolaďte svůj zvuk k dokonalosti a zajistěte, aby každý nástroj nebo hlas vynikl přesně tak, jak chcete.
 • Mixér nabízí 2 pomocné sendy a 2 sběrnice, což vám umožňuje flexibilitu při vytváření komplexních zvukových scén, přidávání efektů nebo směrování zvuku do různých destinací.

Ať už mixujete hudbu, nahráváte podcasty nebo spravujete živý zvuk, tento mixážní pult poskytuje vynikající výsledky. Přijďte si vychutnat zvuk studiové kvality v kompaktním a uživatelsky přívětivém balení.

Jel

Představujeme Rode RODECaster Pro Podcast Production Studio, dokonalé studio pro produkci podcastů, které přináší jednoduchost a výjimečnou kvalitu zvuku na dosah ruky.

Tento výkonný nástroj podporuje až čtyři prezentující a bezproblémově se připojuje k různým zdrojům, včetně telefonů, zařízení USB a Bluetooth.

  Získejte pouze nejnovější zprávy a články ve vyhledávání Google tím, že definujete časové období

Funkce:

 • Zažijte nedotčenou kvalitu zvuku se čtyřmi mikrofonními předzesilovači třídy A RODECaster Pro.
 • Okamžitě vylepšete svůj podcast o zvukové efekty a znělky pomocí osmi programovatelných padů.
 • Snadno připojte svůj Mac nebo PC přes USB nebo použijte Bluetooth k začlenění telefonních hovorů nebo vzdálených hostů do vašeho podcastu.

RODECaster Pro poskytuje flexibilitu, kterou potřebujete pro bezproblémovou produkci podcastů. Jeho uživatelsky přívětivý design, vynikající kvalita zvuku a všestranné funkce z něj činí vhodnou volbu pro ty, kteří chtějí bez námahy vytvářet profesionální podcasty.

Zvětšení

Zoom PodTrak P8 je dokonalým řešením pro podcastery, kteří chtějí zjednodušit svůj proces výroby podcastů. Se svým uživatelsky přívětivým designem a výkonnými funkcemi je dokonalým společníkem pro podcastery všech úrovní.

Funkce:

 • Ať už nahráváte sólo nebo se skupinou, P8 vás pokryje šesti mikrofonními vstupy, které poskytují výjimečnou kvalitu zvuku.
 • Ořízněte, rozdělte a zeslabujte zvuk přímo na P8, čímž eliminujete potřebu složité postprodukce. Můžete také přenést svůj mix do počítače přes USB-C pro další úpravy v případě potřeby.
 • Vyhrazený kanál pro telefonní hovory a funkce Mix-Minus zabraňují ozvěně a zpětné vazbě během telefonických rozhovorů.

Přidejte zvukové efekty, znělky nebo jiné zvukové prvky do svého podcastu bez námahy pomocí devíti přiřaditelných zvukových podložek. Jeho intuitivní ovládání pomocí dotykové obrazovky, vysoce kvalitní mikrofonní vstupy a integrované možnosti úprav z něj dělají nutnost pro podcastery, kteří hledají profesionální výsledky.

PreSonus

StudioLive AR8c kombinuje intuitivní design analogového mixu s moderními digitálními funkcemi. Je ideální pro nahrávání podcastů, živých přenosů a hudebních produkcí.

Funkce:

 • Tento mixpult pracuje na frekvenci až 96 kHz pro mixování a nahrávání ve vysokém rozlišení. Nahrajte každý ze šesti vstupů a hlavní mix pro flexibilní možnosti nahrávání.
 • Integrováno s nejmodernějším nahrávacím softwarem, včetně snímání pro živé nahrávky a Studio One Artist DAW pro kompletní studiovou produkci.
 • Integrovaný efektový procesor vám umožní přidat vysoce kvalitní reverb, delay nebo chorus do jakéhokoli kanálu pro profesionální monitorový mix.

Obsahuje připojení, včetně dvou mono kanálů, dvou stereo kanálů, Bluetooth 5.0, RCA vstupů a ⅛-palcového stereo vstupu. Je to dokonalé řešení nahrávání.

Mackie

Jste připraveni posunout produkci obsahu na další úroveň? Seznamte se s Mackie DLZ Creator, vaším oblíbeným mixem pro podcasting, streamování a tvorbu obsahu na YouTube.

Funkce:

 • Je to váš virtuální zvukový asistent, který vás provede nastavením, včetně úprav úrovně zisku, díky čemuž bude váš pracovní postup plynulejší a efektivnější.
 • Spravuje úrovně zvuku až pro čtyři mikrofony a zajišťuje, že všichni budou slyšet, i když mluví současně.
 • Ať už dáváte přednost nahrávání/streamování do počítače, na SD kartu nebo USB flash disk, DLZ Creator vás pokryje.

Nabízí skutečně samostatné nastavení, které vám poskytuje flexibilitu a pohodlí. Je to víc než jen mixer podcastů nebo audio rozhraní; je to váš partner při tvorbě obsahu.

Tenlamp

Představujeme zvukový mixážní pult Tenlamp G3 se zvukovou kartou – váš konečný balíček vybavení pro podcasty pro nahrávání z počítače, hraní her a živé vysílání. Ať už jste streamer, podcaster nebo hráč, toto zařízení je přizpůsobeno tak, aby byl váš hlas magnetický a texturovaný.

Funkce:

 • G3 vám umožňuje přidat hudbu na pozadí a speciální efekty a dokonce obsahuje měnič hlasu pro vytvoření aktivní atmosféry ve vaší místnosti pro živé vysílání.
 • S motorizovanými fadery a knoflíky nabízí G3 přesnou kontrolu nad vaším zvukem. Můžete snadno upravit hlasitost vstupu mikrofonu a výstup zvukové karty a dokonce přidat reverb pro zpěv.
 • Dodává se s vestavěnými efekty bel canto, nabízí 5 režimů míchání zvuku, 12-krokové tóny elektronické hudby a 3 měniče hlasu pro větší kreativitu ve vašem obsahu.

G3 funguje dobře se stolními počítači, notebooky, smartphony a dalšími. Je kompatibilní s iOS, Android, macOS a Windows a nabízí několik možností připojení.

Závěrečná slova

Ve světě podcastingu kraluje kvalita zvuku a spolehlivý mix může udělat ten rozdíl. Prozkoumejte nejlepší mixéry podcastů s dalšími nástroji pro podcasty AI pro dosažení křišťálově čistého zvuku. Ať už jste zkušený podcaster nebo právě začínáte, tyto mixéry nabízejí řadu funkcí, které vyhovují vašim potřebám.

Od kompaktních a přenosných možností až po rozsáhlejší nastavení, náš seznam pokrývá spektrum možností. Některé mixpulty upřednostňují snadné použití, zatímco jiné poskytují pokročilé ovládání zvuku. Bez ohledu na vaše preference jsou tyto mixpulty vaší branou k profesionálnímu zvuku, který uchvátí vaše publikum.

Vyberte si tedy ten, který odpovídá vašim požadavkům, a vydejte se na cestu, abyste svým posluchačům poskytli pozoruhodné zvukové zážitky. Se správnými nástroji pro podcasty, které máte k dispozici, je vaše podcastové úsilí připraveno k dokonalosti. Šťastný podcasting!

Dále můžete zkontrolovat některé podcastové mikrofony pro předefinování zvukových standardů.